צפירת מכונית

גבר כבן 60 אני בערך בת 50 בזמן שהוא נוסע ברחוב וקוולט אותי הולכת בדרכי על המדרכה, הוא חייב לצפור במכוניתו  בכדי שאביט בו, הוא מחייך ומנףנף לי לשלום, גם שהוא ירביץ מהירות, ברגע שקולט אותי, הוא מצפצף בפרעות , ובאופן אוטומט אני אביט לעבר הצפצוף המטריד, ופתאום אני רואה אותו גבר מחייך ומנפנף לעברי לשלום. הרי מה יוצא לו מיזה שעד כה גם לא יצא ולא יצא??

שהוא מרגיש חי ונושם. שהוא יכול להרגיש שובב ופרחח כמו שהרגיש לפני 30 שנה. וכל מה שהוא צריך זאת אישה צעירה ממנו בעשור, מכונית וצופר. בגיל 60 גבר כזה, מבסוט מהחיים יותר מרוב בני-גילו ונדמה לי שכל עוד תהיה לו יכולת לנהוג ברכב ולצפצף, הוא יעשה זאת גם מול בנות 90 בעתיד.

האם זו לא צורת חיזור?? הרי באותו  מידה יכול גם להתעלם ממני ולהמשיך בנסיעתו, לא כן??

אולי זה סתאאאם ואולי זו צורת חיזור,

באמת מעניין למה התכוון זה הבחור ?

ותאמיני לי - זה בכלל לא קשור לגיל,

כי השנים לא מעבירות את החשק להתחיל...

אז אני מקווה שתפסת יוזמה ועשית איזה דבר -

ובנייד שלך מיהרת להקיש את המיספר

(כי בימינו אלה אין צורך בעט ובנייר),

ואז לא תהיה לך בעיה לברר במי מדובר.

כך או אחרת - אני מאחל לך רוב אושר והצלחה.

כי ממי יודע... אולי מתחילה כאן איזו שמחה emo_01.png

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

שריקות .. קולות ווווו.... צפירות ... הן צורות חיזור שפסו מין העולם.

מי שמתחיל בצורה כזאת לא שווה מבט והתיחסות. 

קשה להתמודד עם זה ברחוב, אבל אני חושב שהמצב יותר טוב ממה שהיה בשנים עברו.

התעלמות, ולקחת את זה בקלות ... זו הדרך היחידה להתמודד עם זה.

הי יעל.

כזכור לך שהיינו קצת יותר צעירים (כן גם אני מאותה שכבת גיל) צפירה ברחוב, נפנוף וחיוך היתה צורת חיזור לגיטימית. הגבר ההוא חי מעט בעבר כנראה. לא נראה לי שיש רע בכך, הוא אינו בוטה או מתנהג בגסות לדברייך? אני חושב שיש משהו נחמד בכך, כיום מרוב איסורי חיזור וחשש להטרדה, כבר קיבלתי תלונות מחויכות מבנות שגברים כבר לא מתחילים איתן וכנראה הן צריכות לקחת את היוזמה emo_06.png.

שולח לך צפירה וירטואלית יעל.

גבר כבן 60 אני בערך בת 50 בזמן שהוא נוסע ברחוב וקוולט אותי הולכת בדרכי על המדרכה, הוא חייב לצפור במכוניתו  בכדי שאביט בו, הוא מחייך ומנףנף לי לשלום, גם שהוא ירביץ מהירות, ברגע שקולט אותי, הוא מצפצף בפרעות , ובאופן אוטומט אני אביט לעבר הצפצוף המטריד, ופתאום אני רואה אותו גבר מחייך ומנפנף לעברי לשלום. הרי מה יוצא לו מיזה שעד כה גם לא יצא ולא יצא??

שהוא מרגיש חי ונושם. שהוא יכול להרגיש שובב ופרחח כמו שהרגיש לפני 30 שנה. וכל מה שהוא צריך זאת אישה צעירה ממנו בעשור, מכונית וצופר. בגיל 60 גבר כזה, מבסוט מהחיים יותר מרוב בני-גילו ונדמה לי שכל עוד תהיה לו יכולת לנהוג ברכב ולצפצף, הוא יעשה זאת גם מול בנות 90 בעתיד.

emo_45.png  אהבתי !

יעל - יש כאלה שמצפצפים ויש את אלה ששורקים כמו שאמרו לפני , את יש את אלה שמקבלים חיזור או תשומת לב, את יעל ! מקבלת תשומת לב - את יכולה להתעלם או לבחור לעשות עם זה משהו :) או שפשוט בהיזדמנות הראשונה תחכי לו עם צופר אוויר ואיך שהוא עובר תצפרייייי :)

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

למה גברים שורקים או מצפצפים אני לא מבינה . אני אוהבת שמחמיאים לי אבל לא עם שריקות או ציפצופים

למה גברים שורקים או מצפצפים אני לא מבינה . אני אוהבת שמחמיאים לי אבל לא עם שריקות או ציפצופים

בוקר  :)

זאת צורת תקשורת מאוד קדומה יעלוש emo_02.png

בוקר טוב חתול 

אני חושבת שזה קשור לגיל 

בוקר טוב חתול 

אני חושבת שזה קשור לגיל 

ממש כמו בטבע, התוכים,הבבונים,האריות והסנאים...כולם שורקים ומצפצפים:-)

דרושה סנאית :-)

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

בוקר טוב חתול 

אני חושבת שזה קשור לגיל 

ממש כמו בטבע, התוכים,הבבונים,האריות והסנאים...כולם שורקים ומצפצפים:-)

דרושה סנאית :-)

אפילו הצרצרים מצרצרים בקול רם ,בעיקר בלילה :)

איך את רוצה שיחמיא לך ממרחק של 100 מטר ?

מנהל הפורום
1000+

לא היא מעדיפה עם צופר אוויר ואיזה שריקה מצמררת עם שתי אצבעות בפה !

היא רוצה מחמאה של בנאדם ולא של גוש בשר ! אם אתה מהצופרים אז עדיף 100 מ

עם הצופרים של היום , נדרשים אטמיי אוזניים.

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

עם הצופרים של היום , נדרשים אטמיי אוזניים.

בעיקר אם מדובר בצופר אוויר emo_02.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר