הניצוץ שכבה....

יצא לי לדבר עם זוג צעיר ...בשנות השלושים ...שלושה ילדים .....אישה כועסת ...בעל מנותק ומבוהל ...תהליך מוכר ....שניהם אחרי תארים ...מסודרים כלכלית ...אבל לא ממש נהנים ממה שיש להם ....היא למעשה עושה הכול ....עובדת ...מטפלת בילדים ...משרדי ממשלה...עירייה ....הוא מגיע הביתה ...מתנתק ...ואם לא ...אז הולך לחדר כושר ...דיי מתגאה בכך שלכולם יש כרס ולא יש ריבועים כמו בין עשרים ....

האישה לאחר עבודות הבית מותשת צריכה להיות עם הילדים עד שהם הולכים לישון ....

הוא חוזר מחדר כושר .....ו"רוצא את שלו" ..היא כבר לא נהנית ....לא מסוגלת להינות ...מריבות אין סופיות שייתן כתף...שירגיש....אבל זה עובר לידו....לא ממש נוגע .....

כשפגשתי אותם הוא ניראה תלוש.....ללא תפיסת מציאות בעולם משלו ...לא מבין את הבעיה

היא.....כועסת....כבויה.....ואולי רעבה....לשינוי....למשהוא חדש...

היא הבינה מיד ששמתי לב ....שהבנתי .....

במקרא זה לא עמדתי מנגד....אמנם השתדלתי לדבר בהומור ....אבל הייתי החלטי ...ברור....הראתי לבעל את תמונת המציאות....הוא היה בהלם ...לא הבין .....

לא בטוח שעזרתי .....הבטתי בעינייה .....וראיתי......הניצוץ כבה.....

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

נו למה צריך להתחתן??????

אם הם חברים שלך, שלח אותם ליעוץ זוגי ...

אולי הוא יתעורר ויבין את העולם והיא תתחיל לחיות ולדרוש את המגיע לה.

לכולנו יש אוטומטים שאנו פועלים לפיהם. לא קל לשנות אותם ולהביא לשינוי בחיים ללא עצה מקצועית

מנהל הפורום
1000+

לכולנו יש אוטומטים שאנו פועלים לפיהם. לא קל לשנות אותם ולהביא לשינוי בחיים ללא עצה מקצועית

בחייך... היינו בסרט הזה.

ביזבוז זמן וכסף !!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

צודק בהחלט. לחלק זה עובד לחלק לא אבל כדאי להשקיע

כששני אנשים נישאים והם בראשית דרכם,

ניתנת להם חבית של דבש.

הם אוכלים ואוכלים ממנה-עד כי לא נותר דבר

ומאותו הרגע כי נוכחו לראות את החבית רייקה

הם רבים ומחפשים את מה שאיין כבר !

צריך לדעת לאכול מן הדבש הזה במנות קטנות ולאורך זמן.

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

גם אני לא מאמינה בייעוץ זוגי, חבל על הזמן.

היא פשוט צריכה לתפוס אותו ולהראות לו את התמונה במלוא צבעה האפור, ואם זה לא ייעזור, זה כבר בידיים שלה.

יצא לי לדבר עם זוג צעיר ...בשנות השלושים ...שלושה ילדים .....אישה כועסת ...בעל מנותק ומבוהל ...תהליך מוכר ....שניהם אחרי תארים ...מסודרים כלכלית ...אבל לא ממש נהנים ממה שיש להם ....היא למעשה עושה הכול ....עובדת ...מטפלת בילדים ...משרדי ממשלה...עירייה ....הוא מגיע הביתה ...מתנתק ...ואם לא ...אז הולך לחדר כושר ...דיי מתגאה בכך שלכולם יש כרס ולא יש ריבועים כמו בין עשרים ....

האישה לאחר עבודות הבית מותשת צריכה להיות עם הילדים עד שהם הולכים לישון ....

הוא חוזר מחדר כושר .....ו"רוצא את שלו" ..היא כבר לא נהנית ....לא מסוגלת להינות ...מריבות אין סופיות שייתן כתף...שירגיש....אבל זה עובר לידו....לא ממש נוגע .....

כשפגשתי אותם הוא ניראה תלוש.....ללא תפיסת מציאות בעולם משלו ...לא מבין את הבעיה

היא.....כועסת....כבויה.....ואולי רעבה....לשינוי....למשהוא חדש...

היא הבינה מיד ששמתי לב ....שהבנתי .....

במקרא זה לא עמדתי מנגד....אמנם השתדלתי לדבר בהומור ....אבל הייתי החלטי ...ברור....הראתי לבעל את תמונת המציאות....הוא היה בהלם ...לא הבין .....

לא בטוח שעזרתי .....הבטתי בעינייה .....וראיתי......הניצוץ כבה.....

הוי שי, כמה מוכר. אני חייבת לציין שאני מזדהה עם המציאות הזו - לצערי. הייתי שם. ראשית, כל הכבוד שאתה הגבת. זה לא קל, ותמיד יש את הסיכוי שלא יקבלו את הביקורת, אם זה חברים שלך - זה עוד יותר רגיש. האם הוא יפנים מה שאמרת ?- זה כל כך אינדיבידואלי אבל זה שאתה גבר ואמרת לו מנקודת מבט גברית את דעתך, אני מאמינה שאולי הוא יחשוב לכיוון. אכן בעולם אידיאלי, כתגובה אידיאלית -היה רצוי אולי להתחיל בשיחות - עם מתווך חיצוני. לא בטוח שהוא ישתף פעולה. אני כן מציעה לה ליזום שיחות- לקבוע דייט עם בעלה ובנועם ללא האשמות הדדיות פשוט לגלות לו איך היא מרגישה, כמה לבד היא מרגשיה, ואיך זה משפיע עליה. מה המחיר לזוגיות. אם היא תצליח להעביר את המסר, אני מאמינה שהוא יפנים. אני מציעה לה לכתוב ופשוט לקרוא את כל מה שמתחולל לה בלב כך היא תוכל להיות עקבית רגועה ובעיקר לתת לו להגיש שהמצב הנוכחי לא יכול להמשיך - כל זה מבלי שהוא יכנס למגננה/התקנה נגדית. 
אני כן חושבת שעזרת - היא קיבלה ממך אישור שהיא בסדר, מי שאגוהיסט זה בעלה. אז קבל ח"ח emo_02.png

ניתנת להם חבית של דבש.

מיכאלה המקסימה.
יפה כל כך מה שכתבת כאן.
מילותיך נותנות לי השראה.
חסרונך הורגש כאן בימים האחרונים. לפחות מבחינתי.
טוב כשאת כאן.

הבעיה מתחילה כשאחד מבני הזוג במקרה זה האישה מרימה ידיים ומתייאשת ... ונכנסת לתהליך מסוכן של מחיקת הבעל .... ואז התהליך רק מתדרדר ... אני חושב שהגעתי דיי מאוחר ... ניסיתי בכול אופן ....

גם אני בעד יעוץ.
אם אם חושבים שזה אבוד מבחינתם ולא ניתן לשקם עוד דבר, ברור שייעוץ כאן מיותר.
ייעוץ מיועד לשניים שמודעים לבעיות שביניהם ורוצים ומוכנים לטפל בהן. רוצים לשקם את מה שכבר נהרס, ומאמינים שלא מאוחר מדי לכך.
ייעוץ יכול לטפל ולעזור כמעט בכל מקרה, למעט העדר תשוקה! כשהתשוקה לא קיימת עוד ואני מדברת על המצב הקיצוני בו אין אפילו ניצוץ של תשוקה, אז זה באמת אבוד וטיפול כאן לא יעזור.
אם הבסיס טוב והם חושבים ומרגישים ששווה להשקיע בזוגיות שלהם ולגרום לה לפרוח מחדש, זה אפשרי. הכל תלוי ברצון הדדי של שניהם.
בכל מקרה - אני תמיד בעד לא לוותר כל כך מהר!

הנה רעיון....

אולי היא צריכה להחליט שעכשיו גם לה בא חדר כושר?........ 

ושיתחילו להתחלק בערבים מי יוצא לנשום אוויר (כושר) והשני שומר על הילדים. 

אולי זה ינער אותו קצת.

ממש לא !!!! אני מעוניין שיקבל את זה שהוא צריך לחלוק בכול !!! על בסיס יום יומי !!! גם אם הוא היה בחדר כושר או סתם חלם בהקיץ !!! 

פה כבר התפרצתי ... ״היא לא חמור עבודה שלך הבנתה? היא אשתך!!!! גם אם אתה עייף ובלי מצב רוח אתה חייב להתחלק בעבודה ... אל תבשל ... אבל להכניס כלים למדיח אתה יכול!!! אתה לא נכה נכון ?? לשבת על שעורי בית גם אין לך סבלנות .... מעכשיו גם אין לך ברירה ... הבנת??!!!״ הייתי קשה .... אשתי אומרת שהייתי קשה מידי ... כי בכול זאת זה בין חברים .... אבל ניסיתי....

גם אני בעד יעוץ.
אם אם חושבים שזה אבוד מבחינתם ולא ניתן לשקם עוד דבר, ברור שייעוץ כאן מיותר.
ייעוץ מיועד לשניים שמודעים לבעיות שביניהם ורוצים ומוכנים לטפל בהן. רוצים לשקם את מה שכבר נהרס, ומאמינים שלא מאוחר מדי לכך.
ייעוץ יכול לטפל ולעזור כמעט בכל מקרה, למעט העדר תשוקה! כשהתשוקה לא קיימת עוד ואני מדברת על המצב הקיצוני בו אין אפילו ניצוץ של תשוקה, אז זה באמת אבוד וטיפול כאן לא יעזור.
אם הבסיס טוב והם חושבים ומרגישים ששווה להשקיע בזוגיות שלהם ולגרום לה לפרוח מחדש, זה אפשרי. הכל תלוי ברצון הדדי של שניהם.
בכל מקרה - אני תמיד בעד לא לוותר כל כך מהר!

יש סיפור על איזה יהודי שחיפש דרך קלה ומהירה להתפרנס.

מה עשה ? לקח חתיכות של חרה, ארז אותם בצלופן ובשוק מכר את זה כחומר  כנגד הטיפשות.

בא איזה יהודי, קנה את החומר - טעם ממנו אבל אחרי שהריח הבין מה קנה ומיהר אל בעל הדוכן בצעקות שמה שהוא מכר לו זה בעצם חרה....

תשמע - ענה לו המוכר - רק טעמת וכבר אתה יודע מה זה.. משמע - אתה כבר לא טפש, ככה שזה עובד (!).

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

ניתנת להם חבית של דבש.

מיכאלה המקסימה.
יפה כל כך מה שכתבת כאן.
מילותיך נותנות לי השראה.
חסרונך הורגש כאן בימים האחרונים. לפחות מבחינתי.
טוב כשאת כאן.

תודה שריתוש.עת להינפש מעט , וזאת עשיתי.להרוות את הנשמה במראות ורייחות אחרים !

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר