איזה אישה יותר מושכת  הראשונה או השניהemo_55.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

השנייה

טיפה סקרנות תמיד מעלה אצלי את הלחץ דם

החסוף אינו משאיר כול ספק אבל הסמוי...............................................

כתוב בתלמוד :

"אחורי ארי ולא אחורי אישה"

כבר אז...לפני אלפי שנים.....

זיהו את יצירת האומנות הזו....

שמסובבת לגברים את הראש..והשכל נשאר נקוע  .. ..

כנאמר 'אין חדש תחת השמש'..

אבל אני חצי חדש פה...

emo_32.png

יהורם טהר לב כתב שיר הלל לישבן בו הוא משבח את כל מעלותיו ונפלאותיו ומתאר מה היה עושה למושא אהבתו-הישבן!

הפזמון החוזר של השיר מסתים במילים "ואת משתמשת בו כדי לשבת" אין ספק שימוש בזבזני לאיבר מפואר.

ניסיתי לאתר את המילים אך לא מצאתי ברשת. את השיר הוא היה מקריא בהצגה של שיריו "הנשיקה הראשונה" שרצה בתחילת שנות התשעים עם "שוקי ודורית" לצערי השיר כנראה מעולם לא פורסם במסגרת אחרת.

האם למישהו יש את מילות השיר?

יש לי לקוחה שתמיד לובשת חצאית מיני שאורכה לא יותר מאמצע הירך....לדעתי אין לה זוגות מכנסיים בארון ....אני מכיר אותה כבר 3 שנים קייץ חורף תמיד עם מיני קצר ....היא תמיד רוצה שאביט ברגליים שלה ...ואני ממש לא עושה את זה ...והיא תמיד מראה פנים מאוכזבות......

אתמול היא הגזימה .....עשתה לי תרגיל "שרון סטון" !!!!!!!.....

מאוד הובכתי.......אני לפעמים לא ממש מבין התנהגות של נשים....מה הן מצפות שאעשה? אך אגיב? 

התעלמתי דיברתי רגיל הסתכלתי ישר לתוך העיניים שלה ...

הייתה מאוד מאוכזבת.....כרגיל....אני יודע שהיא תמשיך לבוא...ובפעם הבאה עם "שטיק" אחר....

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

יש לי לקוחה שתמיד לובשת חצאית מיני שאורכה לא יותר מאמצע הירך....לדעתי אין לה זוגות מכנסיים בארון ....אני מכיר אותה כבר 3 שנים קייץ חורף תמיד עם מיני קצר ....היא תמיד רוצה שאביט ברגליים שלה ...ואני ממש לא עושה את זה ...והיא תמיד מראה פנים מאוכזבות......

מאוד הובכתי.......אני לפעמים לא ממש מבין התנהגות של נשים....מה הן מצפות שאעשה? אך אגיב? 

הייתה מאוד מאוכזבת.....כרגיל....אני יודע שהיא תמשיך לבוא...ובפעם הבאה עם "שטיק" אחר....

אני לא מבינה אותך אם זה ממש מפריע לך מה הבעיה לה את זה?

בעיקרון אישה שעושה כזה דבר מחפשת תשומת לב ממך זה נורא פשוט

ישבנים מכל מיני סוגים

מושכים מבטים של הגברים ...

לה לה לה

...

בכל מקרה זה תמיד מושך את תשומת ליבי ...

אם רואים בחורה עם לב כל כך גדול, אפשר שלא להתרשם ??

רק אתה פאוסט תמיד מוצא את כל הלבבות הגדולים והחמים שבעולם..חחח

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

אני לא מבינה אותך אם זה ממש מפריע לך מה הבעיה לה את זה?

בעיקרון אישה שעושה כזה דבר מחפשת תשומת לב ממך זה נורא פשוט

ממש לא בעיה ....יש לי מנהלת מאוד תומכת ....כשדברים מגיעים להגזמה ...כמו אחת שאמרה לי באמצע העבודה שהיא "רוצה לעשות אותי על השולחן" .....דיווחתי והיא הוברה נגד רצונה לשרות ע"י בחורה....

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

אולי כבר תעשה לה טובה ותגמור עם זה, 

סתם סתם אני צוחקת....emo_01.png פשוט תמשיך להתעלם, בסוף היא תתייאש ותעבור למישהו אחר.

אולי כבר תעשה לה טובה ותגמור עם זה, 

סתם סתם אני צוחקת....emo_01.png פשוט תמשיך להתעלם, בסוף היא תתייאש ותעבור למישהו אחר.

תרתי משמע...emo_17.png חחח

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

יהורם טהר לב כתב שיר הלל לישבן בו הוא משבח את כל מעלותיו ונפלאותיו ומתאר מה היה עושה למושא אהבתו-הישבן!

הפזמון החוזר של השיר מסתים במילים "ואת משתמשת בו כדי לשבת" אין ספק שימוש בזבזני לאיבר מפואר.

ניסיתי לאתר את המילים אך לא מצאתי ברשת. את השיר הוא היה מקריא בהצגה של שיריו "הנשיקה הראשונה" שרצה בתחילת שנות התשעים עם "שוקי ודורית" לצערי השיר כנראה מעולם לא פורסם במסגרת אחרת.

האם למישהו יש את מילות השיר?

יהורם טהר לב - היה ידוע בשנינותו ובהומור שלו גם לצד שירים רצינים ועצובים ! בכל אופן את נושא הישבן הוא מעלה בכמה שירים !

אני מניח שהתכוונת דורייאן ל "שבחי הישבן"

בשבילי הוא עולם מלא
הוא חום ועצמה ורוך
הוא שמחה ועצבת
ואת מבזבזת אותו
בשביל לשבת.

יש לו אגב עוד כמה לגבי הישבן :) " תחת כובד התפוח " / "תביאו לי גננת ".....שנותנת מכות על הישבן :)

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

כדי לסבך אותך עוד יותר אני אוסיף עוד אחת ...

תתמודדי :)

מנהל הפורום
1000+

כדי לסבך אותך עוד יותר אני אוסיף עוד אחת ...

תתמודדי :)

אחרי שרואים כזה דבר מי זוכר מה היה בהתחלה

מעניין אם היא הצליחה להתמודד emo_06.png

נוף מהמם לגמרי ! מי צריך יותר משמיים כחולים,ים,חול לבן  - רק חבל שהבחורה שם מסתירה

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר