שבוע בבית מלון עם האסור או האסורה ?

קרה לכם שהייתם שבוע בבית מלון או צימר  עם האסור או האסורה

ואם כן אז איך התחמקתם מזה בבית ?  (   מה אמרתם לחוקית או לחוקי  שהם ראו שאתם לוקחים תיק עם בגדים  )

emo_43.png  emo_50.png  ערב טוב לכולם !

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

emo_45.png

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

emo_45.png

emo_39.png  תודה !

אין לי אסורה, לכן לא יכול לענות ולהענות :)

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

אין לי אסורה, לכן לא יכול לענות ולהענות :)

אוקיי זה בסדר .    אתה לא חייב לענות .  רק מי שרוצה .   :-)

לא הייתי ולא הייתי רוצה להיות

הייתי הרבה פעמים,  אבל לצערי זה היה רק בפנטזיות...  אפילו לא זכיתי לחלום על זה emo_17.png

אני מניח שצריך סיפור כיסוי יוצא דופן כדי לעבור אקט כזה בשלום (-:   והסיפור צריך להיות כפול, גם מצידך וגם מצידו.  נראה שלשני נשואים זה כמעט בלתי אפשרי

לא אפשרי , אלא אם נוסעים לחו"ל  "לעבודה"

אחרת לא רואה את זה קורה.

חוץ מזה ארוך מדי להיות עם אסורה.

עלול להיות חבית חומר נפץ.

כבר נסעתי כמה פעמים לחו"ל לצרכי עבודה, אבל התאום בלתי אפשרי.  אל תשכח שמישהו צריך לממן את הנסיעה של המאהב/ת.  מה אנחנו דנקנר? 

כבר נסעתי כמה פעמים לחו"ל לצרכי עבודה, אבל התאום בלתי אפשרי.  אל תשכח שמישהו צריך לממן את הנסיעה של המאהב/ת.  מה אנחנו דנקנר? 

במקרה ששני הצדדים עובדים באותו המקום , או עצמאיים וכאלה.

אבל היפותטי , אני לא שם.

פפפפפ..........חלומות חלומות, 

לנו בלתי אפשרי, 

כן הצלחתי

לא לשבוע, ל3 ימים אם כי הזמן היה בחירה שלי. אפשרי יש לך תחביב מסוים ש"מרשה" לך להעדר כמה ימים ולהיות לבד. היה נחמד ונכון להיות יותר מדי זמן עם האסורה מעט מסוכן.

לדעתי התרחיש שתיארת לא מתאים לקשר אסור ...

ובינינו, גם לא הייתי רוצה שבוע רצוף עם האסורה במלון. אותם הרגעים הקסומים של קשר אסור הולכים לאיבוד כאשר מדובר בשבוע.

אבל אולי אני טועה ...  

מנהל הפורום
1000+

לדעתי השאלה שלך בעצם צריכה להיות מנוסחת כך (בלשון זכר אך פונה לנשים וגברים כאחד):

האם ה"אסור" יכול, לשבוע להיות ל"חוקי" ואז האם ה"חוקי" הופך לשבוע ל"אסור", ואם ה"אסור" "אסור" גם לאחר שהוא הפך ל"חוקי", ואז אם ה"חוקי" שהפך ל"אסור" עכשיו "אסור" על פני ה"אסור" שהפך ל"חוקי" לשבוע?

מבולבלים? גם אני! חכו זה לא נגמר:

ומה קורה כשבשבוע הזה מכירים "אסור" נוסף שהוא "אסור" גם לחוקי הזמני וגם ל"אסור" שהוא ה"חוקי" הקבוע?

קשה לכם? אל דאגה המחוקק הישראלי כבר דאג לכם:

במדינת ישראל, שמקדימה את העולם בנאורותה שנות דור, המציאו את ה"מילואים" הרי הם סיפור הכיסוי המושלם. למעשה הבעל "נקרא" למילואים ויוצא אל "אסורותיו" הוא כאשר האישה זמינה ל"אסוריה" ואז אפשר להיות מספר ימים עם ה"אסור" שלך שבמקרה גם הוא יצא לאותו תרגיל ב"מילואים" של ה"חוקי" שלך.

אגב, לפי איינשטיין, חור שחור נוצר כאשר שני "אסורים" נפגשים לשירות "מילואים" אצל "אסורה" שלישית!  (ותחשבו על זהemo_89.png)

יש את האמת שלי ויש את זו של שאר העולם :)

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר