חבר.

המצב שלך קשה, עם קשר שיש לך עם בחורה רעה, שאינך יודע ויכול לנתק אותו.

מה שאני יכול להגיד לך שהצב שלך יותר טוב משלי, שבתור גבר בן 48 עם יצר מיני גבוה מאוד,

אין לי דרך ואיך לספק את הצרכים המיניים שלי, ומה שנשאר לי, שגברים שיעשו לי טובה וידפקו אותי בתחת במקום.

חבר יקר.כמו שאמרת אתה לא היחיד שעבר כזה דבר. מנסיון אני אומר לך שאם תשקע בזה את עלול גם לקבל כל מיני דברים רעים 

ואפילו מחלות. כאשר רציתי להפסיק לעשן שאלתי את עצמי מי יותר חזק אני או הסיגריה וזה היה אני והפסקתי אותו הדבר במשבר עם אישה שעברתי.אומר לך רק שהיא לא שווה דקה של מחשבה אפילו אם היא הזיון הכי טוב שהיה לך...בוודאי גם זה מקשה עליך..

לפעמים אופי מחורבן מעביר את החשק.. ותחשוב אם לא היית רק ניצול בשבילה....

תסתכל במראה ותגיד לא חסר לי כלום נתק את הקשר ולך הלאה ודרך אגב אישה זה כמו צל אתה בורח מהצל שלך הוא רודף אחריך את רודף אחריו הוא בורח ממך...והבין יבין...

חבר יקר.כמו שאמרת אתה לא היחיד שעבר כזה דבר. מנסיון אני אומר לך שאם תשקע בזה את עלול גם לקבל כל מיני דברים רעים 

ואפילו מחלות. כאשר רציתי להפסיק לעשן שאלתי את עצמי מי יותר חזק אני או הסיגריה וזה היה אני והפסקתי אותו הדבר במשבר עם אישה שעברתי.אומר לך רק שהיא לא שווה דקה של מחשבה אפילו אם היא הזיון הכי טוב שהיה לך...בוודאי גם זה מקשה עליך..

לפעמים אופי מחורבן מעביר את החשק.. ותחשוב אם לא היית רק ניצול בשבילה....

תסתכל במראה ותגיד לא חסר לי כלום נתק את הקשר ולך הלאה ודרך אגב אישה זה כמו צל אתה בורח מהצל שלך הוא רודף אחריך את רודף אחריו הוא בורח ממך...והבין יבין...

ביום שלא אראה את הצל שלי אהפוך למואשר באדם.

אז קראתי הכל. 

ואני לא מוצאת שום חרטה שום אזכור של אשתך,של התא המשפחתי שלך של הילדים שלך ומה זה יעשה להם אם יתגלה הרומן .

אני יודעת רק דבר אחד , החיים זורמים והגלגל הוא עגול תעשה רע תקבל רע.

לכל טעות יש מחיר ואתה תשלם אותה בדרך כזו או אחרת .... 

בהצלחה  :)

למה שיזכיר את אשתו ? הוא מדבר על מה שכואב או מציק לו ... הוא לא מגיש קורות חיים !

אבל לגבי חרטות ..... בנאדם מתחרט על מה שהוא מחשיב בעיניו כחרטה ..... למה להגיש לו חרטה בכוח לפה כשהוא לא רעב ?

יש בי מקום לעוד חרטות וזה בסדר.

צדקת, לא מצאת בטקסט המקורי שכתבתי אזכור ראוי לחרטה בנוגע לתא המשפחתי ולאישתי בפרט.

זה בהחלט חלק משורש העניין והכאב, וציינתי באחת התגובות שלי קודם שהלוואי והייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור גם בשבילה.

נכתב כאן קודם שיצאתי קירח מכאן ומכאן ויש בכך המון האמת.

נתתי את כולי לאחת ואיבדתי את האחרת (למרות שהמשכתי להיות בעל ואבא במשרה מלאה...שקרן אך משקיען).

יתכן ואני נענש על כך (אך באותה מידה רובנו כאן צפויים לעונש דומה).

אינני יכול להתכחשלמה שעשיתי ולנזק שגרמתי, אך גם לא למה שאני מרגיש (ואני אוהב אישה אחרת לצערי).

אני עושה תיאום ציפיות בתחילת הקשר ותמיד אומר שנותן מה שמצפה לקבל וזה הרבה .

"אם אתה מאמין שיכולים לקלקל תאמין שיכולים לתקן"

אתה יכול לנתק איתה קשר, להמשיך לחיות עם אשתך להתמסר אליה, לתת לה! ורק לה! שידוע שנתינה מובילה לאהבה.. ולא שום דבר אחר!! רק נתינה מולידה אהבה נקודה. לסלוח לעצמך ולצאת מכל הסיפור הזה גבר = מתגבר. ולהתחיל לחיות את החיים שלך בצורה ראויה.

או לחכות שהסיפור הזה יתפוצץ, לפגוע ולפרק 2 משפחות, ולהישאר עם אות קין כל החיים שלך.

היא לא ראויה לאהבה שלך כי היא לא אשתך, אשתך כדת וכדין ראויה לאהבה שלך, ואתה לא ראוי לאהבה שלה, כי זו לא האישה אותה קידשת, אז אל תוציא מעצמך קדוש מעונה, לא מגיע לך להיות נאהב על ידה, ותגיד תודה שיש לך סיבה טובה לסיים את זה, אם הכל היה "ורוד" היית ממשיך בחיים הכפולים הצבועים האלה, וזה  נורא כשלעצמו.

לא מאוחר לתקן, תוכיח שמגיעה לך הזדמנות שניה כל עוד שום דבר לא התגלה.

ואם אתה באמת רוצה עצה. תעזוב את המאהבת ותחייה עם אשתך ותהיה מסור אליה לנצח. ותבקש סליחה מאלוקים כל חייך.

מה שאנשים פה לא מבינים זה שהוא גם מחרטט הרבה. אל תאמינו לכל מה שרשם אני לא מאמין שהכל נכון. הוא מתגונן ומציד בגידות. גועל נפש.

מצדיק*

אפשר לומר איכסה פיכסה, גועל נפש הבגידה הזאת ופתאום קלטת שהרסת את חייך במו ידיך בשביל דרקית, אשתך לא ראויה לאדם כמוך. "אוהב רק את הפאקצה", כנראה זה מה שמגיע לך להשאר לבד!!!!! אין לי אמפטיה לבוגדים שמצדיקים עצמם.

צודקת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני ממש לא מרחמת על אחד כמוך , בישלת את הדייסה בתאבון ,תאכל אותה ,לא מגיע לך כנראה אישה טובה  כמו אשתך, מצאת בדיוק מה שמגיע לך אישה קרח ( מסכן בעלה), אז על מה אתה מתלונן? תעשה טובה ולפחות תתגרש מאשתך מגיע לה מישהו יותר טוב.

את לא צריכה לרחם עליו. אין לו עתיד זוהר. הדבר החכם היחיד שיכול להציל את התחת שלו זה להיות מסור לאשתו ולילדיו ולא לבגוד בחייו.

ועוד דבר. הוא מודה שמה שהוא עושה זה לא בסדר. אז למה לגונן אם אין בכוונתו לשפר את חיי אשתו והילדים? סתם יצור. ורובכם גם יצורים.

קח ציפרלקס ואחרי שבעועיים תרגיש הרבה יותר טוב.מנסיון...פתאום תראה שאתה יכול גם בלעדיה.ושהחיים ממשיכים בלי שום טרגדיה.הייתי בסיטואציה הלא פשוטה הזאת.בהצלחה , תרגיש טוב.

INBAR מניסיון? אז את בכלל לא יותר טובה ממנו חח.

מחקו לי את כל התגובות איזה קוקסינלים אתם באמא שלי.

חמודים שלי אתם טסים לגיהנום.

הבנאדם שבוע לא נמצא פה - ומהומת אלוקים משתלטת פה...

איפה המלאכית שנהיית פה אט אט לסוג של גורו - שתרגיע את האנשים...

חג שמח רבותי......

"ושמחת בחגך"...

עבור לעמוד
... , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר