עוגיות...רחת לוקום..ערגליות.... WTF -- דה זה וו לפוסט של של הקונדיטור emo_18.png

pinokyo- עבור ערגליות מכרת את הקבוצת תמיכה .....emo_18.png

אדון חתול היקר, לא מכרתי עבור שום דבר את קבוצת התמיכה, נהפוכו ביקשתי לחזור לשם כי יש שם ערגליות וכמובן את החתול במגפיים שמאוד דאג לכל נשות הפורום כשפחדנו וטרח לפתוח למעניינו את קבוצת התמיכה , אז קצת הכרת הטוב לא???

אם כך הכרת הטוב בוא תבוא בשפע emo_113.png סאלוט

הופה הופה, בנוסף לערגליות יש גם שתיה חריפה??? אני ממש בהיי מקבוצת התמיכה הזאת, אז לחייים emo_106.png

שששששששש שלא תתפוס אותנו המנהלת ......

לחיים פינו ........

איך אני יכולה לשתוק??? כולי מסטולית, צועקת שטויות בלי לשים לב, סורי לא בשליטה , זה מה שקורה שמשקים אותנו ללא גבול, אז יאללה לחגיגה, הולההה (אין פה אייקון של רקדנית??)באסה.

לא צריך אייקון של רקדנית פינו ....... אני אביא את המשקה את תביאי את הנענועים ......

סגור!!!

מה סגור פינו ? צריך לפתוח את המסיבה emo_07.png

לא פותחת לאף אחד , זה מסיבה פרטית רק שלי ושלך!!!

עוגיות...רחת לוקום..ערגליות.... WTF -- דה זה וו לפוסט של של הקונדיטור emo_18.png

pinokyo- עבור ערגליות מכרת את הקבוצת תמיכה .....emo_18.png

אדון חתול היקר, לא מכרתי עבור שום דבר את קבוצת התמיכה, נהפוכו ביקשתי לחזור לשם כי יש שם ערגליות וכמובן את החתול במגפיים שמאוד דאג לכל נשות הפורום כשפחדנו וטרח לפתוח למעניינו את קבוצת התמיכה , אז קצת הכרת הטוב לא???

אם כך הכרת הטוב בוא תבוא בשפע emo_113.png סאלוט

הופה הופה, בנוסף לערגליות יש גם שתיה חריפה??? אני ממש בהיי מקבוצת התמיכה הזאת, אז לחייים emo_106.png

שששששששש שלא תתפוס אותנו המנהלת ......

לחיים פינו ........

איך אני יכולה לשתוק??? כולי מסטולית, צועקת שטויות בלי לשים לב, סורי לא בשליטה , זה מה שקורה שמשקים אותנו ללא גבול, אז יאללה לחגיגה, הולההה (אין פה אייקון של רקדנית??)באסה.

לא צריך אייקון של רקדנית פינו ....... אני אביא את המשקה את תביאי את הנענועים ......

סגור!!!

מה סגור פינו ? צריך לפתוח את המסיבה emo_07.png

לא פותחת לאף אחד , זה מסיבה פרטית רק שלי ושלך!!!

emo_45.png אז באמת סגור :)

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר