סיומו של הקיץ טוב לאהבה ?

הקיץ מגיע אל קיצו ... פגרת הקיץ תמה והחיים חוזרים אל מסלולם.... בתקווה שכך .... הילדים במסגרות הלימודים שוב אבל מצד שני הקיץ מפנה מקומו לסתיו....

מסקרן לדעת מה דעתכם בעניין... האם סתיו וחורף כשמצד שני הילדים שוב בבית הספר זה מפנה זמן לאהבה ונינוחות או שמא תקופת הקיץ חביבה יותר ומעניקה אנרגיות לאהבה?

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

הקיץ מגיע אל קיצו ... פגרת הקיץ תמה והחיים חוזרים אל מסלולם.... בתקווה שכך .... הילדים במסגרות הלימודים שוב אבל מצד שני הקיץ מפנה מקומו לסתיו....

מסקרן לדעת מה דעתכם בעניין... האם סתיו וחורף כשמצד שני הילדים שוב בבית הספר זה מפנה זמן לאהבה ונינוחות או שמא תקופת הקיץ חביבה יותר ומעניקה אנרגיות לאהבה?

כמי שחובב קיץ לקיץ יש אנרגיות רבות , אבל לא לאהבה .

הסתיו והחורף לעומת זאת הינם כוס התה של האהבה שמיכות חמות וכוס קפה, תה, יין עם קינמון ועוד 

מביאים את האהבה לפתח הדלת.

הקיץ הוא העונה היותר שואבת אנרגיות ויותר מכוון לאנרגיות חרמניות גרידא.

כנראה הייתי יותר מדי זמן בים.

אני לא מוכן להיות חבר במועדון שמוכן לקבל אותי.

גראוצ'ו מרקס

קיץ, סתיו, חורף, אביב, מבחינתי, כולן טובות לאהבה. לכל עונה יש את המאפיינים שלה, ואת האהבה שלנו אנו משלבים בהתאם.
כל אחד עם ההרגשה שלו, עם האהבה שלו... כל השנה..:)

הקיץ הוא הטריגר לחיפוש והחורף למימוש, 

גם לדעתי אין ספק שהחורף מספק אווירה רומנטית הרבה יותר, הכניסה המשותפת והחיבוק הצמוד מתחת לשמיכה הוא הוא הדבר הכי מתוק ומענג שאפשר. 

וזאת בדיוק החוויה שאני רוצה לשתף אתכם מהפגישה האחרונה שלנו בשבוע שעבר, הגברנו את המזגן למקסימום, ופשוט נכנסנו מתחת לשמיכה, התחושה היתה עילאית, ואת ההמשך אתם רק יכולים לדמיין.......emo_15.pngemo_43.png

אהבות הגדולות שלי היו בחורף .....אני פורח בחורף לא יודע למה ....אבל הגשם והקור בחוץ עושה אותי חם במיוחד .....חחחח

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

אני באותו ראש עם שרית..לכל עונה יש את הטריגרים שלה ואת הרומנטיקה שבה..

כל עונה מתאימה לאהבה..

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

נכון....

וגם לאהבה המותרת....

לא חושבת שיש זמן לאהבה, כשיש אהבה אז יש אהבה בכל עונה וכשאין אז אין.

מה שכן, הקיץ והחופש לא מותירים הרבה זמן בכדי לממש אז טוב שהיום היום האחרון לחופש ויאללה לשגרה  

לאהבה אין עונה .... ולכל עונה יש את היתרונות והחסרונות שלה ללא ספק..... אבל פגרת הקיץ עם אין סוף נערים בפגרה שלא משאירים לחלוחית לפרטיות חחחח והילדים בבית ותשומת הלב הנדרשת ?כמעריץ מושבע של קיץ אני הולך על הסתיו והחורף כמו גדול ... כל עוד אין חופש גדול ..

קיץ חורף סתיו אביב -לכל עונה יש את היתרונות שלה למעשה כאן בארצנו הקטנה אנו חשים במיוחד קיץ וחורף. הסתיו המתקרב והאביב שעוד יגיע מאופינים יותר כתקופת ה"חגים". המוקש המשפחתי הישראלי הכי גדול שאפשר. היכן ועם מי ואיפה להושיב את הדודה החרשת באוזן שמאל אך מדברת יותר מפוליטיקאי ישראלי................להמשיך? כולם מכירים את הבעיתיות. לא לחינם הסטיסטיקה מראה שמירב מקרי הגירושין מתרחשים בעקבות החגים.

ואז שבבית מתוח ואין רגע של שקט ושלווה והרומנטיקה נובלת אם בכלל היתה-אז שם בחוץ פורחת האהבה גנובה ואף יותר מתוקה.

דורייאן ! אתה ממש יודע להשבית שמחות של החגים חחחח כשאתה מתאר את הדברים ככה כבר יצא לי החשק מראש השנה ..... הדודות והנשיקות על הלחי ושוב חופשה של פאקינג כמעט חודש של הילדים מבית הספר .... 

אהבה בשער

אם אהבה תציץ בחלוני

או אולי תדפק על דלת ביתי

אפתח ואפרוש ידי אליה 

חיבוק ענק אתן לה

אאמץ אותה אל חיקי

קיץ חורף אביב או סתיו

מה זה חשוב מתי תגיעי

העיקר 

שתבואי עכשיו!!!!!

טוב .... שי רומנטיקן שכמוך ! אחרי תגובה כמו שלך זה היה רק מתבקש שתקבל את השיר הראוי :) .

שתהיה לכולם אהבה כל ימות השנה .....

טוב .... שי רומנטיקן שכמוך ! אחרי תגובה כמו שלך זה היה רק מתבקש שתקבל את השיר הראוי :) .

שתהיה לכולם אהבה כל ימות השנה .....

תודה ..... אהבתי

מאוד אוהב את אריק איינשטיין 

לא יודע מה אתכם חברים

אבל אני מחכה בסבלנותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

לסתיו

הסתיו מטבעו בא עם המון הפתעות בקרבו

ובסתיו תגיע סופה של השאלה שמתמשכת כבר זמן רב:

מתי קפה???????????

עבור לעמוד
,