שאלת השאלות

שאלת השאלות

והרי השיתוף:

היא כול כך חכמה,

מודעת לעצמה,

חזקה עד מאוד ועם זאת כול כך פגיעה ורגישה,

בוגרת עברה לא מעט ויודעת המון על החיים,

השיחות עימה על בסיס יומיומי,

את תוכנן אין לתאר במילים

רק אומר שאת הילד החבוי בי היא הוציאה

כבר בשיחות הראשונות,

כול יום רק מחכה לשיחה הבאה

ישרה מאוד,כנה אינטיליגנטית להפליא

לעיתים קצת "מזייפת" (לי זה ממש לא משנה)

אבל אוכל להגדירה רק בשני מילים -חברה נפלאה

אז למה למהר?

אם השיחות כול כך טובות,

אם חסכי הוא דווקה בצד הרגשי,החברות האמיתית,הפתיחות,

השיתוף,התמיכה,השיחה הטובה,

למה למהר ולקבוע פגישה?

הרי כול קשר מבוסס על מספר פרמטרים:

משיכה אינטלקטואלית (ישששש)

ומשיכה פיזית (??????????)

מאוד טוב לי עכשיו,לא ממהר

רוצה להכיר אותה עוד,ללמוד,להבין,להכיל

לפני הפגישה המיוחלת.

פרקתי את שבליבי

ביי שגיא

מסכימה איתך ב-100% , צודק, לא למהר, אבל מצד שני, שים לב! לכל הכירות כזאת יש זמן נתון, בסופו של דבר תצטרכו להיפגש כדי לראות אם אפשר להמשיך עוד צעד קדימה לכיוון האינטימיות, אחרת, אם תמשכו את זה יותר מידי זה עלול להתפספס, 

מצד שלישי, אם אתה לא מחפש אינטימיות פיזית, אין בעיה להמשיך בקשר הידידות עד..............בכלל.

הי שגיא,
אתה מזכיר כאן את החסך שלך. טוב לך כך ואתה לא רוצה למהר ולקבוע פגישה, זה ברור ומובן.
אך מהו החסך שלה? מה היא מבקשת וצריכה?
העלת את הפוסט הזה, מכיוון שהיא מבקשת להתקדם צעד אחד קדימה ואתה עוד לא מוכן לכך?
אני בעד לזרום יחד, באותו קצב, אחרת זה לא יסתדר. אחד יפעיל לחץ כשהשני עוד לא מוכן לכך, ומשהו פה לא יהיה אמיתי.
כל התנהלות המתאימה לשני הצדדים, היא לגיטימית ולא חשוב אם הקשר יהיה רק וירטואלי, או רק טלפוני, או קשר עמוק יותר, אך שני הצדדים צריכים להסכים לאותו המצב. הבעיה מתחילה כשאחד רוצה יותר...
שמעתי כאן לא פעם את צמד המילים "תאום ציפיות". לך על זה. דבר איתה בפתיחות וכנות. אמור לה מה אתה באמת רוצה ושאל אותה מה היא רוצה. כך יהיה קל יותר.

אם עוד לא קרה בינך ובין מישהי אחרת משהו פיזי, תשאיר את זה ככה. ברגע שתעבור את המחסום ששמת לעצמך זה כבר יהיה בלתי הפיך. היום אתה במצב שהחברות מספקת לך מה שאתה צריך ואם יתגלה לאשתך תוכל לצאת מזה

שגיא,יקירי.

אם כך במצב הקיים זה ממש טוב ,

חשוב כמה עוד יותר טוב יכול ליהיות לך ?! emo_02.png

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

השאלה שלך לא מובנת

"למה למהר למה לקבוע פגישה?"

מי שואל את זה אתה או היא? היא רוצה להיפגש ואתה לא או להיפך?

כשקשר הוא טוב לשני הצדדים אז באמת אפשר לקחת הכל לאט רק צריך לקחת בחשבון שלא תמיד זה עושה טוב לחכות

ואם הקשר הוא טוב לאחד יותר מהשני והצרכים שונים אז כאן השאלה שלך טובה ונכונה וכן צריך להתקדם אחרת הקשר לא יוכל להתקיים כמו שהוא.

הי שגיא,
אתה מזכיר כאן את החסך שלך. טוב לך כך ואתה לא רוצה למהר ולקבוע פגישה, זה ברור ומובן.
אני בעד לזרום יחד, באותו קצב, אחרת זה לא יסתדר. אחד יפעיל לחץ כשהשני עוד לא מוכן לכך, ומשהו פה לא יהיה אמיתי.
כל התנהלות המתאימה לשני הצדדים, היא לגיטימית ולא חשוב אם הקשר יהיה רק וירטואלי, או רק טלפוני, או קשר עמוק יותר, אך שני הצדדים צריכים להסכים לאותו המצב. הבעיה מתחילה כשאחד רוצה יותר...
שמעתי כאן לא פעם את צמד המילים "תאום ציפיות". לך על זה. דבר איתה בפתיחות וכנות. אמור לה מה אתה באמת רוצה ושאל אותה מה היא רוצה. כך יהיה קל יותר.

מחשבות למחשבה ... emo_45.png

מנהל הפורום
1000+

הי שגיא,

מחשבות למחשבה ... emo_45.png

תודה emo_01.png

איש אחד לימד אותי ....אדם הוא כמו פרח.....לא משנה גבר או אישה .....הוא\ היא יפתח בזמן שלו ...אי אפשר לפתוח בכוח....אים אתה רוצה לחכות לזמן שלך המתן בסבלנות .....אך תדע ....סופו של כול פרח ....לנבול.....כך גם את זה בחשבון ....emo_02.png

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

יפה....

רק ההבדל - שפרח חי חצי שנה....

והנסיכה שמונים שנה.....

ויש לזה משמעויות....

כל אחד כפי הבנתו.

שאלה טובה : למה למהר   ???

שאלה מצוינת : למה לאחר  ???

היי שגיא,

גם אני כמוך חושבת שאין צורך למהר ודרושה בשלות מסויימת לפני המפגש

אך עם זאת, אני גם לא בעד להמתין יותר מדי משתי סיבות:

1. זה יכול להגיע למצב של קשר שנמרח...להגיע למצב של הרגל..

שאתה רגיל כבר לקשר במצב המסויים הזה שזה באיזשהו שלב מגיע למצב של מבוי סתום.

2. יש מצב שלאחר תקופה ארוכה מאוד של התכתבויות שבהן הכל נראה לך מושלם אתם נפגשים ואתה מגלה שבמציאות          התחושה שונה לגמרי..שזה בכלל רחוק מלהיות זה..

וזו אכזבה גדולה בעיקר אם השקעתם בקשר הזה תקופה ארוכה.

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

חברים יקרים

תודה על התגובות

את התשובה ל"שאלה" אני והיא יודעים כבר מזמן

הפוסט הזה הוא לא נועד למטרה מסויימת אלא

רק פריקה את אשר בליבי בכתב.

הפגישה תתקיים עם הזמן

כאשר נהיה מוכנים נפשית לכך,

אך כמו שנכתב כבר,

"כול דבר יבוא בזמנו"

ביי שגיא

על זה בדיוק נסב הדיון שהתחלת פה...

מתי זה 'הזמן הנכון'....

הי שגיא,

בהחלט נקודה למחשבה שריתוש :) מה היא מבקשת ?

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

והרי השיתוף:

היא כול כך חכמה,

מודעת לעצמה,

חזקה עד מאוד ועם זאת כול כך פגיעה ורגישה,

בוגרת עברה לא מעט ויודעת המון על החיים,

השיחות עימה על בסיס יומיומי,

את תוכנן אין לתאר במילים

רק אומר שאת הילד החבוי בי היא הוציאה

כבר בשיחות הראשונות,

כול יום רק מחכה לשיחה הבאה

ישרה מאוד,כנה אינטיליגנטית להפליא

לעיתים קצת "מזייפת" (לי זה ממש לא משנה)

אבל אוכל להגדירה רק בשני מילים -חברה נפלאה

אז למה למהר?

אם השיחות כול כך טובות,

אם חסכי הוא דווקה בצד הרגשי,החברות האמיתית,הפתיחות,

השיתוף,התמיכה,השיחה הטובה,

למה למהר ולקבוע פגישה?

הרי כול קשר מבוסס על מספר פרמטרים:

משיכה אינטלקטואלית (ישששש)

ומשיכה פיזית (??????????)

מאוד טוב לי עכשיו,לא ממהר

רוצה להכיר אותה עוד,ללמוד,להבין,להכיל

לפני הפגישה המיוחלת.

פרקתי את שבליבי

ביי שגיא

אני כבר לא נתקל בכלל בבעיה הזאת, כלומר אני כבר כלל לא במצב שבו לפני פגישה אני תוהה מה קרה עד כה, ואיך זה מה שיקרה בהמשך ישפיע ואיך מה שאעשה עד לפגישה ישפיע על עתיד הקשר וכו'. שיניתי את הגישה שלי ואני כבר לא מוצא את עצמי חולם בהקיץ. היום אני למוד ניסיון. כדי שקשר יתפקד ויחזיק מעמד חודשים ויותר יש הרבה דברים שנלמדיםרק בסיטואציה הרלוונטית, ולא ניתן לקיים סימולציות בדמות שאלונים, ניחושים מושכלים והיפוטזות. יתרה מזאת, אין שום פגישה בודדת בעולם שיכולה לספק הבנה שהקשר אכן בר-קיימא ברמת המעשה ולא רק ברמת של רצונות הבנות ותיאום ציפיות.

לכן, אין לי תחושה שאני עלול לאבד קשר, כי שיחות נפש קיימתי עם נשים לא מעטות, קשרים ברי-קיימא לתקופה משמעותית, עדיין לא...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר