תאום ציפיות

תאום ציפיות

בחור אחד לפני החתונה עליז ושמח בצורה מחשידה, החברים המודאגים ניסו לרסן אותו ואמרו: מה אתה כל כך שמח? בכל זאת חתונה-מאסר עולם עם עבודת פרך, אשה ילדים חותנת משכנתא! תהיה קצת מודאג קצת ..................

הבחור המאושר עונה: הרגע קיבלתי את המציצה האולטמטיבית מהמיועדת, אני צופה לנו חיים מאושרים ורווי דודים (מעשי אהבה)

מנגד הבחורה מפגינה מהצד שלה גם כן עליצות קצת מוגזמת וחברותיה המודאגות מנסות להבין את פשר העליצות, בכל זאת זהו גמרנו עם מחזרים, בחורים יפים ומסעי קניות ושטויות עם החברות הרווקות (הן לא הכירו את הפורום שלנו)

הבחורה עונה: היום הענקתי לבעלי המיועד את המציצה האחרונה שלו, זהו מעכשיו אני פתורה.

ומה אתכם/ן האם הציפיות שלכן התגשמו? נכשלו?

לא מאמינה בצמד המילים הללו !

תמיד יודעים מהייכן מתחילים ולא יודעים עד להייכן נישאים !

לא אוהבת הגדרות,

הגדרות זה כמו לתחום במסגרת-להציב סורג ובריח.

גורם לי לתחושת מחנק !

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

תאום ציפיות מתאים לאותו רגע בו קובעים אותם.

עם הזמן הדעטת משתנות ואז גם תאום הציפיות לא רלוונטי.

אבל אין בסיס טוב מזה..:)

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

על פי הסיפור אני מניח שאתה מתכוון לציפיות בחיי נשואים !

קצת קשה לענות על כך מכיוון שגם אם היו ציפיות , זה היה בגיל אחר , כשאתה רווק ,ללא ילדים, נטול ניסיון ולמען האמת נטול ציפיות למעט ציפיות של קריירה ,בית .....

אם אני אתייחס לציפיות של קריירה,רכוש ...... אז אין לי תלונות בכלל  (תודה לאל) אבל ציפיות מבחינת חיי זוגיות ? ממממ אני לא חושב שכשהתחתנתי הייתי ערוך ובשל לציפיות בכלל , דיברנו כמו כולם על בית קרקע , 2 ילדים וכלב ,בתוספת על עד המוות בלה בלה בלה

אבל מהר מאוד חזרנו למסלול של לימודים,קריירה .... ואז ילדים ואתה נמצא במעגל שכזה שהציפייה היחידה שלך היא להשלים חוסר שעות שינה :) אבל בכללי אני חושב שהפורום בעצמו עונה על שאלתך, אנשים כאן לא נמצאים מכיוון שיש בינגו אלא מחפשים השלמת חסכים ..

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

כמה פעמים שמעתי את זה "תאום ציפיות" 

אתה מתאם עם הצד השני והוא איתך ובסוף כל אחד עושה מה שבא לו

החיים הם דינמיים ואי אפשר לדעת מה יהיה מחר ולתאם ציפיות זה יפה כהגדרה אבל זה לא משהו שתמיד אפשר ליישם

הציפיות התגשמו בחלקם, החלומות לא.

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

ציפיות יש רק לכריות :)

יום טוב...

אהבתי מה שגיא רשם. אכן ציפיות זה דבר דינמי. אני חושבת שבגיל 24 בכלל לא חשבתי על זה. משהו השתבש עבור כולנו, זה ברור. החיים מפתיעים אותנו. אתה יכול לתכנן כל פרט, עדיין תופתע היכן החיים יובילו אותך בסופו של דבר. ובתוך קונטרול פריק שכמוני אני יכולה לגלות לך שתצפה לבלתי מצופה. אז תיאום ציפיות - זה נאיבי ויפה - אבל זה רק בתיאוריה.

אהבתי מה שגיא רשם. אכן ציפיות זה דבר דינמי. אני חושבת שבגיל 24 בכלל לא חשבתי על זה. משהו השתבש עבור כולנו, זה ברור. החיים מפתיעים אותנו. אתה יכול לתכנן כל פרט, עדיין תופתע היכן החיים יובילו אותך בסופו של דבר. ובתוך קונטרול פריק שכמוני אני יכולה לגלות לך שתצפה לבלתי מצופה. אז תיאום ציפיות - זה נאיבי ויפה - אבל זה רק בתיאוריה.

מסכימה עם כל מילה שלך! emo_45.png

טוב ויפה, נראה שכולם מסכימים שלא ניתן לתאם ציפיות וגרוע מכך-תוכניות כאשר הן נעשות, יש לגורל טבע אכזרי להפוך אותן על פיהן.

הפסבדו סקר הקצר הזה תומך בתאוריה שלי של "אכול ושתה כי מחר תמות" ! לפחות לגבי זו דרך חיים מאז הצבא בערך.

לצערי לרוב זו תאוריה גברית בדרך כלל. האשה הממוצעת אוהבת סדר יום מוכתב ותוכניות מוגדרות. 

בנות לא להתנפל עלי, כתבתי האשה הממוצעת, אני ממש לא מכיר כאן בפורום ממוצעות.

דוריאן גריי היקר. מצ"ב בשבילך. זה אולי לא קשור למה שכתבת, אבל זה קשור להכל.

דוריאן גריי היקר. מצ"ב בשבילך. זה אולי לא קשור למה שכתבת, אבל זה קשור להכל.

יום אחד...בהגיע יומנו...

נתייצב בעולם של מעלה !

שם לא ישאלו כמה חיינו ?

שם ישאלו האם חיינו ? !!!

ציפיות??? אסכים עם ידידנו עם הכריות מאידך אוסיף...

גודל הציפייה כגודל האכזבה... לפעמים עדיף לתת לדברים לזרום ולא לפתחם מעבר... 

ברגע שטוב לך במקום מסוים עדיף לשמור על זה ולתת לדברים להתפתח לאיטם ובדרכם... בלי תכניות..

מה שצריך לקרות קורה. והכל, הכל הכל לטובה!

emo_01.png

אני מצפה לבלתי צפוי שיותר סביר שיקרה מאשר הצפוי.

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

וזאת למרות ש"מה שהיה הוא שיהיה, ומה שנעשה הוא שייעשה. ואין כל חדש תחת השמש"..

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר