פנטזיה ליום קייצי לוהט

את מגיעה לצימר ודופקת בדלת, אני פותח לך את הדלת שרק מגבת עוטפת את גופי.
אני אומר לך - תכנסי... את נכנסת ומדביקה לי נשיקה רטובה ותוך כדי אני מפשיט אותך, את מושכת את המגבת ממני שנופלת על הריצפה.
 אני מושך אותך לכיוון המטבחון, מסובבת אותך שאת עם הגב אלי ואת נשענת על השיש, אני בינתיים נצמד אליך מאחור, מלטף את הגב ומנשק את צווארך...
את מרגישה את הזין שלי נוגע בך מידי פעם, אני מחליק את הידיים שלי על השדיים שלך, גורם לך להתכופף לכיוון השיש ומנשק את גבך, החזה שלך נצמד לשיש הקר, הפטמות מתקשות, את מרגישה אותי חודר לתוכך בבת אחת ומשמיעה נשימה ואנחה, אני חודר לתוכך תוך כדי שאני חופן את שדייך, מרגיש את פטמותיך  ומנשק את הצוואר שלך, אני מגביר את הקצב וממשיך לתוך הנאה מלווה בהרגשה אלוהית, בשלב מסויים אני לא מסוגל להתנגד להנאה וגומר. מסובב אותך אלי ומנשק אותך, את יורדת לי ומעמידה לי אותו מחדש.

אני לוקח אותח למיטה ויורד לך, מגביר את הקצב ותוך כדי מחדיר אצבע,  את רותחת ורטובה, מגביר עוד את הקצב ומחדיר אצבע נוספת לפי הטבעת שלך, מתרומם וחודר אליך עד שאת גומרת... יוצא מתוכך וגומר לך על החזה ומרגישה את נוזלי החמים.

את מגיעה לצימר ודופקת בדלת, אני פותח לך את הדלת שרק מגבת עוטפת את גופי.
אני אומר לך - תכנסי... את נכנסת ומדביקה לי נשיקה רטובה ותוך כדי אני מפשיט אותך, את מושכת את המגבת ממני שנופלת על הריצפה.
 אני מושך אותך לכיוון המטבחון, מסובבת אותך שאת עם הגב אלי ואת נשענת על השיש, אני בינתיים נצמד אליך מאחור, מלטף את הגב ומנשק את צווארך...
את מרגישה את הזין שלי נוגע בך מידי פעם, אני מחליק את הידיים שלי על השדיים שלך, גורם לך להתכופף לכיוון השיש ומנשק את גבך, החזה שלך נצמד לשיש הקר, הפטמות מתקשות, את מרגישה אותי חודר לתוכך בבת אחת ומשמיעה נשימה ואנחה, אני חודר לתוכך תוך כדי שאני חופן את שדייך, מרגיש את פטמותיך  ומנשק את הצוואר שלך, אני מגביר את הקצב וממשיך לתוך הנאה מלווה בהרגשה אלוהית, בשלב מסויים אני לא מסוגל להתנגד להנאה וגומר. מסובב אותך אלי ומנשק אותך, את יורדת לי ומעמידה לי אותו מחדש.

אני לוקח אותך למיטה ויורד לך, מגביר את הקצב ותוך כדי מחדיר אצבע,  את רותחת ורטובה, מגביר עוד את הקצב ומחדיר אצבע נוספת לפי הטבעת שלך, מתרומם וחודר אליך עד שאת גומרת... יוצא מתוכך וגומר לך על החזה ומרגישה את נוזלי החמים.

וואיי וואיי איזו פנטזיה מדליקה!!!! יפה!!!!

גם פנטזיה כזו חייבת אזהרה לפני ,לבעלות הלב החלש כמוני.

טוב, את הכותרת מאוחר מידי לשנות.. מקסימום כמה פה יחשבו שאני סוטה ומצד שני לא איכפת לי כי סה"כ אני לא מזוהה בשמי emo_02.png

חולם, בהחלט תיאורים מפורטים להפליא שגורמים לדימיון להמשיך לרצות עוד. חחח

אל תעשו משהו שאתם לא אוהבים emo_01.png

בהחלט פנטזיה משגעת! והלב? אין מה לדבר, בהחלט צריך לב חזק :) יפה מאוד חולם! 

emo_01.png

טוב, את הכותרת מאוחר מידי לשנות.. מקסימום כמה פה יחשבו שאני סוטה ומצד שני לא איכפת לי כי סה"כ אני לא מזוהה בשמי emo_02.png

סוטה? לא בבית ספרנו..

אותי - זה הדליק ברמות !!!

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

שמח שהיה מעניין emo_01.png
זה מה שחלף בדימיון, לא שאני חושב שזה סוטה, בשבילי זה ממש בסדר, אבל אם מישהו חושב אחרת, אז שילך להז.... emo_02.png

בסיפור הזה, במחשבה של הסיטואציה - אני חושב שהדופק של 2 בני הזוג יהיה מטורף וכן הריגוש

יפה לך.

שברת " מוסכמות "!

השתמשת בשפה אשר טרם נכתבה כאן.

שפה שאנו דוברים-בזמן אמת.לפחות חלקיינו.

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

תודה! וכן, נראה לי טפשי להשתמש במילים כמו פות ופין, זו השפה שנראתה לי הכי אמיתית והסיפור אכן רץ לי בראש.

תודה! וכן, נראה לי טפשי להשתמש במילים כמו פות ופין, זו השפה שנראתה לי הכי אמיתית והסיפור אכן רץ לי בראש.

צודק.ישנן מילים-כמילים הן איינן יפות.הצליל באוזן איינו נעים.עד לעת זו הכינוי היה - " אייבר ".בזמן אמת אייננו משתמשים במילים סטריליות,יש המכנים זאת שפה " מלוכלכת ".אך היא הנכונה והאמיתית לאותם רגעים.

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

סוטה? למה סוטה? תיאור מאוד בהיר ומדוייק.

מכירה מצויין את ההרגשה emo_01.png ולא בפנטזיה.....emo_15.png  בדיוק בדיוק בסיטואציה הזאת.

מה עוד יש להגיד? תיאור חזק ומחרמן, מאוד עשה לי את זה emo_45.png

מה ששכנע אותי להעלות פוסט על אותו הרעיון, אבל יותר ארוך emo_01.png, צפו לבאות.....

דרימר, האמת... שיפשפתי את עינייי כדי להאמין שאתה חתום על הפוסט הזה, ואחרי שיפשוף ( של העיניים emo_02.png ) וכשהייתי בטוחה שראיתי את הכינוי שלך, מאד שמחתי שסוף סוף הוצאת את מה שהרגשת, אפילו שזה פנטזיה. 

אתה ולהיקרא סוטה לא הולכים ביחד. אולי דווקא ישנן כאלו שכן היו רוצות להכיר אותך בשמך האמיתי... במיוחד אחרי מה שכתבת פה emo_01.png

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

שמח שהיה מעניין emo_01.png
זה מה שחלף בדימיון, לא שאני חושב שזה סוטה, בשבילי זה ממש בסדר, אבל אם מישהו חושב אחרת, אז שילך להז.... emo_02.png

בסיפור הזה, במחשבה של הסיטואציה - אני חושב שהדופק של 2 בני הזוג יהיה מטורף וכן הריגוש

וכך אתה עוד מברך אותם? חחח תמשיך לכתוב לנו - מדהים !!

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

דרימר !!! שאפו emo_45.png

אני קורא את הפוסט שלך ובהחלט יכול לעצום את עיני ולהינות מכל רגע :)

אהבתי את הפיניש ואת הלוקיישן שלו emo_02.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר