מוזר לי

מוזר לי

היי הייתי מעוניין לדעת אם זה תקין להגיע לפה גם כשאתה אוהב את אשתך ולעולם לא בגדת? אני צעיר יחסית (37) ולא שלא התחילו איתי בנות צעירות אפילו בלי להשתחצן אבל הייתי רוצה לשתף אתכם ולנסות להבין מה קורה והאם זה קרה פה למשהו או משהי בגילי?

אתה אומנם צעיר בגילך אך ישנם/ן גם צעירים/ות יותר שמגיעים למצב הזה כל אחד ונסיבותיו..

לפני שאתה באמת נכנס לעולם הזה אני ממליצה לך לבדוק עם עצמך..

ראשית, האם ניסית ועשית הכל על מנת לשקם את המצב בבית ?

האם אתה סמוך ובטוח שאין מצב ואין משהו שיגרום לדברים שם להשתנות?

במידה ועברת את השלב הזה אתה צריך לבדוק עם עצמך למה אתה מסוגל רגשית וטכנית,

מה אתה מחפש, מה בעצם היית רוצה לחוות? מעין תאום ציפיות עם עצמך..

רצוי להגיע לשלמות עם עצמך לפני מעשה...

בכל אופן, בפורום החמים הזה תוכל לשתף בכל שאלה, תהייה או חוויה

ואני בטוחה שתקבל מענה פרגון וחיבוק ענק

בהצלחה לכאן או לכאן :)

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

היי הייתי מעוניין לדעת אם זה תקין להגיע לפה גם כשאתה אוהב את אשתך ולעולם לא בגדת? אני צעיר יחסית (37) ולא שלא התחילו איתי בנות צעירות אפילו בלי להשתחצן אבל הייתי רוצה לשתף אתכם ולנסות להבין מה קורה והאם זה קרה פה למשהו או משהי בגילי?

37 ואתה צריך אישור ?

אני גם אוהב אשתי ואני מחפש מה שאתה מחפש אז סה סימן שהכל תקין אמיגו

אם טוב לכם ואתם אוהבים, אז צאו מפהה ומהררר, זה לא המקום בשבילכם,יכול להיות שזה מסקרן אותכם ,אבל שלא תמצאו את עצמכם בתוך זה.....

מי שלא מסוגל שלא יכנס לזה , אבל לא צריך לברוח ומהר למי שמחפש אהבה זה המקום הכי אוהב ומחבק

ראשית אני רוצה להודות לכם 

עכשיו לשאלה אם ניסיתי ״לטפל״ במה שמה שלא הולך אצלי אז אני חושב שכן וזה מה לעשות כבר לא עובד אני חושב שהייתי רוצה לחזור קצת לגיל העשרה שהכל מותר והכל כשר כי יכול להיות שהשיגרה היא שהזמינה אותי לכאן אני חושב שאני מוכןלנסות משהו אחר הרי גם הדג הכי טעים יכול להיות גם הפוך אם הטיבול לא נכון

עכשיו לשאלה אם ניסיתי ״לטפל״ במה שמה שלא הולך אצלי אז אני חושב שכן וזה מה לעשות כבר לא עובד אני חושב שהייתי רוצה לחזור קצת לגיל העשרה שהכל מותר והכל כשר כי יכול להיות שהשיגרה היא שהזמינה אותי לכאן אני חושב שאני מוכןלנסות משהו אחר הרי גם הדג הכי טעים יכול להיות גם הפוך אם הטיבול לא נכון

למהלא !

אתה לא צריך לספק הסברים לאחרים, אתה צריך להיות בטוח בעצמך שאתה מוכן לקחת את הסיכונים ואת ההשלכות , זה שניסית לשקם את היחסים בבית ולא הצלחת זה מראה כמה אתה בוגר ! השאלה היא האם אתה מסוגל להתמודד עם המצפון ? במידה וכן אז אין שום בעיה ובטח לא לגיל שלך ! הרבה מחפשים את מה שאתה רוצה חלק מצאו וחלק עדיין מחפשים, המלצה שלי תשמור על ראש מאוזן שלא חלילה תסגיר את עצמך וכמובן בחר לך את המיוחלת עפ"י מה שאתה מחפש , אם אתה בעניין של רגש אז חשוב שזה יהיה הדדי וששניכם משדרים על אותו גל ! אם אתה מחפש נטו סקס אז גם חשוב ששני הצדדים ידעו מה הציפיות על מנת לא לשחק ברגשות של אף אחד !

ברוך הבא ובהצלחה :)

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

מחפש אותך מיוחדת ובעיקר שונה שונה מפעם שונה ממה שאני מכיר יש לי המון מה להציע 

בקשר לכיוון והקצב נחליט יחד 

אשמח לקבל הצעות כי לי יש המון מה להציע 

יש סיפור על איזה רב ידוע ומקובל באיזו עיירה בפולין או ברוסיה .

יום אחד אסף הרב את תלמידיו /חסידיו ואמר להם שהוא מתלבט עם להתחיל לעבוד בעיירה לא רחוקה.

אולי יש טעם לפתוח שם איזה כוילל או ישיבה.

רק שבשביל לדעת מה באמת קורה בעיירה ומה באמת הפוטנציאל התמון בה - החליט לשלוח שני חסידים שישהו באותה עיירה במשך כשבועיים ובתום הזמן - יחזרו ויספרו את התרשמותם.

ובכן - חלפו השבועיים ושני החסידים חוזרים אל הרב ושוב נאספים החסידים לשמוע מה בפיהם.

תשמעו... מספר חסיד אחד. העיירה ההיא - מלאה בתלמודי תורה, כויללים, ישיבות, בתי כנסת ובתי מדרש.

הרבה רבנים ותלמידי ישיבה סובבים ברחובותיה ותפילות וזמירות נשמעים בכל מקום. בקיצור - מתאים לנו !

לעומתו קם החסיד השני ומספר על בתי מרזח, בתי בושת - לא עלינו - ותושבים שמתפרנסים מרמיה ומגזל. סדום ועמורה הם ערי צדיקים לעומתם ומה לנו ומה להם ומה יש לנו לחפש שם?

תגיד רבי - שואלים החסידים את כבוד הרב - אתה בטוח ששניהם שהו באותה עיירה?

בטוח. ענה הרב.

אז איך זה שכל אחד חזר עם התרשמות שונה כל כך?

פשוט מאוד - ענה הרב - כל אחד חיפש (וגם מצא) את מה שרצה...

וכך גם הפורום הזה.

בגילי אני יכול להיות האבא שלך (בלי לנסות לפגוע - חלילה) ומן הסתם אני נשוי קצת יותר שנים, בדרך כלל אוהב את אישתי ומה שחשוב - מאז שהכרתי אותה ועברנו לחיות יחד - לא הייתי עם אף אחת אחרת, אפילו לא במחשבות (!).

וזה לא משום שאני צדיק. אני לא.

כך שאתה יכול להמשיך ולכתוב ולקרוא כאן וזה בסדר גמור, כי כמו שכתבתי - כל אחד מחפש את מה שהוא רוצה...

אם הוא (או היא) מוצא ? זאת כבר שאלה אחרת . emo_02.png

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

למה לא ,

ובאמת , למה לא ?

איינך צריך לתרץ מיניי תירוצים.אתה כאן , ולא לחינם.

מדברייך אני מתרשמת , כי יש בך געגוע לפעם. לחזור לתמימות הנעורית של אז.

לחוות ראשוניות והתרגשות בצידה.באופן כתיבתך ניכר ,כי אתה ממש רוצה.

תן דרור לרגשות המציפים אותך.

בהצלחה.

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

אם טוב לכם ואתם אוהבים, אז צאו מפהה ומהררר, זה לא המקום בשבילכם,יכול להיות שזה מסקרן אותכם ,אבל שלא תמצאו את עצמכם בתוך זה.....

S. G היקרה !

נמצאים כאן אנשים בוגרים ושיכלם בראשם.מדוע את מזהירה כאן את האנשים, מאייזה אסון גדול העומד להתרחש מעלייהם ? !

מי שטוב לו ואוהב , במיילא לא יהיה כאן.וסקרנות עוד לא הרגה אף אחד !מותר להיכנס לכאן,לקרוא ולהיתרשם , ולאהוב או שלא לאהוב.אף אחד מתוך סקרנות גריידא,לא ייכנס לקשר שכזה.

להזכירך.מוכר לך ? " והנה זה קרה לי.הכרתי בחור בן 35 - רגיש,עדין,מפרגן,אוהב,תומך.ממש משלים את כל מה שאיין לי בבית. "

" אני מודה שאני אוהבת מאוהבת ויש לי רגשות עזים כלפיו. "!!!!!!!!!!!!

S.G - חווית,נהניית,התרגשת.,התענגת ?! מיצית ? הניחי לאחרים בבחירתם .

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

אני התחלתי לבגוד בגיל 32 וכשאני משחזר לאחור הרבה פעמים הייתי על סף בגידה ולקחתי צעד אחורה גם לפני כן.

אז זה לא קסם ואתה תגלה על עצמך הרבה דברים בתהליך אז קח את הזמן.

לי אישית זה שיחרר בדיוק את התמימות שאתה מדבר עליה... היום אם אני רואה בחורה יפה אני פשוט פותח איתה בשיחה, ואם מתחשק לי מחמיא לה. דווקא כי אני יודע שכדי לבגוד באשתי איתה אני נדרש להרבה יותר מאשר סתם שיחה ומחמאות מול אישה יפה כלשהי. אז הייתי ממליץ לך להתחיל משם, זה סוג של ארגז חול לשחק בו בלי להסתכן יותר ממה שהקצב שלך מאפשר. גם העולם הוירטואלי הוא ארגז חול שכזה. אז אל תיחפז לעשות שטויות, קח את הזמן בכיף ותהנה מהתנליך.

יש סיפור על איזה רב ידוע ומקובל באיזו עיירה בפולין או ברוסיה .

יום אחד אסף הרב את תלמידיו /חסידיו ואמר להם שהוא מתלבט עם להתחיל לעבוד בעיירה לא רחוקה.

אולי יש טעם לפתוח שם איזה כוילל או ישיבה.

רק שבשביל לדעת מה באמת קורה בעיירה ומה באמת הפוטנציאל התמון בה - החליט לשלוח שני חסידים שישהו באותה עיירה במשך כשבועיים ובתום הזמן - יחזרו ויספרו את התרשמותם.

ובכן - חלפו השבועיים ושני החסידים חוזרים אל הרב ושוב נאספים החסידים לשמוע מה בפיהם.

תשמעו... מספר חסיד אחד. העיירה ההיא - מלאה בתלמודי תורה, כויללים, ישיבות, בתי כנסת ובתי מדרש.

הרבה רבנים ותלמידי ישיבה סובבים ברחובותיה ותפילות וזמירות נשמעים בכל מקום. בקיצור - מתאים לנו !

לעומתו קם החסיד השני ומספר על בתי מרזח, בתי בושת - לא עלינו - ותושבים שמתפרנסים מרמיה ומגזל. סדום ועמורה הם ערי צדיקים לעומתם ומה לנו ומה להם ומה יש לנו לחפש שם?

תגיד רבי - שואלים החסידים את כבוד הרב - אתה בטוח ששניהם שהו באותה עיירה?

בטוח. ענה הרב.

אז איך זה שכל אחד חזר עם התרשמות שונה כל כך?

פשוט מאוד - ענה הרב - כל אחד חיפש (וגם מצא) את מה שרצה...

וכך גם הפורום הזה.

בגילי אני יכול להיות האבא שלך (בלי לנסות לפגוע - חלילה) ומן הסתם אני נשוי קצת יותר שנים, בדרך כלל אוהב את אישתי ומה שחשוב - מאז שהכרתי אותה ועברנו לחיות יחד - לא הייתי עם אף אחת אחרת, אפילו לא במחשבות (!).

וזה לא משום שאני צדיק. אני לא.

כך שאתה יכול להמשיך ולכתוב ולקרוא כאן וזה בסדר גמור, כי כמו שכתבתי - כל אחד מחפש את מה שהוא רוצה...

אם הוא (או היא) מוצא ? זאת כבר שאלה אחרת . emo_02.png

אמוטצ !

בלי בולשיט - סיפור יפה  העלית ועם מוסר השכל מאוד ברור , מי היה מאמין שאני אומר אבל בהחלט

אתה ראוי על כך, ומגיע לך שאפו אמוטצ !!! emo_45.png

כשאמרתי לך שעליך לשאול את עצמך "האם ניסית הכל כדי לתקן .." לא התכוונתי לכך שאתה צריך לתת לנו תשובות אלא באמת ללבדיקה עצמית שלך..למחשבה עמוקה שלך עם עצמך על מנת להגיע לשלמות עם מה שעתיד לקרות..

אלו לא התחבטויות קלות ...

ברגע שאתה שלם עם עצמך זה אומנם לא חוסך ממך לחלוטין את תחושות האשם המתלוות באופן טבעי

אך בהחלט מקל ומאפשר לך לפעול עפ"י הצרכים שלך...

אני לא אומרת לך את הדברים הללו מתוך שיפוט או כדי להרתיע אלא מתוך ניסיון..

מתוך ידע לגבי תחושות כאלו ואחרות שבאות ומתלוות לעולם האסור הזה באופן טבעי

כפי שהציעו פה, גם לדעתי כדאי שתכנס לזה לאט לאט בצעדים קטנים..תבחן את הגבולות שלך עד שתדע למה אתה מצפה מקשר כזה האם אתה בכלל בנוי לזה? מה באמת היית רוצה..ואז יוותר לך פשוט לזרום עם זה :)

בהצלחה לך :)

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

חלית ?..... נפצעת ? .......

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר