מנהרת הזמן

, , , , , , ,

O.K הנכבד..

אני קוראת את דברייך ולא יכולה שלא לכעוס ולא להתרעם על שאמרת ועל הרמה אליה ירדת.

יכול להיות שאני לא חכמה גדולה ואין לי מספיק פז"מ פה בעסק. אבל דבר אחד אני יודעת לזהות זה אנשים ישרים!

אתה זה שמדבר ודואג לחדד תמיד ולכולם שהפורום והקהילה שלנו חייבת לשמור על כבוד אחד השני.

ואתה יודע מה , היום אני באה ואני אומרת שאתה בעצמך לא עומד מאוחוריי דברייך, אני חושבת וזו דעתי האישית, שהגזמת ואפילו טינפת את הפורום בביטויים אשר אינם ראויים להיאמר ע"י אף אדם!

יתרה מזאת, אני מאוד נפגעתי בשם מכשפה וזאת משום שהגעתי לפורום לפני מספר חודשים הייתי שבורה והייתי כואבת , ומכשפה הייתה היחידה אליה הרגשתי מספיק בנוח לפנות להתייעץ...ואני יכולה לומר לך שהבחורה יודעת דבר או שניים... ויודעת על מה היא מדברת. אז בבקשה ממך קצת ריספקט פה לאנשים ותנסה לא לומר דברים אשר לא תעמוד מאחוריהם כמו שקרה במקרה הזה. אני חושבת שמפוסט חשוב שהעלה ידידנו שגיא , הוא הדרדר לפוסט עלוב שאין טעם אפילו להביט בשרשור שלו. צר לי שאני כותבת את המילים הללו קבל עם ועדה ואני בטוחה שבאיזה מקום הייתי צריכה לומר אותן לך ובפרטי, אבל זה חזק ממני. אני מאוד מעריכה את דעתה של מכשפה ופשוט לא מגיע לה שידברו עליה בצורה כזאת!!!

עוד משהו לפני שאסיים, אני בטוחה שאני אזכה "למנה" גדושה של הטפה ממך, אבל עלייך אין לי שליטה. לגביי יש לי שליטה ואני מסוגלת לומר דברים בצורה נעימה ולא מכפישה... 

שיהיה לך שבוע מקסים!

גברת נכבדה וצבועה

אני קורא את מה שכתבת ולא יכול שלא לכעוס. כמה שקרים וצביעות, מי עזר לך כשהיית שבורה ? מי ? המכשפה ? אין גבול לשקרים שלך? אני אזכיר לך מי עזר לך ok אני וחבריי. זוכרת טוב או שאת רוצה הוכחות ? המכשפה לעגה לך שכחת ? בעידן המחשבים יש הוכחות . שכחת את הסיפור עם המאהב שלך ? כמה צביעות ושקרים. אתה רואה חתול ? ברגע אחד היא מכרה אותך ואת העזרה שלך , אני יודע שאתה תכעס עלי אבל אני אוהב אותך ! אתה עקשן ולנו אתה אומר איפוק ? דנוש צודק חתול , הסיר רותח והצביעות חוגגת . אתה כעסת עלי בגלל מי חתול ?תראה  טוב טוב ! באה הטירונית הזאת עם שם שני ובשניה מכרה את העזרה שכולנו נתנו לה ובשביל מי חתול ? בשביל מכשפה ? הטירונית הזאת לא מתבישת ? אל תהיה עקשן ואל תכעס , אתה יכול להבליג אבל לי יש פתיל קצר לשקרים האלו, אני מסכים עם דנוש צריך לעצור את הצביעות הזאת איתך או בלעדך.איך לא אמרת כלום על מה שזאת כותבת ? המכשפה עזרה לה ? נדמה לי שצריך לרענן כאן הרבה זכרונות חתול , מי שרוצה מדורה יקבל שריפה חתול עם כל האמצעים

אני פשוט המומה ממה שקורה כאן !!!

ואם אתה מזכיר צביעות רובנו כבר יודעים מי בדיוק הצבוע כאן וזו לא דידוש !!!

לא ייתכן שבכל פעם שמישהו כאן זורק מילה יהפכו את זה למריבת השנה

ושהחברים פה, במקום להרגיע וללבן רק יתסיסו יותר ויותר !!!

לא ייתכן שברגע שמישהו מביע דעה שהיא מעט שונה משל האחר הוא יותקף מיידית !!!

זה הפך למאוס ביותר !!!

במקום שבו אמורים לשתף ולהביע דעה ולהיות הכי אמיתיים

נותנים דרור להתדרדרות שכזו - זה פשוט מגעיל 

את העניין בין מיכאלה למכשפה ניתן היה לפתור ומזמן ובנועם

אבל כנראה שיש מי שנהנה מכל המריבות הללו - ממש אקשן -  "אקסטרים" !!

לאחרונה כל פוסט שעולה אפילו הרציני ביותר הופך לאחת משתי אופציות:

למריבה המונית שלופת חצים או למכלול של שטויות שלא קשורות בכלל לפוסט

הגיע הזמן לשינוי !!!

ולך שגיא, הפוסט שהעלית מעולה וחבל שלא קיבל התייחסות נטו 

התשובה שלי לשאלתך הינה כזו:

ישנן נק' זמן שכן הייתי רוצה לחזור אליהן על מנת ליהנות ולחוש שוב את מה שחשתי אז

וישנן נק' זמן אליהן הייתי רוצה לשוב על מנת לשנות ולתקן אבל אם הייתי עושה זאת לא הייתי מי שאני..

אני חושבת שכל דבר בחיים בונה אותך, את מי שאתה ולכן אל לנו להצטער אלא באמת להמשיך הלאה

אך זה לא אומר שאף פעם לא נביט לאחור אם זה במבט נוסטלגי או במידת חרטה מסויימת

זה הכי אנושי שיש לדעתי...

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

אחד הדברים שאותי מגעילים באופן אישי זה לעשות עליהום על בנאדם. לקחת את החלש ולהתנהג אליו בכוחניות של חבורה. מה שנעשה פה לויטש ולדידוש זה דבר מכוער בעיני. לכל אחד יש את הדעה שלו וצריך לכבד אותה, ואם יש ויכוח כלשהוא בין ויטש למיכאלה הוא צריך להישאר ביניהן. מאוד התאכזבתי ומגיע לשתיהן התנצלות מכל השאר

יודעת מה ! צודקת מכשפה emo_05.png

למרות שלפני כמה ימים הודעת בפוסט שאת פורשת, אין לי מושג מה מחזיק אותך כאן בכוח אבל כנראה שגאווה עצמית לא כל כך יש לך !

אני לא אבאס אותך ! אני מקנא בך נורא ! אני כל כך רוצה להתנסות מעולמך העשיר עם השלישיות והחצאים אבל בלי המטאטא טוב ! בכלל יש לך עולם כזה של אורגיות, וטיזריות, עם המכונית, במקלחון, בשיש חחחחח את כנראה נאדיה קומנצ'י !

להגיב לך זה כבר יהיה ממש גנון , תקפיצי חבר או שניים בפון הם אולי ייתנו לך יחס כי את תותחית ובכלל את חיה בסרט טוב !

לכי חפשי מי ........ אופססס סליחה אמרת שיש לך מאהב כבר , אז לכי אליו אולי זה יעזור לך קצת עם התיסבוכים שלך ! אני קופץ לחברים כאן רוצה להציטרף קצת ? חברים את יודעת מה זה נכון ? תשארי עם הפוסט ואל תשכחי כמובן להתנצל בפני שגיא ששוב גם לו הרסת פוסט מדהים של " מנהרת הזמן " אילו הייתי מכיר את דאג או טוני ממנהרת הזמן תאמיני או לא הייתי משגר אותך בזמן אחורה אחורה לתקופה שהיית ביצה ..... אז קאלאם פאדי כבר אמרתי ? השאלתי את המטאטא ממך בכדי לעבור למקום בלי ריח של שתן ! אני מקווה שהמטאטא שלך סטרילי בכל אופן ! אז סעי ללפלנד או לאן שבא לך אני ממריא לאכול גלידה , ואם בא לך את תמיד מוזמנת לתת נשיקה למיכאלה אבל צרפתית כי מתחת לזה חבל זה לא יהיה פיצוי הולם אלא אם כן תשקלי לתת לה נשיקה ב .....

עצוב מאוד אם אתה צריך את הפורום כדי שיהיו לך חברים,

מה אגיד לך? לא מקנא בך

את רואה כמה עצוב לי ? ומה איתך ? למה את צריכה את הפורום ? לי יש חברים רק כאן , אבל לך אין חברים לא כאן זה בטוח ובטח שגם לא אהבה כאן , אז מה את מחפשת כאן בפעם המאה שאני שואל ? את טוענת שיש לך מאהב , אם אין לך אני מוכן להכיר לך כאן מישהו שאולי יצליח לסבול אותך לגבי המטאטא שלך אני בספק ! אבל לא הבנתי , מה את רוצה ? יחס ? הנה אני מתייחס אלייך לא ? אגב רכשתי מטאטא חשבתי שאצליח להבין אותך אבל זה לא עזר , אולי אנסה עם המגב ? בכל אופן ספרי מה את רוצה כי טחנת לכולנו את המוח כאן ! אגב אני מסכים איתך שאת לא מקנא בי ! את מה שעברתי בגללך ועדיין רבים כועסים עליי בגללך אז כן אל תקנאי בי ! את כנראה מבינה שגם את בלתי נסבלת כלפי עצמך ! בכל אופן ספרי מה את רוצה ? אני לא פסיכולוג , ובטח לא של מכשפות ? אבל אמרתי לך אם זה עניין של גבר אני יכול לנסות לסדר לך את ההוא מהפוסט של גילוי עריות ! אם באחותו הוא מוכן לגעת אז אין לי ולו שמץ של ספק שהוא יהיה מוכן לרדת נמוך מזה ולצאת איתך ! אבל אני לא מבטיח כלום אז שלא תגידי לי הבטחת !

ואל תפחדי את הבחור עם כל המעשיות שלך על מערות והרפתקאות, יש כאלו שעשויים להאמין לך בסוף שאת מרלין מונרו !

נישקת כבר למיכאלה את ה ..... ?

מותק, תרגע

אתה לא תחליט בשבילי אם אהיה כאן או לא, זה פורום דמוקרטי, מכיר את המילה?

עוד פעם את עושה חלטורות כפרסומת לרגיעון של הדס !

אני מבין שיש לך בעיה בקריאה ללא ניקוד ! וגם יחס את רוצה ! אף אחד לא אמר לך אם ללכת או להישאר ! את בעצמך הכרזת בפעם המאה אני מדגשי : אמרת שאת פורשת וכל מי שלא מאמין יכול לראות מה כתבת, אמרת שנמאס לך ואת לא חוזרת , אבל משום מה את לא יכולה בלי הפורום ואין לך מילה כרגיל !!! הפורום שייך לכולם זה נכון , אבל את הבטחת שאת לא חוזרת ובגללך קניתי סטוק של הנסי ואפילו שכרתי רקדניות לחברה כאן , עכשיו מי יפצה אותי על כך ? אותי לימדו כשמבטיחים פשוט מקיימים ! כנראה שלמילים שלך כמו תמיד אין משמעות אז אל תנסי למצא תירוץ בכדי להישאר כאן , כולנו הימרנו שאת לא תעזבי ! מזל שאני לא הימרתי שאת תעמדי על המילה שלך אחרת הייתי מפסיד בהתערבות - "קאלאם פאדי " אבל למה את לא עונה לשאלה , מה את עושה כאן באמת ? את טוענת שיש לך מאהב ואת לא מחפשת , את טוענת שיש לך חיי חברה בחוץ ושאת לא משועממת , את באה לכאן לריב עם כולם ! אז מה את מחפשת כאן בכלל ? תסתכלי ימינה או שמאלה ותבחיני שאין כאן עליהום עלייך ואף אחד לא נהנה מהפוסט הזה , רק אני ואת כאן , אז מה את רוצה ? רוצה לילה רומנטי איתי ? אני מפחד ממכשפות ! את גם תמיד אומרת שעשית הכל ואת יודעת הכל, ניסית אורגיות שלישיות,אפילו בסאדו את מומחית, מכונית ומחטי אורן גם ניסית. מקלחונים ושיש עשית, את מבלה רק בצימרים עם המאהב שלך, מה את צריכה אחד כמוני שאין לו ניסיון כמו שלך בהכול ? את יודעת שגם אם אסכים להיפגש איתך אני לא בטוח שאני אתפקד מינית !

אז אני בוחר בדמוקרטיה ולא רוצה לצאת איתך ,אבל תכבדי דמוקרטיה של אחרים וגם את הרגשות שלהם ! להזכיר לך שלא התנצלת בפני מיכאלה , גם לא בפני שגיא שהרסת לו את הפוסט, שלא נדבר על שירלי שאני בטוח שלא היה לה קל שאת הפוסט שהיא העניקה למיכאלה גם הרסת לה , אל אלדד שהכנסת אותו לקו האש ועל מי ? עלייך !!! וכמובן שאר חברי הפורום שאת הורסת להם את האווירה תקופה ארוכה ! אני לא צריך את התודה שלך על מה שאכלתי מאנשים כאן בגללך ולמענך אבל אחרים צריכים מילה טובה במקום שכרגיל תחשבי רק על עצמך ! את מוזמנת לבקש סליחה מאנשים בהם את פוגעת אם תצליחי להתעלות על עצמך , אני מהמר שלא אבל אם כן אתן לך נשיקה אבל רק ווירטואלית כי המערכת החיסונית שלי חלשה לגמרי !

בלה בלה בלה....... כבר הפסקתי לקרוא

אבל רגע, לא אמרת שאתה הולך לאכול גלידה עם חברים? אז מה אתה עושה כאן בעצם?

מה אני עושה כאן ? להבדיל ממך אני אענה על השאלה שאת מסרבת לענות עליה , מה את עושה כאן ?

אני מצד אחד מנסה להבין מה עושה כאן אדם כמוך המבטיח מצד אחד שהוא פורש והולך מכאן אבל מצד שני ממשיך להיאחז במקום כמו בקרנות המזבח ? מצד שני את מחפשת יחס ותשומת לב אז אני מספק לך מאחר וחברים אין לך לא כאן ובטח לא במציאות , עוד מעט יחשבו חלילה שאנחנו נשואים או שיש קשר ביננו, אפרופו קשר ! את חושבת שאני ואת נוכל להעביר איזה ערב רומנטי ביחד ? אני מת לדעת עם כל הדיבורים שלך אם את באמת ככה או סתם דיבורים באוויר ! הדלקת הרבה נורות עם כל השיחות שלך על השיש והשלישיות, בואי נעשה עם זה משהו  אבללפני הגלידה מה את אומרת  ? את רוצה יחס שאנשים כבר שואלים אם אני המאהב המיסתורי שלך את קולטת ? emo_35.png

אני אוהב מכשפות אבל רק בצימר לא כאלו שמזלזלות באחרים, אני אביא לך כובע של מכשפה ומטאטא חדש !

תודה, אבל יש לי, ואפילו מדגם חדש emo_01.png

חברים דייייייייייי

הפוסט הזה כבר עבר כל גבולות של טעם טוב ומוציא החוצה המון דברים שאני מניח שכותביהם במידה ויחזרו בזמן (אתה רואה שגיא אני מחזיר את הנושא המקורי) יתחרטו עליהם.

אין ספק שמיכאלה רשאית להחזיק בדעה שונה ולא היה מקום לתקוף אותה על כך מכשפה. אבל בדמוקרטיה כמו בדמוקרטיה ולא לשכוח שהפורום היווני היה ערש הדמוקרטיה-לכל אדם יש זכות לשאת דברים.

אני חושב שאני מבקש זאת בשם הרבה אנשים כאן, כל המגיבים אנא שימרו על תרבות שיחה וזכות הבעת הדעה.

תודה בשמי ואחרים שאולי יצטרפו אלי

יקירי, אני חושהת שאתה קצת התבלבלת בסדר.....

אז אני מתנצל....באמת מעומק הלב, דלאי...על כך שהקשבנו לחתול,ולא התערבנו כשהנ"ל היכו את היד שממנה אכלו ואנחנו שתקנו כי כבדנו את רצונו.

לגופם של דברים, אין הרבה מה לומר,זו פשוט פארסה של כפיות טובה,עד כדי שאין מילים...

ולידיעתכם, פרשת השבוע היא פרשת בלק... ממש רלוונטי לנושא, גם שם האתון פתחה את פיה!!!

שיטפלו בזה החבר'ה שיודעים גם לעשות, לא רק  לדבר כמוני......

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

O.K הנכבד..

יכול להיות שאני לא חכמה גדולה ואין לי מספיק פז"מ פה בעסק. אבל דבר אחד אני יודעת לזהות זה אנשים ישרים!

אתה זה שמדבר ודואג לחדד תמיד ולכולם שהפורום והקהילה שלנו חייבת לשמור על כבוד אחד השני.

ואתה יודע מה , היום אני באה ואני אומרת שאתה בעצמך לא עומד מאוחוריי דברייך, אני חושבת וזו דעתי האישית, שהגזמת ואפילו טינפת את הפורום בביטויים אשר אינם ראויים להיאמר ע"י אף אדם!

יתרה מזאת, אני מאוד נפגעתי בשם מכשפה וזאת משום שהגעתי לפורום לפני מספר חודשים הייתי שבורה והייתי כואבת , ומכשפה הייתה היחידה אליה הרגשתי מספיק בנוח לפנות להתייעץ...ואני יכולה לומר לך שהבחורה יודעת דבר או שניים... ויודעת על מה היא מדברת. אז בבקשה ממך קצת ריספקט פה לאנשים ותנסה לא לומר דברים אשר לא תעמוד מאחוריהם כמו שקרה במקרה הזה. אני חושבת שמפוסט חשוב שהעלה ידידנו שגיא , הוא הדרדר לפוסט עלוב שאין טעם אפילו להביט בשרשור שלו. צר לי שאני כותבת את המילים הללו קבל עם ועדה ואני בטוחה שבאיזה מקום הייתי צריכה לומר אותן לך ובפרטי, אבל זה חזק ממני. אני מאוד מעריכה את דעתה של מכשפה ופשוט לא מגיע לה שידברו עליה בצורה כזאת!!!

עוד משהו לפני שאסיים, אני בטוחה שאני אזכה "למנה" גדושה של הטפה ממך, אבל עלייך אין לי שליטה. לגביי יש לי שליטה ואני מסוגלת לומר דברים בצורה נעימה ולא מכפישה... 

שיהיה לך שבוע מקסים!

אל תתחילי משהו שהוא גדול עלייך דידוש ! ובטח לא עבור מכשפה ! היא פשוט לא שווה את זה ! אבל מכיוון שאני אתן לך לצאת מהרפש הזה כי זה אכן רפש אני אחרוג מהכלל שלי ואתעלם מהתגובה שלך - אם תרצי לפתח את זה זאת בחירה שלך אבל קחי בחשבון שזה יפתח עד הסוף , כשיש בריכת ביוב צריך לחשוב פעמיים אם נכנסים לשם או לא ! יש דברים שלא היו צריכים להיאמר בגלוי אבל לעיתים אין ברירה ! אני עוצר עד כמה שאני יכול את האפשרות של עליהום עליה כי זה ממש לא יהיה הוגן כלפי הפורום !!! אם רצית להראות סולידריות כלפי מכשפה אז בסדר זה עבר ! אבל יושר ? אני זוכר ימים בהם כינתה אותך ילדותית............. אבל דידוש הבחירה בידייך

מותק, אני חושבת שקצת התבלבלת בדמויות.......

זה כנראה מרוב תגובות חסרות תוכן שאתה שופך פה כל היום וכל הלילה.

אז אני מתנצל....באמת מעומק הלב, דלאי...על כך שהקשבנו לחתול,ולא התערבנו כשהנ"ל היכו את היד שממנה אכלו ואנחנו שתקנו כי כבדנו את רצונו.

לגופם של דברים, אין הרבה מה לומר,זו פשוט פארסה של כפיות טובה,עד כדי שאין מילים...

ולידיעתכם, פרשת השבוע היא פרשת בלק... ממש רלוונטי לנושא, גם שם האתון פתחה את פיה!!!

"כשהנ"ל היכו את היד שממנה אכלו"- איזה דרמטיות באמת...

קצת צניעות ופרופורציות. אף אחד פה לא אוכל מהיד של אף אחד. כולה פורום שאנשים מתייעצים בו ובכיף, ולא במטרה אח"כ להזכיר את זה, מה גם שההתיעצות היא הדדית.

אני חושב שלתקוף ובטח אשה זה דבר לא לעניין ואם אתה דתי כמו שאתה אומר זה גם הוצאת לשון הרע אסורה.

חבל שהיחס המשפיל פוגע אחכ בכל התנהלות טובה שהיתה, אם היתה, ומשאיר טעם רע בפה

חתולי ! אתה מבקש מכולם לא להתערב ובכל זאת הגברת מתערבת ? 

אם אחרים רוצים להתערב אז גם אחרים יכולים לא ?

יעל שבוע מצויין,

הגברת חושבת שאם בא לך להתערב לטובת עקרונות הפורום את מוזמנת- רק לא לשכוח- "כבוד הדדי"

לטובת הפורום. אני לא חושבת שהיית צריכה להתערב בכלל. לא הבחנת שאף אחד לא התערב ? וגם ההתערבות שלך מקוממת את תוקפת את  ok ? הוא ביקש מכולם לא להתערב ! אני מכבדת את דעת החתול ובזה אמרתי את שלי . למען הפורום את אומרת emo_17.png

והנה עוד אחת שעומדת דום כשמבקשים ממנה........

תגידי, גם אם הוא יגיד לך לקפוץ מהגג, תקפצי? (נראה לי שכן emo_17.png)

O.K הנכבד..

שיהיה לך שבוע מקסים!

גברת נכבדה וצבועה

אני קורא את מה שכתבת ולא יכול שלא לכעוס. כמה שקרים וצביעות, מי עזר לך כשהיית שבורה ? מי ? המכשפה ? אין גבול לשקרים שלך? אני אזכיר לך מי עזר לך ok אני וחבריי. זוכרת טוב או שאת רוצה הוכחות ? המכשפה לעגה לך שכחת ? בעידן המחשבים יש הוכחות . שכחת את הסיפור עם המאהב שלך ? כמה צביעות ושקרים. אתה רואה חתול ? ברגע אחד היא מכרה אותך ואת העזרה שלך , אני יודע שאתה תכעס עלי אבל אני אוהב אותך ! אתה עקשן ולנו אתה אומר איפוק ? דנוש צודק חתול , הסיר רותח והצביעות חוגגת . אתה כעסת עלי בגלל מי חתול ?תראה  טוב טוב ! באה הטירונית הזאת עם שם שני ובשניה מכרה את העזרה שכולנו נתנו לה ובשביל מי חתול ? בשביל מכשפה ? הטירונית הזאת לא מתבישת ? אל תהיה עקשן ואל תכעס , אתה יכול להבליג אבל לי יש פתיל קצר לשקרים האלו, אני מסכים עם דנוש צריך לעצור את הצביעות הזאת איתך או בלעדך.איך לא אמרת כלום על מה שזאת כותבת ? המכשפה עזרה לה ? נדמה לי שצריך לרענן כאן הרבה זכרונות חתול , מי שרוצה מדורה יקבל שריפה חתול עם כל האמצעים

קורני,

הזחילה על הריצפה לא היתה מספיק משכנעת, תשתדל לרדת עוד קצת לכיוון מטה, ככה עם כל הגוף. אחרת החתול לא יהיה מרוצה.

קצת צניעות ופרופורציות. אף אחד פה לא אוכל מהיד של אף אחד. כולה פורום שאנשים מתייעצים בו ובכיף, ולא במטרה אח"כ להזכיר את זה, מה גם שההתיעצות היא הדדית.

אני חושב שלתקוף ובטח אשה זה דבר לא לעניין ואם אתה דתי כמו שאתה אומר זה גם הוצאת לשון הרע אסורה.

דלאי, אתה רואה שאין לך מושג על מה מדובר?תקרא את הפוסטים ובכלל....יש דברים שהם לא רק במסגרת הפורום והמחשב.. ודי למבין.אני לא נוקט עמדה לגופם של דברים כי דעתי ידועה ואינני רוצה להלהיט את הרוחות והיצרים, אבל אני באמת קורא למי שלא יודע אפילו על מה מדובר,בואו נצא מהמשחק המכוער הזה. מי שצריך להבין מבין, מי שצריך לעשות יעשה.. די עם הדם הרע הזה.  

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

"קצת צניעות ופרופורציות. אף אחד פה לא אוכל מהיד של אף אחד. כולה פורום שאנשים מתייעצים בו ובכיף, ולא במטרה אח"כ להזכיר את זה, מה גם שההתיעצות היא הדדית"

אם כבר לדבר על להכות את היד ממנה אכלו..חח אין לך מושג יוסי בהן צדק שאין לך שמץ של מושג אבל זה לפרטי

מי שעוזר באמת הוא זה שעושה מבלי לצפות למשהו חזרה

מי שבאמת אכפת לו מהפורום הוא זה שלא יחמם אווירה לא יתקוף ויידע לכבד את כולם

כולל את אלה שלא מלקקים לו ולא בעלי דעה זהה לשלו

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

O.K הנכבד..

שיהיה לך שבוע מקסים!

גברת נכבדה וצבועה

קורני,

הזחילה על הריצפה לא היתה מספיק משכנעת, תשתדל לרדת עוד קצת לכיוון מטה, ככה עם כל הגוף. אחרת החתול לא יהיה מרוצה.

קיבלת ביטחון ליום חדש ? את יודעת מי זוחל על הריצפה נכון ?  תמשיכי להיאחז בקרנות המזבח

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

"קצת צניעות ופרופורציות. אף אחד פה לא אוכל מהיד של אף אחד. כולה פורום שאנשים מתייעצים בו ובכיף, ולא במטרה אח"כ להזכיר את זה, מה גם שההתיעצות היא הדדית"

אם כבר לדבר על להכות את היד ממנה אכלו..חח אין לך מושג יוסי בהן צדק שאין לך שמץ של מושג אבל זה לפרטי

מי שעוזר באמת הוא זה שעושה מבלי לצפות למשהו חזרה

מי שבאמת אכפת לו מהפורום הוא זה שלא יחמם אווירה לא יתקוף ויידע לכבד את כולם

כולל את אלה שלא מלקקים לו ולא בעלי דעה זהה לשלו

בואי גלי ! תספרי לכולם מה לפרטי ולהכות ביד ממנה אכלו !!!!

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

את כל כך פתטית מכשפה ! מה אפשר להוסיף לאחת כמוך 

עבור לעמוד
, , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר