מזה זמן ולא מועט , 

לאורח חודשים (ימים,שבועות ודקות ארוכות )

שאתם מלווים את שגרת חיי .

אתם:הכרתי כאן ( מתוך חבריי הפורום הקבועים ) אנשים מדהימים.אוהבים, רגישים,מחבקים ועוטפים .יותר מכל מקבלים אלייהם ללא תנאי וללא סייגים.לא נוברים בנישמתי , לא מוכיחים או שופטים אותי על מעשיי .

חלק מן האנשים הם חברים.חברים אמיתיים.קרובים. ( נפגשים לעיתים ושמחים בחברות המופלאה שלנו.מוכירים אותה  עד למאוד )לא תכננתי ולא כיוונתי לכך.לא ידעתי כי אמצא אנשים מסוג זה !

וגם לכם תודה - לכם חברים שלי ! גלי, דידוש , שי ,שרית .

אני דומעת יחד איתכם מאושר ושמחה.אתם מרגשים אותי.אתם איתי וליידי - מחזקים אותי !

אתם מציפים את ליבי באושר לנוכח קיומם של אנשים כמותכם .

מיכאלה יקרה,
את אישה מדהימה, מיוחדת מאוד ויוצאת דופן.
תגובותייך תמיד מרגשות אותי.
דרך כתיבתך, אני מזהה את רגישותך הרבה, ליבך החם והרחום, הרוך והאמונה בטוב שבאדם.
את כובשת בסגנונך האלגנטי וקשה שלא לאהוב אותך, מיכאלה יקרה.
וכמו תמיד, הצלחת לרגש אותי מאוד, גם הפעם.
אוהבת אותך עד מאוד. שרית.

כל מילה - מיותרה

מיכאלה יקירתי, את יודעת שאותי באופן אישי את מלווה לא פחות גם במכוון וגם שלא.

הגעתי למקום הזה די שבורה אם זכור לך, וכמותך, מצאתי פה באמת אנשים מקסימים

נכון שזה נשמע מופרך למי שלא מכיר, וגם אני הייתי מעט סקפטית בתחילה

ודווקא בגלל זה, למדתי המון דברים כמו להאמין בתוך ולמרות כל הכאוס הזה.

כי כן, מאחורי כל כינוי עומדת נפש אמיתית..של אדם אמיתי וזה בעצם עולם ומלואו.

לדעת לקבל את האחר ששונה ממך, לדעת להיות פתוח לדברים שבחברה הסגורה אינם מקובלים

אני יודעת שכיום אינני אותו אדם שנכנס לפה .

ואני יודעת כמה את כזו מטבעך. מקבלת בזרועות פתוחות. אוהבת ואכפתית ומקבלת.

אנשים כמותך הינם זן נדיר וזה לא מובן מאליו emo_45.png

http://www.youtube.com/watch?v=Seabi2DEc6o

מיכאלה ....את באמת נדירה

לא הייתי בוחר שיר אחר .....בחירה מושלמת

שמבטאת בידיוק את מה שאת !!!!

זן נדיר

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

אין בעיה לחיות במקביל, אבל "רצחת וגם ירשת???" להביא ממנו ילד? יריקה בפרצופה של האנושיות שעוד נשארה לנו (בקטנה).

אלינורה

פירוש "הרצחת וגם ירשת" לפי הבנתי הקטנה בנושא:

"הרצחת"=להרוס נישואין בזדון ללא התחשבות בשני בני הזוג (לחשוף רומן)

"הירשת"=להכנס להריון ללא ידיעת בן הזוג האסור ואחכ להפיל פצצה.

לפי הבנתי שני דברים אילו לא קרו אז.....................

מי שם אחת כמוך ושכמותך כאן איתנו בפורום על מנת לירוק לחברים

שבאים לבקש עיצה ועזרה ?

סיפורה היה עצוב מחד וכואב מצד שני

שאלה את דעתינו,לא עשתה צעדים נמהרים,

ועם זאת את ירקת בפרצופה.

ובתגובתך ירקת גם בפרצופם של יתר חברי הפורום

כי בגלל אנשים כמוך אף אחד לא ירצה לבקש עיצה מהפחד

מתגובות מטומטמות כמו שלך.

סליחה על צורת כתיבתי הלא אופיינית

אבל מתגובתך גם אני נפגעתי.

וע"מ להרגע:

לאחת המיוחדת שלי יש לי שאלה

מתי קפה???????????????

ביי שגיא

שגיא

קראתי את הסיפור והאמת שקשה לי שלא להזדהות עם מהות דבריה של אליאונורה. הבחורה יודעת שהבחור נשוי עם ילד ועוד אחד בדרך. כאשה אני לא מצליחה להבין איך היא מסוגלת לנסות במצב כזה לפרק משפחה ולפגוע בילדים שלא עשו כלום. אם זה היה מצב שהוא גרוש או בתהליך זה סיפור אחד אבל לגרום לדבר לקרות באופן יזום - פשוט לא מוסרי, אגואיסטי ואולי אפילו גובל ברוע. יכול להיות שאליאונורה התבטאה באופן בוטה אבל קשה לבטל את מה שעומד בבסיס דבריה. אני רוצה להאמין שאנחנו בכ"ז אנושיים ולוקחים בחשבון גם צדדים שלישיים חפים מפשע שיפגעו סתם

יום טוב לכולםemo_01.png

שגיא

קראתי את הסיפור והאמת שקשה לי שלא להזדהות עם מהות דבריה של אליאונורה. הבחורה יודעת שהבחור נשוי עם ילד ועוד אחד בדרך. כאשה אני לא מצליחה להבין איך היא מסוגלת לנסות במצב כזה לפרק משפחה ולפגוע בילדים שלא עשו כלום. אם זה היה מצב שהוא גרוש או בתהליך זה סיפור אחד אבל לגרום לדבר לקרות באופן יזום - פשוט לא מוסרי, אגואיסטי ואולי אפילו גובל ברוע. יכול להיות שאליאונורה התבטאה באופן בוטה אבל קשה לבטל את מה שעומד בבסיס דבריה. אני רוצה להאמין שאנחנו בכ"ז אנושיים ולוקחים בחשבון גם צדדים שלישיים חפים מפשע שיפגעו סתם

היי אלינור

אני מקבל בחום את דברייך

אך כול מה שעשתה הוא לפתוח את ליבה וכוונותיה לבן זוגה האסור

היא נתנה לו אופצייה או ללכת אחריה או שלא

אם יבוא אזיי זוהי אשמתו ואם לאו אז לא קרה כלום.

הרי אנו כול חיינו נלחמים על מקומינו בעולם

הבחורה רוצה ילד,אולי משפחה,

למה לוותר על חייה?

הבחור אולי נתן הרגשה שיש סיכוי,והיא מצידה מנסה לנצל את הסיכוי.

אז מה אם הוא נשוי?

לסיכום:

להציב אולטימטום זה עדיין לא פשע

את יכולה להסכים וגם את יכולה שלא

ביי שגיא

כל אדם ומה שניתן לו... כל אדם ופיסת חייו...

כל אדם וגורלו...

יש את מי שקם בבוקרו של יום ,אומר תודה ושמח בחלקו על אשר זכה בו !

ויש כמוך ...אליאונורה -

איינך חורגת ממנהגך בקודש

זוהי שגרת יומך ולחם חוקך 

ובכל יום את עושה את מלאכתך נאמנה - ( מגיבה בבוטות )

התיסכול ניגר ממך

המירמור ניתז וזולג לכל עבר

חוסר הסיפוק מחייך ניכר בתגובותייך המצליפות 

את זורה רעל מעל כל הנקרה בדרכך

המרירות שלך גרועה מלענה .

אוליי איינך יודעת אליאונורה ( הרבה דברים איינך יודעת ) ! אך ראוי לו לכל ילד עליי אדמות, כי יהיה לו הורה או הורים שבחייהם יש שלווה ונינוחות עם רגיעה באורחות חייהם למען יוקרן גם מעל אותו הילד בו הם בורכו.

ואל לך לרחם על מי שיש לו השלמה וסיפוק בחייו.זמ ממש חשוב אליאונורה ! אל תזלזלי במה שלא קיים בתוכן חייך !

לימדי לפרגן ולשמוח באושרם של אחרים.לימדי להפנים ולהבין כי יישנן צורות ומודלים של חיים שהם לא פחות טובים ממה שאת הכרת או התנסיית בהם.

אותי לא סיממו אליאונורה ! אותי לא הכריחו לענוד טבעת על אצבעי ! אני בחרתי בצורת חיי.שום דבר לא נכפה עליי ובשל כך אייני מרירה ומתוסכלת כמוך !!!

השיכרון היחיד שלי,אליאונורה - הוא אהבתי הגדולה לאיש שלי ! האיש שנתן לי כל-כך הרבה משמעות לחיי !

האיש שלימד אותי ליהיות שמחה ומאושרת , גאה וזקופה.האיש שנותן לי אוויר באיכויות כמותן טרם ידעתי, האיש שבזכותו אני מבינה את הסיבה לקיום שלי בעולם הזה כבת אנוש !

האיש שנתן לי את המתנה הגדולה מכולן ! האיש שנתן לי חלק ממנו !!!

החגים,אליאונורה צובאים בפתח - לרבות יום הכיפורים ואני חושבת כי איין זמן טוב מזה שבו את יכולה לבקש סליחה ! ולאוו דווקא ממני ! אלא מכל אותם שבקלות בילתי נסבלת של ממש ידעת להגיב אלייהם בצורה לא ראויה ופוגעת.

ואל לך לרחם על מי שיש לו השלמה וסיפוק בחייו !!!

תודה על המחמאה. ממש נכנסתי לך לורידים.

אם האיש לך כזה מוצלח, למה את לא נשואה לו? ולמה הוא נשוי לאחרת?

נראה לי שאת קצת מסוממת, לא?

כמה רוע. כמה מרירות. כמה אטימות.

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

ראשית אני שמח בשביל פותחת השרשור שהיא הגיעה להחלטה (הנכונה והצודקת לטעמי)

קראתי את כל מה שנכתב כאן ונדמה שהנושא גלש למקום אחר קצת... הנושא גלש לפסים אישיים בין חברי הפורום וחלקם אף נפגעו. אינני חושב שזה המקום להתנגח ולהדרדר לרמות אישיות ועל כולם כאן לזכור שמדובר בפורום שבו מצד אחד מאחורי כל צלמית ושם בדוי עומד לו אדם בשר ודם עם רגשות ומצד שני זו זכותו הבסיסית של כל אדם להביע את דעתו גם אם היא שונה, מנוגדת, ״לא ראויה״ בעיני האחר- זה השוני בין בני אדם! לימדו לקבל דעות מבלי להעלב ולקחת אישית!! קבלו את השונה!

העליהום על אליאנורה, שאולי לא בחרה במילים הנכונות לטעמכם, איננו במקום. זו דעתה ודרכה להגיב. לא כולנו נולדנו משוררים ובעלי כישרון כתיבה מטורף ובוררים מילים יפות ומסוגננות. 

בואו נשמור על המקום מפלט הזה.

קראתי את כל מה שנכתב כאן ונדמה שהנושא גלש למקום אחר קצת... הנושא גלש לפסים אישיים בין חברי הפורום וחלקם אף נפגעו. אינני חושב שזה המקום להתנגח ולהדרדר לרמות אישיות ועל כולם כאן לזכור שמדובר בפורום שבו מצד אחד מאחורי כל צלמית ושם בדוי עומד לו אדם בשר ודם עם רגשות ומצד שני זו זכותו הבסיסית של כל אדם להביע את דעתו גם אם היא שונה, מנוגדת, ״לא ראויה״ בעיני האחר- זה השוני בין בני אדם! לימדו לקבל דעות מבלי להעלב ולקחת אישית!! קבלו את השונה!

העליהום על אליאנורה, שאולי לא בחרה במילים הנכונות לטעמכם, איננו במקום. זו דעתה ודרכה להגיב. לא כולנו נולדנו משוררים ובעלי כישרון כתיבה מטורף ובוררים מילים יפות ומסוגננות. 

תן לנו טיפה יותר קרדיט:
אני לפחות יודע להבדיל בין מילים לא נכונות לבין מחשבות שלדעתי לא נכונות.

מרלין מונרו

תן לנו טיפה יותר קרדיט:
אני לפחות יודע להבדיל בין מילים לא נכונות לבין מחשבות שלדעתי לא נכונות.

במחשבה שניה: "אני לפחות יודע להבדיל בין מילים לא נכונות למחשבות לא נכונות".

מרלין מונרו

פששששש מרוב מה שהלך כאן מי זוכר מה הייתה השאלה בכלל של כותבת הפוסט ?

מיכאלה יקירתי ! את כפי שאת איך שאת ורק את !!!! emo_13.png

לכותבת הפוסט ! את מאוהבת בגבר - לא משנה נשוי גרוש אלמן ..... מגרונך יוצאת האהבה- האהבה זה דבר נפלא ובטח שזה בסיס נהדר להביא ילד לעולם מאהבה ! שאלי את עצמך האם את רואה את הילד מתוך בחירה שלך וידיעה שלך גדל ללא נוכחות האבא ? האם את מוכנה להקריב את עצמך להיות חד הורית מתוך בחירה וידיעה ? ממזר הילד לא יהיה וזה לא האישו לדעתי ....האישו הוא שלדעתי צריך להיות שוני בין ההתאהבות לבין תכנון משפחה ! כשאדם מתכנן להביא ילדים לעולם השיקולים שלו צריכים להיות ולקחת בחשבון את טובת הילדים למקסימום ! אם זה בבן זוג הכי ראוי לגדל ולהביא איתו ילד לעולם,יחס תשומת לב ואהבה וכ"ו .... מי שהביא ילדים ומה לעשות הזוגיות לא הצליחה ונשאר חד הורי זה בסדר גמור ואין זה סוף העולם בכלל !!! אבל קחי בחשבון שאת מדברת על להביא ילד לעולם מגבר שיש לו כבר משפחה וילדים משלו כך שבנך בידיעה עשוי לשאול אותך ביום בהיר את שאלת הלמה ? למה הוא היה צריך לגדול ללא נוכחות אב ? שלא נדבר שחלילה האבא יכול להתנער מלהכיר בו ! בכל אופן ההחלטה היא שלך ורק שלך .... להביא ילד זה החלק הקל ... לגדל אותו יומיום ולהתמודד עם שאלות פתוחות זה החלק הקשה !

אני בכלל חושב שאם את רווקה אז מגיע לך גבר משלך להקים איתו חיי משפחה ושיהיה לצידך יום ולילה ויחד תגדלו ילדים ותעניקו כתף ושכם זה לזו ... נטל החיים הוא לא קל.... יש חשבונות לשלם,עזרה בגידול הילדים,תשומת לב להעניק ........ גם לך מגיע בן זוג לחיים...... אם את מוכנה להקריב כל זאת עבור הגבר הנ"ל ? אז שיהיה לך בהצלחה

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

לכותבת הפוסט ! את מאוהבת בגבר - לא משנה נשוי גרוש אלמן ..... מגרונך יוצאת האהבה- האהבה זה דבר נפלא ובטח שזה בסיס נהדר להביא ילד לעולם מאהבה ! שאלי את עצמך האם את רואה את הילד מתוך בחירה שלך וידיעה שלך גדל ללא נוכחות האבא ? האם את מוכנה להקריב את עצמך להיות חד הורית מתוך בחירה וידיעה ? ממזר הילד לא יהיה וזה לא האישו לדעתי ....האישו הוא שלדעתי צריך להיות שוני בין ההתאהבות לבין תכנון משפחה ! כשאדם מתכנן להביא ילדים לעולם השיקולים שלו צריכים להיות ולקחת בחשבון את טובת הילדים למקסימום ! אם זה בבן זוג הכי ראוי לגדל ולהביא איתו ילד לעולם,יחס תשומת לב ואהבה וכ"ו .... מי שהביא ילדים ומה לעשות הזוגיות לא הצליחה ונשאר חד הורי זה בסדר גמור ואין זה סוף העולם בכלל !!! אבל קחי בחשבון שאת מדברת על להביא ילד לעולם מגבר שיש לו כבר משפחה וילדים משלו כך שבנך בידיעה עשוי לשאול אותך ביום בהיר את שאלת הלמה ? למה הוא היה צריך לגדול ללא נוכחות אב ? שלא נדבר שחלילה האבא יכול להתנער מלהכיר בו ! בכל אופן ההחלטה היא שלך ורק שלך .... להביא ילד זה החלק הקל ... לגדל אותו יומיום ולהתמודד עם שאלות פתוחות זה החלק הקשה !

אני בכלל חושב שאם את רווקה אז מגיע לך גבר משלך להקים איתו חיי משפחה ושיהיה לצידך יום ולילה ויחד תגדלו ילדים ותעניקו כתף ושכם זה לזו ... נטל החיים הוא לא קל.... יש חשבונות לשלם,עזרה בגידול הילדים,תשומת לב להעניק ........ גם לך מגיע בן זוג לחיים...... אם את מוכנה להקריב כל זאת עבור הגבר הנ"ל ? אז שיהיה לך בהצלחה

הכי מדויק...מנומק...מוסבר ומודגם.

תגובה לתפארת.

קבל [יש סמל מחיאות כפיים  ?]

כתוב מאוד יפה ואני נוטה להסכים עם רוב הדברים שכתבת.

בהנחה שהוא לא יעזוב את אשתו שנמצאת בהיריון- נכון אמהות חד הוריות יכולות לתפקד יפה מאוד לבד. אולם אין ספק שעלולים להגרם חסכים לילד, הן במובן של דמות אב הן מהבחינה החומרית. באיזשהוא שלב הילד גם יתחיל לשאול את האמא שאלות שיהיה לה קשה להתמודד איתן ולהסביר לו. הוא לא יהיה ממזר מבחינה דתית, אבל אמו תצטרך להסביר לו איך האבא שלו היה נשוי לאחרת כשהביאה אותו וזה לא פשוט, ובטח לא מסר נכון לילד.

בנוסף- העובדה שאותו אדם לא מוכן לעזוב את אשתו (ומצד שני מוכן לטענתה להביא ילד שיגדל בלי אבא) מעידה על דבר אחד- מהצד שלו האהבה לא קיימת או חלשה בהרבה משלה, ולכן עדיף לה למצוא מישהו שירצה אותה כאשה לכל דבר.

יום טוב לכולםemo_01.png

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר