חברים יקרים בואו נשאיר את לולולולו ואייל או השד יודע מיהם לשוחח עם עצמם

בואו נחזור לקהילה ונעשה אהבה עם המון שירים אירוטים ומסיבות אז קדימה חברים בואו נברח לפני שהיא תתפוס אותנו emo_51.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

או קיי

תודה שהוכחת את מה שטענתי.

אחרי שקראתי את מה שכתבת עם כל טעויות הכתיב נראה לי שמי שצריך שיעורי עברית זה דווקא אתה...

נראה לי שעדיף לבריאות הנפשית שלך וכדי להרגיע את המחשבות הפרנואידיות על מתחזים למיניהם שתחזור לים

אני מוכן שתלמדי אותי עברית ומכון גם לחזור לים במהירות בתנאי אחד , שאת תתלווי אלי ושם בלב ים אולי הדגים אבל אולי כי אני לא מבטיח לך , אולי הם יאזינו לך או שיהיה אסון אקולוגי עצום, תחזרי למקומך לולולולו או אייל מה זה משנה , שנכם צצתם יחד מאיזה מקום שכנראה גם גלגל הצלה לא יסייע לכם , לאנשים כמוך יש הפניה הנקראית "פסיכיאטר " מאחר ואני ממש לא מוסמך ולא רוצה אז הייתי מציע לך ללמצא אחד כזה בתקווה שגם הוא לא יתאבד

דידוש

הייתי מציעה לך להתחיל לקרוא.

זה בשבילך לדוגמא...ואני מציעה שתקראי את ההודעה הקודמת

לולולולולולולולולו

אם היית מפסקת ולא מפשקת היה יותר טוב.

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

או קיי

אחרי שקראתי את מה שכתבת עם כל טעויות הכתיב נראה לי שמי שצריך שיעורי עברית זה דווקא אתה...

נראה לי שעדיף לבריאות הנפשית שלך וכדי להרגיע את המחשבות הפרנואידיות על מתחזים למיניהם שתחזור לים

אני מוכן שתלמדי אותי עברית ומכון גם לחזור לים במהירות בתנאי אחד , שאת תתלווי אלי ושם בלב ים אולי הדגים אבל אולי כי אני לא מבטיח לך , אולי הם יאזינו לך או שיהיה אסון אקולוגי עצום, תחזרי למקומך לולולולו או אייל מה זה משנה , שנכם צצתם יחד מאיזה מקום שכנראה גם גלגל הצלה לא יסייע לכם , לאנשים כמוך יש הפניה הנקראית "פסיכיאטר " מאחר ואני ממש לא מוסמך ולא רוצה אז הייתי מציע לך ללמצא אחד כזה בתקווה שגם הוא לא יתאבד

דידוש

לולולולו ,

נראה שאת שולטת היטב בשמות שלנו , מי את או מי אתה וסגרי עניין ?

או קיי

דידוש

לולולולו ,

לולולו רפואה שלמה! מכל ה emo_43.png

emo_01.png

דידוש מיכאלה ואוקיי..כפי שאמרתי קודם

הכי טוב לא להגיב כלל

באמת שחבל על האנרגיות השליליות

כל דקה של כאב ראש כזה פשוט לא שווה

אני מפסיקה להגיב כאן

שיכתבו מה שרוצים - זה פשוט חסר משמעות !!!

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

או קיי

דידוש

לולולולו ,

לולולו רפואה שלמה! מכל ה emo_43.png

גם לך

בואו נחזור לקהילה ונעשה אהבה עם המון שירים אירוטים ומסיבות אז קדימה חברים בואו נברח לפני שהיא תתפוס אותנו emo_51.png

Ok אין לי קשר לגברת לולולו אני מזועזע מההישתלחות שלה בך ובשאר החברים. אני את היד שהגשת לי מכבד ומעריך מאוד אתה הבאת אותי לדמעות ולסערת רגשות אמיתית . בתגובה האחרונה שלי התנצלתי כפי שדרשת ואני מודה שגם אני לא היתי בסדר אבל דיברתי מכאב אמיתי. כל פעם שניסיתי וגם אחרים להגיב בצורה מכובדת ובחשיבה שונה חטפנו עקיצות וזלזול מאדון יוסי ואף אחד לא אמר מילה. תאמין לי  ok אני לא הגברת לולולו ואני לא מכיר אותה אז בבקשה אל תקשר ביננו. גרמת לי להקלה בתגובתך אליי אני מעריך מאוד את הגישה שלך לא לחינם אתה רועה את הצאן

אבל אני לא קשור לגברת לולולו ולא מסכים עם מה שהיא כתבה עליך ועל אחרים אני כל כך מצטער אם בגללי הגברת תקפה אותך. יש לך את הכלים לטפל בתגובות לא ראויות .אני יודע יותר ממה שאתה חושב ואני גם יודע שאם תבחר לעשות כך יש לך הרבה כלים העומדים לרשותך אבל אני לא אפרט כאן אל תחשוש .כל מה שרצינו אני וכמה חברים כאן זה למנוע הרס של הפורום .רבים חושבים כך אך הם אינם בעלי האומץ לכתוב על כך. אני מצטער בפניך אם נפגעת ממני .לא היתה לי כוונה רעה ואני בעצמי פגוע ומושפל ממה שקרה כאן אבל חיבים לעשות סדר בפורום. הפעל את היכולת שלך כדי שיהיה נחמד יותר . קראתי את הבקשה שלך שוב בנוגע להתנצלות ואני מוכן להתנצל בפני גלי מיכאלה מכשפה שאני מאוד מחבב אבל לא בפני יוסי או קוקו .להם אני לא חייב דבר והם צריכים להתנצל בפני וגם בפני חברים אחרים במיוחד יוסי. ביקשת פירגון ואני מכבד את בקשתך והולך לפרגן לגלי 

OK מחזקת את דבריך - כל מילה בסלע.

הפורום בהחלט מיועד לכולם, להבעת דעה, שאלה או כל דבר שברצוננו לשתף

אך אין פה מקום להכפשה, העלבה או פגיעה בזולת גם אם דעותינו שונות

כפי שנאמר פה בעבר ניתן להביע דעה מנוגדת אך בשפה יפה ללא חיצים והעלבות.

בסופו של דבר, מאחורי כל הכינויים הללו ישנם בני אדם עם רגשות

וחבל להרוס מקום שכזה הנותן מענה בגלל כעסים ופגיעות מיותרות.

כל דבר, כן, כל דבר ניתן להביע באופן שמכבד את יתר המעורבים !!!

גלי בנימה אופטימית ולשבירת האווירה העכורה !

תחברי לנו שיר חדש ואפטימי הפעם גלי !!!! דיי עם עצבות להיום

שיר חדש ונקדיש לאדון אייל שיש לי את התחושה כי לאחר שייקרא את השיר הוא עשוי להתאהב בך

ומי יודע אולי הוא בטעות גם יתן לייק emo_05.png

OK מצחיק שכמותך חחח

אשמח לשבירת האווירה העכורה ולחבר שיר אופטימי

להקדיש לו - ממש לא !!

ושלא תחשוב שלא קראתי הכל או שחלילה לא שמתי לב לפרטים הקטנים...

תתחיל בשיר משלך ואני אמשיך :)

גלי את לא חיבת להקדיש לי שיר 

אני מתנצל על מה שאמרתי כי זה בא מכעס ועלבון כלפי החדשים שלא משאירים מקום לדיון או להגיב .את באמת בעלת לב טוב ואני מבין שפגעתי בך ומתנצל . חשבתי שאת הבאת אותם כי הם כל הזמן איתך שם

OK מחזקת את דבריך - כל מילה בסלע.

הפורום בהחלט מיועד לכולם, להבעת דעה, שאלה או כל דבר שברצוננו לשתף

אך אין פה מקום להכפשה, העלבה או פגיעה בזולת גם אם דעותינו שונות

כפי שנאמר פה בעבר ניתן להביע דעה מנוגדת אך בשפה יפה ללא חיצים והעלבות.

בסופו של דבר, מאחורי כל הכינויים הללו ישנם בני אדם עם רגשות

וחבל להרוס מקום שכזה הנותן מענה בגלל כעסים ופגיעות מיותרות.

כל דבר, כן, כל דבר ניתן להביע באופן שמכבד את יתר המעורבים !!!

גלי בנימה אופטימית ולשבירת האווירה העכורה !

תחברי לנו שיר חדש ואפטימי הפעם גלי !!!! דיי עם עצבות להיום

שיר חדש ונקדיש לאדון אייל שיש לי את התחושה כי לאחר שייקרא את השיר הוא עשוי להתאהב בך

ומי יודע אולי הוא בטעות גם יתן לייק emo_05.png

OK מצחיק שכמותך חחח

אשמח לשבירת האווירה העכורה ולחבר שיר אופטימי

להקדיש לו - ממש לא !!

ושלא תחשוב שלא קראתי הכל או שחלילה לא שמתי לב לפרטים הקטנים...

תתחיל בשיר משלך ואני אמשיך :)

גלי את לא חיבת להקדיש לי שיר 

אני מתנצל על מה שאמרתי כי זה בא מכעס ועלבון כלפי החדשים שלא משאירים מקום לדיון או להגיב .את באמת בעלת לב טוב ואני מבין שפגעתי בך ומתנצל . חשבתי שאת הבאת אותם כי הם כל הזמן איתך שם

בהחלט מרשה לעצמי emo_45.png

emo_01.png

כרגיל אני מפסיד את המסיבה.

הייתי מנוטרל בימים האחרונים, עם ורטיגו. על האוייבים שלי ורטיגו.. משתדל לא לנהוג, ישן מספר שעות מספר פעמים ביום, קם עם בחילה וכל מה שאפשר לעשות זה לחכות שיעבור...

חברה טובה הסבה את תשומת ליבי למה שקורה כאן ויש לי רק מילה אחת - ביזיון!!

יש כאן מספר חברים, וותיקים שמנסים לשמור על ציביון של תרבות דיון בנושא שמטריד את חברי הקהילה. הכרנו אחד את השני היטב, תמכנו אחד בשני והתייעצנו וייעצנו ברגעים קשים. אין לנו, לותיקים זכות ראשונים או זכויות יתר. מדי פעם הצטרפו חדשים שהשתלבו בקבוצה או היו אורחים, באו ראו ועזבו. אבל הדיון הזה, שהתחיל בתור פוסט של דיקי, שלא מתאים כלל לקהילה שלנו, זלג לרמה שלא הכרנו כאן בפורום. הדבר היחידי שהשתנה זה הצטרפות או הופעה של מספר אנשים חדשים.

כמו שכתב OK הפורום שייך לכולם. וכולם מוזמנים. וכבר אמרתי שאין לוותיקים זכויות יתר. אבל אני כן מצפה מהחדשים, או מהאורחים להתנהג כמו שמקובל בבית בו הם מתארחים. ואם לא מתאים לכם, - אל תבואו. ובטח ובטח אל תבואו כדי להרוס ולא להתקיף אישית. לולולו - זה לא אישי, אבל הסגנון והתוכן שלך לא מתאים, אני אישית לא רוצה לראות פוסטים ברמה כמו שאת כותבת בפורום הזה. ואייל - ללכלך ואז להתנצל זו לא חוכמה. אחרי שכותבים, קוראים פעמיים. ואז לפני שמפרסמים - קוראים שוב. מאחורי כל דמות ישנן אנשים עם רגשות. אבן שזורקים לבאר, אלף חכמים לא יוציאו אותה משם.

הפורום הזה חשוב לכמה אנשים -  לוותיקים. גם לי זה היה חשוב. עד לפני חודש בערך ואז משהו השתנה. ומאז, ממעט להופיע, ממעט לקרוא וממעט לכתוב. חבל. בואו נחזיר אותו למה שהיה קודם.

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

Ok אין לי קשר לגברת לולולו אני מזועזע מההישתלחות שלה בך ובשאר החברים. אני את היד שהגשת לי מכבד ומעריך מאוד אתה הבאת אותי לדמעות ולסערת רגשות אמיתית . בתגובה האחרונה שלי התנצלתי כפי שדרשת ואני מודה שגם אני לא היתי בסדר אבל דיברתי מכאב אמיתי. כל פעם שניסיתי וגם אחרים להגיב בצורה מכובדת ובחשיבה שונה חטפנו עקיצות וזלזול מאדון יוסי ואף אחד לא אמר מילה. תאמין לי  ok אני לא הגברת לולולו ואני לא מכיר אותה אז בבקשה אל תקשר ביננו. גרמת לי להקלה בתגובתך אליי אני מעריך מאוד את הגישה שלך לא לחינם אתה רועה את הצאן

אבל אני לא קשור לגברת לולולו ולא מסכים עם מה שהיא כתבה עליך ועל אחרים אני כל כך מצטער אם בגללי הגברת תקפה אותך. יש לך את הכלים לטפל בתגובות לא ראויות .אני יודע יותר ממה שאתה חושב ואני גם יודע שאם תבחר לעשות כך יש לך הרבה כלים העומדים לרשותך אבל אני לא אפרט כאן אל תחשוש .כל מה שרצינו אני וכמה חברים כאן זה למנוע הרס של הפורום .רבים חושבים כך אך הם אינם בעלי האומץ לכתוב על כך. אני מצטער בפניך אם נפגעת ממני .לא היתה לי כוונה רעה ואני בעצמי פגוע ומושפל ממה שקרה כאן אבל חיבים לעשות סדר בפורום. הפעל את היכולת שלך כדי שיהיה נחמד יותר . קראתי את הבקשה שלך שוב בנוגע להתנצלות ואני מוכן להתנצל בפני גלי מיכאלה מכשפה שאני מאוד מחבב אבל לא בפני יוסי או קוקו .להם אני לא חייב דבר והם צריכים להתנצל בפני וגם בפני חברים אחרים במיוחד יוסי. ביקשת פירגון ואני מכבד את בקשתך והולך לפרגן לגלי 

"אייל " ! לא אכפת לי מה השם בכלל, מה שחשוב שאתה הוכחת את הבגרות שלך את האצילות שבך, אם היו יודעים מי אתה זה רק היה מעצים אותך יותר מכפי שאתה חושב ! להתנצל ולקחת אחריות על דברים שעשינו לא כל אחד מסוגל לכך ובוודאי לא עם האגו !

אני אוהב אותך מי שאתה ומעריך אותך על כך ! תודה שהתנצלת בפני החברים, ולא אתה לא מוכרח להתנצל בפני כולם ! אם אתה חש פגוע מאדם כלשהו חבל שלא הפנתה את תשומת ליבנו על כך, להיפך היינו מסייעים לך אבל אני רוצה להבהיר משהו , יוסי , נכון שהוא לא תמיד מתנסח כפי שצריך, אבל יש לו כוונות טובות ונשמה טובה, וכך גם לקוקו, הם חדשים עם המון אנרגיות כך כולנו היינו כשהיינו חדשים, ויכול להיות שהם עשו טעות אבל אם היית פונה אליהם ישירות זה היה מעצים אותך יותר מכפי שאתה חושב , אני אישית מתנצל בשמם אם נעלבת אבל זה גם לא ממש הוגן כי אין להם לי או לאף אחד אחר מושג ממה נעלבת ספיציפית, קוקו הושיט לך יד וזרקת אותה הצידה וחבל אבל שוב אתה לא חייב להתחבר למי שאתה לא רוצה ! אתה בוודאי יודע יותר טוב ממני שהפורום פתוח לפני כולם ואתה רשאי להיכנס ולחזור אל מקומך הראוי-אני עכשיו יודע כמה הוא באמת ראוי emo_02.png !בכל אופן אייל (X) ! אני כבר יודע,דבר איתי בפרטי בשמך האמיתי ,סודך שמור !

דרך אגב - מכשפה פתחה פוסט מאוד מעניין עם המון חומר למחשבה - אם בא לך אתה יכול לתת את דעתך שם בנושא, וכמובן אל תשכח לתת למשושה פידבק חיובי על הנושא המדהים שהיא העלתה !!!

כרגיל אני מפסיד את המסיבה.

הייתי מנוטרל בימים האחרונים, עם ורטיגו. על האוייבים שלי ורטיגו.. משתדל לא לנהוג, ישן מספר שעות מספר פעמים ביום, קם עם בחילה וכל מה שאפשר לעשות זה לחכות שיעבור...

חברה טובה הסבה את תשומת ליבי למה שקורה כאן ויש לי רק מילה אחת - ביזיון!!

יש כאן מספר חברים, וותיקים שמנסים לשמור על ציביון של תרבות דיון בנושא שמטריד את חברי הקהילה. הכרנו אחד את השני היטב, תמכנו אחד בשני והתייעצנו וייעצנו ברגעים קשים. אין לנו, לותיקים זכות ראשונים או זכויות יתר. מדי פעם הצטרפו חדשים שהשתלבו בקבוצה או היו אורחים, באו ראו ועזבו. אבל הדיון הזה, שהתחיל בתור פוסט של דיקי, שלא מתאים כלל לקהילה שלנו, זלג לרמה שלא הכרנו כאן בפורום. הדבר היחידי שהשתנה זה הצטרפות או הופעה של מספר אנשים חדשים.

כמו שכתב OK הפורום שייך לכולם. וכולם מוזמנים. וכבר אמרתי שאין לוותיקים זכויות יתר. אבל אני כן מצפה מהחדשים, או מהאורחים להתנהג כמו שמקובל בבית בו הם מתארחים. ואם לא מתאים לכם, - אל תבואו. ובטח ובטח אל תבואו כדי להרוס ולא להתקיף אישית. לולולו - זה לא אישי, אבל הסגנון והתוכן שלך לא מתאים, אני אישית לא רוצה לראות פוסטים ברמה כמו שאת כותבת בפורום הזה. ואייל - ללכלך ואז להתנצל זו לא חוכמה. אחרי שכותבים, קוראים פעמיים. ואז לפני שמפרסמים - קוראים שוב. מאחורי כל דמות ישנן אנשים עם רגשות. אבן שזורקים לבאר, אלף חכמים לא יוציאו אותה משם.

הפורום הזה חשוב לכמה אנשים -  לוותיקים. גם לי זה היה חשוב. עד לפני חודש בערך ואז משהו השתנה. ומאז, ממעט להופיע, ממעט לקרוא וממעט לכתוב. חבל. בואו נחזיר אותו למה שהיה קודם.

אלדד ! התגובות שלך היו מאוד חסרות לנו בפורום !!!

ברוך השב הבייתה אלדד ! אנחנו לא ניתן לשום ורטיגו להרחיק אותך שוב emo_120.png

יוסי עדיף לא לתת ללשון דרור ולומר כל מה שעולה בראש, אפילו אם אתה צודק. צריך טאקט, אבל זה שאתה גם יודע להתנצל והכי חשוב, מסוגל להתנצל ולהביע חרטה עושה אותך אחלה גבר. כל הכבוד!

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

מתנצלת התגובה נכנסה גם בפוסט הזה ואין לי מושג איך.

המחשב שלי התחרפן לגמרי

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר