מחפש להכיר אישה דתיה ונשואה כמוני לקשר

היי

אני גבר דתי ונשוי שלא מעוניין לבגוד, אך המחשבות והרצונות לא מרפים. מחפש להכיר מישהי בסטטוס דומה לקשר בו נוכל לדבר ולפרוק מחשבות שאין מקום אחר לבטא אותן...

אשמח להכיר.

נועם

לא מעונין לבגוד אבל מחפש?

תיאוריה מענינת, זה בערך כמו לאכול את העוגה ולהשאירה שלמה.

הגעת לכאן, נפלת למים, תתחיל לשחות אחי-בהצלחה.

בשביל לשתף צריך להכיר? בשביל זה בדיוק נועד הפורום, לשתף ולדבר...

אז יאללה,הפשל שרוולים וזרום...

ברוך הבא

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

ברוך הבא

שיהיה לך המון בהצלחה

בעזרת השם כמובן

כן יהי רצון

שגיא, שלא תתחיל להתלהב לי פה עם מי שבירך :-)

יוסי, אם כבר אז "אשת חיל מי ימצא.." emo_01.png

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

בזמן האחרון יש ביקוש אדיר לדתיות !

יש משהו שאני מפספס כאן ?

אולי זה קשור לפאה או לכובע עם הפרח ?

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

יש משהו שאני מפספס כאן ?

רק לפרח:-)

יש משהו שאני מפספס כאן ?

o.k לי זה נראה כמו משהו שאולי קשור ל"צניעות"???

emo_02.png

emo_01.png

אוקיי. אז אני בן 28 נשוי + 3. ויש לי בעיה, אני חושב ומפנטז כל הזמן על נשים אחרות. זה פשוט לא עוזב אותי. טוב לי עם אשתי ואני אוהב אותה, אבל מבחינה מינית זה לא מספק אותי.

מדובר ברמה כזאת שאני לא מבין איך אשרוד ללא התנסות נוספת. אני חש שמספיק פיתוי קטן למשל במקום העבודה ואני רץ על זה.

אגב, הסיבה שחיפשתי דתיה, היא רק משום שתהיה בינינו הבנה ותקשורת טובה יותר עקב אורח החיים הדומה. לא מאיזו שהיא סטיה או פטיש לדתיות.

יוסי, אם כבר אז "אשת חיל מי ימצא.." emo_01.png

אשת חיל אין מצב עבורו....

כי הוא לא מחפש,אז איך ימצא???

ממודעה סתמית בפורום.... נו באמת:-)

אוקיי. אז אני בן 28 נשוי + 3. ויש לי בעיה, אני חושב ומפנטז כל הזמן על נשים אחרות. זה פשוט לא עוזב אותי. טוב לי עם אשתי ואני אוהב אותה, אבל מבחינה מינית זה לא מספק אותי.

מדובר ברמה כזאת שאני לא מבין איך אשרוד ללא התנסות נוספת. אני חש שמספיק פיתוי קטן למשל במקום העבודה ואני רץ על זה.

אגב, הסיבה שחיפשתי דתיה, היא רק משום שתהיה בינינו הבנה ותקשורת טובה יותר עקב אורח החיים הדומה. לא מאיזו שהיא סטיה או פטיש לדתיות.

שמע נא, לחשוב זה  בסדר,לפנטז בכיף,והלוואי בשבילך שתחווה פיתוי קטן או גדול ותהנה...קטן  עליך ועלינו.

אבל לא באמת הבנתי למה עם דתיה תהיה לך תקשורת יותר טובה? היא יותר אשה מ" ההיא עם המכנסיים"?

לא יודע,גם אני דתי, והתקשורת שלי נפלאה עם כולן( נראה לי:-) ואדם הוא אדם באשר הוא ... אדם!!!!

יכול להיות שדברים נשגבים מבינתי? אולי, אבל בנתיים גיליתי נשים,ללא פאה ופרח,אבל עם לב ונכונות לעזור,ואהבה אינסופית כמעט..שספק אם הפאה תוכל להכיל:-)

ואני חשבתי שחיפשת דתיות בגלל ה-emo_49.png :)

בכל אופן אם כבר אתה מחפש משהו אסור אז אולי על הדרך תתנסה גם "באורח חיים" אחר ? לך תדע אולי תאהב את זה , מי זקוק להיכנס למיטה עם "תריי"ג מצוות "  אבל עדיין נועם ! אני אומר לך היום יש ביקוש חזקק לדתיות ואני עדיין מפספס למה ?

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

הי נועם.

א. אני מתנצל על התגובה הקודמת שלי, במעלה הדף, הייתי במצב רוח זחוח וזה ניכר בתגובה-לא התכוונתי ללעוג.

26 גיל קצת מוקדם להתחיל לחפש השלמות ותחליפים לדעת רובנו כאן. אך בהתחשב במאפין הדת בחייך אני מניח שלא נחשפת כמונו ה"מאושרים" החילוניים לפיתויים וגירוים מהסביבה הקרובה שדי אפופה במין ומיניות מעט יותר מדי לטעמי.

יש לך זוגיות טובה לדברייך וכמה מההלכות הנהוגות בין גבר לאשה בדת עשויות אפילו אם לא כוונו כך במקור להגביר את החשק למצוות פרו ורבו.עדות לכך אפשר למצוא בריבוי הטבעי הגבוה בקרב חוגים דתיים שנשותיהם רחוקות מטיפוח ולעיתים אף נדמה שבכוונה.

ימים אסורים התרחקות פיזית מגבירים את הגירוי והפן הדתי של מצווה מעודד קשר אפילו אם היחסים בין בני הזוג אינם מושלמים (מי מאיתנו לא הלך לישון בסלון אחרי שהאשה החמיצה פנים בעקבות מריבה טיפשית?  emo_11.png )

לאור כל זאת עצתי לך וזאת בניגוד לדעתי בדרך כלל-נסה ללבן את הבעיה מול האשה, ספר לה על מה שעובר עלייך, רמוז או אמור בפה מלא על דברים שאתה רוצה לעשות לה ודברים שאתה היית רוצה לקבל ממנה.

מי יודע? אולי תגלה לפתע מעין של מיניות מתפרצת שהיתה חבויה תחת תילי תילים של עכבות ואיסורים מבית אמא?

לך או. קי. במאמר מוסגר: כן יש ביקוש לדתיות מאחר ואשה שהיתה עצורה כל חייה ולא נתנה חופש ליצריה, כאשר היא נפתחת זה משול ל -לעשות אהבה עם הר געש פעיל! ולא רק הדתיות משלנו היהודיות. הוכחה נוספת שאהבה הינה שפה בינלאומית.

חתולי,

אולי בגלל שזה סוג של שיוויון בנטל?????:-)

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר