אני השכנה ליד. כן. דלת ליד דלת ארצנו הקטנטונת הרצנו היפה.

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

למה לא השכנה ממול? או ליד?

אחד הקשרים הכי מספקים שהיה לי היה עם השכנה מהדלת ממול....(דירה אחרת זמן אחר) אני עבדתי אחר הצהריים והיא לא עבדה בכלל. הבנין היה בבקרים ריק מדירים אבל המיטה שלה -המולה. היה מאד נוח ודיסקרטי.emo_02.png

אחד הקשרים הכי מספקים שהיה לי היה עם השכנה מהדלת ממול....(דירה אחרת זמן אחר) אני עבדתי אחר הצהריים והיא לא עבדה בכלל. הבנין היה בבקרים ריק מדירים אבל המיטה שלה -המולה. היה מאד נוח ודיסקרטי.emo_02.png

אתה רציני?
מלחיץ קצת, לא?
יש לי מחזר שגר בבנין לידי ואני די לחוצה מהרעיון. נראה לי קרוב מדי..:)

הבעיה היחידה היא ביום של אחרי ... והוא אכן מגיע ... ואז מה ? לקפל את המשפחה ולעבור דירה ?

שלא נדבר שהסיכון גבוה יותר או ליתר דיוק קרוב יותר ......

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

קרה לי

שהכרתי מישהו וגם כן דרך התכתבויות בלבד הבנתי שהוא גר ממש לידי

והתקפלתי

זה ממש מסוכן!

ולא שווה את זה!

אלא אם לוקחים בחשבון פירוק של החבילה. .

אף פעם אי אפשר לדעת מה יעבור לבן אדם בראש כשיהיה פגוע. .

וגם סתם לא נעים להיפגש בטעות ברחוב. .

הבעיה היחידה היא ביום של אחרי ... והוא אכן מגיע ... ואז מה ? לקפל את המשפחה ולעבור דירה ?

הקשר היה למטרות מין בלבד,למעשה די תיאבתי אותה מלבד במיטה. ההבנה היתה שלמה, למעשה אני זה שעבר דירה אך לא בגלל הרומן. אך עוד לפני בעלה עזב אותה עם הילדים ולי היה עוד יותר נוח-מסכים שזה קשר מיוחד קצת ולא שיגרתי

הקשר היה למטרות מין בלבד,למעשה די תיאבתי אותה מלבד במיטה. ההבנה היתה שלמה, למעשה אני זה שעבר דירה אך לא בגלל הרומן. אך עוד לפני בעלה עזב אותה עם הילדים ולי היה עוד יותר נוח-מסכים שזה קשר מיוחד קצת ולא שיגרתי

וואוו..... אז אני מבינה שנשיקות רעבות לא היו שם.....

קודם כל תודה על התגובות הרבות.

חחח שריתוש חברה של אשתי אולי לא, אבל בסוף זו תהיה חמותי שגרה ליד...

עכשיו ברצינות. בשיחה אתמול (שוב בצ'אט) הילד שלי לומד באותו בית ספר של ביתה, אז יש מצב שילדינו באותה כיתה כי הם בני אותו גיל. אכן מצב מלחיץ.

גלוש, היי... אכן long time no seen  emo_02.png

אז כן, החוט המקשר זו הכיתה. יש 4 כיתות ב' אז 1:4 שאנו מכירים. לא היה לנו אומץ לברר את הכיתה עצמה.

למרות שהחיבור מדהים (עדיין בצ'אט)...  די, אוף, מלחיץ... נראה לי שנוותר!!...? (ההתלבטות נמצאת גם אצלה).

"זה שאתה נושם זה לא אומר שאתה חי"

לך על זה מקסימום תהיה סיבה לצחוק מתגלגל.

או מבוכה מאדימה...

גם קשר למטרות מין דורייאן מסוכן לא פחות , אבל זה שהיה לך נוח ועברת דירה בסוף זה עניין אחד... אך הסיכון שלקחת לדעתי עצום.... מספיק שאחד מהילדים שלא נדבר על החוקית קולט משהו.... emo_12.png .... מצב מלחיץ ...

הקירבה הזאת גם אם יש בה נוחות של D2D ...זה ממש צמוד למשפחה ...לדעתי זה כמו לקרב פצצה מתקתקת לדלת ביתי ......

או מבוכה מאדימה...

או רמת ריגוש גבוהה במיוחד.

תלוי מאיפה מסתכלים על זה.

קודם כל תודה על התגובות הרבות.

חחח שריתוש חברה של אשתי אולי לא, אבל בסוף זו תהיה חמותי שגרה ליד...

עכשיו ברצינות. בשיחה אתמול (שוב בצ'אט) הילד שלי לומד באותו בית ספר של ביתה, אז יש מצב שילדינו באותה כיתה כי הם בני אותו גיל. אכן מצב מלחיץ.

גלוש, היי... אכן long time no seen  emo_02.png

אז כן, החוט המקשר זו הכיתה. יש 4 כיתות ב' אז 1:4 שאנו מכירים. לא היה לנו אומץ לברר את הכיתה עצמה.

למרות שהחיבור מדהים (עדיין בצ'אט)...  די, אוף, מלחיץ... נראה לי שנוותר!!...? (ההתלבטות נמצאת גם אצלה).

אני במקומך הייתי מחפש חוטים מקשרים במקום אחר ..... לפחות תהיה לך אמביציה להגיע לאסיפות הורים .....

חחח אם נלך לכוון הזה בטוח שלא אגיע לאסיפת הורים, מבוכה רבה תהיה שם או סקס בשירותים של בית הספר.

רמת ריגוש אכן עצומה אך הפיטוי למפגשים בתדירות גבוה בגלל הקירבה  יגרום לסיכון מיותר.

יחד עם זאת הסקרנות הורגת... אנו רוצים ולא רוצים לדעת אם אנו מכירים. מדברים וצוחקים על כך המון.

"זה שאתה נושם זה לא אומר שאתה חי"

חחח אם נלך לכוון הזה בטוח שלא אגיע לאסיפת הורים, מבוכה רבה תהיה שם או סקס בשירותים של בית הספר.

רמת ריגוש אכן עצומה אך הפיטוי למפגשים בתדירות גבוה בגלל הקירבה  יגרום לסיכון מיותר.

יחד עם זאת הסקרנות הורגת... אנו רוצים ולא רוצים לדעת אם אנו מכירים. מדברים וצוחקים על כך המון.

אךךךךך הסקרנות הזאת ........ הסקרנות הזאת מסוכנת גם עבור חתולים ......

אבל התחלת להבין כמה מבוכה ומתח הסיפור הזה יכול לעורר לא רק בהקשר שלך אלא גם בהקשר של הילדים .......

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר