הקשר הראשון!

סילחו לי חברים, בתור אחד שלא התנסה עדיין בקשר אסור האם זו באמת התאהבות או אידיליזציה של האסור שאמור לתת לנו את כל החסך מבית?

אישית, קטע ההתאהבות מרתיע אותי כי יש אהבה רק חסך מיני. האם ניתן להפריד בין הקשר להתאהבות? יצויין כמובן שאיני רובוט ואני צופה שיעלו רגשות אם וכאשר זה יקרה. 

סילחו לי חברים, בתור אחד שלא התנסה עדיין בקשר אסור האם זו באמת התאהבות או אידיליזציה של האסור שאמור לתת לנו את כל החסך מבית?

אישית, קטע ההתאהבות מרתיע אותי כי יש אהבה רק חסך מיני. האם ניתן להפריד בין הקשר להתאהבות? יצויין כמובן שאיני רובוט ואני צופה שיעלו רגשות אם וכאשר זה יקרה. 

יקיר במצב השברירי שאנו נמצאים אי אפשר להפריד בין הדברים לא חסר לנו רק מין חסר התרגשות ותשומת לב שהייתה והלכה

כך שהכל מיטשטש

אני לא מוכן להיות חבר במועדון שמוכן לקבל אותי.

גראוצ'ו מרקס

מסכים עם דברייך ברובם. עדיין קשה לי לחשוב על התאהבות באסור. אולי כי לא הייתי שם. 

בוקר טוב !

כמי שמשוטט כאן זמן לא רב , והקשר הראשון שלו צמח מתוך המקום הזה למרות של הגיע לכדי מיצוי ( רגש היה הרבה משני הצדדים אבל חששות של הצד השני מהמעשה הפילו אותו) .

אני מזהה ייחודיות של הקשר האסור הראשון שבד"כ יהיה בו הרבה רגש והתרגשות ופרפרים למרבית החברים.

לעומת הקשרים הבאים שיהיו מיוחדים אולם לא כמו הראשון.

צודק?

לטעמי יש לך חשיבה מקובעת.

חשיבה של שחור ולבן - כן ולא -עשה ואל תעשה.

יש לך סכמות ותבניות !

בפועל זה לא עובד כך ! זה דינמי ומשתנה בהתאם לנסיבות.כל-כך דינאמי עד כדיי שמה שהוא נכון לרגע זה , כבר איינו נכון לרגע הבא ובטח לאלה הבאים אחריו.

אין קשר אחד אשר דומה למשנהו.כל חיינו הם קליידוסקופ ! מסובבים מעט לצד ימין , נגלה מראה X - מסובבים לצד שמאל - נגלה מראה Y .

כך שאיין ליצפות ולנבא כייצד ייתנהל לו הקשר הבא .

מיכאלה יקירתי הנהדרת, משום היותי כה טירונית באזור והפרשנות שלי צוברת ידע גם מהנקרא בין השורות, אני תמיד מתבלבלת מהדיסוננס של תמונתך הנזירית לבין הנון קונפורמיזם. יש סיפור מסעיר מאחורי הקלעים?

בוקר טוב !

כמי שמשוטט כאן זמן לא רב , והקשר הראשון שלו צמח מתוך המקום הזה למרות של הגיע לכדי מיצוי ( רגש היה הרבה משני הצדדים אבל חששות של הצד השני מהמעשה הפילו אותו) .

אני מזהה ייחודיות של הקשר האסור הראשון שבד"כ יהיה בו הרבה רגש והתרגשות ופרפרים למרבית החברים.

לעומת הקשרים הבאים שיהיו מיוחדים אולם לא כמו הראשון.

צודק?

לטעמי יש לך חשיבה מקובעת.

חשיבה של שחור ולבן - כן ולא -עשה ואל תעשה.

יש לך סכמות ותבניות !

בפועל זה לא עובד כך ! זה דינמי ומשתנה בהתאם לנסיבות.כל-כך דינאמי עד כדיי שמה שהוא נכון לרגע זה , כבר איינו נכון לרגע הבא ובטח לאלה הבאים אחריו.

אין קשר אחד אשר דומה למשנהו.כל חיינו הם קליידוסקופ ! מסובבים מעט לצד ימין , נגלה מראה X - מסובבים לצד שמאל - נגלה מראה Y .

כך שאיין ליצפות ולנבא כייצד ייתנהל לו הקשר הבא .

מיכאלה יקירתי הנהדרת, משום היותי כה טירונית באזור והפרשנות שלי צוברת ידע גם מהנקרא בין השורות, אני תמיד מתבלבלת מהדיסוננס של תמונתך הנזירית לבין הנון קונפורמיזם. יש סיפור מסעיר מאחורי הקלעים?

רק אם ןאחרי שתירכשי את אמונה....

כולם אוהבים מסתבר את הנזירה הקדושה שלנו...

אבל היא אדם פרטי מאוד.

אני לא חושבת שזה נכון

הקשר הראשון והשני והשלישי וכולם יכולים להיות מרגשים באותה המידה

ולדעתי אם אין את ההתרגשות והפרפרים אז מה זה שווה

מה ששונה זה שבקשר הראשון יש יותר את ההתלהבות מהצד הלא נודע וכן גם עושים מלא טעויות בהתחלה.

לדעתי ההמשך יכול להיות מרגש יותר ויותר אמיתי כי כבר עוברים את השלב של "להתלהב" רק מהחלק האסור של העניין.

ולגבי השאלה מלמעלה לגבי התאהבות אני לא חושבת שזה משהו שחובה שיהיה ולדעתי אפילו רצוי שלא יהיה.

אפשר לאהוב לפתח רגשות אבל להתאהב אני לא ממש מבינה למה זה טוב ואפילו חושבת שזה הרסני

אני לא חושבת שזה נכון

מה ששונה זה שבקשר הראשון יש יותר את ההתלהבות מהצד הלא נודע וכן גם עושים מלא טעויות בהתחלה.

לדעתי ההמשך יכול להיות מרגש יותר ויותר אמיתי כי כבר עוברים את השלב של "להתלהב" רק מהחלק האסור של העניין.

ולגבי השאלה מלמעלה לגבי התאהבות אני לא חושבת שזה משהו שחובה שיהיה ולדעתי אפילו רצוי שלא יהיה.

אפשר לאהוב לפתח רגשות אבל להתאהב אני לא ממש מבינה למה זה טוב ואפילו חושבת שזה הרסני

ספרי לי על זה .....  אבל אני לא חושב שאפשר לבלום את זה ... כשזה מגיע ... זה מגיע.... אפשר להימנע רק מהקשר בכלל ולדעתי רק בהתחלה 

אני לא מאמין שאפשר בקשר אמיתי עם רגש חצי לב ... או רבע ...בעניי זה או הכול או לא כלום

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

אני לא חושבת שזה נכון

ספרי לי על זה .....  אבל אני לא חושב שאפשר לבלום את זה ... כשזה מגיע ... זה מגיע.... אפשר להימנע רק מהקשר בכלל ולדעתי רק בהתחלה 

אני לא מאמין שאפשר בקשר אמיתי עם רגש חצי לב ... או רבע ...בעניי זה או הכול או לא כלום

אני מבינה מה זו אהבה ומסכימה שזה הכל או כלום אצל אנשים מסויימים

אבל להתאהב זה משהו מיותר בעיני בעולם הזה

אני לא חושבת שזה נכון

סאנשיין, אני כ"כ מסכימה עם מה שאת כותבת זה כאילו לראות את המחשבות שלי כתובות פה. בעיקר התחברתי למשפט של       "אפשר לאהוב ולפתח רגשות אבל להתאהב לא!" שתדעי לך שלא יכולת לנסח את זה בצורה ברורה יותר!!!emo_45.png

emo_01.png

הקשר הראשון שלי היה זוועה
גם לא מחזר מספיק
גם עם הפוגות בגלל בהלה (שלו)
גם לא מספק
וגם הזיון הכי גרוע שהיה לי אי פעם
איכשהו - התאהבתי
היום אני יודעת שזו היתה התאהבות בריגוש

לא ברור לי אין משם המשכתי הלאה לקשרים נוספים ולא עשיתי אחורה פנה emo_18.png

אסורה ולא מחזר מספיק

יש על זה עונש בחוק.

אפשר לתבוע רטרואקטיבית??emo_25.png

emo_91.png I may be bad, but I'm perfectly good at it

הקשר הראשון שלי היה זוועה
גם לא מחזר מספיק
גם עם הפוגות בגלל בהלה (שלו)
גם לא מספק
וגם הזיון הכי גרוע שהיה לי אי פעם
איכשהו - התאהבתי
היום אני יודעת שזו היתה התאהבות בריגוש

לא ברור לי אין משם המשכתי הלאה לקשרים נוספים ולא עשיתי אחורה פנה emo_18.png

אני מסמנת V על כל שורה בתגובתך (למעט הזיון - שהיה הטוב ביותר שהיה לי)
וגם אני כמוך, התאהבתי, במי שלא ראוי כלל וכלל לאהבתי.
איך המשכת הלאה? אולי כי האמנת שקיים אותו גבר שיוכל להעניק לך ולמלא את שחסר לך.
לא ויתרת למרות החוויה הלא-מי-יודע-מה שהיתה לך ואני מאמינה שזו הדרך הנכונה (למה להישאר עם טעם רע בפה??)
האם מצאת את אשר חיפשת?

אפשר להגיד שפיציתי את עצמי יפה בהמשך.....emo_15.png

אני לא חושבת שזה נכון

סאנשיין, אני כ"כ מסכימה עם מה שאת כותבת זה כאילו לראות את המחשבות שלי כתובות פה. בעיקר התחברתי למשפט של       "אפשר לאהוב ולפתח רגשות אבל להתאהב לא!" שתדעי לך שלא יכולת לנסח את זה בצורה ברורה יותר!!!emo_45.png

לי אישית קשה להבין את אלו שנסחפים ואומרים או מתנהגים כאילו אנחנו בני שש עשרה

ואני אומרת את זה אחרי שכן חוויתי מה זו אהבה ואהבה ענקית

סאנוש,
את יכולה לשלוט על התאהבות??emo_18.png

סאנוש,
את יכולה לשלוט על התאהבות??emo_18.png

מה זה התאהבות?

שואלת ברצינות. 

את יודעת כמוני שאפשר לאהוב מישהו ולהרגיש הכל בלי להשתגע. לא יודעת למה אבל התאהבות זה משהו שבראש שלי אומר "אהבה עיוורת" ושם אני לא רוצה להיות. אולי אני טועה.

אבל אני חושבת שאפשר לאהוב בלי לאבד את הראש ולא לחשוב ואז לעשות טעויות.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר