מנהרת הזמן

, , , , , ...

חברה תרגיעו עליתם על עץ מאוד גבוה ... מיכאלה יקירתי לא היית צריכה להשתמש במילה אטימות לדעתי היתה מיותרת אכן אני מסכים שלטוב או לרע מי שאנחנו בהווה ואך שאנחנו מתנהגים כעת הוא תוצאה של מארג חוויות מהעבר והוא הבסיס למה שמצופה מאיתנו או ממה שצפוי לנו בעתיד אם לא יהיה גורם קיצוני משמעותי שיתערב בחיינו ... לצערי חוויות לא מעטות מהעבר מקשות עליי מאוד לנהל את חיי בשקט ובשלווה בהווה והלוואי ויכולתי להניח להן ... וכאן נכנסת הדעה של המכשפה לעניין .... צריך כוח אדיר מיכאלוש .... לא אטימות ... אלה כוח רב שאין לי ואפילו הפסיכולוגית לא מצליחה לגרום לי להניח לעבר ולנהל את חיי בשקט ובשלווה בהווה... אני חושב שלזה התכוונה המכשפה.... אם להשתמש במילותייך ״ היבלות שלי מדממות מאוד״ הלוואי והייתי יכול להירפה מהן ולבנות חיים שלווים היום ....

אז אנא בנות יקרות בבקשה... שתיכן צודקות ... אין לשכוח את העבר שבנא אותנו אבל כן לסתום ולסגור את הגולל על הטראומות ולא לחיות אותן יותר !!!!!!

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

הכול התחיל מהמילה אטימות.   ???

באמת מילה שיכולה להיות קשה, אבל מהכרות אישית שלי עם מיכאלה – לא היה כאן רצון וכוונה לפגוע, ולקחת את זה למקום של העלבות אישית זה לא בהכרח נכון.

אבל להוציא מזה, אני פונה לכולנו.

רבותי – הבלגה. לדעתי, גם אם נפגענו, ולא חשוב אם ממסר כלשהו (או תגובה למסר, או תגובה תגובה למסר), לא נכון להחזיר באותה מטבע. אני לא מצדד בלהגיש את הלחי השנייה. אני כן קורא להרהר רגע, האם תגובה שמגיעה ממקום של עלבון ואולי גם כעס, תורמת לנו והאם תורמת לפורום כולו.

היו לי שיחות עם מספר חברים בפורום לגבי הפורום ולגבי רוח הדברים ואני רוצה לנצל את ההזדמנות לכתוב אותם גם כאן. אני, כמו כולם, רוצים לראות את הפורום כבית וירטואלי, וכמקום שהולך ומשתפר עם הזמן. תמיד יהיו דברים שירגיזו אותנו, או דברים שנראים לנו כהתחלת עימות. אפשר להגיב להם, ולתת במה למריבה, ואפשר לא לענות בפומבי, ולתת את המקום ותשומת הלב לדברים החשובים או הרצויים, ואת הרגשות הרעים לפתור במייל אישי, או אפילו בשיחת טלפון. אני בטוח שכול מקרה של חילוקי דעות יפתרו בקלות במייל או בשיחת טלפון קצרה.

כמו שכתבתי, אני פונה לכולנו. אני מניח שגם אני טועה, וגם אני צריך לשים לב.

בואו נניח למריבות הללו, ונשאיר אותן מאחורינו.

אתה באמת חושב שמדובר במילה או בפרשנות לא נכונה ? על איזו הבלגה אתה מדבר או עצים גבוהים ! המכשפה טיפסה הפעם על העץ ולא הסתפקה רק בכך אלא גם השליכה קוקוסים משם על כולנו ! אתה מבקש הבלגה אלדד ? עד היום לא היו הבלגות ? יש דברים שצריכים להיאמר מבלי לטמון את הראש בחול ,מי שלא רוצה להגיב לא חייב ולא צריך לתת לזה במה ! אבל זה שאתה נותן תגובת פרווה זה הכי במה שיכולה להיות ! אני לא אתפלא אם יעלו תירוצים עוד מעט יען מחפשים את המכשפה או אולי מיכאלה מחפשת אותה !!! אולי מכשפה לא רצתה רומן עם מיכאלה ולכן היא מציקה לה ! דיי עם השטויות, כולם רוצים לכבות את השריפה אבל לא עם הכלים הנכונים ! בפורום צריך להיות כבוד נקודה , אנשים לא חייבים להתחבר אליה ובטח לא לאחר המקרה הזה ! אתה יודע שזה לא פעם ראשונה ואני מאוד לא מבין את הקריאה שלך הפעם ! גם לאחרים יש רגשות בדיוק כמו שלה , רק שבשונה ממנה אחרים מביעים את הרגשות שלהם כולל נקודות התורפה שלהם- אבל היא כל כך מושלמת שאני לא מבין מה היא מחפשת כאן בכלל ? שתגיב עם כבוד או שתגיב לעצמה בחוסר כבוד ! היא לא יכולה לכתוב את מה שהיא כותבת ולהרוס למישהי אחרת את היום ואחר כך יבוא אביר כמוך וייבחר בפרווה ! אם אתה לא רגיש כלפי האחרים אז לפחות אל תקרא להגיש את הלחי השנייה ! מבחינתי כל אמירה נוספת רק תוסיף שמן למדורה !

אם זה היה סביב מילה הכל היה נראה אחרת אבל לאחרונה כנראה שישנם מילים רבות שלא מתפרשות כראוי מצד המכשפה !

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

ok יקירי לכול אחד דעה משלו הפורום נועד לשמוע ולהשמיע בטח לא למריבות ... המכשפה היא חברה אמיתית וחלק מהפורום הזה בדיוק כמו כול אחד אחר... כמו שאתה משמיע את דעותיך גם כול אחד אחר יכול ...אתה רוצה לשמוע? אני מאחל לעצמי וגם לך אהבה שיש עכשיו למכשפה . ... ולכולם בעצם .. מה רע באהבה ? ... הלוואי על כולנו ... 

תפסיקו לריב .... תתחילו לאהוב ... make love not war היה לזה סמל בשנות השבעים אני אחפש ואשלח ...חחחחח

make love not war

ok יקירי לכול אחד דעה משלו הפורום נועד לשמוע ולהשמיע בטח לא למריבות ... המכשפה היא חברה אמיתית וחלק מהפורום הזה בדיוק כמו כול אחד אחר... כמו שאתה משמיע את דעותיך גם כול אחד אחר יכול ...אתה רוצה לשמוע? אני מאחל לעצמי וגם לך אהבה שיש עכשיו למכשפה . ... ולכולם בעצם .. מה רע באהבה ? ... הלוואי על כולנו ... 

תפסיקו לריב .... תתחילו לאהוב ... make love not war היה לזה סמל בשנות השבעים אני אחפש ואשלח ...חחחחח

אל תאחל לי או לאחרים את האהבה שיש לה ! אני יודע איזה אהבה יש לה - ותאמין לי יודע יותר ממה שאתה יודע - אם היית יודע קצת יותר מכך אני בספק אם היית כותב את מה שאתה כותה !!! לפגוע במיכאלה או בכל אדם אחר ולנסות לתת לכך חיפוי במסווה של מילה כמו אטימות לא מקלים כהוא זה ולא חוסכים ולו דמעה אחת שזולגת לשווא ! אם יש לה אהבה אז מה לעזאזל היא מחפשת כאן ! אתה רוצה להתחבר איתה זה ענינך אבל אין קשר בין להתחבר או לתת דיעה שונה לבין לרדת לפסים אישיים !!! כל אחד זכאי להביע את דעתו אבל מבלי להשמיץ לפגוע או לזלזל באחר !!! אני לא מקבל ולא אקבל זאת וכך גם אחרים, זה שאנשים שומרים כאן על איפוק ואתה אפילו לא מדמיין בראשך כמה איפוק יש כאן מצד אנשים רבים ! אולי אחד מהחברים אם יירצה יספר לך הכל ללא צביעות ורק אמת לאמיתה , אבל היא לא תשמיץ וזה יעבור לה בנימות פייסניות ! ואם צריך לריב על מנת שיהיה שקט מהמטאטא שלה זה יבוא ! אבל הסיסמא של להגיש את  הלחי השנייה תמה ופאסה לה ! שתיתן כבוד ואת ההשמצות שלה שתשמור לעצמה !

את האהבה אני משאיר לכולנו ! לחברי הגרעין ולחברי הקהילה אבל מי שמעניק אהבה יקבל אהבה עם פרח ואפילו נשיקה , אבל מי שבא להרוס ולהכניס את המירמור שלו במסווה של שרירים ואגו - לא יקבל את הורד כי אם את הקוץ שבורד !

לך מיכאלה יקירתי ! אני לא צריך להגיד לך כמה אוהבים אותך כולם כאן והפרטי שלי מפוצץ מנשיקות ואהבה כלפייך ואני אומר עוד שבת נשרפה אז לפחות נכניס תופחי אדמה למדורה לא ? emo_27.png 

make love not war

חחחחחח עם תמונה כזו אני בוחר ישר ב LOVE  ללא היסוס emo_05.png

אל תאחל לי או לאחרים את האהבה שיש לה ! אני יודע איזה אהבה יש לה - ותאמין לי יודע יותר ממה שאתה יודע - אם היית יודע קצת יותר מכך אני בספק אם היית כותב את מה שאתה כותה !!! לפגוע במיכאלה או בכל אדם אחר ולנסות לתת לכך חיפוי במסווה של מילה כמו אטימות לא מקלים כהוא זה ולא חוסכים ולו דמעה אחת שזולגת לשווא ! אם יש לה אהבה אז מה לעזאזל היא מחפשת כאן ! אתה רוצה להתחבר איתה זה ענינך אבל אין קשר בין להתחבר או לתת דיעה שונה לבין לרדת לפסים אישיים !!! כל אחד זכאי להביע את דעתו אבל מבלי להשמיץ לפגוע או לזלזל באחר !!! אני לא מקבל ולא אקבל זאת וכך גם אחרים, זה שאנשים שומרים כאן על איפוק ואתה אפילו לא מדמיין בראשך כמה איפוק יש כאן מצד אנשים רבים ! אולי אחד מהחברים אם יירצה יספר לך הכל ללא צביעות ורק אמת לאמיתה , אבל היא לא תשמיץ וזה יעבור לה בנימות פייסניות ! ואם צריך לריב על מנת שיהיה שקט מהמטאטא שלה זה יבוא ! אבל הסיסמא של להגיש את  הלחי השנייה תמה ופאסה לה ! שתיתן כבוד ואת ההשמצות שלה שתשמור לעצמה !

את האהבה אני משאיר לכולנו ! לחברי הגרעין ולחברי הקהילה אבל מי שמעניק אהבה יקבל אהבה עם פרח ואפילו נשיקה , אבל מי שבא להרוס ולהכניס את המירמור שלו במסווה של שרירים ואגו - לא יקבל את הורד כי אם את הקוץ שבורד !

לך מיכאלה יקירתי ! אני לא צריך להגיד לך כמה אוהבים אותך כולם כאן והפרטי שלי מפוצץ מנשיקות ואהבה כלפייך ואני אומר עוד שבת נשרפה אז לפחות נכניס תופחי אדמה למדורה לא ? emo_27.png 

כן OK יקירי, בוא ספר לכולם מה אתה יודע, אני מזמינה אותך לפרוס כאן את הסוד הגדול.

(ככה אולי גם כולם ידעו עד כמה אתה לא דיסקרטי)

או שמא הקנאה מדברת מגרונך.

לי אין מה להסתיר, להיפך. ולך????

כן OK יקירי, בוא ספר לכולם מה אתה יודע, אני מזמינה אותך לפרוס כאן את הסוד הגדול.

(ככה אולי גם כולם ידעו עד כמה אתה לא דיסקרטי)

או שמא הקנאה מדברת מגרונך.

לי אין מה להסתיר, להיפך. ולך????

אני תמיד שומר על דיסקרטיות ואת יודעת זאת ! האם סיפרתי או חשפתי משהו ? בסוף עוד יחשבו שאנחנו מנהלים רומן

את צודקת שלך אין מה להסתיר , את כל המירמור שלך הוצאת ואת ממשיכה להוציא - את טוענת שיש לך אהבה תוססת- סורי מותק אבל לפי התגובות שלך אני לא רואה ולו קצה חוט של אהבה ! גם כשניסו לגלות כלפייך סובלנות זה תמיד בא כנגד כולם כאן ! אל תתבלבלי ולו לרגע מזה שפתאום אלדד נחלץ לכבות את האש ! אני לא התרשמתי שהוא נעמד סולידרי לצידך חד משמעית . אם זאת הסולידריות עליה את נשענת אז שיבושם לך , את במו ידייך הרסת לעצמך את הסימפאתיה - אבל מה לעשות אני לא אחראי על הפה של האנשים ! הפה והלב לא תמיד שווים וכל אחד מסיבותיו ! ועל קינאה את מדברת ?! במה יש לי לקנא בך ? שאת לא אהודה ? שאין לך חברים במציאות ? שאת לא חלק מהגרעין ? במה בדיוק ?! אני מקנא לך ? אם אדם אחר ייקרא יחשוב חלילה שהיה ביננו משהו , אבל את האמת ורק האמת רק את יודעת ! שלמרות הכל גם לך תמיד הושטתי יד לנסות לסייע ולעזור בכל מה שרק אפשר - אבל את רק מחזקת את מה שכולם אמרו לי ממזמן , למה אני נלחם עבורך והנה את עושה את זה שוב נהדר ובדרך הטובה , כל רצון שהיה לי הצלחת להרוס במו ידייך עם הגאווה שלך ! אז אם אני מקנא? חחח ממש לא , עד לא מזמן ריחמתי,חסתי, ניסיתי להבין , ניסיתי בכל כוחי לעזור וגלות הכי אמפאתיה - אבל את יודעת שפי וליבי שווים הם , אני מעולם לא חששתי להביע את עמדתי לא במיעוט ולא ברוב ! יש כאלה שכן אבל לא אני , אבל מכיוון ששאלת אז אתיחס לדברייך - גם עכשיו אינני כועס ובטח לא נסער ! את אוויר מבחינתי , לא יותר ! כשאדם שמנסים לעזור לו ולהבין אותו , הולך ומשמיץ פוגע מזלזל באחרים , אני לא נותן אמפאתיה ! אלדד ביקש לחי שנייה להעניק לך הוא אומר להבליג ! אני אומר ששום דמעה או מרחק של חברים מכאן בגללך אינם שווים לא הבלגה ולא לחי שנייה ! אלדד סיפק לך אליבי מעולה : אטימות ופרשנות של מילים כאילו מזה אמרת את מה שאמרת ! כשכולם יודעים זה לא כך הדבר כי הרי הכל כתוב ! אל תתבלבלי מכשפה ! אני לא מקנא בך ואפילו לא מרחם עלייך ! ביום שתתנתקי מהאגו והגאווה שלך ! אז ורק אז תחזרי להיות בן אדם , אבל גם לבקש סליחה ממיכאלה או מאחרים שסתם העכרת עליהם שוב את האווירה בפורום, גם הם לא מזיזים לך, ולו בסליחה אחת קטנה ! את חיה בעולם וירטואלי שם את והמטאטא המאהב שלך חיים עם סקס נהדר של שלישיות רביעיות וחצאים - תגידי יש משהו שאמיתי אצלך בכלל או שאת חיה בסרט שאיננו נגמר ? הכל ורוד אצלך להבדיל מאצלי אז מה את עושה כאן ?את לא עוזרת לאחרים את רק מרחיקה וגורמת להם לחשוב פעמיים לפני כל מילה כמו אטימות , את מלאת זמן לצימרים עם מאהב הכי טוב בעולם והכי מושלם עם סקס על השיש ועל הכיור או האסלה והשד יודע מה עוד , יש לך הכל ובכלל את בנאדם מוצלח משכיל ועטור שבחים , מה את מחפשת בקהילה הקטנה הזאת ? יש כאלה שרוצים חברים, אוזן קשבת, אהוב..... אבל לך יש את הכול אז אני שואל  אותך : מה את מחפשת כאן אם יש לך הכל ?

בכל אופן מכשפה קיימת רק באגדות וגם שם תמיד עושים להם סוף ! את האמפאתיה שלי ואת כל הרצון לעזרה זרקת לחינם וירקת בבאר ממנה את שותה ! הגיע הזמן שאלדד ייתן לך קצת תשומת לב או שי , כי אצלי זה כבר נגמר היום , אבל אל דאגה , אף אחד לא עושה ולא יעשה עלייך עליהום , אם לא שמת לב עד עכשיו אנשים פשוט רוצים לדלג מכפשה ! אין כאן לא מהלכים ולא קבוצות, לא פלוגות סער ולא כלום ! אנשים רוצים לדלג מעל השטויות שלך מלאי סיסמאות של קינאה ,סגידות ומעמד ! יש כאן חברויות אמיתיות גם בחוץ ואת לא שם סורי וזה לא בכדי להקניט כי את הרסת את זה במו ידייך , אז לפחות תעריכי את אלדד שקפץ למענך למים המלוכלכים בתקווה שאת יודעת להעריך באמת את מה שהוא הקריב עבורך ! מנסיוני זה לא מובן מאליו להקריב עבורך ולחטוף על הראש מהחברים על כך ! אז לפחות תקדישי לו מילה טובה - ואם בא לך יש פוסט לשירלי המקסימה , תני גם לה מילה טובה וחיבוק , לא הוגן שרק למיכאלה הגבת שם :) ואני מבטיח לך שאם תכבדי אחרים כאן ותבטיחי שהקנאה שלך לא תצמח שוב ! אני אקדיש לך לא תמונה כמו של שי אלא פוסט חדש ! אני לא יודע כמה ייתמכו בו אבל אשתדל שלפחות ייזרקו לך שם מילה טובה או שתיים אבל מה שבטוח שאני לא אתן לאף אחד לעשות את מה שעשית למיכאלה מתוך קינאה וצרות עין , אגב יש סיכוי שתתני למיכאלה נשיקה ותפייסי אותה ? לא חייב צרפתית 

ועל זה אומרים - פחחחחחחחחחחחח

וגם - אל תנסה להכניס כאן אנשים אחרים לעניין, דבר בשם עצמך.

על כל השאר, אני לא אגיב,  כי ברור שהקנאה מדברת מגרונך. הוכחת את זה יפה מאוד בעצמך.

יודעת מה ! צודקת מכשפה emo_05.png

למרות שלפני כמה ימים הודעת בפוסט שאת פורשת, אין לי מושג מה מחזיק אותך כאן בכוח אבל כנראה שגאווה עצמית לא כל כך יש לך !

אני לא אבאס אותך ! אני מקנא בך נורא ! אני כל כך רוצה להתנסות מעולמך העשיר עם השלישיות והחצאים אבל בלי המטאטא טוב ! בכלל יש לך עולם כזה של אורגיות, וטיזריות, עם המכונית, במקלחון, בשיש חחחחח את כנראה נאדיה קומנצ'י !

להגיב לך זה כבר יהיה ממש גנון , תקפיצי חבר או שניים בפון הם אולי ייתנו לך יחס כי את תותחית ובכלל את חיה בסרט טוב !

לכי חפשי מי ........ אופססס סליחה אמרת שיש לך מאהב כבר , אז לכי אליו אולי זה יעזור לך קצת עם התיסבוכים שלך ! אני קופץ לחברים כאן רוצה להציטרף קצת ? חברים את יודעת מה זה נכון ? תשארי עם הפוסט ואל תשכחי כמובן להתנצל בפני שגיא ששוב גם לו הרסת פוסט מדהים של " מנהרת הזמן " אילו הייתי מכיר את דאג או טוני ממנהרת הזמן תאמיני או לא הייתי משגר אותך בזמן אחורה אחורה לתקופה שהיית ביצה ..... אז קאלאם פאדי כבר אמרתי ? השאלתי את המטאטא ממך בכדי לעבור למקום בלי ריח של שתן ! אני מקווה שהמטאטא שלך סטרילי בכל אופן ! אז סעי ללפלנד או לאן שבא לך אני ממריא לאכול גלידה , ואם בא לך את תמיד מוזמנת לתת נשיקה למיכאלה אבל צרפתית כי מתחת לזה חבל זה לא יהיה פיצוי הולם אלא אם כן תשקלי לתת לה נשיקה ב .....

למרות שלפני כמה ימים הודעת בפוסט שאת פורשת, אין לי מושג מה מחזיק אותך כאן בכוח אבל כנראה שגאווה עצמית לא כל כך יש לך !

אני לא אבאס אותך ! אני מקנא בך נורא ! אני כל כך רוצה להתנסות מעולמך העשיר עם השלישיות והחצאים אבל בלי המטאטא טוב ! בכלל יש לך עולם כזה של אורגיות, וטיזריות, עם המכונית, במקלחון, בשיש חחחחח את כנראה נאדיה קומנצ'י !

להגיב לך זה כבר יהיה ממש גנון , תקפיצי חבר או שניים בפון הם אולי ייתנו לך יחס כי את תותחית ובכלל את חיה בסרט טוב !

לכי חפשי מי ........ אופססס סליחה אמרת שיש לך מאהב כבר , אז לכי אליו אולי זה יעזור לך קצת עם התיסבוכים שלך ! אני קופץ לחברים כאן רוצה להציטרף קצת ? חברים את יודעת מה זה נכון ? תשארי עם הפוסט ואל תשכחי כמובן להתנצל בפני שגיא ששוב גם לו הרסת פוסט מדהים של " מנהרת הזמן " אילו הייתי מכיר את דאג או טוני ממנהרת הזמן תאמיני או לא הייתי משגר אותך בזמן אחורה אחורה לתקופה שהיית ביצה ..... אז קאלאם פאדי כבר אמרתי ? השאלתי את המטאטא ממך בכדי לעבור למקום בלי ריח של שתן ! אני מקווה שהמטאטא שלך סטרילי בכל אופן ! אז סעי ללפלנד או לאן שבא לך אני ממריא לאכול גלידה , ואם בא לך את תמיד מוזמנת לתת נשיקה למיכאלה אבל צרפתית כי מתחת לזה חבל זה לא יהיה פיצוי הולם אלא אם כן תשקלי לתת לה נשיקה ב .....

עצוב מאוד אם אתה צריך את הפורום כדי שיהיו לך חברים,

מה אגיד לך? לא מקנא בך

מה אגיד לך? לא מקנא בך

את רואה כמה עצוב לי ? ומה איתך ? למה את צריכה את הפורום ? לי יש חברים רק כאן , אבל לך אין חברים לא כאן זה בטוח ובטח שגם לא אהבה כאן , אז מה את מחפשת כאן בפעם המאה שאני שואל ? את טוענת שיש לך מאהב , אם אין לך אני מוכן להכיר לך כאן מישהו שאולי יצליח לסבול אותך לגבי המטאטא שלך אני בספק ! אבל לא הבנתי , מה את רוצה ? יחס ? הנה אני מתייחס אלייך לא ? אגב רכשתי מטאטא חשבתי שאצליח להבין אותך אבל זה לא עזר , אולי אנסה עם המגב ? בכל אופן ספרי מה את רוצה כי טחנת לכולנו את המוח כאן ! אגב אני מסכים איתך שאת לא מקנא בי ! את מה שעברתי בגללך ועדיין רבים כועסים עליי בגללך אז כן אל תקנאי בי ! את כנראה מבינה שגם את בלתי נסבלת כלפי עצמך ! בכל אופן ספרי מה את רוצה ? אני לא פסיכולוג , ובטח לא של מכשפות ? אבל אמרתי לך אם זה עניין של גבר אני יכול לנסות לסדר לך את ההוא מהפוסט של גילוי עריות ! אם באחותו הוא מוכן לגעת אז אין לי ולו שמץ של ספק שהוא יהיה מוכן לרדת נמוך מזה ולצאת איתך ! אבל אני לא מבטיח כלום אז שלא תגידי לי הבטחת !

ואל תפחדי את הבחור עם כל המעשיות שלך על מערות והרפתקאות, יש כאלו שעשויים להאמין לך בסוף שאת מרלין מונרו !

נישקת כבר למיכאלה את ה ..... ?

מה אגיד לך? לא מקנא בך

את רואה כמה עצוב לי ? ומה איתך ? למה את צריכה את הפורום ? לי יש חברים רק כאן , אבל לך אין חברים לא כאן זה בטוח ובטח שגם לא אהבה כאן , אז מה את מחפשת כאן בפעם המאה שאני שואל ? את טוענת שיש לך מאהב , אם אין לך אני מוכן להכיר לך כאן מישהו שאולי יצליח לסבול אותך לגבי המטאטא שלך אני בספק ! אבל לא הבנתי , מה את רוצה ? יחס ? הנה אני מתייחס אלייך לא ? אגב רכשתי מטאטא חשבתי שאצליח להבין אותך אבל זה לא עזר , אולי אנסה עם המגב ? בכל אופן ספרי מה את רוצה כי טחנת לכולנו את המוח כאן ! אגב אני מסכים איתך שאת לא מקנא בי ! את מה שעברתי בגללך ועדיין רבים כועסים עליי בגללך אז כן אל תקנאי בי ! את כנראה מבינה שגם את בלתי נסבלת כלפי עצמך ! בכל אופן ספרי מה את רוצה ? אני לא פסיכולוג , ובטח לא של מכשפות ? אבל אמרתי לך אם זה עניין של גבר אני יכול לנסות לסדר לך את ההוא מהפוסט של גילוי עריות ! אם באחותו הוא מוכן לגעת אז אין לי ולו שמץ של ספק שהוא יהיה מוכן לרדת נמוך מזה ולצאת איתך ! אבל אני לא מבטיח כלום אז שלא תגידי לי הבטחת !

ואל תפחדי את הבחור עם כל המעשיות שלך על מערות והרפתקאות, יש כאלו שעשויים להאמין לך בסוף שאת מרלין מונרו !

מותק, תרגע

אתה לא תחליט בשבילי אם אהיה כאן או לא, זה פורום דמוקרטי, מכיר את המילה?

מה אגיד לך? לא מקנא בך

מותק, תרגע

עוד פעם את עושה חלטורות כפרסומת לרגיעון של הדס !

אני מבין שיש לך בעיה בקריאה ללא ניקוד ! וגם יחס את רוצה ! אף אחד לא אמר לך אם ללכת או להישאר ! את בעצמך הכרזת בפעם המאה אני מדגשי : אמרת שאת פורשת וכל מי שלא מאמין יכול לראות מה כתבת, אמרת שנמאס לך ואת לא חוזרת , אבל משום מה את לא יכולה בלי הפורום ואין לך מילה כרגיל !!! הפורום שייך לכולם זה נכון , אבל את הבטחת שאת לא חוזרת ובגללך קניתי סטוק של הנסי ואפילו שכרתי רקדניות לחברה כאן , עכשיו מי יפצה אותי על כך ? אותי לימדו כשמבטיחים פשוט מקיימים ! כנראה שלמילים שלך כמו תמיד אין משמעות אז אל תנסי למצא תירוץ בכדי להישאר כאן , כולנו הימרנו שאת לא תעזבי ! מזל שאני לא הימרתי שאת תעמדי על המילה שלך אחרת הייתי מפסיד בהתערבות - "קאלאם פאדי " אבל למה את לא עונה לשאלה , מה את עושה כאן באמת ? את טוענת שיש לך מאהב ואת לא מחפשת , את טוענת שיש לך חיי חברה בחוץ ושאת לא משועממת , את באה לכאן לריב עם כולם ! אז מה את מחפשת כאן בכלל ? תסתכלי ימינה או שמאלה ותבחיני שאין כאן עליהום עלייך ואף אחד לא נהנה מהפוסט הזה , רק אני ואת כאן , אז מה את רוצה ? רוצה לילה רומנטי איתי ? אני מפחד ממכשפות ! את גם תמיד אומרת שעשית הכל ואת יודעת הכל, ניסית אורגיות שלישיות,אפילו בסאדו את מומחית, מכונית ומחטי אורן גם ניסית. מקלחונים ושיש עשית, את מבלה רק בצימרים עם המאהב שלך, מה את צריכה אחד כמוני שאין לו ניסיון כמו שלך בהכול ? את יודעת שגם אם אסכים להיפגש איתך אני לא בטוח שאני אתפקד מינית !

אז אני בוחר בדמוקרטיה ולא רוצה לצאת איתך ,אבל תכבדי דמוקרטיה של אחרים וגם את הרגשות שלהם ! להזכיר לך שלא התנצלת בפני מיכאלה , גם לא בפני שגיא שהרסת לו את הפוסט, שלא נדבר על שירלי שאני בטוח שלא היה לה קל שאת הפוסט שהיא העניקה למיכאלה גם הרסת לה , אל אלדד שהכנסת אותו לקו האש ועל מי ? עלייך !!! וכמובן שאר חברי הפורום שאת הורסת להם את האווירה תקופה ארוכה ! אני לא צריך את התודה שלך על מה שאכלתי מאנשים כאן בגללך ולמענך אבל אחרים צריכים מילה טובה במקום שכרגיל תחשבי רק על עצמך ! את מוזמנת לבקש סליחה מאנשים בהם את פוגעת אם תצליחי להתעלות על עצמך , אני מהמר שלא אבל אם כן אתן לך נשיקה אבל רק ווירטואלית כי המערכת החיסונית שלי חלשה לגמרי !

מה אגיד לך? לא מקנא בך

מותק, תרגע

עוד פעם את עושה חלטורות כפרסומת לרגיעון של הדס !

אני מבין שיש לך בעיה בקריאה ללא ניקוד ! וגם יחס את רוצה ! אף אחד לא אמר לך אם ללכת או להישאר ! את בעצמך הכרזת בפעם המאה אני מדגשי : אמרת שאת פורשת וכל מי שלא מאמין יכול לראות מה כתבת, אמרת שנמאס לך ואת לא חוזרת , אבל משום מה את לא יכולה בלי הפורום ואין לך מילה כרגיל !!! הפורום שייך לכולם זה נכון , אבל את הבטחת שאת לא חוזרת ובגללך קניתי סטוק של הנסי ואפילו שכרתי רקדניות לחברה כאן , עכשיו מי יפצה אותי על כך ? אותי לימדו כשמבטיחים פשוט מקיימים ! כנראה שלמילים שלך כמו תמיד אין משמעות אז אל תנסי למצא תירוץ בכדי להישאר כאן , כולנו הימרנו שאת לא תעזבי ! מזל שאני לא הימרתי שאת תעמדי על המילה שלך אחרת הייתי מפסיד בהתערבות - "קאלאם פאדי " אבל למה את לא עונה לשאלה , מה את עושה כאן באמת ? את טוענת שיש לך מאהב ואת לא מחפשת , את טוענת שיש לך חיי חברה בחוץ ושאת לא משועממת , את באה לכאן לריב עם כולם ! אז מה את מחפשת כאן בכלל ? תסתכלי ימינה או שמאלה ותבחיני שאין כאן עליהום עלייך ואף אחד לא נהנה מהפוסט הזה , רק אני ואת כאן , אז מה את רוצה ? רוצה לילה רומנטי איתי ? אני מפחד ממכשפות ! את גם תמיד אומרת שעשית הכל ואת יודעת הכל, ניסית אורגיות שלישיות,אפילו בסאדו את מומחית, מכונית ומחטי אורן גם ניסית. מקלחונים ושיש עשית, את מבלה רק בצימרים עם המאהב שלך, מה את צריכה אחד כמוני שאין לו ניסיון כמו שלך בהכול ? את יודעת שגם אם אסכים להיפגש איתך אני לא בטוח שאני אתפקד מינית !

אז אני בוחר בדמוקרטיה ולא רוצה לצאת איתך ,אבל תכבדי דמוקרטיה של אחרים וגם את הרגשות שלהם ! להזכיר לך שלא התנצלת בפני מיכאלה , גם לא בפני שגיא שהרסת לו את הפוסט, שלא נדבר על שירלי שאני בטוח שלא היה לה קל שאת הפוסט שהיא העניקה למיכאלה גם הרסת לה , אל אלדד שהכנסת אותו לקו האש ועל מי ? עלייך !!! וכמובן שאר חברי הפורום שאת הורסת להם את האווירה תקופה ארוכה ! אני לא צריך את התודה שלך על מה שאכלתי מאנשים כאן בגללך ולמענך אבל אחרים צריכים מילה טובה במקום שכרגיל תחשבי רק על עצמך ! את מוזמנת לבקש סליחה מאנשים בהם את פוגעת אם תצליחי להתעלות על עצמך , אני מהמר שלא אבל אם כן אתן לך נשיקה אבל רק ווירטואלית כי המערכת החיסונית שלי חלשה לגמרי !

בלה בלה בלה....... כבר הפסקתי לקרוא

אבל רגע, לא אמרת שאתה הולך לאכול גלידה עם חברים? אז מה אתה עושה כאן בעצם?

עבור לעמוד
, , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר