מדהים כמה לא אכפת לפגוע...

אני נכנסת לפוסטים וקוראת את המלל.. וזה מעציב. רוב האהבות האסורות הן עם גבר או אישה נשואים, ולכן הן אסורות. מה שלנו לא אכפת. חשבתם פעם על האישה שמחכה לבוגד בבית? על הגבר שלה? על כמה אתם פוגעים בהם? חשבתם מה יקרה כשיתגלה להם? כמה זה יפגע בהם? כמה ייהרס להם? בית, משפחה, אהבה, לב, נפש.. נכון, מוצקת הטענה שהנשוי/הנשואה שאיתכם הם אלו שחיפשו בחוץ ונכנסו למצב הזה, אבל למה אתם נכנסים לאהבה עם אדם תפוס? ואז אתם, הכואבים, המיוסרים על האהבה שלא מתממשת, בוכים.. הרי כל אחד מכם בתוך תוכו רוצה שהם יעזבו את הבית בשבילכם.. את הילדים, את הכל, כי אתם מאוהבים. לא... הבוגדים הם לא האגואיסטים היחידים. גם אתם כאלה. הורסים להם במו ידיכם את המשפחה. את האישה/הגבר. פוגעים באדם שלא עשה כלום... לאף אחד, אבל ממש ממש אף אחד, אין את הזכות לפגוע באדם אחר, לקחת לו את האושר. ואתם פוגעים להם בנפש, בוגדים בהם, שוברים להם את האמון. אמון לוקח שנים לבנות ודקה אחת להרוס. ואתם שותפים... לא האחראים היחידים, חלילה. אבל שותפים

אני מדברת כאישה נבגדת. לא.. לא נשואה. אבל הוא הבטיח לי את עצמו. לתמיד. והיא דתייה אדוקה, אסורה לו. והוא.. כל כך אוהב את האסור. והקשר שלהם בכל פעם הולך ובא, כי היא כמעט נתפסת.. וזה עושה לו את זה יותר. למה אני סולחת? אני לא יודעת. אולי כי אני אוהבת אותו, כי אני מאמינה לו שהוא אוהב אותי, שהוא לא מתכוון לפגוע. אולי כי אני מפחדת להיפגע. אולי כי התרגלתי. תחשבו על זה.. זה לא מצב עצוב? להתרגל להיפגע? מהאדם הכי קרוב אליי? בן זוגי? כל עולמי? ולמה.. בגלל בחורה אחרת בסיפור. שיודעת שאני שם. שלה לא אכפת. כי גם היא "אוהבת" אותו. אל תהיה שותפים לפגיעה... זה כואב. וגלגל מסתובב.. לא מאחלת לאף אחד. בבקשה, תפסיקו.. אתם תמצאו אהבה גדולה יותר. ומותרת, וכיפית. כזו שלא צריך להסתיר או להתחבא. כזו שתהיו יחד 24/7 ועדיין תתגעגעו. בהצלחה לכולם :(

emo_49.pngברוכה הבאה!

אני רוצה לרשום לך כמה מילים על שקראתי!

תראי בגדול מה שקורה בין בעל לאישה תמיד יישאר בין בעל לאישה נכון קראת פה את הפוסטים ובטח גם את שלי ואני רוצה הגיד לך משהו. יש מצבים ואני מאמינה שחבריי כאן לפורום יחזקו את דבריי,  בהם שגבר ואישה מתחתנים אז יש את ההתלהבות והפרפרים והריגוש וכל המתוק והטוב שאני מאמינה שחווית.

עם השנים הקשר מתחזק בזכות הילדים ובזכות דברים אחרים אבל אז האישה או הגבר מבפנים מתחילים להרגיש חלשים ומשעממים וחסרי כוחות ואנרגיות כי מה לעשות לא כולם בנויים לשגרה אבל אז לוקחים מאזניים ועושים מאזן להישאר בתוך הקלחת ולסבול מהיובש מהחוסר פרגון מחסך מיני ויש עוד אלפי סיבות בואי נגיד שלא חסר על מה אפשר להיות מותשים במערכת זוגית. או שפשוט אפשר להחזיר את הריגוש ולהחזיר את הפרפרים ואת כל הכיף והאור לחיים. בלי לפגוע בקיים!

זה מצב שלא כל אדם בנוי לו זה מצב שהוא מערער במידה ואנשים אינם חזקים דיים!

אני יכולה לתת לך את הסיפור האישי שלי על קצה המזלג, אני חיה עם בעל יש לי 2 ילדים לא חסר לי כלום וחסר לי הרבה, חסר לי יחס, פינוק תשומת לב אוזן קשבת בקיצור עוד הרבה דברים ואז מצב כזה לצערך או שמחתי במקרה שלי מוביל אותי להשלים את החסך עם שמירה על הקיים! תקראי לי אגואיסטית אבל כל עוד הילדים והבעל לא סובלים אז הכל בסדר!

כל עוד לילדים יש אמא שהיא מאושרת וטוב לה אז גם לילדים טוב ולבעל טוב ובקיצור כמה קלישאתי שזה נשמע הכל טוב!

עכשיו, נכון שכמו בכל מערכת יחסים יש עליות ומורדות גם במערכת יחסים מסוג שכזה המורדות הן יותר כואבות והעליות מממ אוי העליות פשוט מטריפות חושים. אבל מה לעשות אם בחרתי בדרך כזו אז האחריות כולה מוטלת עליי להתמודד איתה ויתרה מזאת אם אני במשבר אני מתמודדת יותר טוב עם המצב כאשר יש לי תמיכה מאנשים שהם באותה סירה איתי!

אני יודעת ומבינה שזה קשה לא לשפוט כי בכל זאת את נמצאת בצד הכי פחות נעים בסיפור אבל זו המציאות! כמו שלי הייתה זכות בחירה להישאר ולשמור על הקיים עם הכיף או לפרק ואז כולם סובלים ככה גם לך יש את הזכות לנסות לראות את הדברים בצורה קצת שונה. אני רוצה בסה"כ להראות לך את הצד שלי בסיפור את לא חייבות לפקוח עיניים. את צריכה להקשיב ללב שלך. אם הוא אומר לסלוח תסלחי אם הוא אומר לשבור תשברי אבל רק את יודעת מה טוב בשבילך כמו שכל אחד פה יודע מה טוב בשבילו!emo_01.png

emo_01.png

אני נכנסת לפוסטים וקוראת את המלל.. וזה מעציב. רוב האהבות האסורות הן עם גבר או אישה נשואים, ולכן הן אסורות. מה שלנו לא אכפת. חשבתם פעם על האישה שמחכה לבוגד בבית? על הגבר שלה? על כמה אתם פוגעים בהם? חשבתם מה יקרה כשיתגלה להם? כמה זה יפגע בהם? כמה ייהרס להם? בית, משפחה, אהבה, לב, נפש.. נכון, מוצקת הטענה שהנשוי/הנשואה שאיתכם הם אלו שחיפשו בחוץ ונכנסו למצב הזה, אבל למה אתם נכנסים לאהבה עם אדם תפוס? ואז אתם, הכואבים, המיוסרים על האהבה שלא מתממשת, בוכים.. הרי כל אחד מכם בתוך תוכו רוצה שהם יעזבו את הבית בשבילכם.. את הילדים, את הכל, כי אתם מאוהבים. לא... הבוגדים הם לא האגואיסטים היחידים. גם אתם כאלה. הורסים להם במו ידיכם את המשפחה. את האישה/הגבר. פוגעים באדם שלא עשה כלום... לאף אחד, אבל ממש ממש אף אחד, אין את הזכות לפגוע באדם אחר, לקחת לו את האושר. ואתם פוגעים להם בנפש, בוגדים בהם, שוברים להם את האמון. אמון לוקח שנים לבנות ודקה אחת להרוס. ואתם שותפים... לא האחראים היחידים, חלילה. אבל שותפים

אני מדברת כאישה נבגדת. לא.. לא נשואה. אבל הוא הבטיח לי את עצמו. לתמיד. והיא דתייה אדוקה, אסורה לו. והוא.. כל כך אוהב את האסור. והקשר שלהם בכל פעם הולך ובא, כי היא כמעט נתפסת.. וזה עושה לו את זה יותר. למה אני סולחת? אני לא יודעת. אולי כי אני אוהבת אותו, כי אני מאמינה לו שהוא אוהב אותי, שהוא לא מתכוון לפגוע. אולי כי אני מפחדת להיפגע. אולי כי התרגלתי. תחשבו על זה.. זה לא מצב עצוב? להתרגל להיפגע? מהאדם הכי קרוב אליי? בן זוגי? כל עולמי? ולמה.. בגלל בחורה אחרת בסיפור. שיודעת שאני שם. שלה לא אכפת. כי גם היא "אוהבת" אותו. אל תהיה שותפים לפגיעה... זה כואב. וגלגל מסתובב.. לא מאחלת לאף אחד. בבקשה, תפסיקו.. אתם תמצאו אהבה גדולה יותר. ומותרת, וכיפית. כזו שלא צריך להסתיר או להתחבא. כזו שתהיו יחד 24/7 ועדיין תתגעגעו. בהצלחה לכולם :(

דיקלה ! תתפלאי כמה כן איכפת לנו לא לפגוע !!! איכפת לנו מאנשים זרים לחלוטין שלא ייפגעו מעצמם או מבן זוגם שכלל איננו מכירים, איכפת לנו גפ ממך למרות שאנו כלל לא מכירים , איכפת לנו כי אנו מנסים לשמח לעודד לתת אוזן קשבת ובמה לאנשים שהקרובים שלהם או בני הזוג שלהם לא נותנים ועוד ...... נכון- שבגידה ולא משנה מאיזו סוג- בין חברים,יחסים של בעל ואישה,חבר וחברה, יחסי עבודה ועוד כל סוג של בגידה פוגעת חזק וישירות בלב , ולכן לא פעם את תמצאי כאן את ההבהרות עם דגש שהאהבה האסורה לא תמיד זוהרת כמו באגדות , ויש לה השלכות חמורות ולעיתים מרחיקות לכת בעיקר כשנחשפים, אבל מצד שני כבני אנוש, כולנו מחפשים את האהבה התשוקה ומעבר לזה את היכולת להיות גלוי ולא שקוף, להישמע ולא רק לשמוע,לקבל כתף ולא רק להיות משענת....

את יודעת לחיים האמיתיים יש את היכולת עם השיגרה לרסק כל שבב של רגש ואנושיות בנו, החיים התובעניים עם תשלומי המשכנתא,פרנסה, גידול ילדים ועוד אין ספור לחצים ומתחים אחרי כמה שנים של נשואים לא הכל הופך לשחור או לבן, נפתח אזור חדש המכונה האזור האפור, שם אין הגדרות ואין חוקים אבל אתה מבין שלא הכל כן או לא ,שחור או לבן, ובכל זאת אתה רוצה להיות נאהב מבלי לפרק מסגרת, כל אחד מאיתנו בוגר ומקבל על עצמו את האחריות שבדבר כולל ההשלכות אבל אם בכל זאת בוחרים בכך ולא בדרך הפשוטה יותר והיא לצרוך מין תמורת תשלום אז זה כבר אומר שרבים מחפשים אחר האהבה והרגש- שזה נהדר לכשעצמו ! ובכל זאת במערכת יחסים צריכים שניים על מנת להצליח ושניים על מנת להיכשל , אינני שופט ולא מטיף מוסר אבל עשי את החושבים לבד למה רבים מאיתנו, נשים וגברים כאחד פוזלים לעבר התשוקה ? אולי כי נמאס להיות שקוף? נמאס שלא רואים בך מעבר לשותף בהוצאות הבית ? לכל אחד/ת יש מניע משלו ולנו אין בעלות על כך ובטח לא שאיפה לשכנע אף אדם לבגוד או לא לבגוד , ואני אישית מעדיף את המילה לאהוב מהצד ולא לבגוד, אם חשת את הכאב מצד הנבגדת ,צר לי על כך ואני מבין את כאבך אבל גם לצד הבוגד יש הרגשות שלו ולא הכל הוא שחור או לבן, אני מודע לכך שישנם המחפשים סטוצים נטו ולא רגש אבל מי אני שאקבע מה מותר או מוסרי ומה לא  ! אני לוקח אחריות רק על ההחלטות שלי בחיים ועל ההשלכות והתוצאות בדבר מעבר לכך אני מבחינתי נותן אמפתיה ,אוזן, עידוד בגאווה לכל אדם הזקוק לכך ולא משנה מה עשה או למה, מכיוון שאינני שופט ואינני מתיימר להיות שופט וגם מכיוון שאנחנו בני אנוש וכולנו זקוקים וצריכים עידוד ותמיכה בשעות משבר מבלי שישפטו אותנו האם אנו ראויים לתמיכה או לא ! מקווה שדבריי שיככו ולו במעט מהכאב שאת מעלה בדברייך ואם לא אני מאחל לך שתמצאי את מקומך בעולם עם המון אהבה תשוקה בריאות ואושר

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

דיקלה יקירתי.

אם לי יש קשר ומערכת יחסים עם אדם נשוי,וזיכרי זאת הייטב:זה אך ורק ביגלל שהוא רצה.אך ורק מבחירה שלו.אך ורק כי הוא מחליט לגביי עצמו.הוא לא שם מהכרח ולא מאונס.שמעת פעם -כי מטוב לא בורחים!!!!!

אומר לך מה הייתי עושה,אם לבעלי הייתה אישה אחרת בחייו.בראש וראשונה וליפניי הכל הייתי עושה בדק בית!בודקת בציציותי עצמי,ורק אחר-כך אולי,מלינה על מה שקורה לי בתוך בייתי.

אני אישה בכל ריימח אייבריי,ואומר לך באומץ ובכנות,את שצריך להיאמר.הרשי לי לחשוב בקול:יישנן לא מעט נשים,אשר חושבות שהן יכולות להחזיק את הגבר שלהן כרכוש.מתוקף היותן נשואות לגבר שלהן,הן יכולות יום אחד להפסיק לקיים עימו סקס ולרצות שהכל יהיה בסדר.לחשוב שגבר הוא מין דבר נטול רגשות,ושוב שהכל ייתנהל על מיי מנוחות.

אז זהו שלא!

לא אוהבת את ההתחסדות שלך!!!ודבר נוסף למדתי ממרום שנותיי-תמיד.אבל תמיד,צריך לשמוע גם את הצד השני.שניים רואים את אותו הסרט-כל אחד מספר סיפור שונה ,על מה שראה.

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

דיקלה יקירתי.

אם לי יש קשר ומערכת יחסים עם אדם נשוי,וזיכרי זאת הייטב:זה אך ורק ביגלל שהוא רצה.אך ורק מבחירה שלו.אך ורק כי הוא מחליט לגביי עצמו.הוא לא שם מהכרח ולא מאונס.שמעת פעם -כי מטוב לא בורחים!!!!!

אומר לך מה הייתי עושה,אם לבעלי הייתה אישה אחרת בחייו.בראש וראשונה וליפניי הכל הייתי עושה בדק בית!בודקת בציציותי עצמי,ורק אחר-כך אולי,מלינה על מה שקורה לי בתוך בייתי.

אני אישה בכל ריימח אייבריי,ואומר לך באומץ ובכנות,את שצריך להיאמר.הרשי לי לחשוב בקול:יישנן לא מעט נשים,אשר חושבות שהן יכולות להחזיק את הגבר שלהן כרכוש.מתוקף היותן נשואות לגבר שלהן,הן יכולות יום אחד להפסיק לקיים עימו סקס ולרצות שהכל יהיה בסדר.לחשוב שגבר הוא מין דבר נטול רגשות,ושוב שהכל ייתנהל על מיי מנוחות.

אז זהו שלא!

לא אוהבת את ההתחסדות שלך!!!ודבר נוסף למדתי ממרום שנותיי-תמיד.אבל תמיד,צריך לשמוע גם את הצד השני.שניים רואים את אותו הסרט-כל אחד מספר סיפור שונה ,על מה שראה.

אוייי מיכאלה .....................זה בשבילי סכין חדה ....חרב ארוכה.....ומאוד כואבת

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

OK היקר , קראתי את דבריך וכבשת אותי מהרגע הראשון לא אשקר, אני מאמין שאתם ואתה בפרט נותן את כל כולך לעזור בדיוק כמו לגברת דיקי, אבל למה לבגוד? או גירושים או אמון מלא בלי בגידות, עד שהמות יפריד .

OK היקר , קראתי את דבריך וכבשת אותי מהרגע הראשון לא אשקר, אני מאמין שאתם ואתה בפרט נותן את כל כולך לעזור בדיוק כמו לגברת דיקי, אבל למה לבגוד? או גירושים או אמון מלא בלי בגידות, עד שהמות יפריד .

תגיד אייל, בן כמה אתה?

מזה או גירושים או אמון? עד שהמוות יפריד????

תגיד, וכשייש ילדים קטנים או גדולים בתמונה, גם אז? 

המטרה העיקרית ביחסים האלה, הוא להרגיש שוב שאנחנו נחשקים ונאהבים, מבלי לגעת במסגרת הקיימת, ולא לזעזע אותה, 

המטרה היא להמשיך לאהוב את בן הזוג החוקי, אבל גם להיות מאוהב ונאהב ע"י בן/ת הזוג האסורים, להרגיש שוב את הפרפרים בבטן והתאווה שבוערת בגוף מבלי לפגוע בידיעה בכל מה שבנית רוב חייך, כי הם הקדושים. חיי המשפחה הם בעדיפות ראשונה, ושום דבר אחר. 

אתה יודע מה יהיו התוצאות של גירושים עקב רומן / מעידה? הנזק הנפשי? 

הרבה יותר גרוע ממה שאתה יכול לתאר לעצמך.

דיקלה יקירתי.

אז זהו שלא!

מיכאלה, מסכימה איתך בכל מילה, 

האמת? מאוד התלבטתי אם להגיב לפוסט הזה, כי לומר את האמת? "קצת" התרגזתי, ולא ממש התחשק לי לשלוף שוב צפורניים, אבל את כתבת יפה וברור, פשוט התחסדות, צריך לזכור, תמיד צריך שניים לטנגו. והאשה הנבגדת באופן אוטומטי מפילה הכל על על המאהבת, ושוכחת שייש שם עוד צד - בן הזוג - החוקי או הקבוע, וכפי שאני הבנתי, הכותבת כלל לא לנשואה לבן זוגה. וזה על אחת כמה וכמה חמור אפילו יותר, עוד לא התחתנו וכבר הוא פוזל הצידה........ היא מרגישה כבר פגועה מאופן התנהגותו.....מה יהיה אחר כך? כשיהיו נשואים? כשיהיו ילדים??????

דקלה תמימה שלום,

אין לי מושג אם את רווקה או נשואה,גרושה או על מנה....

ולא, לא קראתי שום תגובהלפני שכתבתי כדי לא לקבל השראה או הטיית צד מהחברים פה...

כואב לך על הצד הנבגד, מסכים איתך,כי מעולם לא היית בצד שלנו,ומאחל לך שלא תהיי... אבלללללללללללללל

מה נראה לך למען ה'? שביום בוקר סגרירי כשאפור וגשום בחוץ, קמים אנשים ושואלים: אולי נבגוד היום? אולי נחיה חיים כפולים? אולי נסתכן? ואולי ואולי....? אז דעי לך שלא...

אותם בני זוג שעליהם את כ"כ מרחמת, אמנם לא במודע, אבל זו האמת הכואבת והעירומה,במידה לא מבוטלת פשוט "שלחו אותנו לשם"

הרי,אם היה בבית יחס יותר טוב,חמימות,סקס מושלם,נדיבות גם בכסף וגם במחמאות,בילויים משותפים,ולפעמים פשוט הושטת כתף בבית,או אוזן קשבת לקיטורים המעצבנים שלנו....

אבל בני הזוג לא עשו זאת, וגם אנחנו לא -ואני ממש לא מנקה אותנו מאשמה\אחריות, ולא מנסה לצייר את זה בוורוד,רק נותן לך טעימה מהמונח " פרופורציות" ואני כבר מראש יודע שחלק מהחברים פה לא יסכימו איתי ואף " יתנו לי בראש" על תגובה כזו,אבל זו האמת שלי, וכאן,מקום נפלא לשטוח בו את האמת שלך בצורה מכובדת ומתורבתת, לקבל חוות דעת מבעלי ניסיון,לשתף, וכד'...

נ.ב. אני די חדש פה, אבל ראיתי לא מעט מקרים שחברי הפורום הוותיקים פשוט יעצו לאנשים לא להכנס לזה, כאשר בתבונתם כי רבה ובנסיונם העשיר, הבינו שאין הצר שווה בנזק...

מאחל לך חיים נפלאים באשר את, תודה על הדיון שהעלית.

היי מאושרת באשר את.

שבת שלום

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

אין מה להוסיף מעבר

emo_45.png

אל תעשו משהו שאתם לא אוהבים emo_01.png

חחחח זהו:-|) סגרת את הפוסט? חחחחחחחחחחח

דקלה תמימה שלום,

כואב לך על הצד הנבגד, מסכים איתך,כי מעולם לא היית בצד שלנו,ומאחל לך שלא תהיי... אבלללללללללללללל

מה נראה לך למען ה'? שביום בוקר סגרירי כשאפור וגשום בחוץ, קמים אנשים ושואלים: אולי נבגוד היום? אולי נחיה חיים כפולים? אולי נסתכן? ואולי ואולי....? אז דעי לך שלא...

אותם בני זוג שעליהם את כ"כ מרחמת, אמנם לא במודע, אבל זו האמת הכואבת והעירומה,במידה לא מבוטלת פשוט "שלחו אותנו לשם"

הרי,אם היה בבית יחס יותר טוב,חמימות,סקס מושלם,נדיבות גם בכסף וגם במחמאות,בילויים משותפים,ולפעמים פשוט הושטת כתף בבית,או אוזן קשבת לקיטורים המעצבנים שלנו....

אבל בני הזוג לא עשו זאת, וגם אנחנו לא -ואני ממש לא מנקה אותנו מאשמה\אחריות, ולא מנסה לצייר את זה בוורוד,רק נותן לך טעימה מהמונח " פרופורציות" ואני כבר מראש יודע שחלק מהחברים פה לא יסכימו איתי ואף " יתנו לי בראש" על תגובה כזו,אבל זו האמת שלי, וכאן,מקום נפלא לשטוח בו את האמת שלך בצורה מכובדת ומתורבתת, לקבל חוות דעת מבעלי ניסיון,לשתף, וכד'...

נ.ב. אני די חדש פה, אבל ראיתי לא מעט מקרים שחברי הפורום הוותיקים פשוט יעצו לאנשים לא להכנס לזה, כאשר בתבונתם כי רבה ובנסיונם העשיר, הבינו שאין הצר שווה בנזק...

מאחל לך חיים נפלאים באשר את, תודה על הדיון שהעלית.

היי מאושרת באשר את.

שבת שלום

למה לתת לך בראש? 

תגובה מעולה, ומאוד במקום, לא הייתי מנסחת את זה טוב יותר.

מכיוון שהכל אינדוודואלי, אני לא דברתי מידיעה ( פרט למקרה האישי שלי ועוד אי אלו מכרים ספורים) לא ידעתי אם זה כך אצל כולם,ואולי באמת יש אנשים שאני לא מכיר,אשר כן מתפרפרים להנאתם גם כשהכל מושלם? יוסי לא לוקח סיכונים:P

חחחח זהו:-|) סגרת את הפוסט? חחחחחחחחחחח

חחח יוסי מצחיק

לא לזה התכוונתי. כוונתי הייתה שלי אישית איח מה להוסיף

מי אני שאסגור פוסטים חחחחח

אל תעשו משהו שאתם לא אוהבים emo_01.png

יוסי יקר שלום,

לא כואב לי על שום צד נבגד, אם כי כואב לי על עצמי. אם קראת את הפוסט וודאי ראית, אני הנבגדת. ואני לא נשואה. אין לך זכות ולו הקטנה ביותר להאשים את הנבגד/ת בבגידה שאתה עצמך אשם בה. לפי דעתי האישית, אדם בוגד הוא אדם שחסר לו, ולא חסר לו כי מחסירים ממנו, אלא כי הוא מחסיר מעצמו. אם אתה מספיק גבר "לדפוק" אישה אחרת, אם אתה קורא לעצמך גבר, אז תהיה מספיק גבר ותבוא לספר לי, להיפרד ממני. אל תחיה "חיים כפולים". אל תקשה על עצמך. מה אתה בעצם אומר לי, ששלחתי אותו לשם? -אני- שלחתי אותה אליה? אנחנו לא נשואים, ואת מה שאני מרעיפה עליו אני מאחלת לכל אדם כאן ובכל מקום אחר שיקבל. אבל התאהבתי באדם הלא נכון.. מישהו שאוהב את האסור. שמחפש הרפתקאות.

בכל אופן, הפוסט שהעליתי הוא לא לגבי 'למה אתם בוגדים?', וראיתי שכמה מכם התבלבלו והגיבו לגבי זה, ולא לגבי 'למה אתם (הרווקים/רווקות לרוב) משתפים פעולה עם נשואים ו"עוזרים" להם להרוס משהו שישנו?' אם אעיד על עצמי... לפני שהכרתי אותו ולפני שהתאהבתי אי פעם, הכרתי בחור שנראה מצוין, לא חסר לו כלום והתייחס אליי.. כמו מלכה. אבל רק בשיחה השלישית או הרביעית טרח להזכיר שישנה אישה בסיפור... אבל הוא כבר לא אוהב אותה ובלה בלה בלה. אמרתי לו שכשהיא לא תהיה בסיפור, אולי, נדבר. חתכתי את זה מכל הקצוות רק כי המחשבה הזו עוררה בי חלחלה. וישנם 2 ילדים בסיפור! מי אני שאקח אחריות ואפרק להם משהו שעלול לעלות להם בהרבה? מישהי שחיפשה פרפרים? הפרפרים יגיעו גם ממקום אחר.

קיוויתי שתוכלו להסכים איתי, אבל מתברר שלא אני היא המצטדקת, אלא אתם. שמנסים להצדיק את מה שאתם עושים. חברים, תרשו לי לומר לכם, לא מגיע לכם את האנשים שחיים איתכם באותו הבית. ולא רק לכם מגיע לאהוב, אלא גם להם. אתם אגואיסטים, מצטדקים, רעים. אני לא יודעת איך אתם מסתכלים להם בעיניים כשאתם חוזרים הביתה. אני בזה לאנשים שבוגדים. גם לאותו בחור שהיה "כל עולמי". אתם עושים מעשה שלא יעשה. אולי אני נאיבית, תמימה, אבל אני יודעת מה הנורמה ומה לא. אתם אלו שהולכים נגדה, אני זו שחושבת שלאדם שאיתי מגיע הכל ואני אחראית לתת לו, אבל גם לי מגיע את אותו הדבר. לאף אחד אין את הזכות להאשים אותי שאני שלחתי אותו לשם. לא היה חסר לו כלום אצלי והוא לא "כלוא" בנישואים, תמיד יכל לקום וללכת אליה, ולהפוך את מה שאסור לו למותר.

כל אלו המסכימים איתך, כולכם שותפים לפגיעה. אני בזה לכם, לכולכם. כמה שתיכנסו בי, תרדו עליי, תחשבו שלא אני היא הצודקת. אני יודעת שאני כן. ואם יש טובים ורעים בסיפור, אתם כבר יודעים מה אני חושבת. 

תודה שפקחתם לי את העיניים, מקווה שלא יבוא יום והכל יתהפך עליכם, למרות שאיפשהוא זה קצת מגיע לכם.. יום טוב.

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר