היי לכולם, לא בטוחה שזה המקום הנכון, אבל חייבת לשתף.

אני גרושה בת 46, יש לי בן זוג גרוש בגילי, לאחרונה התנסינו בחילופי זוגות.

הגענו לכך בעקבות פנטזיה שלי לחוות אישה. חייבת לציין זה עולם ומלואו, אני בהלם מכך שזוגות נשואים בעיניין (אני אפילו מקנאה).

אז חוויתי אישה, אין לי מילים לתאר  את התחושה המדהימה...זה שונה בתכלית מחוויה עם גבר, המדהים הוא שאפילו נהנית לראות את בן זוגי מתענג ומענג אחרת (אני! הרכושנית!).

מאז אנחנו פשוט בסוג של ריחוף, חוויה מדהימה, אשמח לשמוע מכם תגובות או סיפורים על התנסויות דומות.

שמח בשבילכם....

לא מתאים לכל אחד בגלל קנאה או כל מיני דברים שקורים במהלך הדרך..

וכן יש זוגות שעושים את זה מרצון ולא אומר שהזוגיות שלהם לא טובה ..לא רוצים לפרק ואחרי כמה שנות נישואים במקום לבגוד הולכים לחילופים.....לגבי זה שחווית אישה אני שמח בשבילך אומרים שלפעמים מגע של אישה טוב יותר..לא יודע (אני לא אישה..)

בכל מקרה יש חילופין של שוק בשר ויש חילופים שרק זוג עם זוג או עוד אישה או עוד גבר.....

והנה משהו לכל הנשים פה ( תקראו ותפנימו ..:) ולא לתקוף...)

לפוסט קוראים : 115 דרכים שיגרמו לגבר שלך לחשוב שאת חתולת מין פרועה ונחשקת

לינק:  http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?EntryId=1754460&passok=yes&skip=1&skip=1&skip=1&skip=1  

סעיף 19 מדבר חילופי זוגות....

emo_04.pngemo_04.pngemo_04.png....... אהבתי לגמרי, המון חוש הומור, ובגדול, הכל נכון, 

במיוחד את הסעיפים הבאים -

סעיף 7 - אני לא בטוחה בלדבר, אבל בהחלט צריך לתת לו להרגיש שהוא עושה נכון, ואם לא, לכוון.....

אהבתי גם את סעיף 10 - אין מה לעשות, גברים אוהבים להרגיש גברים, ולפעמים צריך פשוט לזרום איתם ולהנות מהדרך.

עוד גם את סעיף 14 -  אמנם - גבר אמיתי לא נרתע מאשה שמצרפת למיטה צעצוע מין. גבר אמיתי אפילו עשוי להתלהב מהעניין. ואני מוסיפה - גבר אמיתי אפילו יקנה צעצוע כזה לזוגתו מבלי לפחד מתחרות.

וסעיף 21 - אין ספק שגבר שיודע לחקור את גוף זוגתו, יידע גם לענג אותה בלי סוף.

תודה לכם על התגובות, מקבלת באהבה את הדעות השונות, בעד, נגד וגם את הנמנעים... בכל מקרה, אגיב בקצרה לחלק מהתגובות.

אנחנו זוג בתחילת הדרך, יש ביננו המון כימיה וחיבור מדהים, הסקס בינינו מושלם... צירוף של זוג אלינו, לא בא ממקום של שעמום או חוסר עיניין, אלא להיפך, זה מרגש אותנו ומחבר יותר בינינו (זאת דעתנו כמובן).

אני באמת חושבת שזה לא מתאים לכל אחד, לנו כן ובגדול.

לאחר כמה חוויות עם כמה זוגות, הכרנו זוג חדש בתחום, אנחנו היינו הראשונים שלהם....חייבת לציין, חיבור משמיים נוצר בינינו, נוצרה אינטימיות בארבעה. עושה רושם שכרגע אנחנו רק איתם, עד השגעת הבאה (היא בד"כ שלי...חחחחח).

שבת מדהימה לכם.

זה שאתה נושם, לא אומר שאתה חיemo_07.png

תודה לכם על התגובות, מקבלת באהבה את הדעות השונות, בעד, נגד וגם את הנמנעים... בכל מקרה, אגיב בקצרה לחלק מהתגובות.

אנחנו זוג בתחילת הדרך, יש ביננו המון כימיה וחיבור מדהים, הסקס בינינו מושלם... צירוף של זוג אלינו, לא בא ממקום של שעמום או חוסר עיניין, אלא להיפך, זה מרגש אותנו ומחבר יותר בינינו (זאת דעתנו כמובן).

אני באמת חושבת שזה לא מתאים לכל אחד, לנו כן ובגדול.

לאחר כמה חוויות עם כמה זוגות, הכרנו זוג חדש בתחום, אנחנו היינו הראשונים שלהם....חייבת לציין, חיבור משמיים נוצר בינינו, נוצרה אינטימיות בארבעה. עושה רושם שכרגע אנחנו רק איתם, עד השגעת הבאה (היא בד"כ שלי...חחחחח).

שבת מדהימה לכם.

כן, זה מה שאמרתי, כשזה מצליח זה מאוד מקרב.

גם בעניין הסקס עצמו - כמו שאמרת, גם כשהסקס בשמיים, תמיד יש מקום לגיוון.

שיהיה בהצלחה בהמשך emo_45.png

כדי לעשות דבר כזה, צריך בראש ובראשונה זוגיות טובה ושלמה. על השניים להיות חברים טובים, להבין ולהרגיש אחד את השניה כדי לזהות מתי זה פוגע ומתי אפשר לזרום עם זה. צריכה להיות הפנמה אמיתית, שבן הזוג הוא לא רכוש שלך, משמע לוותר באמת על הרכושנות ועל האגו ולשמור על ראש פתוח. צריך גם לדעת בביטחון מלא שבן הזוג שלך נמשך אליך והתשוקה ביניכם עדיין בוערת.

במקרה שלכם, את רצית לחוות אישה, וגם אני, כמו המכשפונת, מפרגנת לך על כך. זה לא פשוט ולא כל אחת יכולה ומסכימה.

תמשיכו להנות יחד ולעשות מה שאתם אוהבים לעשות...

דעתי שונה. אם הזוגיות "טובה ושלמה"אז למה חילופי זוגות? בעיניי זוגיות טובה היא זוגיות אוהבת.

למה שמישהו שאוהב את אישתו והיא אוהבת את בעלה ירצו לראות את בן/בת הזוג מקיים יחסי מין עם אדם זר אחר? לא לא ... כשהזוגיות טובה ויש אהבה אז יש גם רכושניות, בלעדיות, קינאה ונאמנות.

מתוך נסיון של אחרים אני יכול להעיד כי חילופי זוגות במערכת החוקית היא תחילת הסוף שלה, זה הרסני. יש הבדל ענק בין בגידה בנפרד לבין שיתוף בן/בת הזוג באותה מיטה עם אנשים נוספים. לדעתי זה יכול לקרות רק בזוגיות מאד גרועה כאשר ממש כבר לא איכפת ריגשית מה קורה עם בן/בת הזוג.

חילופי זוגות - לשם הגיוון. יש זוגות שאוהבים להכניס אביזרים למיטה ויש זוגות שמדליק אותם כמישהו אחר מצטרף..
הכרתי זוג, שהאהבה ביניהם והתשוקה היתה טובה עד כדי לקנא בהם. לשניהם ראש פתוח, אוהבים לשחק ורוצים לנסות ולגוון עוד ועוד, עד שהגיעו לחילופי זוגות. הם ניסו, ובאיזשהו שלב, גם מיצו את הענין. הם ידעו לעשות את ההפרדה בין האהבה לבין החוויה ולא ראו בזה פגיעה. 

כמו שאמרתי, לא כל אחד יכול, אך אם כבר, וזו רק דעתי, צריך להיות ביטחון מלא בזוגיות, כדי לדעת שדבר כזה לא יהרוס.
יש כאלו בעלי ראש פתוח שמסוגלים, זה חווייתי, מדליק ומסעיר אותם ויש הרבה שלא.
אני אישית לא יכולה ולא אוכל לעולם להסכים לדבר כזה. גם בן זוגי.

מסכימה עם כל מילה!!!

אין יותר מה להוסיף emo_45.pngemo_45.pngemo_45.png

תודה מכשושה emo_39.png

כדי לעשות דבר כזה, צריך בראש ובראשונה זוגיות טובה ושלמה. על השניים להיות חברים טובים, להבין ולהרגיש אחד את השניה כדי לזהות מתי זה פוגע ומתי אפשר לזרום עם זה. צריכה להיות הפנמה אמיתית, שבן הזוג הוא לא רכוש שלך, משמע לוותר באמת על הרכושנות ועל האגו ולשמור על ראש פתוח. צריך גם לדעת בביטחון מלא שבן הזוג שלך נמשך אליך והתשוקה ביניכם עדיין בוערת.

במקרה שלכם, את רצית לחוות אישה, וגם אני, כמו המכשפונת, מפרגנת לך על כך. זה לא פשוט ולא כל אחת יכולה ומסכימה.

תמשיכו להנות יחד ולעשות מה שאתם אוהבים לעשות...

דעתי שונה. אם הזוגיות "טובה ושלמה"אז למה חילופי זוגות? בעיניי זוגיות טובה היא זוגיות אוהבת.

למה שמישהו שאוהב את אישתו והיא אוהבת את בעלה ירצו לראות את בן/בת הזוג מקיים יחסי מין עם אדם זר אחר? לא לא ... כשהזוגיות טובה ויש אהבה אז יש גם רכושניות, בלעדיות, קינאה ונאמנות.

מתוך נסיון של אחרים אני יכול להעיד כי חילופי זוגות במערכת החוקית היא תחילת הסוף שלה, זה הרסני. יש הבדל ענק בין בגידה בנפרד לבין שיתוף בן/בת הזוג באותה מיטה עם אנשים נוספים. לדעתי זה יכול לקרות רק בזוגיות מאד גרועה כאשר ממש כבר לא איכפת ריגשית מה קורה עם בן/בת הזוג.

חילופי זוגות - לשם הגיוון. יש זוגות שאוהבים להכניס אביזרים למיטה ויש זוגות שמדליק אותם כמישהו אחר מצטרף..
הכרתי זוג, שהאהבה ביניהם והתשוקה היתה טובה עד כדי לקנא בהם. לשניהם ראש פתוח, אוהבים לשחק ורוצים לנסות ולגוון עוד ועוד, עד שהגיעו לחילופי זוגות. הם ניסו, ובאיזשהו שלב, גם מיצו את הענין. הם ידעו לעשות את ההפרדה בין האהבה לבין החוויה ולא ראו בזה פגיעה. 

כמו שאמרתי, לא כל אחד יכול, אך אם כבר, וזו רק דעתי, צריך להיות ביטחון מלא בזוגיות, כדי לדעת שדבר כזה לא יהרוס.
יש כאלו בעלי ראש פתוח שמסוגלים, זה חווייתי, מדליק ומסעיר אותם ויש הרבה שלא.
אני אישית לא יכולה ולא אוכל לעולם להסכים לדבר כזה. גם בן זוגי.

אני מסכים עם השאיפה לעורר תשוקה, לצאת מהשגרה, לגוון את חיי המין אחרי שנים רבות של קיפאון שוחק.

אבל גם לזה יש גבולות. הגבול לדעתי הוא חילופי זוגות. מבחינתי זה חציית קוים אדומים לגבי הזוגיות החוקית.

מנהל הפורום
1000+

את ממש אמיצה? אבל תדעי לך שיהיה לזה השלכות בעתיד ואם ירצה כל הזמן להביא בחורה לשלישיה ורק ככה הוא יעשה איתך סקס זה אומר דרשני .

אז אולי תציבי גבולות שלישיה רק פעם בחודשיים בלבד.

לא עניין של אומץ... אני לגמרי לוקחת את הסיכון, לא הייתי נכנסת לזה אילו חשבתי שהקשר שלנו לא יציב. בכל אופן, זה ריגוש מסוג אחר, אנחנו פשוט מרחפים וזה ממש מחזק את הקשר שלנו.

כמובן שהוצבו גבולות ברורים, פעם בחודש לא יותר, ללא חדרים נפרדים.

היי לענת

אני גבר גרוש..לאחר גירושיי חשקה נפשי לחוות חויות..ובתוקף היותי מעסה מדופלם שוודי רקמות עמוק ייצא לי לבלות עם זוגות נשואים או לא נשואים.זה פשוט "מכה" בך עד כמה אנשים מסתירים בסתר ליבם פנטזיות כאלה ואחרות..וניתקלתי בכל מכל.החל מגבר הרוצה לראות את אישתו מתעלסת עם גבר זר עבור באישה שרוצה לראות את בעלה מבצע אקט אוראלי בגבר אחר וכלה באישה שרוצה לחוש שני גברים.למען ההגינות אספר שגם ביליתי עם שני נשים (מורות בחופשה). יש לציין כפ י שאת ציינית שזה עולם חדש , משל אתה מסיט ווילון ועובר לעולם אחר..אני ניחשפתי לפנטזיות מפנטזיות שונות ומשונות אך קיבלתי הכל ברוח טוב ובחביבות.לא אחת הייתי יוצא מיבילוי עם זוג שחיוך ענק נסוך על פניי מהחוויות "המוזרות" שאני חווה..יש לציין שאנ יניראה מהמם.גובה 190 80 קג חתיך יפיוף.

ולך אני אומר..לכי אחרי הלב.ללא חשש.תהני ממה שהחיים זימנו לנו ובתנאי שהכל נעשה בהסכמה ובחן..

שאי ברכה

תודה לך, אתה בטח מבין מה אנחנו עוברים. כן, אני תמיד הולכת אחרי הלב שלי, בד"כ לא מתאכזבת...שבוע מדהים

אני ובת זוגתי מעוניינים לבצע משהו דומה עם עוד אשה מי שיכל לעזור למצוא או לתת כיוון אני ישמח מעוד 

מחכים לתשובה 

אני חושב שאם אני אישית אתקל במצב כזה בזוגיות שלי, היא תגמר. אני רכושני, וזה לא משהו שאני מתבייש בו. שאני אוהב ועד שאני אוהב זה טוטאלי ולגמרי עד כאב (תרתי משמע). לא יכול לדמיין לידי אדם שאני רוצה להעניק לו הכל, ולא מספיק לו.

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

אני חושב שאם אני אישית אתקל במצב כזה בזוגיות שלי, היא תגמר. אני רכושני, וזה לא משהו שאני מתבייש בו. שאני אוהב ועד שאני אוהב זה טוטאלי ולגמרי עד כאב (תרתי משמע). לא יכול לדמיין לידי אדם שאני רוצה להעניק לו הכל, ולא מספיק לו.

emo_45.png emo_45.png emo_45.png

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

אני כל כך אוהבת את התגובות שלך, דוקטור מי(?)כאל!! emo_45.png

תתפלאי לשמוע שזה הדדי? emo_01.png

We all change. When you think about it, we're all different people all through our lives, and that's okay, that's good, you gotta keep moving, so long as you remember all people that you used to be

תתפלאי לשמוע שזה הדדי? emo_01.png

emo_15.png

איזה מצחיקה את שרית  חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח    emo_04.png   דוקטור מיכאל :-)

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

איזה מצחיקה את שרית  חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח    emo_04.png   דוקטור מיכאל :-)

מיכאל יותר מצחיק. הוא זה שהתחיל, עם התמונה של הנכד שלו..חחח...

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר