מעגלים אסורים .

היי לכולם ,

אני ממש חדש פה , ולא מכיר אף אחד emo_01.png עדיין ....

שאלה קצרה שאשמח אם תגיבו עליה , כי אותי היא תמיד מסקרנת  .

האם לאלו מכם המנהלים קשרים אסורים יש מישהו מהמעגל הקרוב ( אח/ אחות / חבר / חברה וכו' ) שיודע על מעלליכם במעגל האסור ?

תמיד אני מרגיש שאלו מין שני עולמות חופפים שלעולם לא יפגשו ( בתקוה ... emo_07.png)

האם גם אצלכם זה ככה ? או שאתם לפעמים מערבבים בינהם ?

אתה מתכוון לעולמות מקבילים הרי ברגע שהם חופפים הם בעצם נפגשים..emo_02.png

זה מאוד אינדיבידואלי לכל אחד. 

כמובן שהמצב האולטימטיבי הוא כזה שאף אחד אינו יודע.

במקרה האישי שלי יש לי חברה אחת טובה מאוד שיודעת.

כזו שאני יודעת בוודאות שניתן לסמוך עליה בעיניים עצומות ומדי פעם אף משמשת לי שאליבי.

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

בניגוד לגליגיל, אני חושב שעדיף לשמור את הקלפים קרוב ובדיסקרטיות. זה מסוג הדברים שלדעתי לא חולקים אותם עם אנשים קרובים אליך. החבר הכי טוב היום יכול להיות האויב הכי גרוע מחר.

גלי , אני כן חושב שהם עולמות חופפים ולא מקבילים  - הרי יש אותי שנמצא בשניהם emo_02.png...

לגבי חברתך - האם היא גם נשואה ? והאם גילתה במקרה או שסיפרת בצורה יזומה ?

אני כמו לילה , גם לא חושב שלספר זה רעיון טוב ...

אבל בטוח שזה יכול להיות אחלה פטנט - אם יש איזה אלייבי שעוזר ...

כפי שציינתי קודם, אני מסכימה עם שניכם , שהכי טוב שאף אחד לא יידע מכך.

לעתים אין ברירה ולעתים מדובר בחברה שנמצאת באותו עולם.

נ.ב אהבתי את הרעיון של עולמות חופפים מאחר ואני נמצא בשניהם - על זה לא חשבתי :)

אגב - אם כבר נפתחנו ,מה לגבי תמונות ?

עד כמה אתם זהירים ?

לי יש שתי חברות שיודעות, אנחנו חברות כבר 30 שנה, והן יודעות עלי הכל ואני עליהן.

בניגוד לדעות חברי למעלה, אני דווקא חושבת שכן כדאי לשתף לפחות אדם אחד בסוד, כי כמו שאנחנו יודעים, התחושה כשיש  סוד כזה היא אילעית, ולפעמים יש צורך לשתף ולהוציא דברים שנאגרים עמוק בבטן, בצורה דיסקרטית כמובן, כדי שבבוא היום הדברים לא ייצאו דווקא לאוזני מישהו שכן יכול לעשות נזק.

יש מישהי מהעבודה שלי שיודעת (קרה בטעות) אבל לא הרגשתי צורך לשתף אותה למרות זאת. הייתה מישהי שהיה לי קשר קצר איתה שאחריו נשארנו חברים והיה לי ממש כיף לשתף אותה, עד שהמאהב החדש שלה הכריח אותה לנתק קשר עם כל גבר אחר מעולם הבוגדים (הוא חולה נפש והיא חסרת עמוד שדרה, מצא מין את מינו). נראה שעדיף בלי "גלגלי עזר" כאלה.

אני מוצא שאנשי סוד כאלה הם תירוץ בשבילי להשקיע המון זמן ואנרגיה בספקולציות שאף פעם לא תופסות בסופו של דבר -- וזה הרגל מגונה ומיותר לגמרי.

אצלי קני הסוף יודעים את סודי ...

אין נפש חיה ששותפה לתהפוכות חיי...

לפעמים אני מרגיש ... כמו האדם הבודד ביותר בעולם .. 

תמיד צריך להיזהר ...... אבל חבר באותו סטאטוס כמו שלך .... וחבר אמיתי .... לעיתים יכול לשמש ככיסוי וחיפוי  ....! כל דבר בחיים הוא עם סיכון .. ולכן אם מחליטים לשתף חבר רצוי שנדע היטב מיהו החבר ומה הסיכון אבל מעצם הקשר עצמו אתה בסיכון אבל כפי שגלוש אמרה -כל אחד לעצמו ...... מבולבל ? גם אני .........

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

תמיד צריך להיזהר ...... אבל חבר באותו סטאטוס כמו שלך .... וחבר אמיתי .... לעיתים יכול לשמש ככיסוי וחיפוי  ....! כל דבר בחיים הוא עם סיכון .. ולכן אם מחליטים לשתף חבר רצוי שנדע היטב מיהו החבר ומה הסיכון אבל מעצם הקשר עצמו אתה בסיכון אבל כפי שגלוש אמרה -כל אחד לעצמו ...... מבולבל ? גם אני .........

חבר שהיה קרוב אלי ואיש סודי ידע הכל על חברה שהיתה לי בצעירותי. 

לילה אחד תפסתי אותם יחד בדוגי סטייל...

כפי שאמרתי חבר קרוב היום הוא האויב המר מחר. 

כפי שאמרתי לך קודם לכן...הסכין עדיין מפלחת בבטני...

יכולה רק לתאר לעצמי את גודל הכאב הזה ובטח גם אז לא אגיע לעוצמות האמיתיות שלו...

כפי שאמרתי לך קודם לכן...הסכין עדיין מפלחת בבטני...

יכולה רק לתאר לעצמי את גודל הכאב הזה ובטח גם אז לא אגיע לעוצמות האמיתיות שלו...

מסכים עם גלוש ! זה כואב ואמת שאין אימון באף אדם ... כך גם על עצמינו ... מוזר ככל שיהיה אבל כל אחד מאיתנו יכול להיות אויב של חבר טוב בדרך כזו או אחרת .... החיים עצמם תובעים מחיר יקר מאוד ואכזרי אם נתבודד ונמצא עצמינו שומרים הכל בליבנו מבלי חבר טוב לשתף ..... האם ישנו סיכון ? בוודאי .... אבל להיות מבודד מבלי אדם בסביבתי שאני מסוגל לשפוך את ליבי עימו זה היה מצריך ממני חשבון נפש לגבי מי החברים שלי וכיצד אני בוחר אותם !!!אתה לא חייב לספר מאומה אם אתה חושש..... אבל אם יש לך חבר שהוא בעצמו מנהל קשר אסור אתה יכול להיעזר בו אך ורק כגיבוי וככיסוי מבלי שידע פרטים אישיים או שייפגוש את האסורה .... כך בעצם הדוגי לא יחזור שנית ומצד שני קיבלת חיפוי ותמיכה לתירוץ לצאת מהבית ...... ובמידה ויחליט לספר שאתה מנהל קשר אסור הוא יחשוב פעמים מכיוון שגם הוא מנהל קשר אסור !!!! בקיצור : אל תפרט ואל תמסור פרטים קטנים אלא רק בכללי שאתה יוצא ואם יישאלו אתה הייתה עימו במקום X וכ"ו ..... אם זה סיכון עבורך ידידי אז בלי שום קשר ומבלי להעליב הייתי מציע לך לשקול שוב את הגדרת החבר שלך ...... חג שמח ושנה טובה ....

o.k - חבר שהולך 'להלשין' לא בהכרח אומר שהוא לא חבר ,

אלא יותר אומר שהוא חושב שהוא עוזר לך בתור חבר טוב .

תחשוב שהיית מגלה על חבר קרוב שהוא שודד בנקים , האם לא היה לך צד 'להלשין' עליו למשטרה ?

זה הכל עניין של תפיסה ....

וכפי שאתה יודע - בגידות הן נושא מאוווווווווווד שנוי במחלוקת

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר