לולו פספסת פרט קטן וחשוב : היא לא טוענת שהגבר שאבוגד בה אשם אלא האישה איתה הוא בוגד אשמה.

וזה משהו שניסו להסביר לה פה..הבעיה אצל הבוגד עצמו ולא אצל השותף/שותפה ל"פשע"

החבר שלה, הגבר שבוגד בה הוא אחראי למעשיו ולא המאהבת שלו.

ולדעתי באם אינכם נשואים עדיין, והוא מרשה לעצמו לבגוד בך מה גם תוך כדי שהוא מודע לכך שאת יודעת ופגועה מזה

לטובתך - תברחי כל עוד נפשך בך !!!!

לגבי כל היתר אני חושבת שאין פה מקום לשפוט אף אחד.

באם נכנסתם לפורום הזה המיועד למי שמנהל אהבה אסורה, אין לכם שום זכות לשפוט אף חבר בפורום.

הפורום נועד למען שיתוף בנושא המשותף לחברים ולא המנוגד.

ואין מקום לדיבור לא ראוי או חוסר כבוד.

ולכן אדון אייל היקר, אתה יכול לפנות למי שתרצה ואני בטוחה שתקבל את אותה תשובה גם מוואלה.

לא זכור לי שציינת שמישהו כיוון אקדח לרקתך על מנת שתעיין ותקרא ותהיה בפורום הזה ועוד במשך שנה.

אם הוא לא מעניין אותך - אז מה אתה עושה פה???

לא טוב לכם - אל תהיו פה .

ומיכאלה - תגובה לעניין, פשוט אין מה להוסיף על תגובתך !!!

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

אייל,

על מה הינך מלין?שואלת אותך עינינית.קצת מתקשה להבין אותך,ואייני מיתממת.

הן אתה ,לפי דברייך-נגד  " בגידות "-בשפתך.אני איני מכנה זאת כך.וככזה ,מדוע אתה מבקר כאן רבות?ציינת כי מזה שנה שאתה מבקר בפורום.אתה נגד-וזה בסדר.לא כולם צריכים להסכים או להיות בעד.אבל אני אם איני אוהבת דבר מה-פשוט לא שם.גם להיות מתריס ומקטרג,וגם להנות " מהפיקנטריה "-לא הולך יחדיו.אתה יודע,אני מאמינה בכך שאדם צריך להיות ישר עם עצמו עד הסוף.כשלא צריך משהו-אז לא בטוב ולא ברע!אתה רשאי לחשוב מה שאתה רוצה,אך איני ניגררת.לא אחרי זה או אחר.אני דעתנית מספיק וביכולתי לפתח -תודה לאל הטוב,חשיבה עצמאית.ואף אחד לא שולח את רעהו,כדי לכתוב ולהגיב.אתה אומר שיש כאן הטייה?שטות מוחלטת.ולמה אתה איש צללים?למה אם הינך מבקר כאן,ולא מעט זמן-למה איינך משתתף?הריי יכולת לעלות את רמת הפורום-הן לדברייך לאחרונה ,רמתו הגיע לשפל אשר כמותו לא נודע!ומסיבות?מה רע?למה אנחנו כל-כך מעצבנים ומרגיזים אותך?מי דרך עלייך וכל כך הכאיב לך?ואייך אתה יכול להשמיץ את OK מחד,ומאידך כל-כך לפרגן לו.ואם טוב לנו גנון-אז מבורך.לא ביקשנו מאף אחד דבר וחצי דבר!אז למה כל הטרוניות נגדיינו?

אייל,אנו כולנו פלורליסטים.ובא נכבד איש את רעהו.אנו חבריי הקהילה אנשים-בשר ודם.יש בייניינו מכל הסוגים-אך אייננו הורגים או נושכים.קצת סובלנות מצד כולנו-לא מזיק.

שבת-שלום.

מיכאלה תגובה לעניין !!!

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

לו לו לו לו לו לו לו לו לו לו.

את אכן לא!לא ב-א.כולך לא .מה את כן?

אומר לך מה את כן.אכולה,פצועה ,נגוסה ,נמוכה ורדודה.ליבי ליבי אלייך!אישה קטנה שכמותך.

מה אוכל אותך?על מה הינך מדממת?מהייכן את ?מהשטאזי?סיקורטטה?לא תסתמי פיות ולא תישלטי על מעשיינו,רצונותיינו,אהבותיינו,

ותענוגותיינו.לא נראה לך את יכולה שלא לקרוא.את בחרת להיות כאן ולא לאהוב אשר רואות עינייך.

איילו הן העובדות.את יכולה רק לעמוד למולן ולהישתאות-זה כל שנותר לך.

ואני ,כמה שלמה עם עצמי.שמחה לי במקומי ובחלקי.לפחות לא מביאה את עצמי לכדיי הטפה ,ולא נוברת כמוך-הייכן שלא צריך.

נראה כי את משועממת ביום-יום.ישנן פעילויות היתנדבותיות לרוב.אולי תעשי משהו בנידון,משהו חיובי,וכך ייטב לך!

מיכאלה ....את נכס

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

גלי,שי-אתם ושאר חבריי הקהילה המדהימה שלנו

אף אחד לא יזיז אותנו מדרכיינו.מי ברגל גסה ומי בדרכיי נועם?

זוהי דרכיינו ואנו מאמינים בה.גם אם זו דרך לא דרך-עדיין זוהי הדרך!למגינת כולם.

פתאום קמו להם שופטים בישראל.מי שם אותם?המליכו את עצמם.יהירים שכמותם.

לא יצליחו!!!!!!!!!!

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

מיכאלה

כהרגלך ההתקפה היא הההגנה הטובה ביותר. 

בניגוד אלייך אין בכוונתי להשמיץ אותך, השמצות שמראות מי את למרות השפה הגבוהה כביכול בה את משתמשת, שלא הולמת את גילך.

אף אחד, ובכל מקרה אני לא מתכוונת להזיז אותך מדרכך, למרות המחשבות הפרנואידיות שלך בעניין שכנראה נובעות מרגשות האשם שלך. אני רק שואלת את עצמי אם את כל כך מאמינה בדרכך כפי שכתבת בדרמטיות למה את מסתירה את מעשייך? למה את בוחרת לעשות עליהום על בחורה צעירה שלא פגעה באף אחד ולנסות להפוך אותה לשעיר לעזאזל כאילו היא אחראית למעשים המרושעים של החבר שלה

מיכאלה

כהרגלך ההתקפה היא הההגנה הטובה ביותר ואין שום במה שכתבת ולו תשובה עניינית אחת. 

בניגוד אלייך אין בכוונתי להשמיץ אותך, השמצות שמראות מי את למרות השפה הגבוהה כביכול בה את משתמשת, ושלא הולמות את גילך המבוגר.

אף אחד, ובכל מקרה אני לא מתכוונת להזיז אותך מדרכך, למרות המחשבות הפרנואידיות שלך בעניין שכנראה נובעות מרגשות האשם שלך. אני רק שואלת את עצמי אם את כל כך מאמינה בדרכך כפי שכתבת בדרמטיות למה את מסתירה את מעשייך? למה את בוחרת לעשות עליהום על בחורה צעירה שלא פגעה באף אחד ולנסות להפוך אותה לשעיר לעזאזל כאילו היא אחראית למעשים המרושעים של החבר שלה

לולו, אייל, דיקי, כולם, הוצאתם קיטור? זהו? נרגעתם? אפשר להמשיך את הפוסט הזה על גבי 30 ו 40 דפים.

ותגובה תגרור תגובה ועוד ועוד עד לאן? לאיזה רף מתחת לרצפה נגיע?

איי ולולו נחמד שיצאתם להגנתה של הבחורה הצעירה. זה בסדר גמור.

אף אחד לא רצה לשפוט אותה. אפשר לבוא ולומר הנה תסתכלי מה היא אמרה ומה הוא אמר היא התחילה והוא ענה

תגובה גררה תגובה. בסדד. תרגעו.

גם אני שוחחתי עם הנערה וסכמנו שזה לא בסדר לשפוט אף אחד. להיות עם סבלנות וסובלנות.

אפילו מבחינתה היא הרגישה שזה היה מעט קיצוני התגובות שלה. היא התנצלה וזהו. זה נגמר?

למה למלא את הפוסט הזה ברמה נמוכה. בואו נעצור.

הפורום הזה פתוח בפני כולם. חדשים ותיקים לכולם.

לכל אחד זכות להגיב על מה שהוא חושב. 

רק בואו נגיב בכבוד אחד כלפי השני.

נסכים שאנחנו לא מסכימים וזה בסדר. כן גם זה בסדר. לא חייבים להסכים.

נשמח לראות אתכם פעילים יותר במחוזותינו אין לי ספק שאם ניהיה סבלניים

רק טוב יצא מכך.

אנא הרגעו שבת שלום. וברוכים הבאים.

אל תעשו משהו שאתם לא אוהבים emo_01.png

אואה, היה מעניין פה בזמן שיישנתי את שנת הצהריים שלי emo_01.png

אז שיהיה שבת שלום לכוווווולם, גם לאורחים הלא רוצויים,

שכל אחד יחיה את חייו לפי ראות עיניו 

נשיקות נשיקות נשיקות, לכל בני הזוג החוקיים והאסורים, בעצם, עם האסורים זו קצת בעיה, באסה emo_17.png

לא-כשמך כן את.

איני דוברת בסיסמאות כמוך.שפתי היא גבוהה-ולא כביכול.אמיתי.השקעתי מספר שנים בלימודים גבוהים אשר היקנו לי משהו לחיים

האיילו.לא העברתי כמוך,את זמני בבטלה ובשיעמום שאגב,שיעמום אם לא שמעת מוביל לדברים רעים מאוד!

את אישה כבויה וחשוכה.בטוחה אני, כי כבר שכחת-אם איי פעם ידעת מהו טעמה של אהבה.נראה שלא אהבת ולא היית נאהבת-דרך אגב,דיי ברור!ליבך הוא אבן,ורגשותייך-אם איי פעם היו-היתעופפו להן מבלי שוב.נמוגו להן הייכן שהוא.לכי לחפשן-זה עוד עלול להועיל לך קצת בחייך האפרוריים והקודרים.אני לא מסתירה .לכן אני כאן.כאן הוא המקום לאנשים כמוני.אנשים הנותנים פומבי למחשבותייהם,נותנים דרור לאשר חשקה נפשם,מתרגמים את מחשבותייהם לידיי מלל.

זהו מקומי ולא מקומך.את באת עד לכאן ולא ההייפך.בי יש נשמה.רצון וחשק לאהוב ולהיות נאהבת.אייני נרקבת כמוך.לאיטך.את כולך אכולה.

אגב-מה ידוע לך על גילי?מה ישבת לי מתחת לעור כל השנים ולא הרגשתי?לא ייתכן.דבר טורדני ומיותר כמוך-מזמן הייתי מסלקת מחיי.

את מתקשרת?קוראת בקפה?אוליי קלפים.מוכרת אשליות?את חייבת להיות אחת מביין כל איילו,שאם לא כן ,לא היית יודעת את גילי.

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

גלי,שי-אתם ושאר חבריי הקהילה המדהימה שלנו

אף אחד לא יזיז אותנו מדרכיינו.מי ברגל גסה ומי בדרכיי נועם?

זוהי דרכיינו ואנו מאמינים בה.גם אם זו דרך לא דרך-עדיין זוהי הדרך!למגינת כולם.

פתאום קמו להם שופטים בישראל.מי שם אותם?המליכו את עצמם.יהירים שכמותם.

לא יצליחו!!!!!!!!!!

מיכאלה אני מסכימה איתך ולכן  לו לו לו , אייל דיקלה וכל מי שנכנס לפורום שלנו היקר! בבקשה מכם תנסו לעצור רגע ולחשוב שלא מתוך פזיזות מה מעשיכם כאן? מה רציתם להשיג בהשתלחויות נגד חברי הפורום היקרים? כל אדם חי את חייו כראות עיניו ועל אחריותו הבלעדית. מי שמכם לשפוט או לבוא בטענות כאלו או אחרות כלפינו? לא זכור לי שיש פה רשות שופטת בפורום, כמו-כן לבוא ולהגדיר את הפורום כשפל המדרגה או לאחל לנו שהכל יתהפך לנו וכדומה לא מכבד אתכם! אל תכרו לעצמכם גומחה אשר תיפלו אליה , אנחנו כולנו אנשים מבוגרים שחיים את חיינו כראות עיננו ללא מפריע בבקשה מכם , תמשיכו את חייכם! אף אחד לא מנסה להצטדק , בסה״כ רוצים לחיות את החיים ובטוב! לא פגענו ולא פוגעים באף אחד! כמו שכבר אמרו מיכאלה מכשפה גלי שי וכל חבריי היקרים כאן בפורום גבר או אישה אשר נבגדים ע״י בני הזוג , עושים זאת מסיבה שרק הם יודעים! הבדיקה צריכה להיעשות בחדרי חדרים! אנחנו יודעים מצויין למה ומה הסיבות שהביאו אותנו לכאן. השאלה הנשאלת למה אתם כאן? יש הרבה פורומים אשר ישמחו לקבל דעותיהם של אנשים יקרים כמוכם ואפילו אולי יסכימו איתכם. אז בבקשה מכם תנסו למצוא את עצמיכם במחוזות אחרים ואם בכל זאת כיף לקרוא את השירים שלנו ואת החוויות בבקשה רק אל תשכחו בכבוד הדדי הכותרת של הפורום מייחסת חשיבות רבה לכל העניין של כבוד הדדי אחד לרעהו אז תנסו לקרוא שוב את הכותרת ליישם ומי יודע מה יקרה מחר? שיהיה לכם שבת שלום! 

emo_01.png

הקנית שנים רבות בלימודים גבוהים אך יצאת כתלמידה גרועה לחיים, את בוגדת בבעלך ולא אכפת לך אפילו אם הוא נפגע או לא (אם הוא בכלל יודע), את לא צריכה לדבר בשפה גבוהה ותכונה אחת שאת צריכה לסלק מחייך היא תכונת הבגידה.

דידוש

זה יבוא לך בהפתעה אבל אין לי שום עניין בלשנות איש מהפורום הזה, למרות שבאופן אישי אני חושבת שמי שבוגד פוגע בבן זוג שלו ומרמה אותו. יחד עם זה, הזכות להביע דעה לא שמורה רק למי שבוגד, ובכל מקרה ברגע שפוגעים באדם אחר בפורום, כמו שנעשה עם הבחורה כאן שהפכו אותה לאשמה בבגידות של החבר שלה, זה דבר שלא ניתן לקבל ולא יכולתי לשתוק על זה.

הגברת מיכאלה (שלפי מה שהבנתי מהדברים שכתבה היא אשה מבוגרת שהבחורה שכתבה כאן יכולה להיות הבת שלה) צריכה להבין את ההשלכות של הדברים שהיא כותבת. אני אישית לא מתייחסת לדבריה ולא מרשים אותי כל המילים הגבוהות כביכול, אבל יכול להיות שאותה בחורה שנמצאת במצב רגיש תפגע מאוד בתוספת למה שכבר עברה.

זה לא חוכמה לנפנף בהשכלה ולהתנהג בברבריות וכל פעם שמישהו כותב דבר שמזכיר למיכאלה או לאחרים את הפסול שבמעשים שלו להשמיץ אותו. 

אני חייבת לציין שלא כל מי שמשתתף פה מתנהג בדרך זו אבל לצערי אתם נותנים במה רחבה לאנשים אלו

סליחה שאני עצבן.....

בל מיפה באו כל הברחשים המצטדקים האלה פתאום??????????????????

בואו נעשה סדר...

אין חובה לבגוד, לא הזמינו אתכם לפה או לבגוד

עכשיו כל מי שהמסיבה לא לטעמו מוזמן לארוז את עצמו לדעת, ולהתחפףףףףףףףףףףףףףףףףףף

מה הנישה הקטנה שלנו מפריעה לכם ביומיום?

זה כמו יהיר לפיד והחרדים, בחיי....

הדיון היה בסדר לאורך הדרך בכללותו, עד שזה ירד לפסים אישיים ונהיה בעעעעעעעעעעעעעע

אולי אנחנו לא שיא הטוהר, אבל כבוד אנשים-גם השונים מאיתנו בדעותיהם- היה גם היה...אז למה לעצבן????????

למה שלא תפתחו לכם איזה פורום: נניח, נבגדים ממורמרים, או מתחסדים,או שוחרי הצדק או וואט אבר..ותהנו לכם שם אנחנו מתחייבים שלא לבוא להציק לכם שם

עכשי ז'דיינו לי מהאישון ותנו לישון עד יום ראשון~!!!!

אתה שואל מהיכן באנו?אני שואל מי זרק אותך אלינו? אתה חדש כאן אתה והחברים הברברים שלך שלא יודעים עברית ראויה  מי אתה יוסי בכלל? יוסי קוק שוקו אתם מחפשים זיונים וזה הופך אותך ליועץ בכלל? אתה והחברים החדדים שלך אתם הבעיה .זרקו אותך אל הפורום שלנו דביל נטול השכלה ואתה קובע מי ישאר כאן מי ילך?אתם עארסים שהשתלטתם על הפורום. הפורום הזה היה כל כך יפה היו בו דיונים רציניים לא רק למי שבוגד גם למי שרוצה לעזור לאחרים שלא יבגדו. זה לא פורום רק לבגידות או למי שמחפש בחורות. לך ותחזור לאתרי היכרויות פושטק ! אין לך שבועים ואתה קובע מי ילך מי יבוא? אנחנו מבקרים בפורומים השונים כאן מיכאלה גם כאן אבל לא רק כאן יש גיל זהב ויש דתיים וחילונים ועוד את מבינה מיכאלה . באו בשבועים האחרונים ברברים לכאן הם עם עברית ירודה כותבים שטויות בשפה מכוערת כאילו הם בעלי הבית על הפורום. אין כאן צנזורה ואין כלום .יש בחורה כותבת שירים של ילדה בתיכון וכל הגברים מגיבים שטויות ,זה איכות  מיכאלה ? את לפחות עם עברית רהוטה אבל השאר זה ביזיון. שיילכו בחזרה לתפוז משם הם באו העארסים האלו. מה הופך אותם למומחים ויועצים?שהם בוגדים מהצד?  ההנהלה חיבת לזרוק אותם קיבינימט ומהר ! הפורום הזה שייך לכולם וחבל שכל הותיקים לא רואים את הנזק שהפושטקים האלו עושים כאן? איפה  ok?איפה פאוסט? איפה    כל החברים הטובים לאן ברחו?   Ok  עד עכשיו לא הגיב למה שכתבתי לו אבל לתת מחמאות לחדשים האלו הוא יכול ? אם ההנהלה לא תזרוק ותמחק לאלתר את כל השטויות שהפסכולוגים כאן בראשות גברת מכשפה אדון יוסי מהשוק וחבריו החדשים הפורום יהרס .

וואלה תמחקו את האנשים האלו ואת השירים הטיפשים שלהם ,הם הורסים את הפורום המכובד . 

דידוש

זה יבוא לך בהפתעה אבל אין לי שום עניין בלשנות איש מהפורום הזה, למרות שבאופן אישי אני חושבת שמי שבוגד פוגע בבן זוג שלו ומרמה אותו. יחד עם זה, הזכות להביע דעה לא שמורה רק למי שבוגד, ובכל מקרה ברגע שפוגעים באדם אחר בפורום, כמו שנעשה עם הבחורה כאן שהפכו אותה לאשמה בבגידות של החבר שלה, זה דבר שלא ניתן לקבל ולא יכולתי לשתוק על זה.

הגברת מיכאלה (שלפי מה שהבנתי מהדברים שכתבה היא אשה מבוגרת שהבחורה שכתבה כאן יכולה להיות הבת שלה) צריכה להבין את ההשלכות של הדברים שהיא כותבת. אני אישית לא מתייחסת לדבריה ולא מרשים אותי כל המילים הגבוהות כביכול, אבל יכול להיות שאותה בחורה שנמצאת במצב רגיש תפגע מאוד בתוספת למה שכבר עברה.

זה לא חוכמה לנפנף בהשכלה ולהתנהג בברבריות וכל פעם שמישהו כותב דבר שמזכיר למיכאלה או לאחרים את הפסול שבמעשים שלו להשמיץ אותו. 

אני חייבת לציין שלא כל מי שמשתתף פה מתנהג בדרך זו אבל לצערי אתם נותנים במה רחבה לאנשים אלו

לולולו אפילו הגברת אליה את כותבת דידו היא חדשה כאן

למה את צריכה בכלל להסביר לילדה הזו המתחזית ליועצת זוגיות ?שיעזבו את הפורום בשקט היא והחברים שלה 

אייל, ולולו יכול להיות שאני ילדה הכל בעיני המתבונן , בכל אופן לא בגילי עסקינן מה שכן אני רוצה להבהיר שאני לא יועצת זוגית ולא מתיימרת אבל הדהמורליזציה שאתה וחברייך גורמים כאן לא נעימה! (לדעתי) לא אתה ולא לולו ולא אף אחד אחר יחליט מתי נעזוב או נישאר על מה נכתוב ועל מה נשיר לא משנה כמה זמן אני כאן מה שחשוב זה מה אני מביאה איתי! ושוב, אתה לא יודע מה יקרה מחר וגם אני לא! המלצתי היא תנסה בבקשה לשמור על כבודך וכבוד חברייך.

emo_01.png

עבור לעמוד
, , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר