לא אשם חתולי ?emo_02.png

יש לי את התחושה שהוא ידע ועוד איך חח

הדבקת אותו במחלת החתולים emo_01.png

אפשר לעבור למורס ...

כן תני לי כמה קטנות ואני מתנתק

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

שמחה בשבילך מיכאלה 

שיר מקסים emo_39.png

תודה.

תודה לכולכם.

באמת שלא תיכננתי , ובטח שלא חלמתי - כי עוד אמצא חברים שכמותכם.אוהבים , מחבקים ותומכים.

לך גלי-הדמעות הכי מכאיבות הן איילו שנשארות בפנים ולא זולגות על הפנים,ולכן כדאי לבכות לפעמים.

לך כפיר-בכל בעיה יש היזדמנות,וההצלחה הגדולה שלך היא, להפוך את הבעיה להיזדמנות.אוהבת אותך.

הדרי,דוריאן,דורית-תודה לכם,אתם חברים ואוהבת אתכם.

*** ואתה- OK .אתה ,אתה ורק אתה!זכית בשלושה נכסים חשובים בחיים:יופי-פנימי וחיצוני.ידע-רחב ועמוק.חברות-כנה ואמיתית.אני אוהבת אותך,יקירי.

נסו לייהנות מכל רגע,לפני שהוא חולף.זה לא אומר שאסור לשאוף ליותר,אבל צריך לשמוח גם עם מה שיש.ואל תחמיצו את הקסם של הרגע הנוכחי,בגלל מחשבות על מה שכן,או לא יהיה בעתיד!

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

תודה.

תודה לכולכם.

באמת שלא תיכננתי , ובטח שלא חלמתי - כי עוד אמצא חברים שכמותכם.אוהבים , מחבקים ותומכים.

לך גלי-הדמעות הכי מכאיבות הן איילו שנשארות בפנים ולא זולגות על הפנים,ולכן כדאי לבכות לפעמים.

לך כפיר-בכל בעיה יש היזדמנות,וההצלחה הגדולה שלך היא, להפוך את הבעיה להיזדמנות.אוהבת אותך.

הדרי,דוריאן,דורית-תודה לכם,אתם חברים ואוהבת אתכם.

*** ואתה- OK .אתה ,אתה ורק אתה!זכית בשלושה נכסים חשובים בחיים:יופי-פנימי וחיצוני.ידע-רחב ועמוק.חברות-כנה ואמיתית.אני אוהבת אותך,יקירי.

נסו לייהנות מכל רגע,לפני שהוא חולף.זה לא אומר שאסור לשאוף ליותר,אבל צריך לשמוח גם עם מה שיש.ואל תחמיצו את הקסם של הרגע הנוכחי,בגלל מחשבות על מה שכן,או לא יהיה בעתיד!

מה יהיה נזירונת ?

עם תגובה שכזאת יש צמרמורות והמון emo_10.png

אין ולא תהיה כמותך יקירתי :) את אמנם הרבה יותר משיר שעלה בפוסט , אבל את לא צריכה הוכחות או הצבעה

כמה אוהבים אותך נכון ? ובטח לא מחברי הגרעין שלא מפסיקים להחמיא לך ! emo_13.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר