15 שנה

מגיע לך שאפו !

איך אתה תמיד אבל תמיד מגיע צמוד ובזמן - התיאומים לעיתים משתלמים אתה רואה ?  חחחחח

אני מניח שאתה בכל זאת מרגיש צורך שמישהו יקשיב לך, אז ברוך הבא לפורום !

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

ברור שזה צריך לבוא ממנה, ועם כל הכבוד למאהב, זה לא תלוי בו, לגמרי אפשר להבין אותו. הוא נמצא שם כדי לעזור לה ולתמוך בההחלטות שלה, אבל לא לעשות את העבודה במקומה, 

החברה יכולה לטעון מה שהיא רוצה, או יותר נכון, מה שקורה לפי ההתרשמות שלה, שוב, היא לא יכולה לדעת הכל, ואולי טוב שכך.

גורם מוסמך תמיד יידע טוב יותר איך לעזור, ולאן לפנות.

כמו שכתבת מה שאנחנו או החברה רואים לא בהכרח התמונה הנכונה, ובמצב כ"כ רגיש של אדם עם נטיות אובדניות אנחנו לא יכולים ואסור לנו לתת עצה.

emo_45.png בדיוק, לא מתפקידנו ולא באחריותנו.

זה שחלקנו כאן מנהלים מערכת יחסים מחוץ למסגרת מוצלחת יותר או פחות, עדיין לא מכשיר אותנו בעניינים כל כבדים והרי גורל.

קצת נסחפתם ........

אין כאן הכשרות ואין כאן אפילו לא הרים וגבעות ! יש כאן נטו דיעות ושהבחורה תעשה מה שהיא חושבת לנכון ! תפקידנו לא תפקידנו זה רק פורום שבו כל אחד מביע את דעתו, אין שלט בכניסה שהפורום כאן הוא תחליף למומחים או פורום של פסיכיאטריה !

כמו תמיד חתול, אתה פשוט קולע למטרה ויודע בדיוק מה להגיד.

שיתפתי אתכם בזה כדי לדעת מה אתם חושבים. לא נחוץ כאן יעוץ (מאחר והיא בעצמה לא מבקשת זאת כרגע)..
בכל אופן, שוב תודה לכולכם על האמפתיה והדאגה. גם אותי הענין מטריד מאוד, אך לא אתערב כל עוד לא נתבקשתי...

שרית

את פנית לפורום הזה בשאלה שמערבת שאלה פסיכולוגית מורכבת של אדם עם בעיה נפשית שמעאיים בהתאבדות, דבר שאין לאנשים חסרי הכשרה בתחום הפסיכולוגיה/פסיכאוריה אפשרות לענות עליו, קל וחומר כאשר אין את כל התמונה.

כמו שאת לא תבואי לפורום הזה עם שאלה על אדם עם בעיה בגב לדוגמא כי זה פשוט לא מתאים לשאול את זה אנשים שהם לא רופאים, ככה לתת מענה על שאלה כזו לא מתאים ועלול להטעות ולגרום נזק למי שיסתמך על התשובה.

בכל מקרה, לשבח את או קיי על תשובה שבה הוא פוסל באופן חד משמעי דברים אחרים שנאמרו כאן, רק מתוך רצון לעזור לך, זה דבר שבאמת לא לעניין וחבל שנעשה...

שרית

את פנית לפורום הזה בשאלה שמערבת שאלה פסיכולוגית מורכבת של אדם עם בעיה נפשית שמעאיים בהתאבדות, דבר שאין לאנשים חסרי הכשרה בתחום הפסיכולוגיה/פסיכאוריה אפשרות לענות עליו, קל וחומר כאשר אין את כל התמונה.

כמו שאת לא תבואי לפורום הזה עם שאלה על אדם עם בעיה בגב לדוגמא כי זה פשוט לא מתאים לשאול את זה אנשים שהם לא רופאים, ככה לתת מענה על שאלה כזו לא מתאים ועלול להטעות ולגרום נזק למי שיסתמך על התשובה.

בכל מקרה, לשבח את או קיי על תשובה שבה הוא פוסל באופן חד משמעי דברים אחרים שנאמרו כאן, רק מתוך רצון לעזור לך, זה דבר שבאמת לא לעניין וחבל שנעשה...

ד"ר פיל צודק שרית ! 

למה לא נתת לו מחמאה על הדרך ? הוא כתב כל כך הרבה לחברה שלו :אני מסכים איתך ומסכים איתך .......

ממש פאקינג בגנון ! יש מומחים לאגו ואגו ואגו אולי הם יסיעו לו !בכל אופן אני מתנצל בפנייך שרית אבל כמו במציאות יש גם כאלה

אני מקווה שאת לא תיבהלי ותברחי לנו :)

שרית

מה ? איינך מסכים עם דעה אחרת ? שונה משלך ? שומו שמיים !!!

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

שרית

אוליי תרענן קצת ,תשנה !תחרוג ממנהגך ולא תהיה תמיד ,אבל תמיד - בעד הנגד ונגד הבעד !!!

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

שרית

למה אתה חושב שאוקיי פוסל? או קיי מביע דעתו, כמו שכולכם הבעתם דעתכם.

אני כאן אוביקטיבית ולא מצדדת באף אחד. אני שומעת את הדברים ולוקחת מה שנראה לי נכון ומתאים. במקרה של או קיי, הוא צדק כשאמר שאין צורך להיסחף, ושזה לא המקום למתן ייעוץ מקצועי. אני באמת ובתמים ביקשתי לדעת מה אתם חושבים ותו לא.

סיפרתי לכם מצב נתון, אך אתם מתייחסים אך ורק לאפשרות שאולי הוא יפגע בעצמו אם היא תעזוב אותו. כרגע, היא לא מתכוונת לעזוב אותו ויודעים מה? נראה לי שזה לא הולך בכלל לקרות. היא חיה כך 15 שנה. היא סיפרה לי את הדברים, לא בגלל שהיא החליטה פתאום שהיא רוצה לשנות את חייה. היא סיפרה לי כי היא מאוד סובלת במצב הזה שהיא נמצאת בו והיא לא מוצאת פתרון. כמו שהבנתי ממנה, היא פשוט ויתרה. היא סיפרה לי כי הרגישה צורך לפרוק מעל ליבה.

אני זו שלקחתי את הדברים לליבי, ריחמתי עליה וחשבתי לשתף אתכם כדי לדעת מה אתם חושבים בענין. אין צורך ללכת בכיוון כ"כ קיצוני, או לדאוג יתר על המידה מאחר ודברים לא הולכים להשתנות מבחינתה.

אז למה שיתפתי אתכם, אתם בוודאי שואלים? מאחר ולקחתי את סיפורה לליבי, ואם כאן לא המקום לשתף סיפורים שכאלה, אז היכן?

אז אנא, אין כאן צודק או טועה וגם אם דעתו של האחר אינה מוסכמת עליכם, אפשר פשוט לומר, אני לא מסכים עם זה, אני חושב אחרת...
כבדו אחד את דעתו של השני, כפי שצריך להיות (וכדי שלא ארגיש רע שהעליתי את הפוסט הזה...). emo_39.png

שרית

אוליי תרענן קצת ,תשנה !תחרוג ממנהגך ולא תהיה תמיד ,אבל תמיד - בעד הנגד ונגד הבעד !!!

יקירתי שלי - חבל ....... הרי שליח יכול להפעיל את ראשו ? הוא מתחכך עם כולם, איתך,עם יוסי, עם דובדבן, איתי,עם ההוא מהפוסט של הרצוי לא מצוי , עכשיו עם שרית ! כבר מהיום הראשון שנכנס הוא מחפש חיכוכים - שליח הוא שליח - אבל מגיע לו שאפו על התיאום הצמוד שלו עם החברה שלו , לא ? כנראה שאין לו תשומת לב אז אני מוכן להעניק לו בכיף תשומת לב ! לכך נועד הפורום לא ?

שרית

למה אתה חושב שאוקיי פוסל? או קיי מביע דעתו, כמו שכולכם הבעתם דעתכם.

אני כאן אוביקטיבית ולא מצדדת באף אחד. אני שומעת את הדברים ולוקחת מה שנראה לי נכון ומתאים. במקרה של או קיי, הוא צדק כשאמר שאין צורך להיסחף, ושזה לא המקום למתן ייעוץ מקצועי. אני באמת ובתמים ביקשתי לדעת מה אתם חושבים ותו לא.

סיפרתי לכם מצב נתון, אך אתם מתייחסים אך ורק לאפשרות שאולי הוא יפגע בעצמו אם היא תעזוב אותו. כרגע, היא לא מתכוונת לעזוב אותו ויודעים מה? נראה לי שזה לא הולך בכלל לקרות. היא חיה כך 15 שנה. היא סיפרה לי את הדברים, לא בגלל שהיא החליטה פתאום שהיא רוצה לשנות את חייה. היא סיפרה לי כי היא מאוד סובלת במצב הזה שהיא נמצאת בו והיא לא מוצאת פתרון. כמו שהבנתי ממנה, היא פשוט ויתרה. היא סיפרה לי כי הרגישה צורך לפרוק מעל ליבה.

אני זו שלקחתי את הדברים לליבי, ריחמתי עליה וחשבתי לשתף אתכם כדי לדעת מה אתם חושבים בענין. אין צורך ללכת בכיוון כ"כ קיצוני, או לדאוג יתר על המידה מאחר ודברים לא הולכים להשתנות מבחינתה.

אז למה שיתפתי אתכם, אתם בוודאי שואלים? מאחר ולקחתי את סיפורה לליבי, ואם כאן לא המקום לשתף סיפורים שכאלה, אז היכן?

אז אנא, אין כאן צודק או טועה וגם אם דעתו של האחר אינה מוסכמת עליכם, אפשר פשוט לומר, אני לא מסכים עם זה, אני חושב אחרת...
כבדו אחד את דעתו של השני, כפי שצריך להיות (וכדי שלא ארגיש רע שהעליתי את הפוסט הזה...). emo_39.png

שרית היקרה !

תודה לך באמת , אבל אני לא זקוק לכך ושוב תודה , האגו שלי לא לזקוק לליטוף ! אני באמת מתנצל ששוב הרסו פוסט יפה , אבל אני גם מקווה בכל ליבי שלא תיבהלי מכך ושלא תחשבי לרגע שאת לא יכולה להעלות מה שבא לך ומתי שבא לך ! אני מקווה שתמשיכי להישאר איתנו ותשתפי אותנו בכל מה שאת רוצה :) ! את יודעת גם פורום הוא כמו במציאות מלאת אנשים, יש כאלה שמנסים להרוס לאחרים רק בגלל המירמור שלהם, אבל בגדול יש כאן רוב של אנשים איכותיים וסימפאתים - שישמחו לשוחח איתך ולהכיר אותך לעומק .

אז שוב שרית שתפי ואת לא צריכה לתת דין וחשבון לאף אחד למה כתבת ואיך כתבת ! כל עוד יש כבוד הדדי אז הכל נהדר

אני שולח לך חיבוק חם ואוהב ומקווה שלא נעלבת וחלילה לא נבהלת כי אין לך ממש ממה emo_01.png

לא נעלבתי וגם לא נבהלתי. זה בסדר. תודה על ההזמנה חתול. נראה לי שאשאר..emo_01.png

לא נעלבתי וגם לא נבהלתי. זה בסדר. תודה על ההזמנה חתול. נראה לי שאשאר..emo_01.png

אני שמח שלא נעלבת שרית :) זה אומר שאת תבקרי כאן לעיתים קרובות ?

בכל אופן אם את מתכוונת להישאר איתנו אז OK זה בסדר מצידי ! אגב אני OK למה קראת לי חתול ?

ראיתי שמיכאלה קוראת לך כך, אני מניחה שזה בגלל התמונה..

זה מוצא חן בעיני, יותר מאו קיי, למרות שאתה בסדר..emo_02.png

כמו שאמרתי הוא לא מודע לעצמו.

אין טעם אפילו להסביר ולהפנות אותו לדברים שכתב רק לגבי המקרה הזה, שלא לדבר על הודעות אחרות שכל מי שכתב דברים שלא לרוחו הוא השמיץ ללא הכר...

עזוב, הוא רגיל שיש כאלה שמתיישרים אוטומטית עם הדעות שלו, 

איך אומרים? כל הפוסל במומו פוסל, ולי פשוט אין חשק בשעה הזאת להתחיל עימות חדש. שיהיה בריא, ושיחשוב שהוא הצודק. ככה כנראה יצליח לישון טוב יותר בלילה.

שרית ! אם את קוראת לי חתול אז אני קורא לך שריתוש :) עשינו עסק ?

ואגב אם כבר חברים אז נעים מאוד emo_39.png

שרית ! אם את קוראת לי חתול אז אני קורא לך שריתוש :) עשינו עסק ?

ואגב אם כבר חברים אז נעים מאוד emo_39.png

עשינו עסק. נעים מאוד מאוד emo_39.png

עבור לעמוד
, , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר