חברות שכאלה...

אז ככה: יש לי חברה כבר של שנים אפילו מילדות אשת סודי, היא רווקה בת 35 קצת מתוסבכת עם עצמה ללא חבר וללא מערכות יחסים וגם ללא חיי חברה יותר מידי.היא מחפה עליי כבר תקופה על זה שאני הולכת להיפגש עם החבר שלי ואומרת שאני אצלה, לאחרונה החלה להגיד לי לפני חודש שהיא לא רוצה לחפות עליי, הבנתי ואמרתי לה בסדר גמור, ומבחינתי היחסים בינינו לא יפגעו ובאמת הכל בסדר. היא לא מכירה את החבר שלי כי העדפתי להשאיר זאת ככה, למרות שהוא רווק.

בטו באב קיבלתי מתנות מהחבר שלי ושלחתי לה תמונות של המתנות, תכשיטים ובגדים,  התלהבה ושאלה מאיפה וכו ומיד  לאחר מכן שהיא הבינה שזה ממנו שלחה לי הודעה זועמת שהיא לא מעונינת לשמוע עליו ושאני לא יספר לה מה אני עושה איתו וכו.

יום לאחר מכן היא שולחת לי הודעה שהיא הכינה לי שקית עם החפצים האישיים שלי שאני יבוא לקחת, ועדיף שכל אחת תלך לדרכה.

קצת הייתי המומההה כאילו מה את אמא שלי? מה אכפת לך מה אני עושה בחיים הפרטיים שלי? אני לא יערב אותך ולא יספר אבל מה הקטעעע????? מישהו יכול להבין? כי אני לא....

נשים נשים ...

האמת היא שאני לא ממש מבין אותה ובעיקר לא אותך ...

את לא ציינת מפורשות אבל אני מניח שאת נשואה. אז למה לך מאהב רווק? הוא לא מסכן כלום ואת מסכנת את כל הייקר לך. לפי דעתי זה מתכונת כמעט בטוחה לצרות בעתיד. נכון שזה זכותך לעשות מה שאת רוצה בחייך אבל תהיי מודעת לסיכונים. בנוסף, להישתמש בחברה לכיסוי רומן זה לא בריא לטווח ארוך. אם את רוצה רומן סבבה, קחי אחריות ותסתדרי לבד.

אין לי ספק שהחברה שלך ממורמרת, מתוסכלת וגם מקנאה בך ופשוט נמאס לה לראות אותך עם משפחה וגם עם מאהב כאשר היא רק עלה תאנה לחיים הכפולים שלך, בלי חבר וכמעט בלי חיי חברה. היא הרגישה מנוצלת וחושבת שהיא חברה שלך מתוך אינטרס לשמור על הפרטיות שלך עם המאהב. לכן היא החליטה להתרחק ממך.

מנהל הפורום
1000+

יש משפט שמפעם לפעם אני משתמש בו והוא - "אין השבע מבין את הרעב..."

את חוגגת עם שניים ובו בזמן היא מסתפקת בפירסומת של דפי זהב (גם זה לא בטוח emo_03.png), אז למה את מצפה?

להשוויץ (אם נכון יהיה להגדיר את זה ככה) במתנות וכל השאר אצל אחת שכבר שכחה מתי בפעם האחרונה בכלל קיבלה איזה מיכתב רומנטי ממישהו - זה כמו הבחור ההוא, מהמערכון של הגשש, שזולל שווארמה בפיתה כאשר בא לעודד שני שובתי רעב מול משרד ממשלתי...

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

קנאה - חד משמעית.

וניתן להבין אותה. יש נשים שמגיעות לגיל הזה ופשוט קשה להן לראות את החברות שכביכול "מסודרות בחיים" והן עדיין לא מצאו את עצמן מבחינה זוגית.

זה לא מתוך רוע אלא מתוך תסכול פנימי עמוק.

היא כנראה מנסה להתרחק ממך מאחר ומרגישה שאת כביכול "מנפנפת" לה עם זה מול העיניים - זורה לה מלח על הפצעים.

את לא עושה זאת בכוונה אבל זו התוצאה.

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

הענין של מישהו מהצד הוא לא דבר ברור ומקובל על כולם ואני מכיר הרבה אנשים שלא היו רוצים לשמוע שהחבר/ה שלהם מנהל יחסים כאלה.

ההתנהגות שלה יכולה להגרם מהרבה סיבות: אולי היא נגד הרעיון של מישהו מהצד, אולי היא מכירה את בעלך ומרגישה לא נעים, אולי כמו שכתוב פה היא מקנאת...

בכל מקרה אם את רואה שהתגובות שלה הן כמו שתארת עדיף שפשוט לא תשתפי אותה בדבר הזה.

ועל כך נאמר...."חברה זה עבירה"......

אור,

חברתך שרויה וכבר לא מעט זמן

בתחושה של תיסכול ואוליי קינאה.

ועכשיו לא יכלה עוד והגיע רגע השיא

שבו הכל התפרץ החוצה.

אני בטוחה כי גם היא רוצה זוגיות ואהבה

קשה לה לעמוד מנגד ולראות אותך עם שניי בני זוג

והיא אין בחייה אף לא אחד.

הפעם הוגדשה השייאה מבחינתה !

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

או  ש חברה= צרה?

emo_01.png

אז ככה: יש לי חברה כבר של שנים אפילו מילדות אשת סודי, היא רווקה בת 35 קצת מתוסבכת עם עצמה ללא חבר וללא מערכות יחסים וגם ללא חיי חברה יותר מידי.היא מחפה עליי כבר תקופה על זה שאני הולכת להיפגש עם החבר שלי ואומרת שאני אצלה, לאחרונה החלה להגיד לי לפני חודש שהיא לא רוצה לחפות עליי, הבנתי ואמרתי לה בסדר גמור, ומבחינתי היחסים בינינו לא יפגעו ובאמת הכל בסדר. היא לא מכירה את החבר שלי כי העדפתי להשאיר זאת ככה, למרות שהוא רווק.

בטו באב קיבלתי מתנות מהחבר שלי ושלחתי לה תמונות של המתנות, תכשיטים ובגדים,  התלהבה ושאלה מאיפה וכו ומיד  לאחר מכן שהיא הבינה שזה ממנו שלחה לי הודעה זועמת שהיא לא מעונינת לשמוע עליו ושאני לא יספר לה מה אני עושה איתו וכו.

יום לאחר מכן היא שולחת לי הודעה שהיא הכינה לי שקית עם החפצים האישיים שלי שאני יבוא לקחת, ועדיף שכל אחת תלך לדרכה.

קצת הייתי המומההה כאילו מה את אמא שלי? מה אכפת לך מה אני עושה בחיים הפרטיים שלי? אני לא יערב אותך ולא יספר אבל מה הקטעעע????? מישהו יכול להבין? כי אני לא....

אני מבינה את החברה שלך לגמרי. ומי שלא חברה טובה זו את.

את מכניסה אותה לבגידה שלך וזה כשלעצמו מעשה נוראי, אגואיסטי וחסר מצפון.

היא עשתה בחוכמה.

אז הרוב מבינים את החברה שלך ופחות אותך ... יש מסקנה ?

מנהל הפורום
1000+

הי אור. קראתי מה שכתבת, ומה שכתבו אחרים וגם אני רציתי להגיב. אני יוכלה להיות טולרנטית להרבה דברים למעט קינאה וצרות עין. חברה צריכה להיות חברה, היא צריכה להיות לצידך. היא לא חייבת לקבל ולהסכים עם כל מה שאתה עושה, היא יכולה להגיב אבל את ההחלטה הסופית - את תעשי. כמו שציינת - היא גם ככה טיפוס מתוסבך עם עצמו, סימן לכך שהיא לבד. חברה טובה לא הייתה מגיבה ככה. אני אשת סוד לכל כך הרבה, ואני שם בשביל החברות שלי - אני תמיד אומרת בצחוק שהנאמנות שלי אליהן היא אבסולוטית. אני לא מחנכת אותן, בקושי מצליחה לחנך את ילדי. כמו שאבי פעם אמר לי, משפחה לא בוחרים - חברים כן. אז תסתכלי על זה ככה, לא הפסדת חברה. ההפסד כולו שלה.

או  ש חברה= צרה?

כפי שציינתי חברה עבירה...אצל נשים יש קנאת 7....מה לעשות שהיא שומעת שבחרה שלה מקבלת מכל הצדדים..:)

והיא לא מקבלת כלום....אז יוצר קנאה....

אצלנו הגברים זה שונה....אם החוקית תתקשר לחברים של הגבר כולם יגידו שהוא ישן אצלהם :)

אצל נשים שונה לגמרי....

ולא לקפוץ נשים יקרות....

אז הרוב מבינים את החברה שלך ופחות אותך ... יש מסקנה ?

אני הסברתי לה שאין לי בעיה שהיא לא תחפה עליי... וגם לא תשמע עליו, אבל בכל זאת החליטה שהיא רוצה לנתק  את הקשר הזה... שיבושם לה...

אני ניתקלתי במצבים כאלה ... אבל יותר אצל נערות... חברה טובה של החברה של הבן שלי ניסתה להפריד בניהם ... או במקרה אחר  שתי חברות שהיו ממש צמודות כשלאחת הבנות היה חבר השניה נכנסה ממש לדיכאון ... כי פתאום החברה כבר לא באה וממעטת להתקשר ... לקחה את זה קשה מאוד ... 

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

או  ש חברה= צרה?

כפי שציינתי חברה עבירה...אצל נשים יש קנאת 7....מה לעשות שהיא שומעת שבחרה שלה מקבלת מכל הצדדים..:)

והיא לא מקבלת כלום....אז יוצר קנאה....

אצלנו הגברים זה שונה....אם החוקית תתקשר לחברים של הגבר כולם יגידו שהוא ישן אצלהם :)

אצל נשים שונה לגמרי....

ולא לקפוץ נשים יקרות....

אדרבא מחזק אצלי את הטענה, לא כל דבר מספרים - נשים יקרות או גברים יקרים...

לכאן או לכאן... יש דברים שעדיף לשמור לא כך?!

emo_01.png

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר