ממני אליכם...

ממני אליכם...

שלום לכל ידידי כאן הפורום הנכבד....

הבוקר נכנסתי,קראתי כמה פוסטים,הגבתי כמה תגובות ואז חשבתי שלמרות שאנחנו (לדעתי) נוהגים פה בנימוס,ושיח פתוח ונאות,

אבל מספיקה דיקלה אחת (ההיא התמימה) כדי להדליק אנשים כמוני ולא במובן האקוטי של המילה:-)

כך שבהחלט יש מצב שלפעמים,בלהט התגובה והבעירה שבלב אני לפעמים קצת אומר מילה ורבע " לא במקום"

אז באמת הבהרה מכאן על לשעבר ולעתיד... אני באמת מעריך ומכבד את כולם, אין לי דבר וחצי דבר נגד איש או אשה כאן...

ובאמתתתתתתתתתתתת סליחה מעומק הלב אם אי פעם מישהו נפגע ממני או מהגיגי המוזרים...

שלכם בחברות אמיתית ואהבה כנה,

יוסי.

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

יוסילה אתה אחלה הכל בסדר גמור.

להביע דעה כמו שאתה.

אל תשתנה. תיהיה אתה. אמיתי וכנה.

תתבטא בשפה שלך כמו שאתה יודע ואתה יודע!

כמו שנאמר: 

"אל תדברו גבוהה דבוהה יצא עתק מפיכם..."

זה לא שלי..חחח ציטוט

emo_45.png

אל תעשו משהו שאתם לא אוהבים emo_01.png

אין מצב שאשתנה...

ביום שאשתנה...כבר לא אהיה אני:-)

כבר הגבתי לך בפוסט המקורי, והרי בשביל זה אנחנו כאן, גם אני לפעמים מתרגזת על דברים ממש דומים,

לא סובלת צביעות, והתחסדות עוד פחות. מעלה לי את לחץ הדם, 

תגובה כנה, ובמקום, אולי בפעם הבאה גם אזרוק כמה עצים למדורה emo_45.png

הבוקר נכנסתי,קראתי כמה פוסטים,הגבתי כמה תגובות ואז חשבתי שלמרות שאנחנו (לדעתי) נוהגים פה בנימוס,ושיח פתוח ונאות,

אבל מספיקה דיקלה אחת (ההיא התמימה) כדי להדליק אנשים כמוני ולא במובן האקוטי של המילה:-)

כך שבהחלט יש מצב שלפעמים,בלהט התגובה והבעירה שבלב אני לפעמים קצת אומר מילה ורבע " לא במקום"

אז באמת הבהרה מכאן על לשעבר ולעתיד... אני באמת מעריך ומכבד את כולם, אין לי דבר וחצי דבר נגד איש או אשה כאן...

יוסי.

לא באמת מבין. אתה מבקש מאיתנו סליחה על דברים שכתבת וגם על דברים שתכתוב?

לגבי העבר- אולי. אתה יכול לבקש ואנחנו יכולים לשקול לתת. אבל לעתיד?

מה זאת אומרת "אנשים כמוני"? בפורום הזה יש גם אנשים אחרים. אתה בטח יודע.

אתה מבקש מאיתנו רשות לכתוב מילה ורבע שלא במקום? אני אישית לא מסכים. אתה יודע שאחורי כל שם יש אדם, עם רגשות. ואתה מבקש מאיתנו רשות לפגוע ושלא נפגע? לא.

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

יוסי.

יוסי !

אתה על המסלול הנכון ! כולנו כבני אדם נופלים בלשוננו כולל אנוכי !! ההבדל הוא ביכולת להתנצל יוסי !

ברגע זה רק התעצמת ! אבל זכור גם כוונות טובות עשויות לפגוע באחרים מכיוון שהם בני אדם כמוני כמוך

יש לך נשמה טובה ולב זהב זה מבחינתי שווה המון , קצת ליטוש בלשון וזהו, אם זה יעזור ויקל גם לי לא פעם ולא פעמיים היו מעידות ואני בטוח שיהיו אבל כשאני שם לב או שמישהו טורח לומר לי אני מייד בודק ואם כך הדבר אני לא חושש להתנצל .

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

יוסי עדיף לא לתת ללשון דרור ולומר כל מה שעולה בראש, אפילו אם אתה צודק. צריך טאקט, אבל זה שאתה גם יודע להתנצל והכי חשוב, מסוגל להתנצל ולהביע חרטה עושה אותך אחלה גבר. כל הכבוד!

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

יוסי עדיף לא לתת ללשון דרור ולומר כל מה שעולה בראש, אפילו אם אתה צודק. צריך טאקט, אבל זה שאתה גם יודע להתנצל והכי חשוב, מסוגל להתנצל ולהביע חרטה עושה אותך אחלה גבר. כל הכבוד!

נכון.

צודקים. מגיע לך יוסי גם שאפו על ההתנצלות. מה שמגיע מגיע !! :)

מרלין מונרו

טוב, אני הולכת להכניס כאן את היד לתוך המדורה, 

אז כמו שאפשר היה לשים לב, בשלב מסויים פשוט הפסקתי להגיב לפוסט המסויים ההוא, כי ראיתי שאין עם מי לדבר.

וכמו שכתב אלדד, זו חוכמה קטנה מאוד קודם להתקיף, להכפיש, לקלל נמרצות ובסוף להתנצל, sorry לא קונה את ההתנצלות. ובכל מקרה אני כבר לא שם, אני כבר נמצאת במקום אחר, כל הדיון ההוא כבר מאחורי וממש לא מעניין אותי. אבל......

והינה בא האבל הגדול. ובכוונה אני עושה את זה כאן, כדי לא לשוב ולהקפיץ את הפוסט ההוא שוב.

לא מבינה מה זרקתם הכל על יוסי, באמת לא מבינה, התגובות שלו היו לגמרי לעניין,  אפשר לומר אפילו בתחילת הדרך הוא נורא ניסה להתאפק ולהיות תרבותי ברמת הדיון. אבל הגיע שלב מסויים שגם אני כבר לא יכולתי להתאפק, וגם אז התגובות שלו לא היו ברמה של...... (מחפשת את המילה המתאימה), האורחים הישועים שצצו לרגע, ממש לא! ההתפרצות שלו באה לקראת הסוף, כשכל הדיון הגיע לרמה של חציית כל גבול אפשרי, ועבר לדבר בשפה שלהם. והאמת? שאני דווקא מצדיקה אותו, יש גבול לכל תעלול.

ולא, אני לא חושבת שהוא צריך להתנצל על משהו, כי פשוט אין לו על מה.

בכל מקרה, ככה אני רואה את זה, 

תודה....

באמת חיזקת אותי....

שמחתי לראות שיש מי שרואה גם מעבר  למסך העשן שהתכרע שם....

emo_39.png

תודה....

באמת חיזקת אותי....

שמחתי לראות שיש מי שרואה גם מעבר  למסך העשן שהתכרע שם....

emo_39.png

emo_45.png

כנראה שלא אמרתי נכון או ברור. בדיון ההוא: הבעיה שלי זה עם לולולו ואיל.

במיוחד לולולו. לא הייתי שותף וקראתי רק אחרי, וגם אז לא לגמרי לעומק. בסקלה של הבוטות, לולולו בלטה מעל כולם. את יוסי קשה היה לראות.

ובקשר למה שכתבתי למעלה - הדגש היה על הלעתיד. לא התייחסתי לדיון ההוא...

מרלין מונרו

טוב, אני הולכת להכניס כאן את היד לתוך המדורה, 

אז כמו שאפשר היה לשים לב, בשלב מסויים פשוט הפסקתי להגיב לפוסט המסויים ההוא, כי ראיתי שאין עם מי לדבר.

וכמו שכתב אלדד, זו חוכמה קטנה מאוד קודם להתקיף, להכפיש, לקלל נמרצות ובסוף להתנצל, sorry לא קונה את ההתנצלות. ובכל מקרה אני כבר לא שם, אני כבר נמצאת במקום אחר, כל הדיון ההוא כבר מאחורי וממש לא מעניין אותי. אבל......

והינה בא האבל הגדול. ובכוונה אני עושה את זה כאן, כדי לא לשוב ולהקפיץ את הפוסט ההוא שוב.

לא מבינה מה זרקתם הכל על יוסי, באמת לא מבינה, התגובות שלו היו לגמרי לעניין,  אפשר לומר אפילו בתחילת הדרך הוא נורא ניסה להתאפק ולהיות תרבותי ברמת הדיון. אבל הגיע שלב מסויים שגם אני כבר לא יכולתי להתאפק, וגם אז התגובות שלו לא היו ברמה של...... (מחפשת את המילה המתאימה), האורחים הישועים שצצו לרגע, ממש לא! ההתפרצות שלו באה לקראת הסוף, כשכל הדיון הגיע לרמה של חציית כל גבול אפשרי, ועבר לדבר בשפה שלהם. והאמת? שאני דווקא מצדיקה אותו, יש גבול לכל תעלול.

ולא, אני לא חושבת שהוא צריך להתנצל על משהו, כי פשוט אין לו על מה.

בכל מקרה, ככה אני רואה את זה, 

מכשפונת - מסכימה עם כל מילה שלך , סיכמת הכל, אין מה להוסיף emo_91.png

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

כנראה שלא אמרתי נכון או ברור. בדיון ההוא: הבעיה שלי זה עם לולולו ואיל.

במיוחד לולולו. לא הייתי שותף וקראתי רק אחרי, וגם אז לא לגמרי לעומק. בסקלה של הבוטות, לולולו בלטה מעל כולם. את יוסי קשה היה לראות.

ובקשר למה שכתבתי למעלה - הדגש היה על הלעתיד. לא התייחסתי לדיון ההוא...

אלדד מותק, אני דווקא הבנתי את כוונתך emo_01.png

מסכים איתך סוויטי emo_01.png

אל תעשו משהו שאתם לא אוהבים emo_01.png

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר