אייך באמת עושים זאת ?

יתכן כדבר הזה ? להתנתק מהרגש ?

גם אם היה אפשר , לא הייתי רוצה !

אני כל כך אמוציונלית ופשוט לא מבינה מה יישאר ממני

אם לא יהיה בי החלק הארי שלי !

את לא צריכה להבין ורצוי שלא תשתני גם לעולם !!!!! ללא רגש נשאר רק "זיון " !!! בשביל סטוץ או סקס נטו יש עשר אצבעות או סתם לתפוס פרטנר ! אבל בשביל סקס קריר ומכני יש את המותר/ת !

אני ממליץ לך גלי ! תשארי  כפי שאת עם הרגש ועם הכל, למרות שי כאב ולמרות שיש סיכון אבל מצד שני זה נותן את הריגשו ולו לכמה ימים - רק עם הרגש מרגישים את הלב חי ובועט :)

אתה,אתה,אתה!!!!!!!  בכל פעם מוציא אותי מדעתי !

חלילה וחס ! שלא תצאי מדעתך - את כפי שאת !

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

תשארי בדיוק כמו שאת מושלמת

כפרה עליך ! אין עליך זאלאי - אתה סקסי אתה צ'ארמר ! אף בחורה לא השארת כאן בפורום יא נסיך הודי emo_50.png

במערכת וואלה עשויים לחשוב שיש באג במערכת - לך תסביר להם שהקלינאי תקשורת עובד במרץ !

שמעתי שטיילת ברחבי הארץ לחפש חברים זאלאי - יש משהו ? שתף וננסה לעזור לך

גלי יקרה,

אני לא מסוגלת להתנתק מהרגש. רגש הוא חלק בלתי נפרד ממני, כמו כל איבר ואיבר בגופי.
לעומת זאת, בעברי, הכרתי אדם אשר הצליח להתנתק מהרגש. שאלתי את עצמי אין ספור פעמים, איך לעזאזל הוא עושה את זה?
איך הוא מצליח? האם הוא לא אנושי? אך הבנתי, ממנו ומאחרים, שגברים באמת בנויים אחרת מאיתנו הנשים. הם כנראה יכולים. אנחנו כנראה לא.

אם הלב מסרב להתאהב, הגוף מסרב להתקרב. כך זה אצלי בכל אופן.

אז הרגישי בנוח ותמיד שלמה עם עצמך. את לא במיעוט..:)

יש גברים כאלה ויש גברים כאלה, כמו שיש נשים חסרות רגש ויש כאלה מלאות רגש. גברים טובין יותר בלהסתיר את מה שהם מרגישים מאחרים ומעצמם

אייך באמת עושים זאת ?

יתכן כדבר הזה ? להתנתק מהרגש ?

גם אם היה אפשר , לא הייתי רוצה !

אני כל כך אמוציונלית ופשוט לא מבינה מה יישאר ממני

אם לא יהיה בי החלק הארי שלי !

את לא צריכה להבין ורצוי שלא תשתני גם לעולם !!!!! ללא רגש נשאר רק "זיון " !!! בשביל סטוץ או סקס נטו יש עשר אצבעות או סתם לתפוס פרטנר ! אבל בשביל סקס קריר ומכני יש את המותר/ת !

אני ממליץ לך גלי ! תשארי  כפי שאת עם הרגש ועם הכל, למרות שי כאב ולמרות שיש סיכון אבל מצד שני זה נותן את הריגשו ולו לכמה ימים - רק עם הרגש מרגישים את הלב חי ובועט :)

תודה לכם, אני נשארת אני..אני לא מכירה דרך אחרת...

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

דלאי וואו..חחח..אני רחוקה מלהיות מושלמת...אבל תודה על המחמאה ועוד כשזה בא ממך אז בכלל...emo_38.png

גלי יקרה,

אני לא מסוגלת להתנתק מהרגש. רגש הוא חלק בלתי נפרד ממני, כמו כל איבר ואיבר בגופי.
לעומת זאת, בעברי, הכרתי אדם אשר הצליח להתנתק מהרגש. שאלתי את עצמי אין ספור פעמים, איך לעזאזל הוא עושה את זה?
איך הוא מצליח? האם הוא לא אנושי? אך הבנתי, ממנו ומאחרים, שגברים באמת בנויים אחרת מאיתנו הנשים. הם כנראה יכולים. אנחנו כנראה לא.

אל תתנתקי מהרגש שריתוש - פשוט תתנתקי מהגבר אם הוא לא שווה את זה :)

יש גברים כאלה ויש גברים כאלה, כמו שיש נשים חסרות רגש ויש כאלה מלאות רגש. גברים טובין יותר בלהסתיר את מה שהם מרגישים מאחרים ומעצמם

לא מסכים איתך זלמן ! אולי אתה מהגברים שטובים בלהסתיר את מה שאתה מרגיש , אל תדחוף אותי או גברים אחרים למסקנות שלך דר פיל !

לא מסכים איתך זלמן ! אולי אתה מהגברים שטובים בלהסתיר את מה שאתה מרגיש , אל תדחוף אותי או גברים אחרים למסקנות שלך דר פיל !

חתולי מה קורה??? הוא פתח בכך שישנם כאלה וישנם כאלה משני המינים וזה נכון. אף אחד לא עושה פה הכללות...

תשאיר את הרובים לאשת אמוץ...ואלינו תביא את החתול החמוד שצריך פן אחרי המפגש ההוא עם ג.יפית חחח

ההכחשה לא מתקבלת..אני רוצה הוכחות...חחח

רגע אולי לזה התכוונתי כשסיפרת על כך ששתית לשוכרה עד כדי כך שנכנסת עם מישהי למיטה ובבוקר שלמחרת...

זו היא? ג.יפית??? חחחחח

זהו הקוסמו עלה לי לראש....

עשיתי פה.."חיים שכאלה" לתגובות שלך חחחח

גלי יקרה,

שרית את מקסימה ומעודדת בהחלט, תודה :)

לא יצא לי להכיר מישהו שעשה הפרדה מוחלטת אבל כן יצא לי לראות במו עיניי איך גבר שבשיא אהבתו..

מרגיש שאוהב ומאוהב יותר מדי ועקב כך מחליט..ממש מבצע החלטה להתנתק..ומתנהג כמו רובוט אחר ההיגיון שלו

ומפנה את גבו לליבו...והאמת? הוא לא החזיק מעמד הרבה זמן...

חתולי מה קורה??? הוא פתח בכך שישנם כאלה וישנם כאלה משני המינים וזה נכון. אף אחד לא עושה פה הכללות...

תשאיר את הרובים לאשת אמוץ...ואלינו תביא את החתול החמוד שצריך פן אחרי המפגש ההוא עם ג.יפית חחח

ההכחשה לא מתקבלת..אני רוצה הוכחות...חחח

רגע אולי לזה התכוונתי כשסיפרת על כך ששתית לשוכרה עד כדי כך שנכנסת עם מישהי למיטה ובבוקר שלמחרת...

זו היא? ג.יפית??? חחחחח

זהו הקוסמו עלה לי לראש....

עשיתי פה.."חיים שכאלה" לתגובות שלך חחחח

מה את לא שמעת גלי ? זאת הייתה בסוף סאנשיין ולא ג יפית emo_07.png

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר