דקלה....

אני ממש לא בעמדה לשפוט אותך...

אבל למקרה ששמת לב, פה כולם נשואים,ובאופן כללי,ההעדפה של נשואים היא ממש לא רווקות, בדיוק מהסיבות שהזכרת,

מכיוון שאת רווקה,אסביר לך משהו ששוה בעוצמתו לניסיון  להסביר לעיוור מהו צבע לבן...

כשהיינו רווקים ותמימים,חלמנו הכל בוורוד...כולנו אמרנו: אין מצב, אם לא יהיה לי טוב אני חותך\ת מהקשר ומהנישואין , למה מי הוא\היא ש....?

ואז באו החיים האמיתיים,אלה בלי החלומות,כן,המציאות בכבודה ובעצמה...ובהחלט דברים שרואים מכאן לא רואים משם!

בלי יותר מדי לפרט,תבחיני בתוכן הכותבים שכולם מחמיאים לבני הזוג שלהם, הם אנשים טובים כשלעצמם וכו', אבל אנחנו מחפשים את הקפיצה מ- 80% ל-100% זה הכל.

לידיעתך, כבר אמרו חכמינו: אל תדון את חבירך עד שתגיע למקומו...

אני מבין את כאבך ותחושותייך,ואינני ציני כלל ועיקר. אבל מנגד,עצה קטנטנה בחינם,אל תשפטי אותנו כל זמן שאת לא היית במקום הזה של הנישואין והשגרה,והשחיקה וכו' וכו'...

אין לאף אחד שום דבר נגדך,או תחושה של "מגיע לה" או משהו בסגנון, פשוט קשר כמו שהיה לך שמראש ברור שחתונה משם לא תגיע..זה בהחלט סופר התמניקות מצידו, מה גם שהוא שיקר לך, ואם המשכת איתו למרות השקר, מה לך כי תליני עלינו???

בכל מקרה, נסי לקרוא פה קצת יותר,להבין מהי בעצם אהבה אסורה... את לא חייבת להסכים,אבל לבוז לדבר שאינך יודעת בכלל מהו.. תמיהני עלייך:-)

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

אין לי מושג אם את רווקה או נשואה,גרושה או על מנה....

ולא, לא קראתי שום תגובהלפני שכתבתי כדי לא לקבל השראה או הטיית צד מהחברים פה...

כואב לך על הצד הנבגד, מסכים איתך,כי מעולם לא היית בצד שלנו,ומאחל לך שלא תהיי... אבלללללללללללללל

מה נראה לך למען ה'? שביום בוקר סגרירי כשאפור וגשום בחוץ, קמים אנשים ושואלים: אולי נבגוד היום? אולי נחיה חיים כפולים? אולי נסתכן? ואולי ואולי....? אז דעי לך שלא...

אותם בני זוג שעליהם את כ"כ מרחמת, אמנם לא במודע, אבל זו האמת הכואבת והעירומה,במידה לא מבוטלת פשוט "שלחו אותנו לשם"

הרי,אם היה בבית יחס יותר טוב,חמימות,סקס מושלם,נדיבות גם בכסף וגם במחמאות,בילויים משותפים,ולפעמים פשוט הושטת כתף בבית,או אוזן קשבת לקיטורים המעצבנים שלנו....

אבל בני הזוג לא עשו זאת, וגם אנחנו לא -ואני ממש לא מנקה אותנו מאשמה\אחריות, ולא מנסה לצייר את זה בוורוד,רק נותן לך טעימה מהמונח " פרופורציות" ואני כבר מראש יודע שחלק מהחברים פה לא יסכימו איתי ואף " יתנו לי בראש" על תגובה כזו,אבל זו האמת שלי, וכאן,מקום נפלא לשטוח בו את האמת שלך בצורה מכובדת ומתורבתת, לקבל חוות דעת מבעלי ניסיון,לשתף, וכד'...

יוסי יקר שלום,

לא כואב לי על שום צד נבגד, אם כי כואב לי על עצמי. אם קראת את הפוסט וודאי ראית, אני הנבגדת. ואני לא נשואה. אין לך זכות ולו הקטנה ביותר להאשים את הנבגד/ת בבגידה שאתה עצמך אשם בה. לפי דעתי האישית, אדם בוגד הוא אדם שחסר לו, ולא חסר לו כי מחסירים ממנו, אלא כי הוא מחסיר מעצמו. אם אתה מספיק גבר "לדפוק" אישה אחרת, אם אתה קורא לעצמך גבר, אז תהיה מספיק גבר ותבוא לספר לי, להיפרד ממני. אל תחיה "חיים כפולים". אל תקשה על עצמך. מה אתה בעצם אומר לי, ששלחתי אותו לשם? -אני- שלחתי אותה אליה? אנחנו לא נשואים, ואת מה שאני מרעיפה עליו אני מאחלת לכל אדם כאן ובכל מקום אחר שיקבל. אבל התאהבתי באדם הלא נכון.. מישהו שאוהב את האסור. שמחפש הרפתקאות.

בכל אופן, הפוסט שהעליתי הוא לא לגבי 'למה אתם בוגדים?', וראיתי שכמה מכם התבלבלו והגיבו לגבי זה, ולא לגבי 'למה אתם (הרווקים/רווקות לרוב) משתפים פעולה עם נשואים ו"עוזרים" להם להרוס משהו שישנו?' אם אעיד על עצמי... לפני שהכרתי אותו ולפני שהתאהבתי אי פעם, הכרתי בחור שנראה מצוין, לא חסר לו כלום והתייחס אליי.. כמו מלכה. אבל רק בשיחה השלישית או הרביעית טרח להזכיר שישנה אישה בסיפור... אבל הוא כבר לא אוהב אותה ובלה בלה בלה. אמרתי לו שכשהיא לא תהיה בסיפור, אולי, נדבר. חתכתי את זה מכל הקצוות רק כי המחשבה הזו עוררה בי חלחלה. וישנם 2 ילדים בסיפור! מי אני שאקח אחריות ואפרק להם משהו שעלול לעלות להם בהרבה? מישהי שחיפשה פרפרים? הפרפרים יגיעו גם ממקום אחר.

קיוויתי שתוכלו להסכים איתי, אבל מתברר שלא אני היא המצטדקת, אלא אתם. שמנסים להצדיק את מה שאתם עושים. חברים, תרשו לי לומר לכם, לא מגיע לכם את האנשים שחיים איתכם באותו הבית. ולא רק לכם מגיע לאהוב, אלא גם להם. אתם אגואיסטים, מצטדקים, רעים. אני לא יודעת איך אתם מסתכלים להם בעיניים כשאתם חוזרים הביתה. אני בזה לאנשים שבוגדים. גם לאותו בחור שהיה "כל עולמי". אתם עושים מעשה שלא יעשה. אולי אני נאיבית, תמימה, אבל אני יודעת מה הנורמה ומה לא. אתם אלו שהולכים נגדה, אני זו שחושבת שלאדם שאיתי מגיע הכל ואני אחראית לתת לו, אבל גם לי מגיע את אותו הדבר. לאף אחד אין את הזכות להאשים אותי שאני שלחתי אותו לשם. לא היה חסר לו כלום אצלי והוא לא "כלוא" בנישואים, תמיד יכל לקום וללכת אליה, ולהפוך את מה שאסור לו למותר.

כל אלו המסכימים איתך, כולכם שותפים לפגיעה. אני בזה לכם, לכולכם. כמה שתיכנסו בי, תרדו עליי, תחשבו שלא אני היא הצודקת. אני יודעת שאני כן. ואם יש טובים ורעים בסיפור, אתם כבר יודעים מה אני חושבת. 

תודה שלפקחתם לי את העיניים, מקווה שלא יבוא יום והכל יתהפך עליכם, למרות שאיפשהוא זה קצת מגיע לכם.. יום טוב.

יקירתי, את יכולה לבוז לנו עד מחר בבקר, או עד בכלל,

עצם העובדה שכל מה שאת מרעיפה עליו לא מספיק לו, אומרת הכל, אז נכון, בחרת באדם הלא נכון, קומי ותעזבי!!! את לא צריכה לסבול מחוסר הנאמנות שלו, 

ולמה הוא צריך לבוא לספר לך???? את כבר יודעת לא?  מה, את צריכה את האישור שלו לעזוב ? את בת 16? את אישה בוגרת שיודעת מה הכי טוב בשבילה, צריכים להגיד לך מה לעשות???.

ועוד פרט ממש קטן ושולי, אין כאן רווקים ורווקות הורסי בתים מניפולטיביים, כולנו כאן אנשים נשואים עם משפחות, ויש לנו אחריות עליהם, ולא מכל התאהבות רגעית או יותר, קמים ומפרקים הכל, ויהיה טוב, ככל שיהיה.

ותגידי, כשנכנסת לפורום הזה, באמת ציפית לקבל תמיכה???? וכן, כולנו נקום ונגיד: פשענו, חטאנו, בואי תצילי אותנו? 

יקירתי, אנחנו לא צריכים אותך בשביל זה, אנחנו יודעים היטב מה אנחנו עושים, ולוקחים את מלא האחריות על מעשינו, 

אהההה כן, ועוד משהו, יש גם את הצד הבוגד, את החשבון צריך לסגור שם קודם, לפני שאת באה בטענות לצד "שעוזר", בדרך כלל, זה מתחיל שם, ולא להיפך.

ואני בניגד אלייך, מאחלת לך כל טוב, ושסוף סוף תצליחי להתבגר!

מישהי פה יצאה מהכלים ותיכף תשוב:-)

מישהי פה יצאה מהכלים ותיכף תשוב:-)

emo_01.png לגמרי 

כנראה גם בלי האיייקונים emo_21.pngemo_22.pngemo_20.png האלה, אפשר להרגיש שהנושאים האלה פשוט מרתיחים לי את הדם.

מי מתעסק???????

יא ווראדי...

עצם העובדה שאת קוראת לעצמך מכשפה אומרת הכל. מודעות עצמית זה חשוב. לא ציפיתי לתמיכה, לא מאנשים חסרי רגש כלפי אדם שנותן להם הרבה והם מחזירים יריקה. לא חשוב מה תגידו, אני מעמדתי לא אזוז, וגם לא באה להזיז אתכם. וגם ממרומי בגרותי (ואני בוגרת למעשה יותר מכל אחד ואחד כאן אם אני מספיק חזקה לאהוב אדם אחד) אני לא חושבת שנכון או צודק, ולא חשוב מה יקרה, לבגוד. אני מעריצה נאמנות, חסידת נאמנות, אוהבת אנשים נאמנים ומחזיקה מהם. אתם, כנראה, לא כאלה. לא ראויים להערצה ולא חזקים מספיק לכל דבר אחר מעבר ל׳לחוש פרפרים בבטן׳. אתם הם אלו שלא התבגרו ודורשים בכל גיל להרגיש בני 18. שיהיה לכולכם המון הצלחה. 

דיקי,

אין טעם "לרדת" לפסים אישיים (לא עם מכשושה ולא עם שום אחר כאן בפורום. וסביר להניח שהיא תענה לך...)

באת לכאן (לפורום), ראית מה שראית וכתבת מה שאת מרגישה כלפינו.

אם זה בוז או כל תחושה אחרת שיש לך זו זכותך להרגיש כלפינו (או כלפי אחרים) מה שאת מרגישה. כי ככה את מרגישה.

לא נראה האמת שאת מתנהגת בבגרות (כמו שאת טוענת שיש לך).

למה שתשפטי אנשים שאת לא מכירה? לא יודעת כיצד הגיעו? מתוך בחירה שלהם או שלא שלהם? (וזה לא משנה כרגע)

זה בסדר גמור לרשום מה את רוצה כאן בפורום אבל...

דעי גם לקבל "ביקורת" בונה, אל תטיחי את מה שאת חושבת ותסובבי את הגב.

אחרת למה באת? למה רשמת את מה שרשמת כאן בפורום?

יקבלו אותך כאן אם לא תשפטי ולא תחרצי דינים של אנשים שלא עשו לך כלום.

וכמו שכתבו כאן לפני (למעלה...) לטנגו צריך שניים... תמיד יש את הצד השני, שהוא שותף.

מה שאת מעריצה זה בסדר גמור. את ראויה להערכה, אבל...

חבל על הכינויים ועל התת רמה "לא ראויים להערצה ולא חזקים מספיק...",

"אתם אלו שלא התבגרו.."

את מוזמנת להתבגר יחד עם כולם כאן. (נ.ב. את לא חייבת...)

שיהיה גם לך בהצלחה דיקי.

אל תעשו משהו שאתם לא אוהבים emo_01.png

דיקלה,

אפילו אנשים טובים שכמותיינו,חברי הקהילה המותרת!!!אייניינו יודעים מה יילד לו יום.ואת,כן את-דיקלה גם איינך יודעת ,כיצד יום אחד תימצאי את עצמך בנעליינו!

לכן-אל תישתלחי בחברים הנמצאים כאן.החרישי וריחשי להם כבוד-הם לא פחות אנושיים ובני אדם ממך.אוליי אף יותר ממך.לפחות הם מכבדים את האחר והשונה.הם קשובים,סבלניים,ובעיקר סובלניים.

שבי עם עצמך,שבת בפתח ויש דיי זמן-ערכי חשבון נפש עם עצמך,כיצד זה הדבר אשר הגעת אליו?טרם עברת שמינית דרך מדרכיינו ואת כבר ניבגדת!!!!!אומר דרשייני.

לא זכור לי,כי אנו שקיי האיגרוף שלך או של כל אחד אחר.

יש לך עזות מצח.חידלי.עשי למען בייתך.קודם שישרור שלום בית במעונך,וגם אז אל תבואי להטיף.חצופה כבר אמרתי?

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

מה אנחנו שווים אם אפילו במילה שלנו אנחנו לא עומדים... לי יש עזות מצח כי לא עשיתי שום דבר רע. מעניין כמה מכם עושים את מה שעושים מבלי להחביא מבן/בת הזוג. כל דבר שאנחנו עושים בהיחבא, סימן שזה לא משהו טוב. שיש בו בושה. שיש בו פגיעה. ולא קוראים לי דקלה, למען ה׳. עכשיו שאבין, מישהו כאן מאשים אותי במשהו על שנבגדתי? אני באשמה בבגידה של שני אנשים חסרי רסן? ואתם ממשיכים וממשיכים לדבר על משהו שהוא לא האישיו כאן כלל וכלל, מוציאים עניינים מהקשרם. בחיי שלא מעניין אותי למה כל אחד ואחש מכם בוגד ומה חסר לו שהוא מביא לכאן את ההצטדקויות שלו. פתחתי את הפוסט לגבי רווקים שהולכים עם נשואים. אתם לא כאלה? מצוין. למה הגבתם? פתחתם נושאים שלא קשורים. קמתם מיד להצדיק את עצמכם למרות שאף אחד לא הטיח בכם דבר, שזה כבר אומר שמצפונכם לא הכי שקט. נכון, אני לא בעמדתכם, לא נשואה, ומעולם לא בגדתי כך שאיני מעוניינת כלל להיות במקומכם, גם לא בעוד 30 שנה. אם חשבתם לרגע שאני מאשימה אתכם אז טעיתם. לא שאתם צדיקים בסיפורכם אבל כל אחד והחבילה שלו. שתהיה לכם שבת מבורכת חבריי. (-:

דבר ראשון דיקי

אנחנו לא חבריי...אז חבל ללכת למקום הזה.

אף אחד לא ביקש ממך שתיהי במקומנו.

דבר שני

סבלנות וסובלנות כלפי האחר את יודעת מה זה אומר בכלל? או לצרף קישור מויקיפדיה? (רמז.. לקבל את האחר.. השונה..)

שלא תיהי מי שאת לא רוצה גם בעוד 50 שנה (נתתי לך יותר זמן ראית.. פירגנתי..) זה בסדר גמור! רצונך הוא כבודך!

התגובות שלך גררו את הפוסט הזה לאן שהוא הגיע. חוסר היכולת שלך (ממרום בגרותך... ציטוט.. לא שלי.. מודה..)

לקבל דברים שונים נגשבים מבינתך?! נכון?

לא נורא.. יש לך עוד 50 שנה.. זוכרת?

נראה לי שמיציתי.

בהצלחה.

אל תעשו משהו שאתם לא אוהבים emo_01.png

דבר ראשון דיקי

אנחנו לא חבריי...אז חבל ללכת למקום הזה.

אף אחד לא ביקש ממך שתיהי במקומנו.

דבר שני

סבלנות וסובלנות כלפי האחר את יודעת מה זה אומר בכלל? או לצרף קישור מויקיפדיה? (רמז.. לקבל את האחר.. השונה..)

שלא תיהי מי שאת לא רוצה גם בעוד 50 שנה (נתתי לך יותר זמן ראית.. פירגנתי..) זה בסדר גמור! רצונך הוא כבודך!

התגובות שלך גררו את הפוסט הזה לאן שהוא הגיע. חוסר היכולת שלך (ממרום בגרותך... ציטוט.. לא שלי.. מודה..)

לקבל דברים שונים נגשבים מבינתך?! נכון?

לא נורא.. יש לך עוד 50 שנה.. זוכרת?

נראה לי שמיציתי.

בהצלחה.

וכל מילה מיותרת! אני מאוד מקווה בשבילך יקירתי שלא תגיעי ״למצב שלנו״ שחלילה לא תרגישי טיפת הנאה גם בגיל 40 או בכלל , עדיף לשבת לחכות לו שיבוא בכל פעם מחדש זה בהחלט יחזק את הזוגיות ומי יודע אולי תתחתנו ותולידו ילדים... ואז אולי לא תשפטי כמו שעשית כל הבוקר הזה... אה ופרפרים זוכרת מה emo_91.pngזה! (סליחה אם פגעתי במישהו בציניות שלי אבל ... ) 

emo_01.png

קוקו... אתה לוקח את זה למקום לא יפה.. בוא לא נעקוץ. הפוסט הזה נשפך לצדדים לא נכונים, אבל בכלל. דיברתם על סבלנות וסובלנות. פגעתי במישהו? להיפגע זו בחירה. אותי מעניין אך ורק מה שאני עברתי. היחיד שנפגעתי ממנו הוא האדם איתו הייתי במערכת יחסים. אני יודעת גם להתנצל אם צריך ואם זה המקום והזמן אז - אם מישהו לקח את זה למקום לא נכון ואם הפוסט שלי נגרר למקומות כאלו אז אני מתנצלת בפניכם. לא אמרתי שאיני רוצה להיות במקומכם בכוונה לפגוע במישהו, אלא אני באמת לא מאחלת לעצמי או למי שיהיה איתי שאבגוד בו. בקיצור, כולנו אנשים גדולים ובוגרים. כל אחד אחראי לחייו ומאחורי כל אחד סיפור משלו שהוביל אותי לאן שהוא היום ולמי שהוא היום, לטוב ולרע. צודקים, אני לא יכולה לבוז לאדם שאיני מכירה. ולא התכוונתי לכל אחד אישית, התכוונתי ל׳בוגדים׳ ככלל. לא חשוב, בחיי, מתנצלת. שיהיה לכם המון הצלחה ורק טוב ונגיע כולנו רק למקומות הנכונים שבהם אנחנו צריכים להיות ועם מי שאנחנו צריכים להיות וניתן ונקבל רק טוב. שבת שלום emo_43.png

OK היקר , קראתי את דבריך וכבשת אותי מהרגע הראשון לא אשקר, אני מאמין שאתם ואתה בפרט נותן את כל כולך לעזור בדיוק כמו לגברת דיקי, אבל למה לבגוד? או גירושים או אמון מלא בלי בגידות, עד שהמות יפריד .

תגיד אייל, בן כמה אתה?

מזה או גירושים או אמון? עד שהמוות יפריד????

תגיד, וכשייש ילדים קטנים או גדולים בתמונה, גם אז? 

המטרה העיקרית ביחסים האלה, הוא להרגיש שוב שאנחנו נחשקים ונאהבים, מבלי לגעת במסגרת הקיימת, ולא לזעזע אותה, 

המטרה היא להמשיך לאהוב את בן הזוג החוקי, אבל גם להיות מאוהב ונאהב ע"י בן/ת הזוג האסורים, להרגיש שוב את הפרפרים בבטן והתאווה שבוערת בגוף מבלי לפגוע בידיעה בכל מה שבנית רוב חייך, כי הם הקדושים. חיי המשפחה הם בעדיפות ראשונה, ושום דבר אחר. 

אתה יודע מה יהיו התוצאות של גירושים עקב רומן / מעידה? הנזק הנפשי? 

הרבה יותר גרוע ממה שאתה יכול לתאר לעצמך.

הבאת פתיח לענין, מה הקשר לגיל שלי ? אני הרבה יותר בוגר ממך או מהחברים החדשים שלך כאן, אני לא מסכים עם בגידות ואת כן ,אל תנסי להשתחצן מעלי או מעל אחרים. הרבה כמוני מבקרים ותיקים כאן ורואים את אופי התגובות שלכם ופסיכולוגית את לא, אם את רוצה לבגוד זאת בעיה שלך אל תנסי למכור לנו שהנבגד אשם ,החברים הותקים כאן לפחות לא השתחצנו כי הבינו שאין על מה וגם כשהשתחצנו הם התנסחו כראוי אבל את והחברים החדשים מהשוק שלך כבר משחקים את תפקיד היועצים? זה אבסורד לאן שוואלה ירדו ,טיפשים העורכים מסיבות כמו בגן ,אני מאחל לכם שהנהלת הפורום תזרוק אתכם למקום אחר והמצב כאן יחזור לקדמותו !אני מאשים גם את החברים הותיקים שרואים את הנעשה ומשתפים פעולה כמו  ok  מיכאלה ואחרים אתם משתפים פעולה ויותר גרועים מהם 

אתם נהנים מהחנופה ?גנון וואלה נפתח? מקווה שההנהלה תטפל כבר בכם

אני,מיכאלה.

שלמה עם עצמי ועם מעשיי!

גאה להיות אני-שכמותי!

לא מתביישת!

לא מצטערת!

לא מתחרטת!

ואם היה צריך לחזור על הכל מההתחלה ומחדש-אכן הייתי עושה זאת שוב.

וכאן ניסגר לגבייך-דיקלה.

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

עצם העובדה שאת קוראת לעצמך מכשפה אומרת הכל. מודעות עצמית זה חשוב. לא ציפיתי לתמיכה, לא מאנשים חסרי רגש כלפי אדם שנותן להם הרבה והם מחזירים יריקה. לא חשוב מה תגידו, אני מעמדתי לא אזוז, וגם לא באה להזיז אתכם. וגם ממרומי בגרותי (ואני בוגרת למעשה יותר מכל אחד ואחד כאן אם אני מספיק חזקה לאהוב אדם אחד) אני לא חושבת שנכון או צודק, ולא חשוב מה יקרה, לבגוד. אני מעריצה נאמנות, חסידת נאמנות, אוהבת אנשים נאמנים ומחזיקה מהם. אתם, כנראה, לא כאלה. לא ראויים להערצה ולא חזקים מספיק לכל דבר אחר מעבר ל׳לחוש פרפרים בבטן׳. אתם הם אלו שלא התבגרו ודורשים בכל גיל להרגיש בני 18. שיהיה לכולכם המון הצלחה. 

את עד כדי כך מעריצת הנאמנות, שאת עדיין מוכנה לקבל חזרה גבר בוגדני עוד לפני שהתחתן איתך, לפני ילדים, לפני משכנתא, לפני מחוייבויות כאלה ואחרות, 

תגידי, ומה יהיה אחר כך? כשעול החיים יתחיל להכביד? כשהגוף כבר לא ייראה אותו הדבר? חשבת על זה?

את אומרת שהפוסט נועד בעיקר לרווקים, אבל בפועל, את בועטת לכל הכיוונים, לדעתי, את ידעת מצויין להיכן ניכנסת, פשוט רצית לפרוק את התסכול שלך ולא משנה מי עומד בדרך, 

את טוענת שאת מעריצה נאמנות? תתחילי קודם להיות נאמנה לעצמך!!! תזרקי את הבן אלף, ותחפשי לך גבר שיאהב רק אותך! לפחות בשלב זה של חייך.

לי יש שניים כאלה, ומה איתך?

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר