מנהרת הזמן

, , , , ...

מנהרת הזמן

חברים

בואו נקיים דיון מעניין (אותי בכול מקרה)

אילו יכולנו לחזור לנקודת זמן בעבר

מה היינו רוצים לשנות?

(ורצוי שיהיה קשור לעולמנו,בקשרים החוקיים והאסורים)

הנושא נעול

אילו הייתה ניתנת לי ההזדמנות לחזור לעבר..

הייתי רוצה לחזור לנקודה שלפני הפרידה מהמיתולוגית

ולנסות לתקן לפני הפרידה.

לצערי היום אחרי 15 שנה ,אני עדיין חי עם השאלה:

"מה היה אילו?"

לא חוזרת לשום נקודה,

לא נוהגת להביט אחורה, רק קדימה, ואני נמצאת במקום טוב בחיים שלי, 

אז נכון, לא הכל מושלם, אבל אצל מי כן?

נושא ממש מעניין , שגיא.

הייתי רוצה לאמר הרבה יותר , מכפי שאני יכולה -

הן בכל זאת - זהו דיון פתוח ועוד שניים או שלושה אנשים , מקשיבים !

זה יותר מתאים לארבע עיניים  - אך אנסה.

בגדול ( ושוב מפאת הנסיבות ) ,אני מצטערת שלא ידעתי לקרוא בזמן את הכתובת על הקיר.

שלא הבנתי כי יש סימנים המוליכים לעבר מקום מסויים.

כפקטור , הייתה לכך חשיבות עליונה - אפילו גורלית!!!

אני רוצה לחזור לשם היום , כשאני מבינה את אותיות קידוש הלבנה - ושתינתן לי הזדמנות נוספת.

אני יודעת שאם זה היה ליכול לקרות - זה היה הופך את כל חיי - באיבחה אחת !

זה מסוג הדברים , שלאחר שאני מעלה אותם בזכרוני - הם איינם מרפים ממני וטורדים את מנוחתי !

רוצה לחזור לשם עם ביטחון ותחושה של ערך עצמי גבוה - כבר למן ההתחלה , ולא כדבר שיבוא לו במשך שנות חיי .

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

אני הייתי רוצה לחזור

לתיכון   emo_13.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

נושא ממש מעניין , שגיא.

הייתי רוצה לאמר הרבה יותר , מכפי שאני יכולה -

הן בכל זאת - זהו דיון פתוח ועוד שניים או שלושה אנשים , מקשיבים !

זה יותר מתאים לארבע עיניים  - אך אנסה.

בגדול ( ושוב מפאת הנסיבות ) ,אני מצטערת שלא ידעתי לקרוא בזמן את הכתובת על הקיר.

שלא הבנתי כי יש סימנים המוליכים לעבר מקום מסויים.

כפקטור , הייתה לכך חשיבות עליונה - אפילו גורלית!!!

אני רוצה לחזור לשם היום , כשאני מבינה את אותיות קידוש הלבנה - ושתינתן לי הזדמנות נוספת.

אני יודעת שאם זה היה ליכול לקרות - זה היה הופך את כל חיי - באיבחה אחת !

זה מסוג הדברים , שלאחר שאני מעלה אותם בזכרוני - הם איינם מרפים ממני וטורדים את מנוחתי !

רוצה לחזור לשם עם ביטחון ותחושה של ערך עצמי גבוה - כבר למן ההתחלה , ולא כדבר שיבוא לו במשך שנות חיי .

כול הכבוד לך מיכאלה

בדיוק לזה כיוונתי בפוסט,הבנת אותי.

האם היום עם הבגרות והניסיון שצברנו לאורך השנים,

הייתה ניתנת לנו ההזדמנות לחזור לנקודת זמן בעבר

לאיזו נקודה היינו חפצים לחזור?

ואיך היינו מתמודדים עם.......... העבר?

אוףףףףףףףףף  חיכיתי לתגובתך וטוב שבאה

עכשיו נשמע את חברינו עונים.

אני הייתי רוצה לחזור

לתיכון   emo_13.png

הלוווווווווווווווו

שירלי מתוקה

אני יודע שאת מסוגלת להרבה יותר

חישבי,נמקי ופרטי.

אני הייתי רוצה לחזור

לתיכון   emo_13.png

הלוווווווווווווווו

שירלי מתוקה

אני יודע שאת מסוגלת להרבה יותר

חישבי,נמקי ופרטי.

אין  על מה לחשוב    ,  למה אני בדיוק מסוגלת ?emo_02.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

שגיא, לא הייתי משנה ולא הייתי חוזרת אחורה לשום תקופה. כי אני מאמינה שכל מה שקורה, לא קורה סתם ויש סיבה לכל דבר.

לא משנה כמה רע או טוב חוויתי , הכל קורה לטובה! 

על כן, היום אני נמצאת במקום שאין מה לשנות או להוסיף. 

ואם הייתי מתעסקת במה היה קורה אילו, לא הייתי מתקדמת. 

שבת שלום חברים יקרים...

emo_39.png

emo_01.png

כמו שכתבה דידוש,

כל נקודה בחיים שעברנו, לימדו אותנו משהו, אם טוב או רע, קרואים לזה נסיון חיים. ורובנו כאן נמצאים בגיל הזה.

אני מאוד גאה לעמוד כאן, בשלב זה של החיים, ולומר אני אישה בשלה שראתה כמה דברים בחיים שלה,

זה היתרון שלי על פני בנות ה-20. 

להסתכל כל הזמן קדימה - זה נחשב לחיובי.

להסתכל קדימה ולא להיישיר מבט לאחור - יש בכך מידה של אטימות !

לא מאמינה שיישנו אדם-בר דעת אשר שלם עם כל מה שקרה לו בחייו , ולא קרה שלפחות פעם אחת ולו לשניה , היה רוצה לחזור

למקום כלשהו מתחנות חייו ולגרום שם למפנה ושינוי.

ובלי שום קשר לנושא הפוסט.באמת אפשר לשכוח ולהשאיר את העבר מאחור ? לא ייתכן כדבר הזה ! העבר שלנו זה אנו היום .

לולא העבר אין הווה ! יש צורך במידה ראויה של כבוד לעבריינו.וגם אם הוא לא בדיוק סגה בשושנים.

לא מאמינה שיישנו אדם-בר דעת אשר שלם עם כל מה שקרה לו בחייו , ולא קרה שלפחות פעם אחת ולו לשניה , היה רוצה לחזור

ובלי שום קשר לנושא הפוסט.באמת אפשר לשכוח ולהשאיר את העבר מאחור ? לא ייתכן כדבר הזה ! העבר שלנו זה אנו היום .

לולא העבר אין הווה ! יש צורך במידה ראויה של כבוד לעבריינו.וגם אם הוא לא בדיוק סגה בשושנים.

יש לי 2 עיניים...אחת להביט אחורה ואחת להמשיך קדימה...אבל לא להביט אחורה כדי לצבור יאוש וגעגועים, אלא כדי לבחון את עצמי על טעויותי מן העבר ולשפרם בעתיד! 

בזמן אחור לא הייתי חוזר, אבל אם רק יכלתי להחזיר לעצמי קורטוב של תמימות מפעם.....אבל החיים כידוע מחספסים אותנו,אז הנני כאן,במלוא קומתי,כמו שאני, בטוח שעוד אטעה לא מעט,ובטוח שבעודX שנים אתגעגע לחלק היחסי של  התמימות שעדיין לא אבדה לי...

אגב,המתחרט על  עברו,אין סיכוי לעתידו יען שהוא שקוע בו ולא מותיר לעצמו כוחות להתקדם.... 

שבת שלום יקיריי.

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

כמו שכתבה דידוש,

כל נקודה בחיים שעברנו, לימדו אותנו משהו, אם טוב או רע, קרואים לזה נסיון חיים. ורובנו כאן נמצאים בגיל הזה.

אני מאוד גאה לעמוד כאן, בשלב זה של החיים, ולומר אני אישה בשלה שראתה כמה דברים בחיים שלה,

זה היתרון שלי על פני בנות ה-20. 

emo_45.png

emo_01.png

מכיוון שכולם ברחו מהעבר שלהם ולוטשים עיניים רק אל העתיד . לי לך מיכאלה יהיה הרבה מקום פנוי emo_02.png

אני בדיעה שלך יקירתי ! העבר שלנו לטוב ולרע הוא חלק מאיתנו. בזכותו אנו רוכשים ניסיון ובזכותו מפיקים לקחים. אני מקבל את העבר שלי עם ללא חרטה אבל באהבה . הרבה לקחים מופקים רק בזכות מחשבה על העבר כך גם חשבון נפש. לשאלתך שגיא הייתי חוזר בשמחה לא לנקודה אחת אלא לכמה !!! כל כך הרבה זכרונות טובים וחוויןת מדהימות כמו קשרים מהעבר שהותירו טעם של עוד ועוד .מי שמקבל את עצמו בגאווה כפי שהוא ובאהבה לא צריך לברוח מעברו אלא אם כן הוא שחור ! אפשר לחזור לאהבה הראשונה או לתקופת התיכון ??? שאפו שגיא העלית פוסט מדהים ובזכותו אני רץ לעברי בזכרונות ובאלבום תמונות  

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

מכיוון שכולם ברחו מהעבר שלהם ולוטשים עיניים רק אל העתיד . לי לך מיכאלה יהיה הרבה מקום פנוי emo_02.png

אני בדיעה שלך יקירתי ! העבר שלנו לטוב ולרע הוא חלק מאיתנו. בזכותו אנו רוכשים ניסיון ובזכותו מפיקים לקחים. אני מקבל את העבר שלי עם ללא חרטה אבל באהבה . הרבה לקחים מופקים רק בזכות מחשבה על העבר כך גם חשבון נפש. לשאלתך שגיא הייתי חוזר בשמחה לא לנקודה אחת אלא לכמה !!! כל כך הרבה זכרונות טובים וחוויןת מדהימות כמו קשרים מהעבר שהותירו טעם של עוד ועוד .מי שמקבל את עצמו בגאווה כפי שהוא ובאהבה לא צריך לברוח מעברו אלא אם כן הוא שחור ! אפשר לחזור לאהבה הראשונה או לתקופת התיכון ??? שאפו שגיא העלית פוסט מדהים ובזכותו אני רץ לעברי בזכרונות ובאלבום תמונות  

יש צורך במידה של בגרות ביכדיי להכיר בעבריינו , ויותר מכך -בטעויותיינו !ואם אנו חכמים מספיק, אנו לומדים מהטעויות.ומה שנותר הוא - לאזור הרבה אומץ , ולשאוב מספיק כוחות וחוזק כדיי לתקן את אותן טעויות מהעבר.

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר