הבגידה עם אישה מבוגרת

שלום לכולם, אני דני ואני חדש בעניין הפורומים, כשגיליתי שיש פורום אהבה אסורה החלטתי לשתף את סיפור הבגידה שלי אתכם.

אני בן 37, נשוי+ , ובגדתי באשתי עם אישה בת 58 (שגם היא נשואה).

זה התחיל כשבאתי לביתה של אמי (אמי בת 60), והכירה לי את חברתה שהתארחה אצלה. חברתה של אמי התארחה אצלה למשך חודשיים מכיוון ששיפצו את ביתה, חברתה של אמי הייתה מאוד מושכת, שיער אדמדם גולש, עיניים כחולות, פה גדול ויפה, והיו לה מעט אבל מעט קמטים.

חברתה של אמי ביקשה ממני לבוא ולעזור לה לסדר את מגירות הבגדים שלה כשהיא הולכת לשירותים, היא החליפה בגדים בשירותים, ואני יודע את זה כי היא השאירה את הדלת פתוחה.

במהרה היא קלטה שאני מסתכל עליה וקפצה עליי, וקרה מה שקרה.

בינתיים, עדיין משפצים את ביתה של אמי (נשאר עוד שבועיים).

מתחוללים בי רגשות אשמה, האם להמשיך או להפסיק.. מה דעתכם..?

לא כל כך ברור מה מפריע לך מעשה הבגידה או הפרש הגיל ביניכם. לגבי שני הנושאים זה ענין מאוד אינדיבואלי שלך של ההרגשה שלך, של המצפון שלך ושל הטעם שלך. 

יום טוב לכולםemo_01.png

רק אתה יכול להחליט בענין. אין כאן אף אחד שיכול להחליט עבורך. כמו שאלינור כתבה, זה מאוד אינדיבידואלי ורק אתה יודע עד כמה רגשות האשם שמתחוללים בך משפיעים עליך ועל המשפחה.
מקוה בשבילך שתרגיש שלם עם כל החלטה שתקבל בסופו של דבר...

אז עשית אהבה עם אשה בגילה של אמא שלך!!!! 

אז הגשמת תאווה אדיפלית חבויה? אולי. היה טוב? אני מניח שכן. נשים בוגרות יכולות להיות מאד מאד מושכות. הן נותנות מעצמן מפנקות וסבלניות. מין שילוב שכזה של אשה ואם כאחת. ופרויד כבר אמר שמושא תאוותו של גבר בבסיס היא אימו.

תהנה כל זמן שזה נמשך.

רק מה תצאו מהבית של האמא שלך ותמצאו מקום אחר. אם תתפסו שם, זה יהיה מאד מביך.

גם לאשה בגיל 58 יש צרכים,יש דחף מיני, נהניתם יחד? מה הבעיה ,להמשיך הלאה..

יש לי רק מילה אחת להגיד איכס!!!!!!!

למה איכס ידידי כולנו בני אדם גם המבוגרים.

ותחשוב מה יגידו עליך נשים צעירות כשתזדקן

אני לא מוכן להיות חבר במועדון שמוכן לקבל אותי.

גראוצ'ו מרקס

ואם זה היה הפוך גבר מבוגר ואשה צעירה, מה היית אומר?

יום טוב לכולםemo_01.png

ורק אני נשאר לבד :(

עזבו אישה מבוגרת הוא בוגד במשפחה שלו למה ניתקעתם רק על הגיל של האישה!!

גועל נפש של בן אדם איך אתה יכול לישון עם אישתך ולשחק עם ילדך אחריי שבגדת באימם!!!

מה שהיה היה וטוב שנגמר .

אתה יכול בסוף להכנס למעגל שקשה לצאת ממנו במיוחד עם נשים יותר מבוגרות ממך .

עצוב להגיד את זה, אבל תצפה לבגידה דומה מצד אישתך.

ההבדל הוא, שהיא אולי לא תגלה על הבגידה שלך, אבל אתה בהחלט תגלה על שלה.

הכל חוזר חביבי, העולם כמו גלגל.

לא שופטים אנשים מבוגרים , אבל קל יותר היום

יש לגיטימציה רחבה לריגושים והרפתקאות.

הכי חשוב שתשמור על הקן שבנית- אישה ילדים

לא פוסלת הנאות כי השד יודע כמה חסר לך..תהנה ותהיה חכם!

הגיל אגב ממש לא משנה, אני מכירה בחורים בני 20 שנהנו שנים

עם נשים מבוגרות מהם ב20 ו 30 שנה. 

היא קפצה עליך ?! כנראה שאתה בר מזל :) בכל אופן אל תחמיר עם עצמך... אני מניח שנהנית אחרת היית מסרב לה או חלילה מתלונן על אונס ... שאל את עצמך האם אתה מוכן להמשך הקשר למרות הסיכון שתחטוף הן מאמך והן מאשתך אם הרומן יחשף ? אם והיה ובכל זאת התשובה היא כן אז אל תתן לענין הגיל להטריד אותך בכלל .. העיקר זה החיבור:) אבל אם המצפון מייסר אותך ידידי מאקט חד פעמי כשהאישה הייתה היוזמת ???? מה יהיה אם תיענס לרומן מתמשך ? ההחלטה היא שלך ורק שלך והייתי מציע לך לקחת בחשבון את ייסורי המצפון שעשויים להציק לך 

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

היא קפצה עליך ?! כנראה שאתה בר מזל :) בכל אופן אל תחמיר עם עצמך... אני מניח שנהנית אחרת היית מסרב לה או חלילה מתלונן על אונס ... שאל את עצמך האם אתה מוכן להמשך הקשר למרות הסיכון שתחטוף הן מאמך והן מאשתך אם הרומן יחשף ? אם והיה ובכל זאת התשובה היא כן אז אל תתן לענין הגיל להטריד אותך בכלל .. העיקר זה החיבור:) אבל אם המצפון מייסר אותך ידידי מאקט חד פעמי כשהאישה הייתה היוזמת ???? מה יהיה אם תיענס לרומן מתמשך ? ההחלטה היא שלך ורק שלך והייתי מציע לך לקחת בחשבון את ייסורי המצפון שעשויים להציק לך 

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר