מאוהבת- אובדת עצות

שלום לכולם

אני נמצאת במצב לא ממש נעים, שלא נאמר מייסר. 

לפני כשבע שנים יצאתי לדייט בו נדלקתי על הבחור. התאכזבתי לגלות שלמחרת לא קיבלתי את הטלפון המיוחל, לכן עשיתי דליט עליו.

כעבור שבוע אני מקבלת טלפון מאותו בחור. אמרתי לו שלא מקובל עליי שהוא טורח להתקשר רק אחרי שבוע והבהרתי לו שאני לא מעוניינת להמשיך קשר. לא התווכח וניתקנו. כעבור חצי שנה שכבר שכחתי מי זה, התקשר שוב. שיעמם לי באותו ערב, זכרתי שהוא חתיך הורס ואמרתי לעצמי למה לא, לכי צאי קצת תעשי חיים. העברנו ערב מטריף יחדיו ולמחרת שום כלום, שוב נעלם הבחור. אמרתי לעצמי שהוא לא רציני, סתם מחפש לעשות גוד טיים וזהו. לא הטרדתי את עצמי יותר מדי עם זה. ככה זה נמשך 6 שנים. פעם בכמה חודשים טלפון, יוצאים, מבלים, סקס מטורף וזהו. עד כאן כולם נהנים (:

לפני כשנה משהו השתנה, אחרי בילוי משותף אני מקבלת טלפון למחרת. פתאום הבחור מעוניין להיפגש לעיתים תכופות, פתאום אני מוצאת את עצמי ישנה איתו פעמיים שלוש בשבוע, טלפונים והודעות יום יומיות, חופשות וסופשים ביחד... התקרבנו. ואני כמו אישה טיפוסית מתחילה לפתח רגש. וכשזה הגיע הגיעו גם הרבה סימני שאלה. הוא לא היה זמין לי במאת האחוזים ועליי זה לא היה מקובל. אמרתי לו שאני מעוניינת לחתוך והוא אמר שאנחנו צריכים לדבר. בשיחה שמעתי את הגרוע מכל וכל חשדותיי שהפנמתי והדחקתי עד אז התנפצו לי בפנים. הבחור נשוי + 1 + אחד בדרך! הייתי שבורה, הייתי כבר מאוהבת בו. אמרתי לו שכאן דרכינו נפרדות. היה לי קשה והוא לא הרפה. 4 חודשים לא התראנו ובמשך כל הזמן הזה הוא לא עזב אותי והמשיך לשלוח את מילות האהבה שלו וכמה הוא מתגעגע. אחרי 4 חודשים הרגשתי שאני ״חזקה״ מספיק לשלוט במצב והחזרתי אותו לחיי.

כמובן שהמצב הדרדר למקום אפילו עמוק יותר, האהבה בוערת והתחזקה עוד יותר.

אני בשנות ה-30 לחיי ומעוניינת להקים משפחה. הוא מודע היטב לעניין ודיברנו על האפשרות של להביא ילד משותף. הוא הסכים ואמר שמעוניין לעשות זאת ואולי זה מה שיתן לו האומץ לקום ולעזוב. אחרי המון תהפוכות שעברתי ומחשבה מעמיקה על העניין החלטתי לאמר לו שאיני מעוניינת לעשות את זה כך. מגיע לי ולילד שלי הרבה יותר מזה. הייתה לנו שיחה ואמרתי לו שכך זה לא יקרה. אתה באמת רוצה ילד ממני? אתה באמת אוהב אותי? קום ותתגרש. מצאתי גמגום וחוסר אונים כתגובה. 

שוב הגיעה השיחה שכך זה לא יכול להמשיך. אבל בפעם הראשונה בחיי הייתי נחרצת ואמרתי לו מפורשות או שאתה איתי או שאתה שם, אין אופציה אחרת. הגמגום שוב הופיע ובנוסף לו זרק משהו על זה שהוא צריך להתייעץ איך ניתן לעשות מעשה שכזה ולדבר עם מישהו מקצועי כי אין לו עם מי לדבר על העניין הזה. 

אני, שכ״כ סקפטית שהוא יקום ויעשה משהו, אמרתי לו שיצור איתי קשר אך ורק אם יש לו מה לחדש לי ובמידה והוא ימשיך לשגע אותי סתם, כבר לא אשב בשקט ובפעם הראשונה איימתי עליו שאספר למקורב שלנו על מה שקורה. 

מאז נותק הקשר. אני פשוט שבר כלי, כמהה אליו כל כך. כל היום הוא מתרוצץ לי בראש ואין לי מנוח. אם עשיתי נכון, אם וויתרתי על האהבה הזאת, אולי ילד לא היה רעיון כזה גרוע והיה מעלה אותנו שלב...  

אשמח לשמוע מה אתם חושבים על הסיפור הזה, ובמיוחד איך זה נראה מהזווית הגברית.

תודה וסליחה על החפירה (:

כמו כל הגברים הנשואים, גם הוא נסה להחזיק מספר כדורים באויר,

דעתי הצנועה עשית בחוכמה, זה כואב וזה יעבור אבל מגיע לך יותר

אל תשכחי הוא לא היה כנה איתך, הוא השתמש בך כשהיה נוח לו

הוא יעשה את זה שוב ושב, אי אפשר להיגמל מבגידה

ואם תביאי ילד איתו זה ייגמר רע, בבית המשפט לעינייני משפחה

חבל עלייך ועל הילד שאת רוצה להביא לעולם

תשמרי על עצמך ועל כבודך

הוא שקרן, בוגד ונצלן

אני לא תמים גם אני כאן בכדי למצוא אסורה

אבל לעשות כזה מעשה יש גבול

שלום לכולם

אני נמצאת במצב לא ממש נעים, שלא נאמר מייסר. 

לפני כשבע שנים יצאתי לדייט בו נדלקתי על הבחור. התאכזבתי לגלות שלמחרת לא קיבלתי את הטלפון המיוחל, לכן עשיתי דליט עליו.

כעבור שבוע אני מקבלת טלפון מאותו בחור. אמרתי לו שלא מקובל עליי שהוא טורח להתקשר רק אחרי שבוע והבהרתי לו שאני לא מעוניינת להמשיך קשר. לא התווכח וניתקנו. כעבור חצי שנה שכבר שכחתי מי זה, התקשר שוב. שיעמם לי באותו ערב, זכרתי שהוא חתיך הורס ואמרתי לעצמי למה לא, לכי צאי קצת תעשי חיים. העברנו ערב מטריף יחדיו ולמחרת שום כלום, שוב נעלם הבחור. אמרתי לעצמי שהוא לא רציני, סתם מחפש לעשות גוד טיים וזהו. לא הטרדתי את עצמי יותר מדי עם זה. ככה זה נמשך 6 שנים. פעם בכמה חודשים טלפון, יוצאים, מבלים, סקס מטורף וזהו. עד כאן כולם נהנים (:

לפני כשנה משהו השתנה, אחרי בילוי משותף אני מקבלת טלפון למחרת. פתאום הבחור מעוניין להיפגש לעיתים תכופות, פתאום אני מוצאת את עצמי ישנה איתו פעמיים שלוש בשבוע, טלפונים והודעות יום יומיות, חופשות וסופשים ביחד... התקרבנו. ואני כמו אישה טיפוסית מתחילה לפתח רגש. וכשזה הגיע הגיעו גם הרבה סימני שאלה. הוא לא היה זמין לי במאת האחוזים ועליי זה לא היה מקובל. אמרתי לו שאני מעוניינת לחתוך והוא אמר שאנחנו צריכים לדבר. בשיחה שמעתי את הגרוע מכל וכל חשדותיי שהפנמתי והדחקתי עד אז התנפצו לי בפנים. הבחור נשוי + 1 + אחד בדרך! הייתי שבורה, הייתי כבר מאוהבת בו. אמרתי לו שכאן דרכינו נפרדות. היה לי קשה והוא לא הרפה. 4 חודשים לא התראנו ובמשך כל הזמן הזה הוא לא עזב אותי והמשיך לשלוח את מילות האהבה שלו וכמה הוא מתגעגע. אחרי 4 חודשים הרגשתי שאני ״חזקה״ מספיק לשלוט במצב והחזרתי אותו לחיי.

כמובן שהמצב הדרדר למקום אפילו עמוק יותר, האהבה בוערת והתחזקה עוד יותר.

אני בשנות ה-30 לחיי ומעוניינת להקים משפחה. הוא מודע היטב לעניין ודיברנו על האפשרות של להביא ילד משותף. הוא הסכים ואמר שמעוניין לעשות זאת ואולי זה מה שיתן לו האומץ לקום ולעזוב. אחרי המון תהפוכות שעברתי ומחשבה מעמיקה על העניין החלטתי לאמר לו שאיני מעוניינת לעשות את זה כך. מגיע לי ולילד שלי הרבה יותר מזה. הייתה לנו שיחה ואמרתי לו שכך זה לא יקרה. אתה באמת רוצה ילד ממני? אתה באמת אוהב אותי? קום ותתגרש. מצאתי גמגום וחוסר אונים כתגובה. 

שוב הגיעה השיחה שכך זה לא יכול להמשיך. אבל בפעם הראשונה בחיי הייתי נחרצת ואמרתי לו מפורשות או שאתה איתי או שאתה שם, אין אופציה אחרת. הגמגום שוב הופיע ובנוסף לו זרק משהו על זה שהוא צריך להתייעץ איך ניתן לעשות מעשה שכזה ולדבר עם מישהו מקצועי כי אין לו עם מי לדבר על העניין הזה. 

אני, שכ״כ סקפטית שהוא יקום ויעשה משהו, אמרתי לו שיצור איתי קשר אך ורק אם יש לו מה לחדש לי ובמידה והוא ימשיך לשגע אותי סתם, כבר לא אשב בשקט ובפעם הראשונה איימתי עליו שאספר למקורב שלנו על מה שקורה. 

מאז נותק הקשר. אני פשוט שבר כלי, כמהה אליו כל כך. כל היום הוא מתרוצץ לי בראש ואין לי מנוח. אם עשיתי נכון, אם וויתרתי על האהבה הזאת, אולי ילד לא היה רעיון כזה גרוע והיה מעלה אותנו שלב...  

אשמח לשמוע מה אתם חושבים על הסיפור הזה, ובמיוחד איך זה נראה מהזווית הגברית.

תודה וסליחה על החפירה (:

גם אני לא טלית אבל מראש בחרתי באופציה האסורה על מנת שלא יהיו ציפיות לשני בני הזוג יכול להיות שהתאהב בך ואכן אובד עצות אבל קחי בחשבון שלעזוב משפחה זה לא קל לאיש וייתכן שעדיין אוהב את אשתו רק משחק קחי הרגליים ותברחי ותמצאי בחור רווק שיאהב אותך ורק אותך.

דרך אגב איך ישן איתך פעמיים שלוש בשבוע ונשוי?

אני לא מוכן להיות חבר במועדון שמוכן לקבל אותי.

גראוצ'ו מרקס

הוא נמצא בתפקיד שמאפשר לו את זה קושניר.

אהבה יש והיא הדדית, אני מרגישה את זה.

למה שגבר יציב, נורמטיבי, אחראי ובעל עמדה בכירה יציע למישהי שהיא לא אשתו להביא ילד??

אמרתי יקירתי שייתכן ואכן אוהב אותך, אבל את מכניסה ראש למיטה חולה עד שהוא ייפרד מאשתו ועד שיחבור אלייך

וקחי בחשבון שמבחינה כלכלית אתם שני ילדים פחות בכלכלה יצטרך לשלם מזונות.

בקיצור אין ספק שיש כאן מיטה חולה ביותר, את צריכה לעשות הרבה חושבים ואולי בכל זאת האהבה תנצח.

מי יודע

גראוצ'ו מרקס

כמה דברים:

1. הוא משתין עלייך בקשת  וממשיך להשתין ....את עוד אחת מיני רבות שהוא היה צריך פורקן לפנק את הצינור שלו את היית שם....וכל פעם שגירד לו התקשר קיבל ונעלם....(היום הוא איתך כי אחרות התקדמו ..הכירו התחתנו הביאו ילדים. לא יודע מה.....ואת מחכה....) 

ואת היית עוד סניף בדרך..על הדרך......(העיקר שהוא חתיך.....)

2. הוא לא יעזוב את אישתו תשכחי מזה תמשיכי לחלום (חלומות פז סונול תבחרי מה שהכי טוב....) ארוחה עליי אני מזמין אם הוא מתגרש....

4.ילד משותף? חחחחח הצחקת אותי את חיה בללה לנד - חשבת שאולי הוא הביא את הילדים בטיפולים? אולי יש לו בעיה להביא ילדים? 

אולי הוא לא רוצה עוד ילדים עשה ניתוח שלא יוכל להביא עוד ילדים? לא אמרתי שזה זה אבל את חיה בללה לנד ...ואם תביאי איתו ילד נניח? מי יממן את הילד? הוא אמר לך שהוא רוצה.....לפי דעתי רק כדי להשתיק אותך או את ייסורי המצפון שלו בכך שגרם לך לחכות לו כמה שנים.....

רוצה טיפ חינם קחי בבקשה.(אם זה אפשרי...)..צרי איתו קשר את בטוח יודעת איך להשיג אותו....

תגידי לו ככה : היי שמע אני אוהבת אותך מאד ..וזוכר שדיברנו על ילד משותף? 

אז ככה...אני רוצה לבשר לך שאני....ומקווה מאד שלא תיעלם ותעזור לי בתמיכה כלכלית עבור הילד...וכל מה שצריך...

בואי נראה אותו..מה הוא יגיד אז.....

אישית אומר לך תתנתקי ממנו לגמרי תחפשי חיים אחרים נורמלים.....ולא לחשוב על משהו שלא יהיה שלך לעולם....

תתקדמי....ותתעוררי את חולמת....יש מציאות...אם לא מצליחה לכי לטיפול מקצועי.......

בהצלחה....

אמרתי יקירתי שייתכן ואכן אוהב אותך, אבל את מכניסה ראש למיטה חולה עד שהוא ייפרד מאשתו ועד שיחבור אלייך

בקיצור אין ספק שיש כאן מיטה חולה ביותר, את צריכה לעשות הרבה חושבים ואולי בכל זאת האהבה תנצח.

מי יודע

בכל מקרה..לטובתך..רצוי שהאהבה תנצח לפני תכנון ילד משותף...פעלת נכון.

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

אהבה היא תמיד דבר מנצח האנשים הם אלה שמפסידים.

אני

גראוצ'ו מרקס

כמה דברים:

1. הוא משתין עלייך בקשת  וממשיך להשתין ....את עוד אחת מיני רבות שהוא היה צריך פורקן לפנק את הצינור שלו את היית שם....וכל פעם שגירד לו התקשר קיבל ונעלם....(היום הוא איתך כי אחרות התקדמו ..הכירו התחתנו הביאו ילדים. לא יודע מה.....ואת מחכה....) 

2. הוא לא יעזוב את אישתו תשכחי מזה תמשיכי לחלום (חלומות פז סונול תבחרי מה שהכי טוב....) ארוחה עליי אני מזמין אם הוא מתגרש....

4.ילד משותף? חחחחח הצחקת אותי את חיה בללה לנד - חשבת שאולי הוא הביא את הילדים בטיפולים? אולי יש לו בעיה להביא ילדים? 

אולי הוא לא רוצה עוד ילדים עשה ניתוח שלא יוכל להביא עוד ילדים? לא אמרתי שזה זה אבל את חיה בללה לנד ...ואם תביאי איתו ילד נניח? מי יממן את הילד? הוא אמר לך שהוא רוצה.....לפי דעתי רק כדי להשתיק אותך או את ייסורי המצפון שלו בכך שגרם לך לחכות לו כמה שנים.....

רוצה טיפ חינם קחי בבקשה.(אם זה אפשרי...)..צרי איתו קשר את בטוח יודעת איך להשיג אותו....

אז ככה...אני רוצה לבשר לך שאני....ומקווה מאד שלא תיעלם ותעזור לי בתמיכה כלכלית עבור הילד...וכל מה שצריך...

אישית אומר לך תתנתקי ממנו לגמרי תחפשי חיים אחרים נורמלים.....ולא לחשוב על משהו שלא יהיה שלך לעולם....

תתקדמי....ותתעוררי את חולמת....יש מציאות...אם לא מצליחה לכי לטיפול מקצועי.......

בהצלחה....

גיא, כמה תסכולים... ממליצה בחום על קורס להבנת הנקרא, קורס לנימוסים והליכות, ולקינוח טיפול תרופתי נגד פארנויה. בהצלחה (:

מי יודע

זה בדיוק מה שלי עבר בראש, עד שזה יקרה, אם בכלל, תצא לי הנשמה. וגם סוגיית המזונות עלתה כפי שציינת.... אכן לא פשוט ומיטה חולה מאוד. לפעמים נדמה שאהבה מנצחת רק בסרטים...

כמה דברים:

בהצלחה....

גיא, כמה תסכולים... ממליצה בחום על קורס להבנת הנקרא, קורס לנימוסים והליכות, ולקינוח טיפול תרופתי נגד פארנויה. בהצלחה (:

תודה על ההמלצות....כאלה חמות וטובות....

אעביר לך תשלום על הטיפים שלך....אחרי שזאת שכתבה את הפוסט תגיב ונראה ..

כמה אני לא מבין..כמה אני בוטה....וכמה אני צריך טיפול תרופתי....:)

בכל מקרה אני אמיתי.....פרנויה או לא.....נחיה ונראה.....

כמה דברים:

בהצלחה....

תודה על ההמלצות....כאלה חמות וטובות....

אעביר לך תשלום על הטיפים שלך....אחרי שזאת שכתבה את הפוסט תגיב ונראה ..

כמה אני לא מבין..כמה אני בוטה....וכמה אני צריך טיפול תרופתי....:)

בכל מקרה אני אמיתי.....פרנויה או לא.....נחיה ונראה.....

אופס זאת את באמת העייפות הכריעה אותי....

בכל מקרה תצליחי עם הבחור הוא באמת יתגרש מאישתו ויביא לך ילדים 

ויהיה לך חצר וכלב ואהבה..ומה לא.....ואני אקח לי תרופות נגד פרנויה..

עד אז שזה יקרה הצעתי לך ארוחה...

שאי ברכה......

מי יודע

זה בדיוק מה שלי עבר בראש, עד שזה יקרה, אם בכלל, תצא לי הנשמה. וגם סוגיית המזונות עלתה כפי שציינת.... אכן לא פשוט ומיטה חולה מאוד. לפעמים נדמה שאהבה מנצחת רק בסרטים...

יקירתי סרטים זה משרד יחסי הציבור הגרוע ביותר לאהבה

אף סרט לא מראה מה קורה לאהבה אחרי תקופה כולנו היינו מאוהבים עד מעל הראש התחתנו ועכשיו אנחנו כאן מחפשים עם רשת וברשת את הפרפרים שפרחו מזמן מחיינו 

כתבתי כבר פעם שרוצה לעשות סרט מה קרה לסיפורי האהבה הגדולים ( שילגייה,  היפיפיה הנרדמת, היפה והחיה וכו וכו) אחרי החתונה 

צריך להיות מעניין

גראוצ'ו מרקס

גיא יקירי !

הבחורה במצב עדין וצריכה עצות וסימפטיה

יתר עדינות לא הייתה מזיקה כאן אף על פי שאתה צודק

גראוצ'ו מרקס

פעלת נכון כמעט בכל הכיוונים, 

ויכול להיות שהוא אוהב אותך פחות או יותר, ויכול להיות שיותר, אבל לקום ולעזוב משפחה עם ילד קטן ועוד אחד בדרך....... מה אגיד לך? זה לא יקרה, וגם אם יקרה איזה נס וכן יחליט שהוא רוצה אותך יותר, זה ייקח עוד כמה שנים, אני בטוחה שהיא לא תשחרר אותו כל כך מהר, וגם אם כן היא תוציא ממנו את כל מה שייש לו, את מוכנה להתחלק איתה בכלכלת הבית שלך? - לא נראה לי. 

הוא לעולם לא יעזוב את אשתו, ובטח לא את שני הילדים הקטנים שלו (אחד שכבר יש ואחד בדרך), אל תחיי באשליות.

מגיע לך יותר, מגיע לך משפחה, בן זוג קבוע שיעמוד לצידך ויעזור לך לבנות בית ומשפחה משלך, כזה שיהיה שלך ורק שלך, מבלי מאבקים צדדיים שלו עם אקסית חוקית, רק זה יכול להוציא את כל הרוח מהמפרשים, ולהתיש אתכם. 

חייבת לומר לך, יש לי שכנים כאלה עם ילדים קטנים, שהתגרשו לא מזמן, ואני לפעמים שומעת אותו מדבר איתה ועם אורכי הדין שלהם בטלפון בחוץ בחצר...... המריבות שם לא פוסקות לרגע, על כל דבר קטן, ממש לא נעים. 

בקיצור, תהיי חזקה ואל תשברי, תמחקי אותו מחייך כי מגיע לך יותר טוב !

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר