מערכת יחסים וירטואלית? באופן עקרוני זה קשקוש מוחלט!

באופן מעשי זו טיפשות,

ואין לאן למתוח את זה,אם זה לא חלק מתוכנית עתידית להרחבת הקשר גם למחוזות מציאותיים!

עכשיו לנימוק:

קשר וירטואלי, שכולל רק התכתבויות ומיילים, אין בו טיפת משמעות, ומי ש"נפתח " בקשר כזה, הוא בין נאיבי ל....תגדירו לבד.

במקום בו יש גבר ואשה בסיפור, תמיד יעלו רגשות, תמיד תהיה ציפייה\מתיחונת קטנטנה באוויר שזה יילך לאנשהו, אחרת, מדובר במלאכים או ב....

מה גם, שקשר מטיבעו הוא דבר ששואף להתפתח, אז לאן בדיוק מתפתחים כשזה רק בכתיבה? לייצור סמיילים? להגהות וניקוד?

ואם גם טלפון מעורב בסיפור, אז אולי זה יותר אנושי,אבל עדיין, תמיד משהו יעצור בעדך מלתת אמון מלא במי שמעבר לקו, ובצדק.

אלא א"כ לכותב\ת הפוסט הייתה כוונה אחרת בשאלה...

בלשון המעטה, לדעתי יש לך דיעות קצת מיושנות ...

העולם משתנה ומהר

אני שמח להיות מיושן וצודק, מאשר חדשן ומקשקש שכל.

חוצמזה, מה רע במיושן???

המכוניות המיושנות,המוזיקה המיושנת,האופנה המיושנת.... עד עכשיו אני בטוח שהם יותר IN מחלק לא מבוטל מההווה... ועל זה נאמר: מיושן גאה.

אין כלום במיושן ... יש יינות ישנים מאד טעימים ומאאאאד יקרים.
לא כל אחד שחושב אחרת ממך הוא מקשקש בשכל.

העולם הוירטואלי זוהי מדיה חדשה יחסית ולא מתאימה לכולם. זה בסדר גמור.

פאוסט ידידי....

לא אמרתי שמי שחושב שונה ממני הוא מקשקש בשכל, ודוקא אני כן פתוח לקבל דיעות שונות משלי, והדברים מוכחים.

קשקוש בשכל נאמר על מי שמאמין שוירטואליה  כשלעצמה יכולה להקרא בשם קשר, להוביל לאמון מלא ולפתיחות בלתי מסוייגת!!

אכן, זו מדיה חדשה,אבל גם אתה כוותיק בה, יודע שרוב ה"מצהירים" למיניהם שהקשר יהיה רק וירטואלי, לא קרובים אפילו למה שהם מצהירים מבחינה מציאותית...

וגם אם יש מתי מעט שכאלה,והם אפילו יגידו שזה קשר מעולה וכו' וכו' לזה אני קורא קשקוש, כי אין להם חצי מושג מהו קשר אמיתי כדי להשוות, אז איך הם יכולים "לשים את הראש" על כך שזהו קשר מושלם?

בנתוש?

צר לי לאכזב אותך אבל אמון מלא ופתיחות בלתי מסוייגת לא קשורה בכלל לוירטואליה.

גם בקשרים אמיתיים וחוקיים לגמרי, אמון מלא ופתיחות בלתי מסוייגת הובילו לעוגמת נפש, אכזבות ושיברון לב.

גבולות נחוצים וטובים בכל סוג של קשר.

פאוסט... זה אמיתי?

אמון ופתיחות גורמים לשברון לב????

כשאין פתיחות רבה אז אין שברון לב?

יכול להיות שאתה צודק,כי מי שלא מטפס לגובה,לא מרגיש כאב בנפילה, אך מצד שני, גם לא יוכל לעולם לכבוש פסגות,או לשאוף אוויר צח בתחושה הכי עילאית שיש... אין דבר בעולם שהוא רק סיכוי ללא סיכון!!!!

כי רק מי שלא עושה, לא טועה ולא מתאכזב!!!

תרשו לי להיכנס בינכם  emo_01.png
אתם לא תגיעו לעמק השווה כי לכל אחד יש את התפיסה שלו לגבי קשרים בעולם הזה ובחוץ

כל אחד מתנהל לפי מה שנראה לו

יש את אלו שיספרו הכל ויש את אלו שיעדיפו לא לספר . ככלל אני לא בטוחה שיש דרך אחת.

האופי שלך ושלך כבן אדם זה מה שמנווט את הדרך שלך ושלך ולרוב היא תהיה שונה כי אתם אנשים שונים

יש אנשים שיעדיפו "לשמור" על הבן זוג שלהם ולא לספר לו הכל ויש את אלו שיעדיפו לקחת את "הסיכון"

אין טוב או רע יש את מה שמתאים לך כבן אדם

מילים נכונות סאנשיין ! emo_45.png

אין כאן באמת דרך אחת ! יש מי שייבחר לחוות ולהישאר בווירטואל ללא סיכון ולא משנה מה סיבותיו הנוספות שיבושם לו, מנגד מי שרוצה קדימה לצאת מהמסך עם הסיכונים ולמצא את הריגוש שייהנה , כך או כך אין כאן עניין של דיעה מיושנת או דיעה דיגיטלית

אלא נטו דיעות שונות עם סיבות שונות - שכל אחד יימצא את הטוב עבורו

זו כנראה הסיבה שקשה למצוא התאמה בין שני אנשים , כלומר שני אנשים עם אותה הדעה בדיוק

לא תמיד צריך למצא התאמה ! זאת לא חתונה קתולית ,אין כאן באמת דיעת מומחה או אמת אחת כפי שאמרת ובצדק ! זה לא מדע מדוייק - אבל צריך להציע מגוון של דיעות וכל אחד יביע או סתם יתהה על הדיעה שהכי מתאימה עבורו ! מה שהכי חשוב שאיש כטוב בעיניו יעשה

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

לא תמיד צריך למצא התאמה ! זאת לא חתונה קתולית ,אין כאן באמת דיעת מומחה או אמת אחת כפי שאמרת ובצדק ! זה לא מדע מדוייק - אבל צריך להציע מגוון של דיעות וכל אחד יביע או סתם יתהה על הדיעה שהכי מתאימה עבורו ! מה שהכי חשוב שאיש כטוב בעיניו יעשה

התכוונתי להתאמה בין בני זוג ולא בין הכותבים פה

הרי ברור שלכל אחד מאיתנו דעה שונה ואני מכבדת כל אחד עם דעתו

מה שכן כשהדעות שונות זה יוצר הרבה יותר החלפות מילים emo_01.png

זה כל הכיף - הדינמיקה כאן :)

יש רבים מאחורי הצללים וכשהם נתקלים במגוון דיעות אז כל אחד/ת יכול לאמץ את הדיעה שהכי מדברת אליו :)

אני רק מקווה שלא יאמצו את ה- 360 מעלות חחחחחח

יש רבים מאחורי הצללים וכשהם נתקלים במגוון דיעות אז כל אחד/ת יכול לאמץ את הדיעה שהכי מדברת אליו :)

אני מאוד מקווה שלאנשים יש דעות משלהם והם לא מעתיקים emo_05.png

אני באופן אישי מאוד מתחבר לאי הסכמות... אחרת, על מה יהיה נותר לנו לשוחח ? :)

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

אני מאוד מקווה שלאנשים יש דעות משלהם והם לא מעתיקים emo_05.png

וגם אם יעתיקו אז מה-זאת לא בחינת הסמכה ואין זכויות יוצרים על דיעות סאןשיין אבל יש קינאת סופרים :)

אם יבוא אדם ודרך דיעה של מישהו אחר יקבל תובנות או השראה אז אחלה !

בכל אופן כולם כאן מקבלים A emo_28.png

אהבתי ! emo_45.png

ובנוסף צריך להשתדל ולא לשכוח גם לפרגן לחושבים אחרת מאיתנו :)

"קהילה אוהבת " לא ? emo_02.png

אהבתי ! emo_45.png

אמממ... אני בעד לפרגן באופן כללי. אבל לא בטוח שעצם העובדה שמישהו חושב אחרת ממני, מצריכה או מצדיקה פירגון... אלא אם כן, אפרגן על מימוש חופש הביטוי (או שנאמר, חופש המחשבה?) -דבר איננו מובן מאליו כלל וכלל. :)

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

אהבתי ! emo_45.png

אמממ... אני בעד לפרגן באופן כללי. אבל לא בטוח שעצם העובדה שמישהו חושב אחרת ממני, מצריכה או מצדיקה פירגון... אלא אם כן, אפרגן על מימוש חופש הביטוי (או שנאמר, חופש המחשבה?) -דבר איננו מובן מאליו כלל וכלל. :)

לא חייב לפרגן על כל דבר כקליפת השום :) אבל כשרוצים אפשר למצא עם כל השוני או אי ההסכמה על מה כן אפשר בכללי לפרגן ויפה אמרת : מימוש דיעה שונה או מנוגדת לדעת הרוב, שיתוף אמיץ, אפילו דיעה שסתם מעוררת חומר למחשבה ..... במקרה שלך כקליפת השום - אתה מאוד מפרגן וזאת הייתה תוספת כללית מבחינתי ולא חלילה הערה כלפיך :)

אהבתי ! emo_45.png

לא חייב לפרגן על כל דבר כקליפת השום :) אבל כשרוצים אפשר למצא עם כל השוני או אי ההסכמה על מה כן אפשר בכללי לפרגן ויפה אמרת : מימוש דיעה שונה או מנוגדת לדעת הרוב, שיתוף אמיץ, אפילו דיעה שסתם מעוררת חומר למחשבה ..... במקרה שלך כקליפת השום - אתה מאוד מפרגן וזאת הייתה תוספת כללית מבחינתי ולא חלילה הערה כלפיך :)

אין אנשים זהים, אין דיעות זהות וטוב שכך.

מעניין לשמוע דיעות שונות וכל אחד יפעל כפי שירצה ויקח אחריות על החלטתו.

מנהל הפורום
1000+

היי לכולם

דעתי בנושא היא:

תלוי מה החסך שלך,

אם החסך הוא בצד הריגשי בלבד,דהיינו איש או אשת שיחה אזי קשר וירטואלי יכול להיות פיתרון טוב

אך אם ברצונך בפרטנר/ית לשיחה,תמיכה וליטוף וכו אזי וירטואליות אינה הפיתרון

ביי שגיא

היי לכולם

דעתי בנושא היא:

תלוי מה החסך שלך,

אם החסך הוא בצד הריגשי בלבד,דהיינו איש או אשת שיחה אזי קשר וירטואלי יכול להיות פיתרון טוב

אך אם ברצונך בפרטנר/ית לשיחה,תמיכה וליטוף וכו אזי וירטואליות אינה הפיתרון

ביי שגיא

תגובה יפה שגיא :) אהבתי !

אין דבר כזה וירטואלי לנצח...בסופו של דבר רוצים להיפגש...

ולהכיר לעומק לרוחב ולאורך.....

מבלי לפגוע ולא לקחת ללב דעתי היא לגבי הוירטואלים שהם "מאונני מקלדת".....

ייתרון הוירטואליה הוא בכך שניתן להכיר באופן רחב  ואישי יותר את נבכי האדם שמולך. גם קל יותר להיפתח מאחורי המקלדת לאנשים מסויימים .

בעיקרון תלוי לאיזה סוג  של קשר אתה מכוון. אמנם  מה שנבנה לאט וזהירות בדר"כ יהיה חזק ומשמעותי יותר , 

אך בסופו של דבר כל דבר שנמשך  נמתח  ונלעס   מעבר לגבולות הטעם הטוב  ממאיס את עצמו  .

מה גם שיגיע הרגע שבו המתכנסים לשם הכינוס  ירצו לממש או במקרה הנ"ל למשש  את הקשר :) .

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר