חוקי מול אסור

תחשבו על זה שאם לא היה לנו הקשר החוקי , לקשר האסור לא הייתה משמעות כל כך חזקה כך שמה שמזין את העוצמה של הקשר האסור זה למעשה הקשר החוקי.

האמנם?!

אני לא מוכן להיות חבר במועדון שמוכן לקבל אותי.

גראוצ'ו מרקס

לא מסכימה... תלוי בבן אדם, אני למשל לא ניזונה מזה שזה אסור וזה מה שעושה לי את זה.

אני במקום שלא טוב לי בבית כבר שנים.. אז... זה המקום שאני פועלת ממנו מהחוסר הזה שיש לי

גם אני לא מסכימה, אני נהנית מהקשר האסור לא בגלל שהוא אסור,  אלה בגלל שהוא אחר, שונה, הפוך ממה שייש לי באופן קבוע (בכוונה אני לא כותבת מותר), שהוא בעצם משלים את מה שחסר בקשר הקבוע.

אני דווקא מסכים עם קושניר. האסור מעצים את החוויה פי כמה וכמה בעוד שאם זה לא היה מוגדר כאסור העוצמה היתה שונה.

אני דווקא מסכים עם קושניר. האסור מעצים את החוויה פי כמה וכמה בעוד שאם זה לא היה מוגדר כאסור העוצמה היתה שונה.

כל אחד ותחושותיו,

לי באופן אישי האיסור לא גורם לי ליותר ריגוש, להיפך, זה מאוד מתיש, כל ההתסרה הזאת, סיפורי הכיסוי וכו'... אבל כל השאר כן.

גם אני לא מסכימה, אני נהנית מהקשר האסור לא בגלל שהוא אסור,  אלה בגלל שהוא אחר, שונה, הפוך ממה שייש לי באופן קבוע (בכוונה אני לא כותבת מותר), שהוא בעצם משלים את מה שחסר בקשר הקבוע.

מסכימה עם דעתך מכשושה.. הקשר האסור- מותר, הוא משלים חסך...שונה מעניין...

איך אמרתי החוקי לבית  והצעצוע לבחוץ... :) emo_02.png

emo_01.png

emo_04.png כן, חתיכת צעצוע..........

תשמעי כמה יתרונות  גם לא יקר, לא מלכלך את הבית כי השימוש הוא רק בחוץ...

והכי חשוב אישי... פרטי סודי שלי.... emo_06.png

emo_01.png

תשמעי כמה יתרונות  גם לא יקר, לא מלכלך את הבית כי השימוש הוא רק בחוץ...

והכי חשוב אישי... פרטי סודי שלי.... emo_06.png

ובואי לא נשכח את המילה מפנק emo_15.png

לא יודעת אם המילה צעצוע בדיוק מתלבשת, הייתי קוראת לו.....................מאהב emo_14.png במלוא מובן המילה.

כבר חז"ל אמרו : " מים גנובים ימתקו" ואכן כך גם עם קשרים אסורים שהם כל כך מתוקים. תחושת הסכנה, ההתגנבות ווכל מה שקשור. מעלים את האנדרלין הריגוש מתעצם ולא לחינם מין בקשר הוא הרבה יותר מספק.

לאחר כמה זמן אני מניח שהריגוש הראשוני נחלש והקשר עובר לפסים רגשיים יותר מאשר מיניים, אך תמיד הוא יהיה יותר מרגש מסתם להכנס למיטה עם בן/ת הזוג ו-לעשות אהבה אחה"צ ביום שישי שהילדים צורחים ברקע-כמה ריגוש כבר יש בזה?

כבר חז"ל אמרו : " מים גנובים ימתקו" ואכן כך גם עם קשרים אסורים שהם כל כך מתוקים. תחושת הסכנה, ההתגנבות ווכל מה שקשור. מעלים את האנדרלין הריגוש מתעצם ולא לחינם מין בקשר הוא הרבה יותר מספק.

לאחר כמה זמן אני מניח שהריגוש הראשוני נחלש והקשר עובר לפסים רגשיים יותר מאשר מיניים, אך תמיד הוא יהיה יותר מרגש מסתם להכנס למיטה עם בן/ת הזוג ו-לעשות אהבה אחה"צ ביום שישי שהילדים צורחים ברקע-כמה ריגוש כבר יש בזה?

דווקא היום זה בדיוק מה שעשינו. נעלנו את הדלת. שמנו מוזיקה בווליום וברחנו לעולם משלנו. נכון שרק 20 דקות, אבל מחזיר את השפיות לפעמים. מתי נגמר החופש הגדול כבר??????

טעם התפוח האסור הוא מתוק יותר.

אם הקשר האסור היה הקשר המותר אז ההשחיקה הייתה מכרסמת בו ואז היית מחפשת קשר אסור.

צודקת שאת נהנת מהקשר האסור בגלל שהוא שונה, אבל מה עושה אותו שונה? ... העובדה שהוא אסור ... :)

מנהל הפורום
1000+

רק מעצם העובדה והידיעה כי חל איסור בקשר שכזה 

איין בכך לשנות מאום.

זה לא מרגש יותר או מעצים את הקשר.

הלוואי והכל היה מותר וחוקי ובכך מפשט את כל הקשר הזה

שיש בו ייסורים לא מעטים !!!

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

הארתם את עיניי 

בכל זאת חושב שעוצמות האסור ניזונות מהחוקי

אני לא מוכן להיות חבר במועדון שמוכן לקבל אותי.

גראוצ'ו מרקס

הארתם את עיניי 

בכל זאת חושב שעוצמות האסור ניזונות מהחוקי

כך מקובל ונהוג לחשוב - " מים גנובים יימתקו "

ככל שקשר כזה מתקדם וצובר פרק זמן לא מבוטל של חודשים רבים ואף שנים , אזיי שלא ממש זוכרים ולמי איכפת אם הקשר הוא כמו שהוא ביגלל ולמרות שיש גבר או אישה בצד השני.

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר