לא משהו מוגדר

שלום לכולם.

אני כאן בפורום בדיוק כמוכם, קוראת ועונה ותמיד בכנות, גם אם אני צינית לפעמים. בטח שמתם לב שמר יוסי77 הנכבד תמיד מגיב בצורה לא כל כך נחמדה אלי ותמיד אישית. יש סיבה שעומדת מאחורי זה. אני ממש מתאפקת לא לכתוב כדי לא לפגוע. רק חשוב לי שתדעו שכל מה שהוא כותב עלי או אליי נעשה בגלל בעיה אישית (דחיה יותר נכון). כל עצה או דבר מה שאני כותבת באה ממחשבה לפעמים עמוקה ולפעמים פחות. יש לי הומור שלא תמיד מובן ואני רק יכולה לקוות שאני לא פוגעת - ואם כן אז אני מבקשת סליחה מכל מי שנפגע ממני. החיים, שלי בעיקר לא כל כך מצחיקים ולכן הבחירה שלי היא הומור. תבינו את זה או שלא. בחירה שלכם וזכותכם.

בכל אופן אישי או שלא, יוסי מציק כמו ילד בן 6 רק בגלל שהוא שמע ממני "לא".

בסה"כ הוא לא אדם רע.

אין בכוונתי לפגוע בך אבל את לא חושבת שהכי טוב שתפתרו את הדברים בינכם באופן פרטי ?

אני לא ממליצה לך לעשות זאת באופן כזה זה פוגע יותר ממה שנדמה לך. מניסיון !!!

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

אין בכוונתי לפגוע בך אבל את לא חושבת שהכי טוב שתפתרו את הדברים בינכם באופן פרטי ?

אני לא ממליצה לך לעשות זאת באופן כזה זה פוגע יותר ממה שנדמה לך. מניסיון !!!

הוא פוגע בי באופן אישי בצורה פומבית

אני בדעה של גליגיל.

אמנם אני לא מכירה אותך או את יוסי, אך אם הוא פוגע בך, פני אליו באופן פרטי ובקשי שיפסיק.

להציג את הדברים בפומבי, לא כ"כ יעזור לך, כי דעתך עליו היא אישית שלך ומנגד, יש עוד מאה אחרים שבטח חושבים עליו טובות.

אני מסכים עם השתיים שמעליי.

נושאים כאלה תפתרו ביניכם בפרטי.אני לא חושב גם שהייתה לו כוונה לפגוע  בך.(הוא בטח לא מכיר אותך אישית)

ותמיד עדיף לזרום מאשר להיתקע........

עדיף לזרום מאשר להיתקע !!!

אם הייתי צריך לריב או להיפגע מכל אלו שלא רצו אותי או דחו אותי לא הייתי כותב בפורומים המון שנים :)

הדרך בחיים היא העיקר ולא מטרה זו או אחרת ...

קחו בקלות חברים ודפדפו הלאה

מנהל הפורום
1000+

מכיוון שכולנו מסכימים שזה עניין פרטי ולא לפוסט אז נחתוך מהפוסט הזה ולא נקפיץ אותו בבקשה

אני לא חושב שצריך לתת במה לכך ולהביך את יוסי ע"י ההקפצה עם כל תגובה כאן -

אלינורה ! היה מן הראוי שתכתבי לו לפרטי ובכל זאת , למה שלא תלבנו את הדברים על כוס קפה ?

דחית או לא , יוס הוא מעבר לכך, הוא נותן את הלב והנשמה לאנשים כאן מבלי לקבל ולו פרוטה ! אולי הוא השתמש בהומור שלא הבנת ?

יש לו משפטים שלעיתים רק אלוהים מבין את הרצף :) אבל כולנו מבינים שזה בא מלב זהב ! אל תקחי את זה לתחושה של מרדף אחרייך! היו מצבים שגם הוא היה "נרדף " ובכל זאת הבנאדם עוזר ונותן עיצות גם לכאלה שעקצו ולא בדיוק רצו בטובתו ! לכן אני חושב שמן הראוי שתלבנו את זה אחד מול השני על כוס קפה ואני מוכן להגשי את הקפה עבורכם

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

יקירתי, מה שאת עושה כאן, הוא מאוד לא דיסקרטי, וגם אם נפגעת, יש דרכים אחרות, יותר פרטיות. 

יקירתי, מה שאת עושה כאן, הוא מאוד לא דיסקרטי, וגם אם נפגעת, יש דרכים אחרות, יותר פרטיות. 

זאת גם בחירה שלך לפרש דברים באופן מסוים. גם אני יכולתי לפרש את התגובה העוקצנית שלך (נגיד שזה סוג של הומור שלך) לפוסט הבנאלי שכתבתי בתור רדיפה שלך אחריי על רקע אישי. בסיכומו של עניין, את זאת שכותבת ליוסי מילים כמו "לך תזדיין" ו"מטומטם" כאשר בתגובות שלו יש כן התייחסות למה שכתבת, גם אם הוא לא תמיד פוגע באופן ענייני עד לרמת המילה הבודדת -- הוא לא יורד לרמה שלך שהיא קללות, שמות גנאי ופתיחת פוסט אישי נגדו.

שימי לב כמה אנשים מעליי ציינו עד כמה שזה לא ראוי לפתוח פוסט כזה על יוסי, להכריז כבל עם ועדה שהוא קיבל ממך דחיה. זה מעשה בלתי ראוי בעליל, הרבה מעבר לאותן "הצקות" של יוסי שכל מה שהוא עושה זה מגיב לדברייך בפורום. מעולם לא ראיתי שהוא הלבין את פנייך ברבים.

אז אני מצטער מאוד על נסיבות החיים הקשות שלך, אבל נראה שאת מתחבאת מאחוריהן כדי להצדיק התנהגות בלתי ראויה ש-ל-ך.

מעניין למה יוסי מעסיק אותך כל כך הרבה. שימי לב במה א-ת מתעסקת, יקירתי.

זאת גם בחירה שלך לפרש דברים באופן מסוים. גם אני יכולתי לפרש את התגובה העוקצנית שלך (נגיד שזה סוג של הומור שלך) לפוסט הבנאלי שכתבתי בתור רדיפה שלך אחריי על רקע אישי. בסיכומו של עניין, את זאת שכותבת ליוסי מילים כמו "לך תזדיין" ו"מטומטם" כאשר בתגובות שלו יש כן התייחסות למה שכתבת, גם אם הוא לא תמיד פוגע באופן ענייני עד לרמת המילה הבודדת -- הוא לא יורד לרמה שלך שהיא קללות, שמות גנאי ופתיחת פוסט אישי נגדו.

שימי לב כמה אנשים מעליי ציינו עד כמה שזה לא ראוי לפתוח פוסט כזה על יוסי, להכריז כבל עם ועדה שהוא קיבל ממך דחיה. זה מעשה בלתי ראוי בעליל, הרבה מעבר לאותן "הצקות" של יוסי שכל מה שהוא עושה זה מגיב לדברייך בפורום. מעולם לא ראיתי שהוא הלבין את פנייך ברבים.

אז אני מצטער מאוד על נסיבות החיים הקשות שלך, אבל נראה שאת מתחבאת מאחוריהן כדי להצדיק התנהגות בלתי ראויה ש-ל-ך.

emo_45.png emo_45.png emo_45.png emo_45.png emo_45.png

ככה לעיתים מתפתחת האהבה דובדבן - יש דברים שסוגרים בנוכחות עו"ד ויש דברים שסוגרים בנוכחות המיטה :)

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

לאחרונה לצערי/לשמחתי עולים כאן דברים אישיים מריבות גלויות בין חברים וזה לצערי מוריד כאן את הרמה של המילה הכתובה-לא אתן דוגמאות כל מי שקרא את הפוסטים האחרונים יודע.

לשמחתי-כן זה לא מובן-הרי שאנשים כאן מעורבים אישית ורואים חשיבות בנאמר וכל המרבה הרי זה משובח.

לסיכום: משפט ידוע ונכון תמיד: "כביסה מלוכלכת מכבסים בבית" אך לחלק מהחברים הפורום הוא ביתם הנוסף!! לא?

ככה לעיתים מתפתחת האהבה דובדבן - יש דברים שסוגרים בנוכחות עו"ד ויש דברים שסוגרים בנוכחות המיטה :)

החתול צודק ואני בעד הפי אנד ובעד לסגור במיטה..

perhaps u two should get a room emo_02.png

לאחרונה לצערי/לשמחתי עולים כאן דברים אישיים מריבות גלויות בין חברים וזה לצערי מוריד כאן את הרמה של המילה הכתובה-לא אתן דוגמאות כל מי שקרא את הפוסטים האחרונים יודע.

לשמחתי-כן זה לא מובן-הרי שאנשים כאן מעורבים אישית ורואים חשיבות בנאמר וכל המרבה הרי זה משובח.

לסיכום: משפט ידוע ונכון תמיד: "כביסה מלוכלכת מכבסים בבית" אך לחלק מהחברים הפורום הוא ביתם הנוסף!! לא?

או שמכונת הכביסה בבית פשוט מקולקלת !!!

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר