לפני שאתה קופץ לעזרתו תגלול אחורה כמה תגובות.

אני בעצמי הזמנתי אותו ואת שכמותו להשאר אבל להכפיש אותי?

תגן עליו כמה שתרצה אדון חתול

אל תעשו משהו שאתם לא אוהבים emo_01.png

Wow o.k מה קרה? לפני כמה השעות הבחור תקף אותנו זוכר שפל מדרגה, שטויות של מתבגרות וכו׳. אנחנו אלה שהותקפנו. אפילו שהוא התנצל, זה עדיין לא התיר ולא מתיר לו לבוא להאשים אותנו. אנחנו אלה שציינו שהפורום הוא פתוח לכל דעה ובכל זאת הוא וחבריו דאגו להשמיץ! ועכשיו אתה מזמין אותו להישאר? אני לא מבינה אותך ! סליחה אבל הפעם לא מסכימה איתך לחלוטין!!! 

emo_01.png

אייל!?

כעת ברור כי איינך אייל!-מה שניתן היה להבין כבר למן ההתחלה

הייה אמיץ,הייה אצילי.

חשוף את עצמך.

דבר כאתה האמיתי ואל תיסתתר מאחוריי דמות פקטיבית.

מדוא איינך מתייצב בעוז ובגאון מאחוריי דברייך?

הן אתה מאמין בצידקת דברייך.מדוע איינך מדבר בקולך האמיתי?

אייל היקר ! היה נחמד יותר לו היית מוציא את אשר על ליבך לא כאייל אלא כמי שאתה באמת !!!

אתה לא מוכרח, אם נוח לך ככה זה גם בסדר !! אבל שם לב איזה הבדל עצום בתגובותיך כשאתה מוזיז את הכעס והתסכול טיפה הצידה , המירמור אייל וההתפוצצות כששומרים דברים בבטן הם אבות האסון , כשאתה יותר מכוון ויותר ממפוקס אז גם אם לא מסכימים איתך אבל לפחות יכולים להבין מה אתה אומר ! אני מבין מדבריך שבניקוד אתה מתכוון למספר ההודעות שיש לכל מגיב נכון ? אתה יודע שזה בסה"כ רק מספר אייל נכון ? אין לכך באמת חשיבות ותאמין לי שלא מקבלים שום מדליה בסוף, אמיתי לגמרי ! אבל יחד עם זאת גם כשאתה היית חדש אני מניח רצית למצא את מקומך בפורום, רצית להכיר אנשים חדשים ולקבל פידבקים ומחמאות נכון ? לא עשה לך טוב בלב כגילית שיש לך יותר מ10 הודעות אייל ? כך גם החדשים כיום , הם גם מנסים למצא את מקומם, להכיר את הנפשות הפועלות, לרכוש ביטחון בכדי להגיב וגם חברים על הדרך ! עברתי על אחת מהתגובות כפי שביקשת וראיתי את התגובה של יוסי ! אבל אייל ! אתה יודע מה ראיתי באותו פוסט ?! אני ראיתי שאחרים העירו לו על כך וגם החתול, והוא אכן התנצל, אז למה את זה אתה לא רואה ? למה על זה אתה לא מפרגן ? אגב בין המעירים הייתה גברת גלי !!!! אותה גברת שדיברת על השירים שלה ! בכל אופן אם אתה חושב שיש כמות שירים גדולה מנושאים- אתה תמיד מוזמן כמו כל אחד אחר להעלות נושא רציני, אם ישנה בעיה כלשהי אני אשמח לעזור לך בעניין ולפתח את הדיון עם חברי הקהילה, אני רוצה להדגיש לך : אין פה קרטלים והפורום לא שייך לאף אחד !!! הוא שייך לכולם וכולם זה כולל אותך , אני יכול להבטיח לך שאם אני אישית הייתי מרגיש אחרת אז במו ידיי הייתי מטפל בעניין ויש דרך לטפל גם בכך !!אתה חלק מהקהילה וכך גם החדשים והותיקים והפנסיונרים . אבל אייל, אתה צריך לזכור - אתה לא יכול ללטף ושוב לסטור, אתה מתנצל שזה נהדר ואם הייתי יודע מי אתה זה רק היה מעצים אותך בעיני תתפלא כמה !אבל גם בזמן שאתה מתנצל אתה ממשיך לפגוע , ראיתי את התגובה של קוקו וראית לבד שאין כאן שבטים מבחינתי ואין מחנות, אסור שייקרא דבר כזה אחרת נהפוך לכנסת חלילה עם המון פוליטיקה ומעט אהבה !!!אני מציע בדיוק כפי שקרא כאן בעבר, יש לך משהו שיושב על הלב ? פשוט תוציא החוצה בפוסט, אל תתבייש, אם הביקורת לגיטימית תאמין לי שאתה תזכה לחיבוק ממני, גם אם תעביר ביקורת עליי וזה בסדר היית מקבל בנוסף לחיבוק גם נשיקה אם אתה אישה כמובן :), אתה טוען שאתה ותיק ,אם כך אני בטוח שבר ניתקלת לא פעם בהערות של כל חברי הקהילה לגבי השמצות או השתחצנות, גם כשאחד מחברי הקהילה כותב תגובה שלכאורה פוגענית או משמיצה מיד מעירים לו על כך שאר החברים, לא תמיד אנו מתכוונים להשמיץ או לפגוע - אנו בני אדם בדיוק כמוך ולעיתים מתוך הומור וכן אייל גם קצת השטתות אנו מנסים לשנות את האווירה לאופטימית, אם זה החטא שלנו , אז אני חוטא בגאווה ומסרב להפסיק לחטא בעניין, האבה יותר נעים להיות במקום בו לעיתים יש הומור ובדיחות לצד רצינות ועצב עם המון כנות ופשטות, כשצריך ואפשר להישתמש בעברית רהוטה אבל מה לעשות אנחנו לא בחוג ללשון או באקדמיה לעברית, אז אני שואל אותך אייל שוב ! מה אתה מעדיף תשובה אמיתית כנה ואוהבת מאדם לא בעל עברית רהוטה אבל עם המון אהבה חכמה ונכונות לעזור ! או תגובה מאדם עם עברית גבוהה אבל משתחצן ,קריר כלפיך לא סימפתי אבל ספק אם יש בו חכמת חיים ? אנו קהילה אוהבת אייל, וכקהילה אנו רוצים לאהוב לתמוך וכמובן לשתף אחד את השני בכל העולה על רוחנו אייל, גם אם זה שיר שלדעתך ילדותי , וזה אגב מאוד מעליב אייל, הלואי ואני הייתי יודע לכתתוב שירים ! זה יפה , זה לעיתים אירוטי, לעיתים עצוב , והכי חשוב מרגש ! אני מאמין שאם לא היית נסער או כועס היית עשוי להינות מהשירים האלו ! יש בחור בשם שי המעלה שירים מדהימים, יש את מכשפה כמובן , למרות שלאחרונה היא התעייפה אבל אתה יכול למצא בארכיון את סגנון הכתיבה שלה , יש את גלי כמובן ואיך לא תתפלא יש את החדש קוקו שלאחרונה גילה את כישורי העיפרון שלו !! אני מתנצל אם פיספסתי עוד כמה אבל יש תמיד מתווספים אייל, ומאוד מכעיס אותי ביקורות לא לגיטימיות !לכך קוראים ביקורת הורסת, אם לא אהבת, תן לייק לפחות זה בחינם אייל אבל תתפלא כמה ערך יש לאדם המקבל ונותן מחמאה ! אבל גם לא מחמאה וגם השמצות אייל ?!! תדע לך שבגלל תגובה כמו שלך אני לא מעלה את השירים שלי כאן ! אני חושש מלהיפגע ממך אתה מבין ? שכנע אותי שאין לי סיבה להיפגע ואני גם אעלה שיר.

בכל אופן אייל, חזור לשמך האמיתי וגלה נוכחות ופעילות, אבל איל עם המון פירגון ובלי לשמור בבטן ! אם הייתי יודע מי אתה הייתי מושיט את ידי לקראתך. שכח מהנקודות ושכח מהשטויות הללו, תתרכז באהבה, בכנות וברגש ותן לייקים לאנשים תהיה סימפתי קצת

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

OK מחזקת את דבריך - כל מילה בסלע.

הפורום בהחלט מיועד לכולם, להבעת דעה, שאלה או כל דבר שברצוננו לשתף

אך אין פה מקום להכפשה, העלבה או פגיעה בזולת גם אם דעותינו שונות

כפי שנאמר פה בעבר ניתן להביע דעה מנוגדת אך בשפה יפה ללא חיצים והעלבות.

בסופו של דבר, מאחורי כל הכינויים הללו ישנם בני אדם עם רגשות

וחבל להרוס מקום שכזה הנותן מענה בגלל כעסים ופגיעות מיותרות.

כל דבר, כן, כל דבר ניתן להביע באופן שמכבד את יתר המעורבים !!!

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

חבריי האהובים המוערכים והיקרים !

גלוש ,דידוש קוקו ואחרים !

אדם מוערך הרבה יותר כשהוא מושיט את ידו לאדם במצוקה , אנחנו כאן כקהילה לא בכדי לנפח את הגאווה כי אם לסייע בכל מה שניתן ! אני מאמין בלתת היזדמנות ולהתעלות, מאוד ניכר מדבריו שהוא פגוע ומתוסכל, חבל שלא ציין מי הוא באמת כך גם אני הייתי עושה חשבון נפש ! אייל פגע בכל אחד מאיתנו להזכירכם כולל אותי ! אבל לעיתים גם אתם נפגעים אחד מהשני ולאחר שמיישרים את ההדורים חבריי, כמה אהבה ועונג בא מהפיוס ?! יש יותר עוצמה של שלווה והתעלות נפש מהפיוס ?!

אני מבין לליבכם שכן גם לי התקלקל יום שישי, אתם יודעים לאן הלכתי ומאין חזרתי ביום שישי, והאמינו לי שגם לי מצב הרוח ירד אבל אני לא יכול להתעלם מהשקפותי וממי שאני, מי שרוצה להתאכזב או להיות בשוק או אפילו לא להסכים איתי תמיד מוזמן ורשאי !

את דעתי ואת ליבי אף אחד לא ישנה וגם החברים הכי קורבים לליבי והכי מכובדים - ויש כבוד ! אבל בשביל כבוד צריך לעבוד .

כפי שתמיד אמרתי גם בעבר - הפורום והקהילה פתוחים לכולם, כל עוד אף אחד לא מתכוון להרוס את הקהילה, אני אישית לא אתן לאף אחד להרוס או להוריד מערכה, אבל אתם חבריי היקרים- רק מעלים ותמשיכו להעלות את איכות המקום אבל לא ניתן להתעלם קליל מדברי הבחור או הבחורה אייל או השד יודע איך קוראים לו ומי הוא , אבל זה לא העניין, בין השורות הוא מעלה המון כעס ויריות לכל עבר ! הוא העליב ואיבד פורפורציות גם בתגובתו כלפי מיכאלה , המכשפה ..... זה רק מעיד על תיסכולו אבל הסבלנות עם הושטת ענף לירידה מהעץ לעיתים קרובות רק מסיעות לאדם לרדת מהעץ הגבוהה עליו טיפס ! אני חושב שכולנו צריכים גם לקחת קצת חשבון נפש כל אחד לעצמו וליזכור שיש אדם אחד או שניים שאיכשהו נפגעו מאיתנו כחברי קהילה בפורום השייך לכולםםםםםםםםם דגש על כולםםםם כך שמילים כמו הוא לא מוזמן או לא רצוי הם מילים לביתנו  הפרטי ולא לפורום ! כל עוד הוא לא ישתולל שם ולא יאבד שוב עשתנות הוא בהחלט מוזמן כמוני כמוכם ! ואת דידוש !!!! הבנאדם התנצל בפנייך אז מה הסיפור הילדותי הזה של ההיתלהטות לפתע ?! מסכימה או לא אני מושיט את ידי לבחור ומקווה שזעמו או עלבונו ייעלם ויהפוך להיות חבר אוהב ותומך

הסבלנות לעיתים משתלמת במידה ויסרב להרים את הכפפה ההפסד כולו שלו !!!

גלי בנימה אופטימית ולשבירת האווירה העכורה !

תחברי לנו שיר חדש ואפטימי הפעם גלי !!!! דיי עם עצבות להיום

שיר חדש ונקדיש לאדון אייל שיש לי את התחושה כי לאחר שייקרא את השיר הוא עשוי להתאהב בך

ומי יודע אולי הוא בטעות גם יתן לייק emo_05.png

כמו שכבר אמרתי בתגובות קודמות בפוסט המרוח הזה

והצעתי לגדוע אותו כבר מזמן, הפורום הוא לכולם אבל להכפיש ולרדות באף אחד

גם אם זה לא לרוחך!

אתה יודע טוב מאוד אוקיי שאני הכי בעד להושיט יד ושגם אני לעתים מעירה לכזה או אחר על תגובה שבעיני פוגעת כלפי האחר

כולנו פה מעירים אחד לשני אך תוך שמירה על הערכה כלפי אותו אחד שמעירים לו

מה שנעשה כאן על ידו זה בדיוק מה שאמרת שלא תתן - להרוס !!

זה בדיוק מה שעשה או יותר נכון מה שניסה לעשות !!!

אתה יודע טוב מאוד שכל אחד שנכנס לפה מתקבל בזרועות סופר פתוחות ויתרה מכך מרעיפים עליו את החיבוק הכי חם שניתן

אך לא מקובל עלי ובטוחה שעל נוספים כאן לקבל העלבות הכפשות ודיבור שכזה ועוד בזרועות פתוחות

יש גבול למה שניתן לספוג !!!

מה שכתבתי לך בתגובתי הקודמת (על כך שהתאכזבתי) נבע מכך,

שמגיע בחור שעושה את כל מה שציינתי קודם לכן לכולם כולל אותך, אני מעירה לו מאחר והגיעו מים עד נפש

ולא מסוגלת לראות את חבריי כאן (כולל אותך) מוכפשים פה, עקב כך אני מקבלת העלבות ממנו

ואתה בא ומרים כפפה כאילו כלום. אתה יכול להבין מה התחושה באותו רגע.

אני כן בעד הזדמנות והקשבה כלפי כל אחד אך גם יש גבול.

והכי מצחיק שאותה בחורה שהעלתה את הפוסט כבר מזמן הפנימה את העניין ואף התנצלה והפוסט המשיך וקיבל תאוצה וכיוון אחר לגמרי בגלל הבחור הזה - אז תגיד לי מי מנסה להרוס כאן והאם תאפשר זאת כך בקלות דעת.

לכן ציינתי בפניך שאני מאוכזבת - כך הרגשתי באותו רגע.

כשהגבת אחרת לאחר מכן הגבתי בהתאם :)

גלי בנימה אופטימית ולשבירת האווירה העכורה !

תחברי לנו שיר חדש ואפטימי הפעם גלי !!!! דיי עם עצבות להיום

שיר חדש ונקדיש לאדון אייל שיש לי את התחושה כי לאחר שייקרא את השיר הוא עשוי להתאהב בך

ומי יודע אולי הוא בטעות גם יתן לייק emo_05.png

OK מצחיק שכמותך חחח

אשמח לשבירת האווירה העכורה ולחבר שיר אופטימי

להקדיש לו - ממש לא !!

ושלא תחשוב שלא קראתי הכל או שחלילה לא שמתי לב לפרטים הקטנים...

תתחיל בשיר משלך ואני אמשיך :)

קראתי את מה שנכתב ואני חייבת לומר מספר דברים.

ראשית אני מגנה לחלוטין את ההשמצות שנכתבו כאן על אנשים בפורום ועל דברים שכתבו שלחלקם אני אפילו מתחברת כאדם שלא בוגד. אני אוסיף שאני חושבת שחלק מהאנשים מאוד מוכשרים ולגלי למשל יש נפש של אמן והיא נראית לי בחורה מאוד אינטיליגנטית.

אבל- אני חושבת שאתם לא יכולים מצד אחד להלל ולשבח אנשים כמו מיכאלה שהשמיצה אותי באופן אישי השמצות חריפות בהודעות לעיל מבלי להכיר אותי בכלל, כמו גם אנשים אחרים, ומצד שני- כשפתאום זה נוגע לאנשים שלכם להחליט שאתם נגד השמצות ונגד התבטאויות כאלה.

אני אומרת שאם אתם החלטתם שכך צריך לנהוג בפורום זה תנהגו כך בכל המקרים ואל תאפשרו לכאלה שבוגדים להתנהג אחרת.

לולו יקירה הנושא נזגר כבר מזמן רק הבחור לקח וסחף את כל הפורום לכיוון מכוער.

אחרי שהבנת שחלק מתגובתיך היו בוטות כולנו התנתלנו אחד בפני השניה וזה סגר ואז הוא הגיע.

בקיצור ברוכה הבאה. 

גלי

אני לא ראיתי שהבחורה שהעלתה את ההודעה המקורית התנצלה ואני גם לא חושבת שיש לה על מה אלא הפוך.

אם תקראי את כל ההודעות תראי שהיא עברה כאן התקפה מכל כיוון על לא עוול בכפה ואני חושבת שכל מי שבא ותקף אותה על זה שנבגדה (דבר שהזכיר לי איף טוענים נגד נאנסות שהן הביאו את זה על עצמן) או על דעותיה שהן דעות לגיטימיות נגד בגידה צריך להתנצל ובגדול

אתה יודע טוב מאוד אוקיי שאני הכי בעד להושיט יד ושגם אני לעתים מעירה לכזה או אחר על תגובה שבעיני פוגעת כלפי האחר

כולנו פה מעירים אחד לשני אך תוך שמירה על הערכה כלפי אותו אחד שמעירים לו

מה שנעשה כאן על ידו זה בדיוק מה שאמרת שלא תתן - להרוס !!

זה בדיוק מה שעשה או יותר נכון מה שניסה לעשות !!!

אתה יודע טוב מאוד שכל אחד שנכנס לפה מתקבל בזרועות סופר פתוחות ויתרה מכך מרעיפים עליו את החיבוק הכי חם שניתן

אך לא מקובל עלי ובטוחה שעל נוספים כאן לקבל העלבות הכפשות ודיבור שכזה ועוד בזרועות פתוחות

יש גבול למה שניתן לספוג !!!

מה שכתבתי לך בתגובתי הקודמת (על כך שהתאכזבתי) נבע מכך,

שמגיע בחור שעושה את כל מה שציינתי קודם לכן לכולם כולל אותך, אני מעירה לו מאחר והגיעו מים עד נפש

ולא מסוגלת לראות את חבריי כאן (כולל אותך) מוכפשים פה, עקב כך אני מקבלת העלבות ממנו

ואתה בא ומרים כפפה כאילו כלום. אתה יכול להבין מה התחושה באותו רגע.

אני כן בעד הזדמנות והקשבה כלפי כל אחד אך גם יש גבול.

והכי מצחיק שאותה בחורה שהעלתה את הפוסט כבר מזמן הפנימה את העניין ואף התנצלה והפוסט המשיך וקיבל תאוצה וכיוון אחר לגמרי בגלל הבחור הזה - אז תגיד לי מי מנסה להרוס כאן והאם תאפשר זאת כך בקלות דעת.

לכן ציינתי בפניך שאני מאוכזבת - כך הרגשתי באותו רגע.

כשהגבת אחרת לאחר מכן הגבתי בהתאם :)

אני תיארתי לעצמי גלי שתגובתך הייתה לפני שהתגובה שלי אליו עלתה :) ! כשאני אמרתי שלא אתן לאף אחד להרוס את המקום התכוונתי לכל מילה אבל גם התכוונתי שלא אתן לאף אחד להשמיץ את חבריי ובטח ללא שום סיבה !

את התגובה שלי כלפיו כולל התגובה במסיבה עצמה הבהרתי לו חד משמעית שהוא צריך להתנצל בפני אלו שהוא פגע בהם ללא כל סיבה

קוקו

מי שליבה את הויכוח היתה מיכאלה שהשמיצה ללא הכר. לצערי לא ראיתי את אותה תגובה בוטה כלפיה מצדכם וחבל.

בכל מקרה אני לא מתנצלת על דבר. אני חיה בגישה של חיה ותן לחיות ואין לי כוונה לשנות אף אחד, אני גם לא חושבת שדברים שיכתבו כאן ישנו. אבל לא יכולתי לשתוק כשראיתי איך אנשים פה פוגעים במישהי שכל שעשתה זה לחשוף בפניכם את הסיפור העצוב שלה 

קראתי את מה שנכתב ואני חייבת לומר מספר דברים.

ראשית אני מגנה לחלוטין את ההשמצות שנכתבו כאן על אנשים בפורום ועל דברים שכתבו שלחלקם אני אפילו מתחברת כאדם שלא בוגד. אני אוסיף שאני חושבת שחלק מהאנשים מאוד מוכשרים ולגלי למשל יש נפש של אמן והיא נראית לי בחורה מאוד אינטיליגנטית.

אבל- אני חושבת שאתם לא יכולים מצד אחד להלל ולשבח אנשים כמו מיכאלה שהשמיצה אותי באופן אישי השמצות חריפות בהודעות לעיל מבלי להכיר אותי בכלל, כמו גם אנשים אחרים, ומצד שני- כשפתאום זה נוגע לאנשים שלכם להחליט שאתם נגד השמצות ונגד התבטאויות כאלה.

אני אומרת שאם אתם החלטתם שכך צריך לנהוג בפורום זה תנהגו כך בכל המקרים ואל תאפשרו לכאלה שבוגדים להתנהג אחרת.

לולולו או קולולולו !

תגידי את רצינית בדברייך ?! את מדברת על קודים של משפטי שדה ? בא לכאן בחור או שמא אולי אתם אותו האדם את ואייל , ומה את רוצה תכלס? אמפתיה ? תשומת לב ? מה את מחפשת כאן בכלל ? רוצה לכתוב פוסט? תכתבי פוסט ? אם קשה לך להבין מה מיכאלה כותבת לך או מישהו אחר אז אולי תקחי שיעורי עברית גבירתי, אם את מנסה להתל בנו דרך אייל והשם שלך אז קדימה ..... גו פור איט אבל אם את מנסה את ואייל לנסות לגרום פה למשפטי שדה או סכסוך בין כל חברי הקהילה אז יש לי חדשות בשבילך יקירתי את יכולה לחזור למקום ממנו באת כי הציפורניים ברגע זה נשלפו החוצה emo_47.png

עבור לעמוד
... , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר