מלחמה ואהבה אסורה

שאלה זו מופנית יותר לתושבי הדרום או הצפון או כאלו שמבוגרים מספיק שעברו מלחמות עם אסור

האם כאשר מלחמה פורצת הקשר האסור ממשיך להתקיים?

ההגיון והלב אומרים שהמשפחה במקום הראשון ולכן קשר כזה בטל בתקופה שכזאת(בכל זאת איך נפגשים כשיש אזעקה כל חמש דקות ויש ילדים)

האם חוויתם תקופה שכזאתי עם אסור?

ואיך מתמודדים עם הדאגה הכפולה שגם בעלי וגם האסור יכולים להיות מוקפצים למילואים ?

ראשית מאיה ! אל תילחצי .... אף אחד לא אוהב מלחמות ובטח לא במציאות..... אני אמנם לא פוליטיקאי ולא מתיימר להיות ככזה ...

אבל כאזרח וכבעל משפחה אני לדעתי האישית צריך ורצוי לשמור מצד אחד על השיגרה ככל שניתן וכמובן על אורח חיים תקין אבל מצד שני בתקופה שכזאת צריך להיות זהיר וכמובן רגיש יותר לביטחון המשפחה והילדים כמובן ....... המאהב יכול להמתין ..אך אינני חושב וכולי תקווה שלא יהיה יותר מרעש גדול תקשורתי ... אבל במידה וחלילה ייקרה משהו ... רצוי להיות בסביבת בני המשפחה הקרובה גם בכדי להיות רגועים ולהרגיע וגם על מנת לא להדאיג יתר על המידה שבשעת מלחמה חלילה לא מספיק שיש חרדות גם צריך בין היתר לדאוג לאמא ולרעיה אשר איננה בבית ...... בואי נקווה שלא יהיה כך ונשמור על אופטימיות :)

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

אהבה ומלחמה!!! כל כמה חודשים הנושא הזה עולה, זה עצוב. מציאות ישראלית שנראה לי שכבר אי אפשר לחיות בלעדייה. בזמנים מתוחים הרבה סייגים נופלים, קל יותר להפתות ולשקוע בחיבוק אצל זרועות אחרות-"אכול ושתה כי מחר תמות" וכנראה גם "אהוב" שהבעל במילואים למרות החשש יש מפלט אצל האחר. אך ששניהם שם, הטוב ביותר להשקיע מרץ ואהבה במשפחה.

אבל כנראה בעוד שבוע נצחק על המצב של עכשיו.

אהבה ומלחמה!!! כל כמה חודשים הנושא הזה עולה, זה עצוב. מציאות ישראלית שנראה לי שכבר אי אפשר לחיות בלעדייה. בזמנים מתוחים הרבה סייגים נופלים, קל יותר להפתות ולשקוע בחיבוק אצל זרועות אחרות-"אכול ושתה כי מחר תמות" וכנראה גם "אהוב" שהבעל במילואים למרות החשש יש מפלט אצל האחר. אך ששניהם שם, הטוב ביותר להשקיע מרץ ואהבה במשפחה.

אבל כנראה בעוד שבוע נצחק על המצב של עכשיו.

בואי ואספר לך מקרה אמיתי שקרה לי במבצע עמוד ענן...
החלטנו, למרות המצב (האזעקות הרבות שהיו, הירידה למקלטים וכו'..) להיפגש.
נפגשנו, עשינו את זה ממש ממש קצר, כדי שלא תתפוס אותנו אזעקה.
כשעה אחרי שנפרדנו, נשמעה אזעקה (למזלי הספקתי להגיע לביתי) ואת רק יכולה לתאר לעצמך, איזה סיכון לקחנו כאן!
החלטנו שזה לא יקרה יותר, עד אשר המבצע יסתיים.
אז אני חושבת, שבזמן מלחמה צריך להיות עם המשפחה. כדאי לוותר על מפגשים עם האסור ולשמור על קשר באמצעות מיילים/SMS.

אני מקוה מאוד שלא ניקלע למצב של מלחמה, לא נצטרך לדאוג לאף אחד, וכמו שחתולי כתב, זה לא יהיה יותר מרעש תקשורתי גדול..

שיהיה שבוע טוב לכולם!!

בואי ואספר לך מקרה אמיתי שקרה לי במבצע עמוד ענן...
החלטנו, למרות המצב (האזעקות הרבות שהיו, הירידה למקלטים וכו'..) להיפגש.
נפגשנו, עשינו את זה ממש ממש קצר, כדי שלא תתפוס אותנו אזעקה.
כשעה אחרי שנפרדנו, נשמעה אזעקה (למזלי הספקתי להגיע לביתי) ואת רק יכולה לתאר לעצמך, איזה סיכון לקחנו כאן!
החלטנו שזה לא יקרה יותר, עד אשר המבצע יסתיים.
אז אני חושבת, שבזמן מלחמה צריך להיות עם המשפחה. כדאי לוותר על מפגשים עם האסור ולשמור על קשר באמצעות מיילים/SMS.

אני מקוה מאוד שלא ניקלע למצב של מלחמה, לא נצטרך לדאוג לאף אחד, וכמו שחתולי כתב, זה לא יהיה יותר מרעש תקשורתי גדול..

שיהיה שבוע טוב לכולם!!

צודקת שריתוש :).... השניות של הצופרים גם אם לא קרה כלום  מלחיצות יותר מהטילים אלא רק המחשבה שהילדים לא לצידך ......בקיצור אהבה וטילים פחות מלחיץ אבל אהבה בשעה של צופרים ? הילדים וכלל המשפחה בסדר העדיפויות .... לפחות קיבלנו אקססוריז מקורי לפנטזיות במסווה של מסיכת אבכ.......

אף פעם לא הייתי במצב הזה עד עכשיו, ובאמת המחשבה עברה לנו בראש, ואנחנו ממש מחזיקים אצבעות שיהיה שקט ושנוכל להמשיך להיפגש, אבל במידה ולא, אין ברירה, חייבים לבטל את הפגישות, כי אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו במצב לא נעים אם יקרה משהו לא טוב בזמן שנהיה יחד. יהיה מאוד קשה להסביר מה עשינו במקום X יחד................. כשהיינו אמורים להיות בכלל במקום אחר.

אני הייתי בעופרת יצוקה הייתי בעזה 

לאשתי? לא ממש הזיז...

בת הזוג דאגה מאוד

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

מלחמה היא לא תעודת ביטוח ומתמודדים ... לא הייתי במצב זה אבל הצופר הוא בהחלט turn down

מנהל הפורום
1000+

אהבתי את הכותרת...

יום טוב לכולםemo_01.png

מלחמה היא לא תעודת ביטוח ומתמודדים ... לא הייתי במצב זה אבל הצופר הוא בהחלט turn down

יותר נכון turn off.....

אני הייתי בעופרת יצוקה הייתי בעזה 

לאשתי? לא ממש הזיז...

בת הזוג דאגה מאוד

זה ממש עצוב שי :(

אבל גם אם אתעלם מנושא הבת זוג..... בשעת צופרים אם אני אהיה מחוץ לבית הלב שלי תמיד יהיה עם הילדים.... האם הם בלחץ ..... האם הכל בסדר איתם ולא רק חלילה מנפילת הטיל אלא מהרעש הפאניקה וההמולה ..... לצערי חוויות הטילים בסבב האחרון שהגיעו עד לראשון ות"א גם מבחינת ההד ועוצמת הרעש לא נשכחה ומסקנות הוסקו לגבי הטראומה שהילדים חווים ......

בקיצור - פחות חושש על עצמי אבל מאוד חשוב להיות לצד המשפחה והילדים מבחינת כתף ותמיכה !

ואני לכבוד השנה החדשה....

בכלל הייתי משנה את הכותרת  :

מלחמה אסורה ואהבה מותרת...

לא ככה    ?

שנה טובה מתוקה ואהובה

אוננתי פעם עם מסכת אב"ך אם זה נחשב..

חחחח

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: