מזל שאני גיי,

נשים הם זונות!!!

ומזל שמחירי הוזלין לא עולים אף פעם......

מחירי הוזלין לא עולים אף פעם אבל הזובירקס כן...

משתמשת בזובי-רקס?

קודם שאני אקיים יחסי מין....

אל תשלחי תמונות שלך ואז אולי.....

מזל שאני גיי,

נשים הם זונות!!!

משתמשת בזובי-רקס?

מצחיק...איך לא חשבתי על זה...

מזל שאני גיי,

נשים הם זונות!!!

משתמשת בזובי-רקס?

חשבתי שאת חושבת תמיד....

שיהיה לך אחלה יום:) תהני רק טוב....

מזל שאני גיי,

נשים הם זונות!!!

משתמשת בזובי-רקס?

חשבתי שאת חושבת תמיד....

תודה על המחמאה....ודרך אגב אני כוסית על...רק לא פעילה כרגע...

לא פעילה כרגע. . .?

הר געש בסכנת התפרצות זה מסוכן. .

אני אשתדל לתפוס מרחק. .

מזל שאני גיי,

נשים הם זונות!!!

משתמשת בזובי-רקס?

חשבתי שאת חושבת תמיד....

תודה על המחמאה....ודרך אגב אני כוסית על...רק לא פעילה כרגע...

את כוסית אל לא על......אל תתקרב אליי..אל תיגע בי..אתה רוצה רק....

כן פעילה לא פעילה..כן אוהבת לא אוהבת...כן צינית לא צינית.....

מאחל לך רק טוב 

ראשית

אני פשוט המום מהתגובות "שתומכות" בגבר שבוגד באשתו, מספר על מכאוביו עם המאהבת,ואתם מנסים לייעץ לו לשפר את יחסיו איתה בזמן שיש לו אישה חוקית שמחכה לו בבית?

חביבי אנלא יודע עד כמה הסיפור שלך אמיתי , תן לי להגיד לך את האמת בלי פוליטקלי קורט - אתה חי בשקר ענק ,שקר ענק עם עצמך ,שקר ענק עם המאהבת,שקר ענק עם אשתך. אתה צריך לקבל וואחד סטירה שתעיר לך תחיים ,קח אחריות תהיה גבר לטובתך ולטובת אשתך האמיתית והילדים. תיזום רומנטיקה, תחדש תקשר הרגשי, לך לטיפול ותגיד תאמת, תתוודא בפניה,פאקינג תעשה משהו  - לא עוזר תתגרש,אבל למה אתה משקר את עצמך ועוד מנסה לקבל פתרונות שאמורים לקיים את השקר? 

התמיכה האמיתית היא להראות לך את המציאות כמו שהיא בלי להתכחש אלייה,לשים לך מראה. אני מוטרד מהאנשים היפיי נפש .. לא אתפלא אם הם בעצמם כאלו, לאן התדרדרנוו

ותזכור האמת כואבת אבל השקר כואב תמיד.

הלווווווווווווווווווווווווווווו.................

שמת לב באיזה פורום אתה? נו ברור שכולנו כאלה emo_31.png 

אני לא חושב שהוא קלט באיזה עשור הוא חי ..... אז שייקלוט לאיזה פורום נכנס ?

אולי יש מצב שהתכוון להיכנס לפורום דתיים והתבלבל בפנייה ............

אני הייתי מציע לו לצאת מהשוק שלו או מההלם ... אם כבר הוא נכנס לכאן אז אני מניח שגם מדגדג לו משהו מתחת לתחתון ....

את ההטפות ודברי המוסר שישיאר לעצמו לתפילת הבוקר לקטע של הווידוי !!!!

אבל זה מה שקורה כשוואלה שמים בדף הבית לינק לפוסט עם כותרת מושכת ... גם הישוענים נכנסים .......

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

בוא אני אומר לך משהו אתה חתיכת אפס ולא מגיע לאשתך סמרטוט כמוך.

ואם אתה גבר אמיתיי לך תתוודה בפני בעלה של הכלבה וספר לו הכל. ואם תקבל אגרוף לפנים כמו שמגיע לך תשב בקשט.

מאחל לאשתך שתמצא גבר ראוי ולא אפס כמוך

תעזוב את המאהבת ותספר לאשתך הכל ואתה צריך להתבייש בעצמך אין לך שום כבוד לאשתך ולילדים שלך שבסוף הם אלה שיסבלו הכי הרבה.

לא יודע אם תקרא את התגובה שלי, מאחר ואני רואה שיש ממש הרבה כאן.

בעיניי מה שעשיתם אתה ובת זוגתך לרומן, הוא דבר מסריח, אתה מספר שבעלה הוא גם חבר שלך, והיא חברה של אישתך, נשמע משהו הזוי לגמרי, ויותר מכך, רמת הבגידה היא עצומה, אתה לא רק בוגד באישתך, שכנראה לא ממש אכפת לך, אתה גם בוגד בקשרי החברות עם בעלה. אתם שניכם בניתם לאט ובטוח את הקבר שאתם עומדים להיכנס אליו, מה שאתה חווה זה רק ההתחלה, בעוד שנה או שנתיים אתה תבין את גודל נזק, המצב הזה יום אחד יוודע לאחד מבני זוגכם, ואם אתה חושב שאתה חווה כעת איזה משבר, חכה ותראה מה יהיה כשכל הסיפור ייצא החוצה. אתה בעיניי לא גבר, והיא בעיניי זונה מסריחה, הצורה שאתה מתבכיין דוחה אותי, ואם היית לידי, הייתי מוריד לך סטירה לפרצוף הבכיייני שלך, איך אתה מעז לבכות בכלל?? זה דומה בעיניי למישהו שגנב אתה התכשיט של החבר שלו, ובוכה שהערך שלו נמוך... חשבת שלקחת משהו של מישהו אחר, אז הרווחת משהו? המרצע תמיד יוצא מהשק בסוף. בנוסף להכול מה אתה בכלל מאשים אותה שהיא לא רוצה לתת כלום, אתה היית רק זין שריגש אותה, והפך למשהו מובן מאליו, היא לא ראתה אותך אף פעם משהו רציני. אני יודע מה צפוי לכם, זה ברור, ואני שמח שזה יקרה לכם, כי ההתנהגות שלכם היא שפלה כמו של אנשים שהם מלשנים, שהם בעיניי שיא השפלות, אז בעיניי אתה באותה רמה של שפלות, אתם זוג מבחיל.

לא יודע אם תקרא את התגובה שלי, מאחר ואני רואה שיש ממש הרבה כאן.

בעיניי מה שעשיתם אתה ובת זוגתך לרומן, הוא דבר מסריח, אתה מספר שבעלה הוא גם חבר שלך, והיא חברה של אישתך, נשמע משהו הזוי לגמרי, ויותר מכך, רמת הבגידה היא עצומה, אתה לא רק בוגד באישתך, שכנראה לא ממש אכפת לך, אתה גם בוגד בקשרי החברות עם בעלה. אתם שניכם בניתם לאט ובטוח את הקבר שאתם עומדים להיכנס אליו, מה שאתה חווה זה רק ההתחלה, בעוד שנה או שנתיים אתה תבין את גודל נזק, המצב הזה יום אחד יוודע לאחד מבני זוגכם, ואם אתה חושב שאתה חווה כעת איזה משבר, חכה ותראה מה יהיה כשכל הסיפור ייצא החוצה. אתה בעיניי לא גבר, והיא בעיניי זונה מסריחה, הצורה שאתה מתבכיין דוחה אותי, ואם היית לידי, הייתי מוריד לך סטירה לפרצוף הבכיייני שלך, איך אתה מעז לבכות בכלל?? זה דומה בעיניי למישהו שגנב אתה התכשיט של החבר שלו, ובוכה שהערך שלו נמוך... חשבת שלקחת משהו של מישהו אחר, אז הרווחת משהו? המרצע תמיד יוצא מהשק בסוף. בנוסף להכול מה אתה בכלל מאשים אותה שהיא לא רוצה לתת כלום, אתה היית רק זין שריגש אותה, והפך למשהו מובן מאליו, היא לא ראתה אותך אף פעם משהו רציני. אני יודע מה צפוי לכם, זה ברור, ואני שמח שזה יקרה לכם, כי ההתנהגות שלכם היא שפלה כמו של אנשים שהם מלשנים, שהם בעיניי שיא השפלות, אז בעיניי אתה באותה רמה של שפלות, אתם זוג מבחיל.

ממליץ 

היי כשאני קוראת את מכתבך  אני חשה כזו הזדהות  כלפיך וכלפי סבלך כי אני הייתי  ב"סרט" הזה ועל בשרי למדתי  את הקשה ביותר.

הכל היה יפה ומהנה והכי נפלא שקיים אך יחד עם זאת לעולם לא תוכל לקבל בדיוק כמו שנתת  כי היא אינה יכולה לתת מעבר לזה ( ואולי היא מרגישה שהיא מאכזבת  אותך שאם כל מה שעשית והשקעת אין לה מעט מזה עבורך) . אני חושבת שלא אסרטיביות ולא דיבורים יעזרו זו האישה  והבחירה בידך ומה שעצתי לך  היא (ולא מתוך זה שאני לא מבינה מה עובר עליך) תנסה  ל"חתוך בבשר החי" על כל המשתמע מזה ולא אל תנסה לתקן לבקש מה שהיא אינה יכולה לתת 

כשאישתך תעשה לך את אותו הדבר אז יישבר לך הלב..

אתה בוחר להתעלם מהמציאות והלתמקד בעולם של כאילו ופנטזיות..

בחרת באישתך מסיבות מסוימות שעם השנים, שחיקה והרגל נשכחו..

במקום להתרכז באשת איש!! תתרכז באישה שלך שאותה בחרת, ואיתה הקמת משפחה, תעבדו על היחסים שלכם

ותציפו את מה שהרגשתם בעבר.. זה עדיין קיים בכם.

תתרכז במה שיש לך ולא במה שיש למישהו אחר

כשאישתך תעשה לך את אותו הדבר אז יישבר לך הלב..

אתה בוחר להתעלם מהמציאות והלתמקד בעולם של כאילו ופנטזיות..

בחרת באישתך מסיבות מסוימות שעם השנים, שחיקה והרגל נשכחו..

במקום להתרכז באשת איש!! תתרכז באישה שלך שאותה בחרת, ואיתה הקמת משפחה, תעבדו על היחסים שלכם

ותציפו את מה שהרגשתם בעבר.. זה עדיין קיים בכם.

תתרכז במה שיש לך ולא במה שיש למישהו אחר

איזה סיבה לפי דעתך יש לבחור צעיר שכל חייו לפניו להמשיך להיות נשוי לאשה שהוא לא אוהב...את זה אני לא מבינה

יום טוב לכולםemo_01.png

אז ככה.ראשית אתה והיא אנשים חסרי מצפון.חסרי מוסר.ללא ערכים.ואן לכם טיפת כבוד לדבר מלבדכם

ברגע שה"רומן" הזה יתגלה)והוא יתגלה!!)..אתם תרסקו אנשים שהאמינו בכם.שישנו אתכם.ששמו מבטחם בכם!!! ומה שמטריד אותך..זה שהיא לא תמכה בך בשעת מצוקה.מה שכמובן מעיד על מי שאתה..איש מגעיל.אגואיסט.שלא רואה דבר מלבדו.

אני מקוה שבסופו של דבר תמצא את עצמך שבור.מרוסק.בודד.ואומלל עד אין קץ.ושאשתך תצליח לעמוד על רגליה אחרי גילוי הבוגדנות שלך ושל "חברתה" הטובה..אתה איש נוראי.איום .חסר ערכים.ודוחה ברמות..לך לכל הרוחת

עבור לעמוד
, , , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר