האם אכן "דרכו של גבר לחזר אחרי אישה"?

בנערותי למדתי בגמרא במסכת קידושין ,ש"דרכו של גבר לחזר אחרי אישה" ולא להיפך..
עם הניסיון בחיים והקשרים שהיו לי עם נשים,הבנתי שהאמירה הזאת היא רק כלפי חוץ,,שמדובר בתהליך פורמאלי
וראשוני בלבד, שהרי ,"יותר משהעגל רוצה לינוק הפרה רוצה להניק" ואכן במציאות,,,על הגבר לעשות את המאמץ הראשון
בצורה חכמה, מושכלת ושנונה ולאחר שכבש את ליבה,,התפקידים מתחלפים והאישה היא זאת שמחזרת ,רוצה יותר ויותר אהבה,סקס וכו'.
למרות ההסתייגות המוחלטת מהמעשים שמיוחסים למפורסמים שנחשדו ואף הואשמו במעשים מגונים ואפילו אונס וכו', נראה לי,
שיש כיום בינינו הגברים החוששים לחזר אחרי אישה,שמא זה יתפרש כהטרדה וכו'.
עובדות סביבי נשים יפות ,מטופחות,מצליחות ואינטליגנטיות, שבשיחות נפש אומרות לי, שהן חשות בירידה משמעותית במחמאות
שגברים מרעיפים עליהן וזה חורה להן..
גם בקריאה של הפוסטים המדהימים בפורום,נראה לי כדברי המשורר "מדיבורים אין עיבורים" וכי מדובר בהתפרקות על המקלדת
יותר מאשר על בן הזוג שלנו,המותר או האסור,זה לא משנה..
שורה תחתונה-לא הגיע הזמן לעשות חילופי תפקידים ,שהאישה היא זאת שתחזר אחרי הגבר בצורה גלויה ,,אני בטוח שנחוש טוב
יותר ונהיה מאהבים טובים.
אשמח לתגובות..
לילה טוב.

עם הניסיון בחיים והקשרים שהיו לי עם נשים,הבנתי שהאמירה הזאת היא רק כלפי חוץ,,שמדובר בתהליך פורמאלי
וראשוני בלבד, שהרי ,"יותר משהעגל רוצה לינוק הפרה רוצה להניק" ואכן במציאות,,,על הגבר לעשות את המאמץ הראשון
בצורה חכמה, מושכלת ושנונה ולאחר שכבש את ליבה,,התפקידים מתחלפים והאישה היא זאת שמחזרת ,רוצה יותר ויותר אהבה,סקס וכו'.
למרות ההסתייגות המוחלטת מהמעשים שמיוחסים למפורסמים שנחשדו ואף הואשמו במעשים מגונים ואפילו אונס וכו', נראה לי,
עובדות סביבי נשים יפות ,מטופחות,מצליחות ואינטליגנטיות, שבשיחות נפש אומרות לי, שהן חשות בירידה משמעותית במחמאות
גם בקריאה של הפוסטים המדהימים בפורום,נראה לי כדברי המשורר "מדיבורים אין עיבורים" וכי מדובר בהתפרקות על המקלדת
שורה תחתונה-לא הגיע הזמן לעשות חילופי תפקידים ,שהאישה היא זאת שתחזר אחרי הגבר בצורה גלויה ,,אני בטוח שנחוש טוב
יותר ונהיה מאהבים טובים.
אשמח לתגובות..
לילה טוב.

לא לגמרי מבין מה המסר כולו. לעניין האחרון: למה חילופי תפקידים? אתה ליצור מצב הפוך?

אני מאמין בשוויון ושהנשים שוות לגברים. בחובות ובזכויות. כולל בזכות לחזר וליזום. ישנן כמובן הבדלים פיסים. גברים לא יכולים להרות. ונשים לא יוכלו להפרות. אבל בעולם המודרני שלנו היום, כנראה שאין הבדל מהותי אחר.

דרך אגב, במחשבה אחורה, במערכות היחסים שהיו לי, בחלק הגדול אני יזמתי, אבל בחלק מאוד לא מבוטל, היא יזמה. וכן. זה באמת מחמיא.

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

יותר ונהיה מאהבים טובים.
אשמח לתגובות..
לילה טוב.

לא לגמרי מבין מה המסר כולו. לעניין האחרון: למה חילופי תפקידים? אתה ליצור מצב הפוך?

אני מאמין בשוויון ושהנשים שוות לגברים. בחובות ובזכויות. כולל בזכות לחזר וליזום. ישנן כמובן הבדלים פיסים. גברים לא יכולים להרות. ונשים לא יוכלו להפרות. אבל בעולם המודרני שלנו היום, כנראה שאין הבדל מהותי אחר.

דרך אגב, במחשבה אחורה, במערכות היחסים שהיו לי, בחלק הגדול אני יזמתי, אבל בחלק מאוד לא מבוטל, היא יזמה. וכן. זה באמת מחמיא.

מסכים איתך אלדד !

עניין של לקיחת יוזמה או חיזור בעידן שלנו הוא שונה מימי הגמרא ,כיום הנשים בעלות זכויות ומעמד, הן יותר ליברליות ויכולות להרשות לעצמן לגלות עצמאיות ונטילת יוזמה ! ברמה האישית תמיד נחמד להיות מחוזר ולא רק כמחזר אך אני מאמין שאם מצאת מישהי שמוצאת חן בעינך אז למה להמהמה ולהתעסק בשאלה מי יחזר אחרי מי ?! בסוף תשאר קרח מכאן ומכאן :) אני מאמין בגישה של קום ועשה עם זה משהו, לגלות יוזמה ולא לחכות שייפנו אליך !

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

יישנן נשים המחזרות,בדיוק כשם שהגברים עושים זאת.

איילו אשר נטולות דייעות קדומות-שזהו אכן תפקידו של הגבר.

תמיד מחמיא להיות מחוזר-ולטעמי על הגברים לזכות בהקלות ולהיות יותר מחוזרים מצד הנשים.

לא פעם אחת חלפה בי המחשבה ,על כי כמה קשה לגבר וכמה לא צודק שהחיזור אמור לבוא רק מצידו.

אני מציעה חילוף תפקידים!

לא משנה מאייזה צד בא החיזור-תמיד צריכה להיות קיימת בנו ההבחנה בין חיזור להטרדה.הגבולות שונים מאחד לשני.כל אחד מציב אותם במקום שונה.

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

תמיד מחמיא להיות מחוזר-ולטעמי על הגברים לזכות בהקלות ולהיות יותר מחוזרים מצד הנשים.

לא פעם אחת חלפה בי המחשבה ,על כי כמה קשה לגבר וכמה לא צודק שהחיזור אמור לבוא רק מצידו.

אני מציעה חילוף תפקידים!

לא משנה מאייזה צד בא החיזור-תמיד צריכה להיות קיימת בנו ההבחנה בין חיזור להטרדה.הגבולות שונים מאחד לשני.כל אחד מציב אותם במקום שונה.

מהתבוננות בפירטי הפרופיל שלך,מבינה כי הנושא מעט בוער בנפשך.

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

אני מציעה חילוף תפקידים!

מהתבוננות בפירטי הפרופיל שלך,מבינה כי הנושא מעט בוער בנפשך.

emo_45.png זו מיכאלה !!! emo_38.png

בהחלט בוער לו, אבל אני יכול להבין אותו :) , אולי באמת הגיע הזמן שהגברים ייזכו בהקלות ולא רק על מס emo_02.png

אני מציעה חילוף תפקידים!

אהבתי

"אם תירצו אין זו אגדה "

חיזור כאומנות פס מן העולם! אמירה מרגיזה אך הסיבות לה ידועות.

חוקי ההטרדה המינית מונעים לעיתים אפילו להחמיא לאשה מחשש שיתפרש או תפרש כהטרדה, הנוער היום חוסך במילים אלא אם זה בפיסבוק טוויטר וכדומה ומאבד את המגע האישי.

מה נשאר? חיזור מעודן עד כי לעיתים אינו מורגש כל עיקר. מצבים נדירים שהמשיכה והשיתוף קימים גם בלי מילים ואולי הגיע הזמן שהאשה תיזום! זה קורה הרבה ולעיתים אפילו באופן בוטה. אבל רוב הגברים יקבלו חיזור בהנאה ולא יראו בו הטרדה.

קדימה בנות-אנו פתוחים להצעות!!!  emo_04.pngemo_02.png

מסכים בהחלט עם דוריאן ! emo_45.png

אל תעשו משהו שאתם לא אוהבים emo_01.png

אני מוטרד מינית לאחרונה....זה מאוד קשההההההההההההההה

לא מפסיקים להחמיא לי, כבר לא כיף לי להסתובב ברחוב, כולם מסתכלים על הטוסיק האדום שלי....

סעמקקקקקק למה ברחתי מהגן חיות??????????

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

חיזור כאומנות פס מן העולם! אמירה מרגיזה אך הסיבות לה ידועות.

חוקי ההטרדה המינית מונעים לעיתים אפילו להחמיא לאשה מחשש שיתפרש או תפרש כהטרדה, הנוער היום חוסך במילים אלא אם זה בפיסבוק טוויטר וכדומה ומאבד את המגע האישי.

מה נשאר? חיזור מעודן עד כי לעיתים אינו מורגש כל עיקר. מצבים נדירים שהמשיכה והשיתוף קימים גם בלי מילים ואולי הגיע הזמן שהאשה תיזום! זה קורה הרבה ולעיתים אפילו באופן בוטה. אבל רוב הגברים יקבלו חיזור בהנאה ולא יראו בו הטרדה.

קדימה בנות-אנו פתוחים להצעות!!!  emo_04.pngemo_02.png

דורייאן emo_45.png !- לצערינו גם חיזור מעודן ביותר מתפרש כהטרדה מינית, על אחת כמה וכמה אם יש קשר כלשהו למרות או עבודה !

אבל אם אני בחוץ ורואה משהו מסקרן , אני לא חושב שאני מוכן להקריב את הפרפרים תמורת החשש מהחוק, אני מאמין בעידון וכבוד לצד השני וכמו כן טיימינג וגישה חיובית יכולים לסייע רבות לפחות מעבירה על החוק emo_02.png

ובכל זאת מצטרף לקריאתך : " קדימה בנות ... "

שני דברים:

עניין ההטרדה - ישנן אינסוף דרכים להתחיל \ להחמיא \ לפרגן לאישה, מבלי שיהיה אפילו סיכוי קטן שהיא או כל אדם אחר יחשיב זאת כהטרדה.

עניין הגברים \ נשים - תמיד נחמד לנסות ולהסתכל על גברים ונשים כשווים, מלבד תכונות פיסיות. ואכן הם שווים. הם שווים בזכותם לחיות. הם שווים בזכותם לשמוח. ולבכות. לעשות באנצ'י. לשתות בירה. וכו. אך עם זאת, ישנם הרבה היבטים אחרים, לא רק פיסיים, שהם אינם שווים כלל וכלל. נשים לרוב מעדיפות להיות מחוזרות, וגברים לרוב הם המחזרים. נשים לרוב זקוקות להרבה רגש עם הסקס, וגברים לרוב ממש לא בהכרח. נשים מכסות את שפתותיהם באודם (לרוב) וגברים (לרוב) לא (אולי חלקם משתמשים בחלב)...

כן כן, ברור, יש הרבה יוצאים מין הכלל כמו בכל דבר, אבל בכל זאת, איך שלא נסתכל על זה, יש שוני יסודי ומהותי בין גברים ונשים, מעבר לתכונות הפיסיות.

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

שני דברים:

עניין ההטרדה - ישנן אינסוף דרכים להתחיל \ להחמיא \ לפרגן לאישה, מבלי שיהיה אפילו סיכוי קטן שהיא או כל אדם אחר יחשיב זאת כהטרדה.

עניין הגברים \ נשים - תמיד נחמד לנסות ולהסתכל על גברים ונשים כשווים, מלבד תכונות פיסיות. ואכן הם שווים. הם שווים בזכותם לחיות. הם שווים בזכותם לשמוח. ולבכות. לעשות באנצ'י. לשתות בירה. וכו. אך עם זאת, ישנם הרבה היבטים אחרים, לא רק פיסיים, שהם אינם שווים כלל וכלל. נשים לרוב מעדיפות להיות מחוזרות, וגברים לרוב הם המחזרים. נשים לרוב זקוקות להרבה רגש עם הסקס, וגברים לרוב ממש לא בהכרח. נשים מכסות את שפתותיהם באודם (לרוב) וגברים (לרוב) לא (אולי חלקם משתמשים בחלב)...

כן כן, ברור, יש הרבה יוצאים מין הכלל כמו בכל דבר, אבל בכל זאת, איך שלא נסתכל על זה, יש שוני יסודי ומהותי בין גברים ונשים, מעבר לתכונות הפיסיות.

emo_45.png

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר