OK היקר , קראתי את דבריך וכבשת אותי מהרגע הראשון לא אשקר, אני מאמין שאתם ואתה בפרט נותן את כל כולך לעזור בדיוק כמו לגברת דיקי, אבל למה לבגוד? או גירושים או אמון מלא בלי בגידות, עד שהמות יפריד .

תגיד אייל, בן כמה אתה?

מזה או גירושים או אמון? עד שהמוות יפריד????

תגיד, וכשייש ילדים קטנים או גדולים בתמונה, גם אז? 

המטרה העיקרית ביחסים האלה, הוא להרגיש שוב שאנחנו נחשקים ונאהבים, מבלי לגעת במסגרת הקיימת, ולא לזעזע אותה, 

המטרה היא להמשיך לאהוב את בן הזוג החוקי, אבל גם להיות מאוהב ונאהב ע"י בן/ת הזוג האסורים, להרגיש שוב את הפרפרים בבטן והתאווה שבוערת בגוף מבלי לפגוע בידיעה בכל מה שבנית רוב חייך, כי הם הקדושים. חיי המשפחה הם בעדיפות ראשונה, ושום דבר אחר. 

אתה יודע מה יהיו התוצאות של גירושים עקב רומן / מעידה? הנזק הנפשי? 

הרבה יותר גרוע ממה שאתה יכול לתאר לעצמך.

הבאת פתיח לענין, מה הקשר לגיל שלי ? אני הרבה יותר בוגר ממך או מהחברים החדשים שלך כאן, אני לא מסכים עם בגידות ואת כן ,אל תנסי להשתחצן מעלי או מעל אחרים. הרבה כמוני מבקרים ותיקים כאן ורואים את אופי התגובות שלכם ופסיכולוגית את לא, אם את רוצה לבגוד זאת בעיה שלך אל תנסי למכור לנו שהנבגד אשם ,החברים הותקים כאן לפחות לא השתחצנו כי הבינו שאין על מה וגם כשהשתחצנו הם התנסחו כראוי אבל את והחברים החדשים מהשוק שלך כבר משחקים את תפקיד היועצים? זה אבסורד לאן שוואלה ירדו ,טיפשים העורכים מסיבות כמו בגן ,אני מאחל לכם שהנהלת הפורום תזרוק אתכם למקום אחר והמצב כאן יחזור לקדמותו !אני מאשים גם את החברים הותיקים שרואים את הנעשה ומשתפים פעולה כמו  ok  מיכאלה ואחרים אתם משתפים פעולה ויותר גרועים מהם 

אתם נהנים מהחנופה ?גנון וואלה נפתח? מקווה שההנהלה תטפל כבר בכם

וכל מילה מיותרת.

בקשר אלייך וויץ׳, תהיי בטוחה שאם אני עושה את מה שאני עושה אז אני נאמנה לעצמי. גם כשהוא לא נאמן אליי. אני מסכנה בעינייך? מרחמת עליי? נחשי מה, כך אני לגבייך. ותהיי כמעט בטוחה שברגע שהגבר הראשון שאוהב אותך ידע שיש אחד שני אז אולי הוא כבר לא יהיה. בקיצור, התנצלתי, משהו נוסף? מקווה שלא. 

קוקו... אתה לוקח את זה למקום לא יפה.. בוא לא נעקוץ. הפוסט הזה נשפך לצדדים לא נכונים, אבל בכלל. דיברתם על סבלנות וסובלנות. פגעתי במישהו? להיפגע זו בחירה. אותי מעניין אך ורק מה שאני עברתי. היחיד שנפגעתי ממנו הוא האדם איתו הייתי במערכת יחסים. אני יודעת גם להתנצל אם צריך ואם זה המקום והזמן אז - אם מישהו לקח את זה למקום לא נכון ואם הפוסט שלי נגרר למקומות כאלו אז אני מתנצלת בפניכם. לא אמרתי שאיני רוצה להיות במקומכם בכוונה לפגוע במישהו, אלא אני באמת לא מאחלת לעצמי או למי שיהיה איתי שאבגוד בו. בקיצור, כולנו אנשים גדולים ובוגרים. כל אחד אחראי לחייו ומאחורי כל אחד סיפור משלו שהוביל אותי לאן שהוא היום ולמי שהוא היום, לטוב ולרע. צודקים, אני לא יכולה לבוז לאדם שאיני מכירה. ולא התכוונתי לכל אחד אישית, התכוונתי ל׳בוגדים׳ ככלל. לא חשוב, בחיי, מתנצלת. שיהיה לכם המון הצלחה ורק טוב ונגיע כולנו רק למקומות הנכונים שבהם אנחנו צריכים להיות ועם מי שאנחנו צריכים להיות וניתן ונקבל רק טוב. שבת שלום emo_43.png

אל תיפגעי דיקי, העקיצות היו לא בשביל להגרר ולהגיב פוסט על פוסט (רק על מנת "להתכסח")

אלה היו יותר בשביל להסביר לך שכמו שאת רוצה שישמעו אותך ויקשיבו לך ויכבדו את דעתך... דעי לקבל את האחר.

תקשיבי. זה מאוד חשוב.

אגב,

זה נראה כאילו אדם אחר לגמרי כתב את הפוסט הזה.

עכשיו יש נימה של קבלת האחר. שמחתי לשמוע "שקיבלת" חלק מהדברים שנאמרו וגם סוג של התנצלות על הדברים שהגיעו לאן שהגיעו.

בדיוק כך, כל אחד הגיע לאן שהגיע ולא אנחנו שנשפוט (שימי לב אגב לפני הכניסה לפורום הזה יש פתיח הראש הדף...לפני הכניסה לכל הפוסטים..תקראי)

אני מקווה גם בשבילך כמו שאיחלתי מקודם שתגיעי לאן שתרצי להגיע.

אפשר גם להיות פתוחים וקשובים לצרכי האחר, מי יודע, אולי תתני משהו לפורום ומישהו כאן יקח משהו ממך.

זה הדבר הכי גדול שאפשר להעניק למישהו. לדעתי.

ואגב שימי לב לחתימה שלי...

את יודעת.. הפרטים הקטנים.. חחח emo_01.png

אל תעשו משהו שאתם לא אוהבים emo_01.png

OK היקר , קראתי את דבריך וכבשת אותי מהרגע הראשון לא אשקר, אני מאמין שאתם ואתה בפרט נותן את כל כולך לעזור בדיוק כמו לגברת דיקי, אבל למה לבגוד? או גירושים או אמון מלא בלי בגידות, עד שהמות יפריד .

תגיד אייל, בן כמה אתה?

המטרה העיקרית ביחסים האלה, הוא להרגיש שוב שאנחנו נחשקים ונאהבים, מבלי לגעת במסגרת הקיימת, ולא לזעזע אותה, 

המטרה היא להמשיך לאהוב את בן הזוג החוקי, אבל גם להיות מאוהב ונאהב ע"י בן/ת הזוג האסורים, להרגיש שוב את הפרפרים בבטן והתאווה שבוערת בגוף מבלי לפגוע בידיעה בכל מה שבנית רוב חייך, כי הם הקדושים. חיי המשפחה הם בעדיפות ראשונה, ושום דבר אחר. 

הבאת פתיח לענין, מה הקשר לגיל שלי ? אני הרבה יותר בוגר ממך או מהחברים החדשים שלך כאן, אני לא מסכים עם בגידות ואת כן ,אל תנסי להשתחצן מעלי או מעל אחרים. הרבה כמוני מבקרים ותיקים כאן ורואים את אופי התגובות שלכם ופסיכולוגית את לא, אם את רוצה לבגוד זאת בעיה שלך אל תנסי למכור לנו שהנבגד אשם ,החברים הותקים כאן לפחות לא השתחצנו כי הבינו שאין על מה וגם כשהשתחצנו הם התנסחו כראוי אבל את והחברים החדשים מהשוק שלך כבר משחקים את תפקיד היועצים? זה אבסורד לאן שוואלה ירדו ,טיפשים העורכים מסיבות כמו בגן ,אני מאחל לכם שהנהלת הפורום תזרוק אתכם למקום אחר והמצב כאן יחזור לקדמותו !אני מאשים גם את החברים הותיקים שרואים את הנעשה ומשתפים פעולה כמו  ok  מיכאלה ואחרים אתם משתפים פעולה ויותר גרועים מהם 

תהרוג אותי, לא יודעת מאיפה הבאת את ההאשמה של הצד הנבגד, אולי זה אתה שעושה את זה בלי להיות מודע.....?

בכל מקרה, כנראה נגעתי בעצב חשוף, כי אני מחפשת ומחפשת, ועדיין לא מוצאת שום עלבון כלפיך, אבל אתה לעומת זאת, מעליב ופוגע חופשי, לפי דבריך, כולם כאן שחצנים, טיפשים, שהנהלת הפורום תזרוק אותנו...... תגיד, אני מבינה שאתה לא פעם ראשונה פה, בעצם (כנראה) די וותיק. השאלה היא למה? עוברים לך רעיונות בראש????

ואותה שאלה כמו לדיקי: תגיד, כשאתה נכנס לפורום הזה ואתה כותב את מה שאתה כותב, באמת ציפית שכולם ייתיישרו לפי הדעה שלך? יגידו, צודק! או נאמנות או גירושים, עד המוות!!!???

וואו... לא הייתי כאן כמה ימים והענינים רותחים!!

דיקלה-קראתי את הפניה שלך וקראתי בעיון את שרשרת התגובות ממטיפות עד זועמות שקיבלת מהכותבים כאן, אני גם חיב לצין את אורך התגובות ופירוטן, אינו אופיני לנימה הקלילה שמאפינת בדרך כלל את הפורום הזה-אין ספק הצלחת להרגיז הרבה אנשים ואותי גם.

ממרומי שנותי ושנות הנסיון אני מניח שא. את צעירה, אולי לא בגיל אבל בנסיון. ב. את חסודה ובעיני זו תכונה שלילית ואסביר.

את נמצאת עם גבר , גבר שלדברייך "בוגד" בך ברייש גלי כבר עכשיו כאשר אין מחויבות חוקית לקשר כנראה גם אין שיתוף כלכלי או ילדים. למרות שאין לך מחויבות כל שהיא את בוחרת להיות עם הגבר הזה שיודע שעושה מה שעושה ופוגע בך! אך מפנה את הזעם כלפי אנשים (אנחנו) שטיב הקשרים שהם מנהלים אחרים לחלוטין ובכלל אינם מענינך. צר לי דיקלה בלשון עממית קוראים לזה שפוטה! .

בחרת לגור עם אדם לא מוסרי, ענינך הפרטי. אל תשפכי את חמתך עלינו כאן, אנחנו לא גויים. אנחנו אנשים בוגרים, ברובם ככולם נשואים שנמצאים במצב מסוים מתוך בחירה מודעת ואני מניח שלפחות בחלק מהמקרים בהסכמה מודעת של בן/בת הזוג.

עצתי לך תמצאי לך חיים אחרים עם בן זוג שמתאים לתפיסות המוסריות שלך ויהיה לו לפחות את הכבוד המינימלי אלייך לא לזלזל ולבגוד בך בצורה גלויה.

בהצלחה.

תגיד אייל, בן כמה אתה?

תהרוג אותי, לא יודעת מאיפה הבאת את ההאשמה של הצד הנבגד, אולי זה אתה שעושה את זה בלי להיות מודע.....?

בכל מקרה, כנראה נגעתי בעצב חשוף, כי אני מחפשת ומחפשת, ועדיין לא מוצאת שום עלבון כלפיך, אבל אתה לעומת זאת, מעליב ופוגע חופשי, לפי דבריך, כולם כאן שחצנים, טיפשים, שהנהלת הפורום תזרוק אותנו...... תגיד, אני מבינה שאתה לא פעם ראשונה פה, בעצם (כנראה) די וותיק. השאלה היא למה? עוברים לך רעיונות בראש????

ואותה שאלה כמו לדיקי: תגיד, כשאתה נכנס לפורום הזה ואתה כותב את מה שאתה כותב, באמת ציפית שכולם ייתיישרו לפי הדעה שלך? יגידו, צודק! או נאמנות או גירושים, עד המוות!!!???

את לא פגעת בעצב חשוף. אני מעל לשנה מבקר כאן וכשאת שואלת מה הגיל שלי בהתנשאות כאילו אני ילד זה מעליב. כל אחד יכול לכתוב את דעתו כאן וכך היה תמיד בפורום הזה ואני רציתי לחזק את הבחורה למעלה כי כולכם כאן לא מסכימים לדעתה. אבל כששאלתי את ok  עם נימוס למה לבגוד בכלל הוא בכלל לא עונה ושולח את חבריו להגיב בשמו. יש לי הערכה אליו כי קראתי תגובות שלו אבל אם אני לא מסכים איתו ואיתכם מיד הבאת את הגיל שלי כאילו אני ילד ואת פסיכולוגית. הפורום פתוח לכולם ולא שלכם כמו שאת בוגגת אני ואחרים לא מסכימים עם זה וזהו.

את לא חיבת להסכים אבל את הדיעה שלנו אנו נכתוב . חבל שבחודש האחרון רמת הפורום יורדת ואני כתבתי להנהלה בנושא. כולם יכולים לקרא את השירים והשטויות שאתם כותבים . שם אני לא רואה איכות תוכן רק שטויות וזה מרגיז מה שאתם עושים כאן את והחברים החדשים שלך אתם הורסים לנו את הפורום

אני מבקש מההנהלה לטפל בזה ודחוף

אייל,

על מה הינך מלין?שואלת אותך עינינית.קצת מתקשה להבין אותך,ואייני מיתממת.

הן אתה ,לפי דברייך-נגד  " בגידות "-בשפתך.אני איני מכנה זאת כך.וככזה ,מדוע אתה מבקר כאן רבות?ציינת כי מזה שנה שאתה מבקר בפורום.אתה נגד-וזה בסדר.לא כולם צריכים להסכים או להיות בעד.אבל אני אם איני אוהבת דבר מה-פשוט לא שם.גם להיות מתריס ומקטרג,וגם להנות " מהפיקנטריה "-לא הולך יחדיו.אתה יודע,אני מאמינה בכך שאדם צריך להיות ישר עם עצמו עד הסוף.כשלא צריך משהו-אז לא בטוב ולא ברע!אתה רשאי לחשוב מה שאתה רוצה,אך איני ניגררת.לא אחרי זה או אחר.אני דעתנית מספיק וביכולתי לפתח -תודה לאל הטוב,חשיבה עצמאית.ואף אחד לא שולח את רעהו,כדי לכתוב ולהגיב.אתה אומר שיש כאן הטייה?שטות מוחלטת.ולמה אתה איש צללים?למה אם הינך מבקר כאן,ולא מעט זמן-למה איינך משתתף?הריי יכולת לעלות את רמת הפורום-הן לדברייך לאחרונה ,רמתו הגיע לשפל אשר כמותו לא נודע!ומסיבות?מה רע?למה אנחנו כל-כך מעצבנים ומרגיזים אותך?מי דרך עלייך וכל כך הכאיב לך?ואייך אתה יכול להשמיץ את OK מחד,ומאידך כל-כך לפרגן לו.ואם טוב לנו גנון-אז מבורך.לא ביקשנו מאף אחד דבר וחצי דבר!אז למה כל הטרוניות נגדיינו?

אייל,אנו כולנו פלורליסטים.ובא נכבד איש את רעהו.אנו חבריי הקהילה אנשים-בשר ודם.יש בייניינו מכל הסוגים-אך אייננו הורגים או נושכים.קצת סובלנות מצד כולנו-לא מזיק.

שבת-שלום.

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

קראתי את מה שכתבתם שוב ושוב ונדהמתי במיוחד מדברייך מיכאלה. איך אתם מעיזים לתקוף בחורה צעירה שהחבר שלה בגד בה ולטעון שזאת אשמתה? האם זה בגלל שהתקפה זו ההגנה הטובה ביותר?

אם מישהו בוגד הוא האשם היחיד. תמיד יש פתרונות לכל מצב שלא מעורב בהם הסתרה מהצד השני. רק שהפתרונות לא נוחים לחלקכם. אני חושבת שכמו שאני יכולה לבוא ולהביע דעתי על מעשה של שקר או גניבה, כל אדם יכול להביע עמדה שלילית על בגידה שזה למעשה שקר עצום.

כל הכבוד לבחורה הזו שידעה לזהות נכון שאם מישהו אשם בהתנהגות הבזויה של בן הזוג שלה זה הוא, דבר שאתם הייתם אמורים לדעת. 

ולך מיכאלה בנימה אישית- את מצד אחד באה בטענה על חוסר סובלנות כלפי אחרים כשאת עצמך, בדברים רבים שכתבת כלפי אנשים שונים בקרת כל דבר שלא מתאים לדרך בה את חיה, כולל לקרוא לבחורה הזו מתחסדת. אם את מרגישה לא שלמה עם הבחירות שלך אל תפילי את זה על אחרים, בטח לא כאלה ישרים ונאמנים כמו הבחורה הזו.

מסכימה על מה שלולולו כתבה.

תמיד אפשר לא לבגוד גם אם זה אומר פרידה, שיחה עם בנזוג וכו'. מה גם שלפי מה שקראתי הרבה מאלה שבוגדים עושים את זה בגלל שעמום ולא בגלל שהם סובלים עם בו זוגם (דבר שגם לא מצדיק בגידה).

בעיני זה עניין של אופי ויש אנשים שלעולם לא יבגדו וכאלה שיחפשו את הסיבה לעשות את זה

סליחה שאני עצבן.....

בל מיפה באו כל הברחשים המצטדקים האלה פתאום??????????????????

בואו נעשה סדר...

אין חובה לבגוד, לא הזמינו אתכם לפה או לבגוד

עכשיו כל מי שהמסיבה לא לטעמו מוזמן לארוז את עצמו לדעת, ולהתחפףףףףףףףףףףףףףףףףףף

מה הנישה הקטנה שלנו מפריעה לכם ביומיום?

זה כמו יהיר לפיד והחרדים, בחיי....

הדיון היה בסדר לאורך הדרך בכללותו, עד שזה ירד לפסים אישיים ונהיה בעעעעעעעעעעעעעע

אולי אנחנו לא שיא הטוהר, אבל כבוד אנשים-גם השונים מאיתנו בדעותיהם- היה גם היה...אז למה לעצבן????????

למה שלא תפתחו לכם איזה פורום: נניח, נבגדים ממורמרים, או מתחסדים,או שוחרי הצדק או וואט אבר..ותהנו לכם שם אנחנו מתחייבים שלא לבוא להציק לכם שם

עכשי ז'דיינו לי מהאישון ותנו לישון עד יום ראשון~!!!!

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

סליחה שאני עצבן.....

בל מיפה באו כל הברחשים המצטדקים האלה פתאום??????????????????

בואו נעשה סדר...

אין חובה לבגוד, לא הזמינו אתכם לפה או לבגוד

עכשיו כל מי שהמסיבה לא לטעמו מוזמן לארוז את עצמו לדעת, ולהתחפףףףףףףףףףףףףףףףףףף

מה הנישה הקטנה שלנו מפריעה לכם ביומיום?

זה כמו יהיר לפיד והחרדים, בחיי....

הדיון היה בסדר לאורך הדרך בכללותו, עד שזה ירד לפסים אישיים ונהיה בעעעעעעעעעעעעעע

אולי אנחנו לא שיא הטוהר, אבל כבוד אנשים-גם השונים מאיתנו בדעותיהם- היה גם היה...אז למה לעצבן????????

למה שלא תפתחו לכם איזה פורום: נניח, נבגדים ממורמרים, או מתחסדים,או שוחרי הצדק או וואט אבר..ותהנו לכם שם אנחנו מתחייבים שלא לבוא להציק לכם שם

עכשי ז'דיינו לי מהאישון ותנו לישון עד יום ראשון~!!!!

קודם כל אני חייבת לומר שהשפה המלוכלכלת בה בחרת להשתמש, כמו גם התוכן של הדברים, עושה שירות רע מאוד לכל מי שמשתתף בפורום.

צר לי לבשר לך שלכל אחד יש זכות לכתוב בפורום זה אלא אם הוא משתמש בשפה לא הולמת כפי שאתה עשית, וזה בלשון המעטה.

שנית, אני חושבת שהזכות להשמיע את הדעה של חלקכם (דעה שבאופן כללי לא מקובלת עלי) נעלמת ברגע שאתם פוגעים במישהי שהחליטה לחשוף את עצמה בפורום וגורמים לה אולי אפילו לנזק נפשי שהיא עוד תאשים את עצמה בבגידה, או תפחד מכל קשר אחר עם גברים, בעוד שהיא הקורבן ולא עשתה רע בכלל 

נו באמתתתתתתתתתתתתתת

תקראי לשפה שלי איך שבא לך,

אבל כל זמן שהדין היה ענייני, הגבנו בצורה מכובדת ושפויה, עכשיו כשזה מדרדר לפסים אישיים, מה הטעם??????

זה כמו להכנס למט"כל ולהתלהם על כיבוש

כמו להכנס למועדון גייז ולהטיף להם שהם חולי נפש

כמו להכנס לישיבה ולהתווכח איתם על השתמטות

ושלל דוגמאות.... זה בערך מה שקורה פה עכשיו. נחשפתם,דיברתם, ענינו יפה, וKOKO אפילו הזמין להשאר ולדבר כאן בעתיד, אבל די...די עם ההתלכלכויות האישיות האלה.

נו באמתתתתתתתתתתתתתת

תקראי לשפה שלי איך שבא לך,

אבל כל זמן שהדין היה ענייני, הגבנו בצורה מכובדת ושפויה, עכשיו כשזה מדרדר לפסים אישיים, מה הטעם??????

זה כמו להכנס למט"כל ולהתלהם על כיבוש

כמו להכנס למועדון גייז ולהטיף להם שהם חולי נפש

כמו להכנס לישיבה ולהתווכח איתם על השתמטות

ושלל דוגמאות.... זה בערך מה שקורה פה עכשיו. נחשפתם,דיברתם, ענינו יפה, וKOKO אפילו הזמין להשאר ולדבר כאן בעתיד, אבל די...די עם ההתלכלכויות האישיות האלה.

מי שהתחיל עם הלכלוך עם כל הכבוד לא היה אני ואני מפנה אותך להודעה הקודמת שלך. דבר שני אני לא מתווכחת עם אף אחד מכם ואני גם לא מאמינה שתשתנו. מה שקומם אותי היה יחס שלכם לבחורה שלא עשתה רע לאיש.

דבר שלישי שלא תעיז להשוות מטכ"ל או גייז שאין בהם שום רע לתופעה של בגידה שזה למעשה רמאות של בן הזוג גם אם הוא לא מגלה

יאללה נעשה לך את השבת שיכנעת אותי, מרוצה??????

לו לו לו לו לו לו לו לו לו לו.

את אכן לא!לא ב-א.כולך לא .מה את כן?

אומר לך מה את כן.אכולה,פצועה ,נגוסה ,נמוכה ורדודה.ליבי ליבי אלייך!אישה קטנה שכמותך.

מה אוכל אותך?על מה הינך מדממת?מהייכן את ?מהשטאזי?סיקורטטה?לא תסתמי פיות ולא תישלטי על מעשיינו,רצונותיינו,אהבותיינו,

ותענוגותיינו.לא נראה לך את יכולה שלא לקרוא.את בחרת להיות כאן ולא לאהוב אשר רואות עינייך.

איילו הן העובדות.את יכולה רק לעמוד למולן ולהישתאות-זה כל שנותר לך.

ואני ,כמה שלמה עם עצמי.שמחה לי במקומי ובחלקי.לפחות לא מביאה את עצמי לכדיי הטפה ,ולא נוברת כמוך-הייכן שלא צריך.

נראה כי את משועממת ביום-יום.ישנן פעילויות היתנדבותיות לרוב.אולי תעשי משהו בנידון,משהו חיובי,וכך ייטב לך!

לו לו לו לו לו לו לו לו לו לו.

את אכן לא!לא ב-א.כולך לא .מה את כן?

אומר לך מה את כן.אכולה,פצועה ,נגוסה ,נמוכה ורדודה.ליבי ליבי אלייך!אישה קטנה שכמותך.

מה אוכל אותך?על מה הינך מדממת?מהייכן את ?מהשטאזי?סיקורטטה?לא תסתמי פיות ולא תישלטי על מעשיינו,רצונותיינו,אהבותיינו,

ותענוגותיינו.לא נראה לך את יכולה שלא לקרוא.את בחרת להיות כאן ולא לאהוב אשר רואות עינייך.

איילו הן העובדות.את יכולה רק לעמוד למולן ולהישתאות-זה כל שנותר לך.

ואני ,כמה שלמה עם עצמי.שמחה לי במקומי ובחלקי.לפחות לא מביאה את עצמי לכדיי הטפה ,ולא נוברת כמוך-הייכן שלא צריך.

נראה כי את משועממת ביום-יום.ישנן פעילויות היתנדבותיות לרוב.אולי תעשי משהו בנידון,משהו חיובי,וכך ייטב לך!

עבור לעמוד
, , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר