בסוף הגרוע מכל קרה...

היי מי שזוכר אותי סיפרתי לכם שחוויתי אונס מגיסי ולאחר התלבטויות קשות סיפרתי לבעלי והוא כאב את הכאב שלי עד לרגע שבו המשפחה שלו התערבה ומילאה לו את הראש עליי והאשימה אותי ואמרה שאני פיתתי את הגיס, תזכורת מדובר בגבר בן 40+ פגוע ראש... אין שום סיכוי בעולם שהייתי נכנסת איתו למיטה כולו נודף ריחות לא נעימים לא נראה טוב בקיצור- אישתו לא מקיימת איתו יחסי מין קרוב ל-7/8 שנים אז אני בחורה בת 26???????

בסופו של דבר בעלי החליט לצדד לצד של המשפחה שלו ולהיות נגדי במערכה. אני נפגעתי מאוד שאין לו אמון במה שקרה שהוא רואה אותי מתמוטטת והחליט להיפרד ממני, ראיתי שכך המצב הלכתי ופתחתי תיק בבית דין לעיניני משפחה אני עם אדם שעומד אדיש כלפי אישתו כלפי המצוקה שלה ומחליט להתעלם לא ראוי לי!!!

היום עזרתי אומץ כדי לפנות למשטרה כי הייתי תחת איום מבעלי שאם אני אלך למשטרה אז הוא יעזוב אותי אבל הוא עשה את זה כבר לפני אז מה זה כבר משנה???

זהו---- אני אהיה במקום אחר ביום שאהיה עם גט.

כמובן שבמשטרה גם לא הולך להיות קל עם כל החקירות והכל, אבל כדי להוציא את הצדק לאור ולהוכיח שאני חפה מפשע ועברתי גיהנום ברגע שהוא החדיר לי ידיים מתחת לבגדים ולהוכיח לבעלי שהוא הפסיד משני הכיוונים כי ברגע שהוא ידע את האמת (והוא יודע כבר עכשיו אבל מפחד להודות בזה) אז גם המשפחה שלו תתבייש בו

אוףףףףףף מבאס שאחרי הכל אני צריכה גם לעבור גירושים במקביל...

הוא לא ראוי לי אני שווה אותו בהרבה...

היי מי שזוכר אותי סיפרתי לכם שחוויתי אונס מגיסי ולאחר התלבטויות קשות סיפרתי לבעלי והוא כאב את הכאב שלי עד לרגע שבו המשפחה שלו התערבה ומילאה לו את הראש עליי והאשימה אותי ואמרה שאני פיתתי את הגיס, תזכורת מדובר בגבר בן 40+ פגוע ראש... אין שום סיכוי בעולם שהייתי נכנסת איתו למיטה כולו נודף ריחות לא נעימים לא נראה טוב בקיצור- אישתו לא מקיימת איתו יחסי מין קרוב ל-7/8 שנים אז אני בחורה בת 26???????

בסופו של דבר בעלי החליט לצדד לצד של המשפחה שלו ולהיות נגדי במערכה. אני נפגעתי מאוד שאין לו אמון במה שקרה שהוא רואה אותי מתמוטטת והחליט להיפרד ממני, ראיתי שכך המצב הלכתי ופתחתי תיק בבית דין לעיניני משפחה אני עם אדם שעומד אדיש כלפי אישתו כלפי המצוקה שלה ומחליט להתעלם לא ראוי לי!!!

היום עזרתי אומץ כדי לפנות למשטרה כי הייתי תחת איום מבעלי שאם אני אלך למשטרה אז הוא יעזוב אותי אבל הוא עשה את זה כבר לפני אז מה זה כבר משנה???

כמובן שבמשטרה גם לא הולך להיות קל עם כל החקירות והכל, אבל כדי להוציא את הצדק לאור ולהוכיח שאני חפה מפשע ועברתי גיהנום ברגע שהוא החדיר לי ידיים מתחת לבגדים ולהוכיח לבעלי שהוא הפסיד משני הכיוונים כי ברגע שהוא ידע את האמת (והוא יודע כבר עכשיו אבל מפחד להודות בזה) אז גם המשפחה שלו תתבייש בו

יפה שאת חזקה בעניין הזה גאה בך!

וואו..תשמעי..זה לא הולך להיות קל.

לא החקירות במשטרה ולא הגירושין.

לפי מה שאתה מספרת, עושה רושם של אחד שלא יקל על העניינים.

אבל, וזה אבל גדול, את חייבת להצמד לאמת שלך.

את חייבת את עצמך לעצמך !! מבינה את כוונתי ??

את צודקת בכך שמגיע לך יותר. מגיע לך בן זוג שיהיה קשוב לך, שיבין את מצוקותייך ויהיה שם בשבילך.

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

אני יכול לאחל לך רק להחזיק מעמד. תיהי חזקה.

אם יש לך חבר/ה, משפחה, שיכולים להיות לצידך, פשוט תשתדלי כמה שיותר להיות בסביבתם ולא להיות לבדך.

ינסו ללחוץ אותך לפינה וינסו להשפיל וינסו לשבור אותך, תעמדי איתן !

לכי עם האמת שלך עד הסוף ואת תנצחי !

לדעתי, אל תעשי זאת כנקמה בגלל בעלך אלה בגלל שזו פשוט לא האמת ! זה לא מה שקרה.

תתרכזי בזה ולא בנקמה. יצר הנקמה עלול להרוס אותך ובסוף תיראי שהצדק יראה אור !

מאחל לך בהצלחה יקירתי.

הגשש החיוור: "תן לראות שהעברה מצדיקה תקיעה"

אני מצטער כל כך שאת עוברת את זה.

כל מה שאוכל להציע, זה כמו מה שהצעתי מקודם, יש לי קשרים בעולם הטיפול הפסיכולוגי מפה ועד הודעה חדשה.

תפני אלי בפרטי לכל ייעוץ שתצטרכי.

שתהיה לך הצלחה, מול דבר כל כך הורס שכזה.

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

צריך הרבה אומץ להחלטה שהגעת

וטוב שהגעת אלייה

תחזיקי מעמד

ושיהיה בהצלחה

"אם תירצו אין זו אגדה "

כל הכבוד,

תהיי שלמה וחזקה עם ההחלטה שבחרת

אל תהססי,

בהצלחה

אני שמחה ששיתפת אותנו. כאן תקבלי תמיכה ענקית לאורך כל הדרך. מקווה שלפחות זה יעזור ויחזק אותך.
את יודעת בעצמך שלא הולך להיות לך קל, ועדיין בחרת להיות נאמנה לעצמך!! אני גאה בך כל כך!!
לכי עם מטרתך, שאיפתך להיות מאושרת יותר ואל תוותרי גם אם נראה קשה. בסוף התהליך תוכלי להתגאות בעצמך ולמצוא את האושר מחדש.
אני מאחלת לך הרבה כוח (יש לי הרגשה שיש לך) ובהצלחה!! emo_38.png

אל תשמרי בבטן !!!!

שתפי את האנשים כאן זה ייתן לך כוחות.

אני מאמין שאם תלכי עם האמת שלך לא תישברי מהר.כי זה תהליך ארוך מאוד וקשה מאוד.

תהיי חזקה !!!!!

והמון הצלחה

עדיף לזרום מאשר להיתקע !!!

שלא תטעי, זאת משפחה שמכשירה אונס! זאת משפחה חולה, והיא תכשיר גם את האונס הבא שלך, של בת משפחה אחרת או הבת שלך לעתיד. הטוב מכל קרה ברגע שהתנתקת מהמשפחה הזאת, וצר לי שהיה עלייך לשלם מחיר כה יקר -- לא רק בכך שאינך זוכה לתמיכה מצד האדם שאת אמורה להיות המשפחה שלו, ולא רק בגלל שמנסים להפוך אותך למטומטמת שמפתה את הגיס שלה, כדי לבגוד בבעלה ואז עוד מתלוננת -- אלא יש אטימות מוחלטת לנזק הנפשי לטווח ארוך שאונס גורם -- ערעור מוחלט של תחושת הבטחון האישי שלך, בתוך הבית שלך, סיוטים בלילה וחוסר יכולת לתת אמון בבני משפחה.

אונס הוא פשע של כוחניות והשחתה נפשית ולא של תשוקה. הדרך להשחית מתבצעת באמצעי מיני רק מפני שזאת דרך חזקה מאוד להשחית ולערער לאישה את הבטחון. 

לכל אנס ניתנת האפשרות ללכת לזונה בסכום כמעט שווה לכל נפש, אבל כל אנס בוחר לקחת בכוח את מה שאישה מסרבת לתת לו, בין אם היא עם לבוש חשוף או מכוסה ברעלה.

אכן. צודקת. 

הוא ( בעלך ) בהחלט איינו שווה אותך !

מי שאיינו יכול ורוצה לעמוד לצידך בצר לך , עדיף לך להתרחק ממנו. 

את צעירה מאוד ויכולה עוד לחיות חיים טובים ומאושרים , עם מי שבאמת ראוי לך.

מתקבל אצלי הרושם כי משהו בבסיס היה רעוע עוד מקודם - שאם לא כך זה לא היה מה שמביא לפירוד שבינייכם.  

אוליי עכשיו כל התהליך שאת עוברת נראה מאיים ומפחיד , אך בסוף גם זה יסתיים לו. 

טוב שזה קרה עכשיו ולא לאחר קברת דרך ארוכה יותר במחיצת מי שמפנה לך עורף. 

היי חזקה ואייתנה ,

בהצלחה :)

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

אכן. צודקת. 

הוא ( בעלך ) בהחלט איינו שווה אותך !

מי שאיינו יכול ורוצה לעמוד לצידך בצר לך , עדיף לך להתרחק ממנו. 

את צעירה מאוד ויכולה עוד לחיות חיים טובים ומאושרים , עם מי שבאמת ראוי לך.

מתקבל אצלי הרושם כי משהו בבסיס היה רעוע עוד מקודם - שאם לא כך זה לא היה מה שמביא לפירוד שבינייכם.  

אוליי עכשיו כל התהליך שאת עוברת נראה מאיים ומפחיד , אך בסוף גם זה יסתיים לו. 

טוב שזה קרה עכשיו ולא לאחר קברת דרך ארוכה יותר במחיצת מי שמפנה לך עורף. 

היי חזקה ואייתנה ,

בהצלחה :)

יש משהו רקוב גם בעצם האיום שאם היא תתלונן במשטרה, הוא ייפרד ממנה, כאילו הזוגיות לצדו היא פריווילגיה כזאת שבגינה עליה לא רק להיאנס אלא גם לשתוק. לא ברור לי איזו משפחה היא כזאת נפלאה, שמצדיקה שהיא שבת משפחה תיאנס. זה לא משנה אם היא צעירה, או זקנה, יפה או מכוערת, טיפשה או חכמה -- אין שום משפחה בעולם, ושום לקות או נכות בעולם שמצדיקה מצב כזה.

היי חיה

מה שקרה זה לא הגרוע מכל. למרות שאולי זה יכול להיות מפתה לחשוב ככה, לחיות במצב ה"מושלם" עם בעל אוהב וגיס שאנס אותך ואת צריכה לפגוש אותו לפעמים בגלל שאף אחד לא ידע זה יותר גרוע.

אני כואב את כאבך (אם כי אני מניח שאין סיכוי שאני באמת יכול להרגיש מה שאת מרגישה). אני חושב שעשית את הצעד האמיץ והנכון. גם אם הוא היה קשה וגם אם התוצאות כואבות, האלטרנטיבה הייתה גרועה יותר.

אני אחזור על ההמלצה מהפעם הקודמת: אל תהיי לבד בסיפור הזה. בין אם יש לך משפחה אחרת שתומכת בך או שתפני למרכז לנפגעות תקיפה מינית (טלפון 1202) או תנצלי את ההצעה של מיכאל. 

הדרך אמנם קשה, אבל בסופה את עדיין תהיי בחורה צעירה. ואני סמוך ובטוח שתוכלי למצא זוגיות טובה יותר!

מחזק אותך ומאחל המון הצלחה.

לבנות ישראל .   כל מה שקורה לכן .  ללכת למשטרה  בלי לפחד

אומץ ,   וחס וחלילה שבחיים לא יקרה כלום לאף אחת ואחד    emo_45.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

חיה היקרה !

תרשי לי קודם לשלוח לך חיבוק חם .... סתם ככה ללא סיבה !

אני אתחיל ברשותך מסוף דברייך : בעלך אכן לא שווה אותך !!! הוא לא שווה אותך כאדם, לא שווה אותך כגבר ובטח לא כבעל !!!

במקרה מצער שכזה הוא היה צריך לרוץ איתך למשטרה ולכל מקום בו הוא אמור להילחם עבורך ולהיות לך למשענת ...לא די בכך שעברת מעשה נתעב של אונס את גם נותרת לבדך ללא תמיכה כשאת מנסה לשכנע את בעלך שאכן נאנסת ...ובסוף בעלך משמיע איומים על גירושים אם תעזי להתלונן ? emo_12.png

זה עצוב חיה ומקומם .... תהיא חזקה חיה ועל כל תמיכה שלא תזדקקי לה את תמיד תוכלי להיכנס לפורום ולקבל תמיכה ,חיזוקים ואוזן קשבת מהחברים ......

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר