מנהרת הזמן

, , , , ...

להסתכל כל הזמן קדימה - זה נחשב לחיובי.

להסתכל קדימה ולא להיישיר מבט לאחור - יש בכך מידה של אטימות !

לא מאמינה שיישנו אדם-בר דעת אשר שלם עם כל מה שקרה לו בחייו , ולא קרה שלפחות פעם אחת ולו לשניה , היה רוצה לחזור

למקום כלשהו מתחנות חייו ולגרום שם למפנה ושינוי.

ובלי שום קשר לנושא הפוסט.באמת אפשר לשכוח ולהשאיר את העבר מאחור ? לא ייתכן כדבר הזה ! העבר שלנו זה אנו היום .

לולא העבר אין הווה ! יש צורך במידה ראויה של כבוד לעבריינו.וגם אם הוא לא בדיוק סגה בשושנים.

מכיוון שכולם ברחו מהעבר שלהם ולוטשים עיניים רק אל העתיד . לי לך מיכאלה יהיה הרבה מקום פנוי emo_02.png

אני בדיעה שלך יקירתי ! העבר שלנו לטוב ולרע הוא חלק מאיתנו. בזכותו אנו רוכשים ניסיון ובזכותו מפיקים לקחים. אני מקבל את העבר שלי עם ללא חרטה אבל באהבה . הרבה לקחים מופקים רק בזכות מחשבה על העבר כך גם חשבון נפש. לשאלתך שגיא הייתי חוזר בשמחה לא לנקודה אחת אלא לכמה !!! כל כך הרבה זכרונות טובים וחוויןת מדהימות כמו קשרים מהעבר שהותירו טעם של עוד ועוד .מי שמקבל את עצמו בגאווה כפי שהוא ובאהבה לא צריך לברוח מעברו אלא אם כן הוא שחור ! אפשר לחזור לאהבה הראשונה או לתקופת התיכון ??? שאפו שגיא העלית פוסט מדהים ובזכותו אני רץ לעברי בזכרונות ובאלבום תמונות  

יש צורך במידה של בגרות ביכדיי להכיר בעבריינו , ויותר מכך -בטעויותיינו !ואם אנו חכמים מספיק, אנו לומדים מהטעויות.ומה שנותר הוא - לאזור הרבה אומץ , ולשאוב מספיק כוחות וחוזק כדיי לתקן את אותן טעויות מהעבר.

כייצד יכול להתקיים לו המושג - כרונולוגיה , ללא החלוקה של : עבר, הווה , עתיד ?

אנו חיים בהווה מתוך כל אירועיי עבריינו , וההווה הזה יהיה העבר של ההווה העתידי שלנו !

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

לא מאמינה שיישנו אדם-בר דעת אשר שלם עם כל מה שקרה לו בחייו , ולא קרה שלפחות פעם אחת ולו לשניה , היה רוצה לחזור

ובלי שום קשר לנושא הפוסט.באמת אפשר לשכוח ולהשאיר את העבר מאחור ? לא ייתכן כדבר הזה ! העבר שלנו זה אנו היום .

לולא העבר אין הווה ! יש צורך במידה ראויה של כבוד לעבריינו.וגם אם הוא לא בדיוק סגה בשושנים.

מכיוון שכולם ברחו מהעבר שלהם ולוטשים עיניים רק אל העתיד . לי לך מיכאלה יהיה הרבה מקום פנוי emo_02.png

אני בדיעה שלך יקירתי ! העבר שלנו לטוב ולרע הוא חלק מאיתנו. בזכותו אנו רוכשים ניסיון ובזכותו מפיקים לקחים. אני מקבל את העבר שלי עם ללא חרטה אבל באהבה . הרבה לקחים מופקים רק בזכות מחשבה על העבר כך גם חשבון נפש. לשאלתך שגיא הייתי חוזר בשמחה לא לנקודה אחת אלא לכמה !!! כל כך הרבה זכרונות טובים וחוויןת מדהימות כמו קשרים מהעבר שהותירו טעם של עוד ועוד .מי שמקבל את עצמו בגאווה כפי שהוא ובאהבה לא צריך לברוח מעברו אלא אם כן הוא שחור ! אפשר לחזור לאהבה הראשונה או לתקופת התיכון ??? שאפו שגיא העלית פוסט מדהים ובזכותו אני רץ לעברי בזכרונות ובאלבום תמונות  

יש צורך במידה של בגרות ביכדיי להכיר בעבריינו , ויותר מכך -בטעויותיינו !ואם אנו חכמים מספיק, אנו לומדים מהטעויות.ומה שנותר הוא - לאזור הרבה אומץ , ולשאוב מספיק כוחות וחוזק כדיי לתקן את אותן טעויות מהעבר.

כייצד יכול להתקיים לו המושג - כרונולוגיה , ללא החלוקה של : עבר, הווה , עתיד ?

אנו חיים בהווה מתוך כל אירועיי עבריינו , וההווה הזה יהיה העבר של ההווה העתידי שלנו !

לעבר יש חלק מהזהות ומהאישיות שלנו ! לא ניתן לברוח ממנו או להתכחש לא ובטח לא ע"י מילים או הצהרות !

אבל כמה שהייתי מוכן לשלם לשגיא אם היה מצליח להשיג כרטיסים "למנהרת הזמן " - כמו טוני ודאג emo_02.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

תתפלאי מיכאלה יקירתי, ישנם אנשים ששלמים עם כל ההחלטות שעשו בעברם, והם אפילו ברי דעת - שלא תתעלפי חלילה.....

ולא, אף אחד לא בורח מהעבר שלו, רק לא נוהגים להתפלש בו, אלה להביט בו בחיוך ולומר תודה, העבר שלנו הוא מה שאנחנו היום! זה מה שעושה אותנו אנשים מנוסים ובשלים, אגב, זאת הסיבה שקוראים לזה עבר, זה נגמר,לטוב ולרע, עכשיו צריך להביט קדימה ולהפיק לקחים.

ולא כל אחד שלא מוכן לחזור אחורה יש לו עבר שחור!!!  אני גאה מאוד בעבר שלי, על הכשלונות כמו גם על ההצלחות,  בזכותם אני מי שאני היום! 

אם אני אתחיל להחרט ולחשוב היכן יכולתי לתקן או לעשות אחרת, לא אוכל לראות שום עתיד. 

ולומר משפט כמו - להסתכל קדימה ולא להיישיר מבט לאחור - יש בכך מידה של אטימות !     ??????

היא סוג של שחצנות ושכרון עצמי, שלא לומר אטימות בפני עצמה, (רגע, אני הולכת להקיא בצד).

אין כאן זכות לאף אחד להסתכל על אחרים מגבוה ברגע שהדעה שלהם שונה מהשקפת עולמם. על אחת כמה וכמה להשמש במילים אטימות וחסרי דעת. (לכמה אנשים כאן עלה השתן לראש).

יש כאן אנשים עם דעות שונות, הם ברי דעת וצלולים, והם אפילו לא מתו מזה שאת לא מסכימה עם זה - והדבר הזה יתכן לגמרי!!! 

אתם רוצים לחזור לתיכון???? לפעמים נדמה לי שאתם עדיין שם!

אייני מתפלאה !

בהחלט קיים זן של אנשים כמוך!כל שנותר לי הוא להייצר על-כך.

נראה כי יבלותייך עדיין שוטטות וזהו מקור כאבך.

בושי והיכלמי.

איינך ראויה לתגובה עיניינית!

אני מריחה כאן כסאח קטן,תפסיקו לריב ,לדעתי עליתם על עץ גבוה מדיי!!!

סולחה בבקשה.

תתפלאי מיכאלה יקירתי, ישנם אנשים ששלמים עם כל ההחלטות שעשו בעברם, והם אפילו ברי דעת - שלא תתעלפי חלילה.....

ולא, אף אחד לא בורח מהעבר שלו, רק לא נוהגים להתפלש בו, אלה להביט בו בחיוך ולומר תודה, העבר שלנו הוא מה שאנחנו היום! זה מה שעושה אותנו אנשים מנוסים ובשלים, אגב, זאת הסיבה שקוראים לזה עבר, זה נגמר,לטוב ולרע, עכשיו צריך להביט קדימה ולהפיק לקחים.

ולא כל אחד שלא מוכן לחזור אחורה יש לו עבר שחור!!!  אני גאה מאוד בעבר שלי, על הכשלונות כמו גם על ההצלחות,  בזכותם אני מי שאני היום! 

אם אני אתחיל להחרט ולחשוב היכן יכולתי לתקן או לעשות אחרת, לא אוכל לראות שום עתיד. 

ולומר משפט כמו - להסתכל קדימה ולא להיישיר מבט לאחור - יש בכך מידה של אטימות !     ??????

אין כאן זכות לאף אחד להסתכל על אחרים מגבוה ברגע שהדעה שלהם שונה מהשקפת עולמם. על אחת כמה וכמה להשמש במילים אטימות וחסרי דעת. (לכמה אנשים כאן עלה השתן לראש).

יש כאן אנשים עם דעות שונות, הם ברי דעת וצלולים, והם אפילו לא מתו מזה שאת לא מסכימה עם זה - והדבר הזה יתכן לגמרי!!! 

אנשים ששלמים עם עברם !!!?? העבר שלך כל כך מושלם שאין דבר ולו חצי דבר לתקן ? פששששש את בטח מזן נדיר, כל כך מושלם שאת יודעת מה ? אני לא מבין בכלל מה את עושה בפורום הזה בכלל ? הכל כל כך מושלם אצלך, יש לך מאהב שנים אתם אוהבים עד השמיים ,אין לך עבר לתקן,אין לך חרטות בחייך, רק לפי העבר של הפורום הזה נדמה כי יש לך עבר מכוסח כאן עם לא מעט אנשים

לא פלא שאת לא רוצה לבחור בעבר ! למדת משהו בחיים מאחרים בכלל שאת מדברת על דיעות ? להישיר מבט קדימה בשאיפה להתקדם זה בסדר , אבל להישיר מבט קדימה מתוך התעלמות מהעבר זאת בריחה ואטימות !

את הולכת להקיא ממה שמיכאלה כתבה ? אני הולך להקיא מהשטויות שלך והנה זה בא emo_35.png

אני חושב שבמקרה הזה השתן עלה לך הפעם אבל גבוהה למדי !תגובה מאוד גאוותנית שלך , ובכלל כנראה שאת צודקת את הבנאדם הכי חכם עלי אדמות שלא זקוק לעברו ובטח שלא להווה - אולי בכלל באת מהעתיד מי יודע ?

אני בגאווה חוזר לתיכון - ובכלל לא חושב שהתבגרתי בלב ובנשמה ! ואני אענה לך את מה שהרבה אנשים כאן לא רוצים לענות לך בפרצוף ! אנחנו מוכנים להיתקע גם בתיכון זה עדיף מאשר לללכת מראש אל בית אבות ! את גיל הזהב יש לך בפורום קרוב , כאן זה אהבה ומי פאקינג רוצה להתבגר באהבה ? חוץ ממך כמובן

אני ממש איתך מיכאלה. אי אפשר ללכת קדימה בלי להיתייחס לעבר, כי העבר הוא שקבע את מה שאנחנו היום ומה שנהיה מחר.

הייתי רוצה לחזור לכמה נקודות בעבר וכך הייתי משנה את ההווה ואת העתיד שלי. חוסר ניסיון, תמימות יתרה, הסתכלות על החיים באופן לא רציונלי, כל זה גרם לקבך החלטות שלא מייטיבות עימי בהמשך החיים ואני יודעת שלא ייטיב גם בעתיד. 

קורה לא מעט שאנשים קרובים אליי אומרים לי - תישכחי מהעבר ותיסתכלי על העתיד, שם תראי את מה שהיית רוצה שיהיה בחייך... ואני אומרת - איך אפשר להסתכל על העתיד בעיניים של תקוה כשהעתיד שלי כל כך תלוי בעבר שלי. 

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

לחזור בזמן? שאלה מענינת. במיוחד במה שקשור לכאן לקשר אשר משום מה נקרא אסור. כמי שחווה חיים מענינים במיוחד ולא שוכח קללה סינית עתיקה  שמאחלת לך "שתחיה בזמנים מענינים"-אפילו אני לא בטוח שהייתי חוזר בזמן ואם כן הייתי חווה הכל מחדש בלי שינוי כמעט, כולל הרגעים הקשים, המאכזבים, ואותם רגעים של רוממות רוח ובמיוחד טעויות! שהרי הטעויות הן שכר הלימוד של החיים, בלעדיהן לא היינו היום מי שאנחנו.

בפרט אני חושב שרוב האנשים כאן בפורום הם אנשים שחורגים מן המקובל ומנסים חיים אחרים ולא באופן וירטואלי. מי שבחר במודע לנהל חיים מעבר למוסכמות, לאהוב בשני מקומות לפחות ולהביע דעה אפילו אם היא לא מוסכמת ברייש גלי. סביר להניח שטעה פעם או פעמיים בחייו.טעה ולמד מהנסיון והמשיך הלאה...........

יש כאן ויכוח צורם מעט בין שתי דמויות מפתח בפורום, האחת שנסיונה הביא אותה לפי דבריה למקום מאושר והאחרת שללא אפשרות לתקן טעות בעברה נמצאת במקום אולי מיוסר.

אין סתירה בין הדברים, אנחנו לא בנויים בסרט נע של יצור המוני ויש הבדליים מהותיים בין הפרטים. הויכוח מיותר וגלש סתם לפסים לא רצוים.

לא לחינם נאמר "איזהו החכם? הלומד מנסיונם של אחרים"  הלואי והיה זה נכון emo_03.png

אני ממש איתך מיכאלה. אי אפשר ללכת קדימה בלי להיתייחס לעבר, כי העבר הוא שקבע את מה שאנחנו היום ומה שנהיה מחר.

הייתי רוצה לחזור לכמה נקודות בעבר וכך הייתי משנה את ההווה ואת העתיד שלי. חוסר ניסיון, תמימות יתרה, הסתכלות על החיים באופן לא רציונלי, כל זה גרם לקבך החלטות שלא מייטיבות עימי בהמשך החיים ואני יודעת שלא ייטיב גם בעתיד. 

קורה לא מעט שאנשים קרובים אליי אומרים לי - תישכחי מהעבר ותיסתכלי על העתיד, שם תראי את מה שהיית רוצה שיהיה בחייך... ואני אומרת - איך אפשר להסתכל על העתיד בעיניים של תקוה כשהעתיד שלי כל כך תלוי בעבר שלי. 

אוי סווי ,כמה חסרת emo_39.png

רק העבר בונה אותנו , העתיד לא קשור לאישיות שלנו בכלל ! מי שרוצה לחיות בעתיד - זאת לא רק אטימות כי אם חזיונות וניתוק רגליים מהקרקע ! כמוך סווי - גם אני בשמחה הייתי חוזר אל העבר ולא רק בשביל לחוות חוויות טובות שנית, כי אם לתקן דברים שעשיתי בעבר, לחוות את החיים שוב מזווית תמימה של נער מתבגר , וכמובן בשביל השקעות פיננסיות נבונות ומספרי לוטו emo_02.png

אל העתיד טוב להיסתכל כשרוצים להתגבר על טראומה , מכשולים וקשיים, אבל בדיעבד תמיד תענוג יותר להיסתכל אל העבר בידיעה שעברתי את מה שעברתי בהצלחה מרובה ולמרות הקשיים ! העבר הוא בעצם נקודת האיזון שלנו בהתיחסות אל השינויים שעברנו !

זוכרת את התחושה של בית הספר כמה רצינו לקפוץ ישר לצבא למרות שהמבוגרים תמיד אמרו אתם עוד תתגעגעו לימים האלו ? ובאמת כך היה ! היום בדיעבד רבים מאיתנו מתגעגעים לימי התיכון (למעט מי שסבל שם ) וכך גם לתקופת האונברסיטה ,המעונות ..... בכינו שהתקופה לא קלה ,מבחנים לחץ ...... אבל בדיעבד זאת הייתה תקופה מדהימה, מלאת מסיבות ,חופש שלא נדבר על שובבות :)

אנשים ששלמים עם עברם !!!?? העבר שלך כל כך מושלם שאין דבר ולו חצי דבר לתקן ? פששששש את בטח מזן נדיר, כל כך מושלם שאת יודעת מה ? אני לא מבין בכלל מה את עושה בפורום הזה בכלל ? הכל כל כך מושלם אצלך, יש לך מאהב שנים אתם אוהבים עד השמיים ,אין לך עבר לתקן,אין לך חרטות בחייך, רק לפי העבר של הפורום הזה נדמה כי יש לך עבר מכוסח כאן עם לא מעט אנשים

לא פלא שאת לא רוצה לבחור בעבר ! למדת משהו בחיים מאחרים בכלל שאת מדברת על דיעות ? להישיר מבט קדימה בשאיפה להתקדם זה בסדר , אבל להישיר מבט קדימה מתוך התעלמות מהעבר זאת בריחה ואטימות !

את הולכת להקיא ממה שמיכאלה כתבה ? אני הולך להקיא מהשטויות שלך והנה זה בא emo_35.png

אני חושב שבמקרה הזה השתן עלה לך הפעם אבל גבוהה למדי !תגובה מאוד גאוותנית שלך , ובכלל כנראה שאת צודקת את הבנאדם הכי חכם עלי אדמות שלא זקוק לעברו ובטח שלא להווה - אולי בכלל באת מהעתיד מי יודע ?

אני בגאווה חוזר לתיכון - ובכלל לא חושב שהתבגרתי בלב ובנשמה ! ואני אענה לך את מה שהרבה אנשים כאן לא רוצים לענות לך בפרצוף ! אנחנו מוכנים להיתקע גם בתיכון זה עדיף מאשר לללכת מראש אל בית אבות ! את גיל הזהב יש לך בפורום קרוב , כאן זה אהבה ומי פאקינג רוצה להתבגר באהבה ? חוץ ממך כמובן

יקירי, תקשיב טוב.

ההבדל ביננו הוא שאני היחידה שמנהלת חיים מחוץ למסגרת. אם הבנת את כוונתי.

אתה נמצא פה רק בשביל הפיקנטריה, לא יותר מזה,

לזרוק סיסמאות, שורות סתומות, וטאוריות הזויות שאין להם שום בסיס במציאות, כל אחד יודע, ולא רק אתה.

אתה רוצה לדבר בשם אחרים? אני בשונה ממך אין לי בעיה לקבל דעות אחרות ושונות משלי, ולך מצד שני....... רק שמישהו יעז!

יותר מזה, אני מזמינה את כל מי שלא מסכים איתי, להגיב.

כמו שאתה בטח יודע, (אולי לא) כל אחד שנמצא כאן, נמצא כאן בגלל סיבות כאלה ואחרות שקשורות לזוגיות בבית. 

ולא, אין לי מאהב שנים רק שנה, אבל זאת מערכת יחסים אוהבת טובה ויציבה, כזאת שאני מאחלת לכל אחד מהחברים כאן, וזה לא משהו שאפשר לומר עליך. 

אז תחסוך לי את התגובה הבאה שלך, כי שוב תהיה מלאה בהעמדת פנים של קדוש מעונה, משהו שאתה ממש לא!

sorry את מה שאתה מוכר לאחרים, אני לא קונה!

אייני מתפלאה !

בושי והיכלמי.

איזה יבלות יקירתי?

היבלות היחדות כאן הן שלך! מה קרה? מפריע לך שאני לא מצטרפת למקהלת המעריצים / מעריצות שלך? 

מי שצריכה לבוש ולהיכלם זאת את, על כך שאינך מוכנה לראות או לשמוע אנשים בעלי דעות שונות משלך,  ואפילו מעזה לקרוא להם בשמות גנאי כאלה ואחרים.

ואל תתפלאי שאני מגיבה בצורה מהזאת, את התחלת! האם חשבת לרגע שאשב בצד ופשוט אתן לך לכתוב כרצונך, מבלי להגיב?

אגב, אם אני הייתי במקומך היה מאוד מביך אותי פוסט ההערצה שפתחו לך, והייתי מבקשת להפסיק עם זה מייד, אבל את כנראה מאוד נהנית כמו החבר שלך מהסגידה חסרת הבסיס והשחר.

וכן, גם אני סיימתי להגיב לך, את פשוט סתומה בהערצה עצמית, 

מכשפה-כשמך כן את !

אכולת קינאה,

ורדופת פראנויות!

שלי נעלייך מעל רגלייך בדברך,  על OK !!!!!

את מה שאני מוכר לאחרים לא הייתי מביא לך ולו בחינם !!! את העוקצניות שלך רבים לא אוהבים כאן וזה לא סוד , את פוגעת באנשים היחידים שכן איכפת להם מהמקום הזה ! החיים שלך תמיד מאושרים והאהבה שלך פורחת ? אז מה את עושה כאן יום ולילה ? לפני כמה ימים אמרת שזהו דיי את פורשת- לא נראה כך ! אם את זקוקה לעזרה פשוט תגידי ותקבלי תמיכה מכולם כולל אותי, אבל את לא זקוקה לתמיכה, לא לעיצות חלילה מאף אחד, את תמיד יודעת הכל וחכמה כל כך , עד כדי כך שתמיד אבל תמיד את עוקצת אחרים עם המירמור שלך, מה הפלא שרוב רובם של האנשים כאן לא רוצים לתקשר איתך ? לבקש סליחה ,עזרה או אפילו לקבל דיעת אחרים מעולם לא הזיקו לאף אחד ולהיפך זזה רק העצים את הבנאדם, אבל כנראה שלך יש הסבר שונה לכך שאת מבלה כאן יום ולילה ! להטיף ולהטיף ולהטיף  אם טוב לך עם החכמה שלך אז אולי תמהרי למכון וויצמן זה יעזור להם !

כמו שאמרתי - לך יש מאהב נפלא פשוט ולנטינו ! הכל נהדר אצלך - לבריאות ! אז למה להשוויץ שיש לך הכול ? מה עושה כאן אדם שיש לו הכל ?! לכי תחיי את החיים האמיתיים שלך ! לי להבדיל ממך - אין לי הכל - ובטח לא את האהבה שיש לך שאגב אם זה מה שהאהבה עשתה לך אז "יוסטון יש בעיה ! לגבי אחרים - הם רומזים לך ואומרים לך לא פעם ! שלא נעים להם מהתגובות שלך בכלל ! אבל אף אחד לא חייב להצהיר לך את זה בפוסט ובכל זאת ניסו להגיד לך לא מעט אנשים כאן - תפני אלהם שוב אולי הם ייכתבו לך באותיות קידש לבנה ! דורייאן וומן 41 אמרו משהו חכם מאוד ! זה פוסט צורם מאוד מאוד ! אבל את הקרדיט אני נותן לך כי זה בהחלט מה שמירמור עושה לבנאדם ! טוב גברת מושלמות - לך יש הכל ולי אין כלום לבינתיים , אני צריך למצא עוד אהבה להיום להבדיל ממך אז שלא תתבלבלי לרגע - אני בהחלט בונה על הדמות של הקדוש מעונה emo_27.png, וככזה אני לא רוצה להידבק מהרי של השתן שעלה לך גבוהה לראש - אבל בנאדם הבטיח משהו לפחות תקיימי את מה שהבטחת כלפי עצמך וצאי לפנסיה או שזאת סתם היה "קאלאם פאדי " כרגיל

אייני מתפלאה !

בושי והיכלמי.

איזה יבלות יקירתי?

היבלות היחדות כאן הן שלך! מה קרה? מפריע לך שאני לא מצטרפת למקהלת המעריצים / מעריצות שלך? 

מי שצריכה לבוש ולהיכלם זאת את, על כך שאינך מוכנה לראות או לשמוע אנשים בעלי דעות שונות משלך,  ואפילו מעזה לקרוא להם בשמות גנאי כאלה ואחרים.

ואל תתפלאי שאני מגיבה בצורה מהזאת, את התחלת! האם חשבת לרגע שאשב בצד ופשוט אתן לך לכתוב כרצונך, מבלי להגיב?

אגב, אם אני הייתי במקומך היה מאוד מביך אותי פוסט ההערצה שפתחו לך, והייתי מבקשת להפסיק עם זה מייד, אבל את כנראה מאוד נהנית כמו החבר שלך מהסגידה חסרת הבסיס והשחר.

וכן, גם אני סיימתי להגיב לך, את פשוט סתומה בהערצה עצמית, 

את מדברת על קהילת מעריצים קטנונית שכמוך ! חחחחחח

יש מושג שאת לא מכירה ולזה קוראים חברים ! בעינייך חברים זה מושגים של אדונים ומשרתים ! בעיננו זאת חברות אמיצה גם מעבר למחשב , על כך את אכולת קינאה ? את יודעת שמקום לקרוז אני אישית שיריינתי לך ורק בגלל זה, זה עלה לי ביוקר כי אף אחד לא רצה לבא את יודעת ? אני לא רוצה לפתוח כאן שום דבר אבל את יכולה למכור הצהרות למי שלא יודע דבר , ואגב גם את שאר ההצעות שלי לצערי אני לוקח בחזרה ,את לא יכולה לדרוך על אנשים בתירוץ של דיעה חלוקה ותו לא ! במילים פשוטות חוץ ממטאטא שלך את יכולה לענות לעצמך על התשובה למה אף אחד לא רוצה להתחבר איתך בחוץ !!!
את יכולה אגב לבקש עד מחר מה יפסיקו ומה לא אבל הפוסט על מיכאלה יישאר כפי שהוא למרות הקינאה שלך את לא בעמדה של להחליט או לקבוע ואין לי מושג למה את מרגישה כאילו את והמטאטא שלך בעלי הבית emo_17.png

הכול התחיל מהמילה אטימות.   ???

באמת מילה שיכולה להיות קשה, אבל מהכרות אישית שלי עם מיכאלה – לא היה כאן רצון וכוונה לפגוע, ולקחת את זה למקום של העלבות אישית זה לא בהכרח נכון.

אבל להוציא מזה, אני פונה לכולנו.

רבותי – הבלגה. לדעתי, גם אם נפגענו, ולא חשוב אם ממסר כלשהו (או תגובה למסר, או תגובה תגובה למסר), לא נכון להחזיר באותה מטבע. אני לא מצדד בלהגיש את הלחי השנייה. אני כן קורא להרהר רגע, האם תגובה שמגיעה ממקום של עלבון ואולי גם כעס, תורמת לנו והאם תורמת לפורום כולו.

היו לי שיחות עם מספר חברים בפורום לגבי הפורום ולגבי רוח הדברים ואני רוצה לנצל את ההזדמנות לכתוב אותם גם כאן. אני, כמו כולם, רוצים לראות את הפורום כבית וירטואלי, וכמקום שהולך ומשתפר עם הזמן. תמיד יהיו דברים שירגיזו אותנו, או דברים שנראים לנו כהתחלת עימות. אפשר להגיב להם, ולתת במה למריבה, ואפשר לא לענות בפומבי, ולתת את המקום ותשומת הלב לדברים החשובים או הרצויים, ואת הרגשות הרעים לפתור במייל אישי, או אפילו בשיחת טלפון. אני בטוח שכול מקרה של חילוקי דעות יפתרו בקלות במייל או בשיחת טלפון קצרה.

כמו שכתבתי, אני פונה לכולנו. אני מניח שגם אני טועה, וגם אני צריך לשים לב.

בואו נניח למריבות הללו, ונשאיר אותן מאחורינו.

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר