סליחה שמתפרץ בלא הזמנה, אבל מנין נובעת ההנחה שלך ש:

"חלק (אם לא רוב) אנשי הפורום עדיין בנישואים בגלל שהם אוהבים את הבן זוג."

להבנתי האישית, וזו כמובן דעתי בלבד, מי שטוב לו לא יחפש בחוץ,

כל שאר נסיונות לטייח או להציג זאת כאהבה נראים לא לענין בעיני,

או לומר זאת בפשטות - לא בוגדים במי שאוהבים.

כן נשארים ביחד מסיבות כגון ילדים, כסף, פחד משינוי, או במקרה שלי נוחות.

אבל אהבה?

לא קונה את זה.

אני לא מנסה למכור שום טיעון.

אתה רשאי לא להסכים איתי, אבל לדעתי חלק מהאנשים בוגדים בגלל ניסיון לפצות על חוסרים ולא בגלל שנגמרה האהבה עם בן הזוג.

בכללי להשאר עם מישהי שאתה לא אוהב בגלל כסף או פחד לא יכול לעשות לך טוב. לגדל ילדים במקום שאין בו אהבה גם לא בהכרח עדיף לילדים. 

אני אוהב את אשתי. אבל היא לא אוהבת ספורט. לראות משחקים של מכבי אני רואה עם חברים.

היא מאוד אוהבת את האח הגדול (הייתי משתמש במילה "מכורה"). בהקשר הזה היא לא תמצא אצלי אוזן קשבת. 

היא גם לא אוהבת סקס וחסרה לה התשוקה שאני כל כך מחפש. אבל כאן זה כבר יותר מסובך. כי לעשות סקס עם מישהי אחרת זה לא דבר מקובל. ובניגוד למכבי, עצם מילוי הסיפוק על ידי מישהי אחרת נתפס כמשהו שעלול להרוס את הנישואים שלנו... 

זה לא מתנגש עם האהבה שלי אליה. 

ברור לי שההשוואה בין מכבי, האח הגדול וסקס היא בעייתית. זה רק לצורך ההדגמה שבני זוג יכולים להיות בעלי רצונות שונים. ועדיין לאהוב.

תודה מובי דיק,

כאמור, זו דעתי האישית בלבד.

ומכובדת.

נראה לי ג'ייק שהכל ענין של טרמינולוגיה,

אתה אומר שאוהב את אשתך אבל הסקס לא משהו ויש לכם תחומי ענין שונים,

אני באותו מצב (סקס משמים ואישה המכורה לריאליטי) ואני מגדיר זאת כאהבה שדעכה (לפחות מצידי).

בילוי עם חברים ללא בת/בן הזוג, לא שייך לנושא ותמיד היה ויהיה לגיטימי

בקיצור, כל אחד רואה את החיים מהזווית שלו  emo_02.png

"אני חושב שבחרו אותי בגלל קישורי המוטיבציה שלי. כולם אומרים שהם צריכים לעבוד הרבה יותר קשה כשאני בסביבה."

הומר סימפסון

לאהבה פנים רבות, ברור שאפשר.

מנהל הפורום
1000+

אהבה ממש לא שמורה לאחת...זה רגש ואין לו גבול ^_^ (לא משנה כמה שהחברה תנסה להגיד שזה לא בסדר).

מסכים לחלוטין ! החברה שלנו מנסה לעצב אותנו לערכים של מונוגמיה .... בעבר הלא כל כך רחוק היה מותר להתחתן עם כמה נשים ... נכון שלא כל זיווג היה מושתת על אהבה אבל בהחלט הייתה אהבה לכמה נשים במקביל ... אני מאמין שכבני אדם וייצורים רגשיים אנחנו מחפשים אחרי האהבה ורוצים לאהוב שוב ושוב ... זה שיש מאהבת זה אומר שזה רק למין ? אפשר במקביל לאהוב את האסורה וגם את החוקית ... מה תהיה עוצמת האהבה ולכמה זמן תתמשך זה עניין אחר ..... אני בכל אופן מאמין כפי שמיכאל אמר שלאהבה אין גבול ...

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

אהבה ממש לא שמורה לאחת...זה רגש ואין לו גבול ^_^ (לא משנה כמה שהחברה תנסה להגיד שזה לא בסדר).

מסכים לחלוטין ! החברה שלנו מנסה לעצב אותנו לערכים של מונוגמיה .... בעבר הלא כל כך רחוק היה מותר להתחתן עם כמה נשים ... נכון שלא כל זיווג היה מושתת על אהבה אבל בהחלט הייתה אהבה לכמה נשים במקביל ... אני מאמין שכבני אדם וייצורים רגשיים אנחנו מחפשים אחרי האהבה ורוצים לאהוב שוב ושוב ... זה שיש מאהבת זה אומר שזה רק למין ? אפשר במקביל לאהוב את האסורה וגם את החוקית ... מה תהיה עוצמת האהבה ולכמה זמן תתמשך זה עניין אחר ..... אני בכל אופן מאמין כפי שמיכאל אמר שלאהבה אין גבול ...

וגם יש לי בחיי הוכחות! דוד שלי ניהל בסתר ובמקביל מערכת יחסים עם שני נשים (השנייה כמובן ידעה על הראשונה)+ ילדים מכל צד. שני משפחות...שהגיע השעה שהכל התפוצץ, והיה אליו להחליט איפה הוא נשאר- הוא העדיף להשאר לבד ולא לסבול את המחשבה שהוא מפקיר אחת מהן. ככה עד היום, מהצד, תומך בשני המשפחות שלו.

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

לאהבה פנים רבות, ברור שאפשר.

emo_45.png 

חולפת

וגם יש לי בחיי הוכחות! דוד שלי ניהל בסתר ובמקביל מערכת יחסים עם שני נשים (השנייה כמובן ידעה על הראשונה)+ ילדים מכל צד. שני משפחות...שהגיע השעה שהכל התפוצץ, והיה אליו להחליט איפה הוא נשאר- הוא העדיף להשאר לבד ולא לסבול את המחשבה שהוא מפקיר אחת מהן. ככה עד היום, מהצד, תומך בשני המשפחות שלו.

אני לא מכיר את הדוד שלך ...אבל כמו שניתן לאהוב חמישה ילדים כשכל אחד בדרך שלו בוודאי שיש מקום בלב לעוד כמה אהבות ... הבעיה היחידיה היא להתמודד כמו שאתה מתאר עם תחזוקת האהבה .... לאהוב זה קל אבל לשמור על האהבה זה החלק הקשה .....

נכון מאוד :) וזאת לדעתי גם הגדולה בחיים

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

גם ככה קשה להסתדר עם אישה אחת .... להסתדר עם שתיים ולשרוד ? זאת בהחלט גדולה.....

גם ככה קשה להסתדר עם אישה אחת .... להסתדר עם שתיים ולשרוד ? זאת בהחלט גדולה.....

emo_43.png emo_43.pngemo_43.png

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

גם אני בדעה שאפשר לאהוב שניים.
אני אוהבת מאוד את בעלי. אהבתי מאוד את האסור שלי.
אהבתי את שניהם במקביל, שניהם יחד וכל אחד לחוד.
הלב הוא איבר גמיש ויכול להכיל בתוכו אהבה רבה, מכל הסוגים, מכל הצבעים, לכל מי שהוא בוחר.

גם אני בדעה שאפשר לאהוב שניים.
אני אוהבת מאוד את בעלי. אהבתי מאוד את האסור שלי.
אהבתי את שניהם במקביל, שניהם יחד וכל אחד לחוד.
הלב הוא איבר גמיש ויכול להכיל בתוכו אהבה רבה, מכל הסוגים, מכל הצבעים, לכל מי שהוא בוחר.

emo_45.png

ככה זה כשיש שניים ......

אהבה אמיתית. זה רק לחוקית

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר