הזמן לא מרפא

OK, אחרי המחמאות שלך.... אני באמת לא מקנא (בעצם אולי כן??) בכמות ההודעות הפרטיות שצנחו על ראשה...:-)

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

ok , קל לך לכתוב שאני צריכה מחזר חדש זה לא פשוט למצוא אותם בכלל במיוחד אם אתה רוצה שמישהו יהיה באותו ראש כמו שלך הרוב הגדול לצערי מחפש סטוצים למיניהם ולא קשרי רומן כך שהדרך ארוכה ומפותלת , וכן הייתי רוצה מחזר חדש שיעזור לי לעבור את התקופה הזאת ביותר קלות, תודה על החיזוקים בכל אופן

היי, emo_01.png

תתעודדי. אני בטוח שאם תיהי כנה ואמיתית כאן בפורום לא ירחק היום שבו הפרטי שלך יהיה מלא בהודעות.

מה שישאר לך זה רק לסנן.

אה וכן..

הסבלנות משתלמת. מניסיון emo_02.png

אל תעשו משהו שאתם לא אוהבים emo_01.png

ok , קל לך לכתוב שאני צריכה מחזר חדש זה לא פשוט למצוא אותם בכלל במיוחד אם אתה רוצה שמישהו יהיה באותו ראש כמו שלך הרוב הגדול לצערי מחפש סטוצים למיניהם ולא קשרי רומן כך שהדרך ארוכה ומפותלת , וכן הייתי רוצה מחזר חדש שיעזור לי לעבור את התקופה הזאת ביותר קלות, תודה על החיזוקים בכל אופן

היי, emo_01.png

תתעודדי. אני בטוח שאם תיהי כנה ואמיתית כאן בפורום לא ירחק היום שבו הפרטי שלך יהיה מלא בהודעות.

מה שישאר לך זה רק לסנן.

אה וכן..

emo_45.png

emo_01.png

גם אני הח"מ מצטרף לנ"ל :-)

היי, emo_01.png

מה שישאר לך זה רק לסנן.

אה וכן..

רוצה לספר לנו על הנסיון שלך?  emo_02.png

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

לי יש דיעה שונה ואני לא קורא להתעודד. אי אפשר להתעודד מכיוון שמחליטים. עידוד מגיע מהרגש ולא מהראש ובזמן של רגשות עזים, באהבה, בפרידה קשה, באבל, לא הראש קובע.

אני חושב שבמצב כזה צריך דווקא לחיות את הכאב. לא להדחיק ולא להיות עסוקים בדברים אחרים. להתאבל, להרגיש את האובדן ורק כך אפשר למצות את הצער. רק משם, תבוא הרווחה ויבוא השחרור. אנחנו רואים את זה בחיי יום יום, לדוגמא בשבעה על אהוב שנפטר ובימי הזכרון. נותנים מקום וזמן לאבל או לצער ואז אפשר להמשיך. ראיתי את זה על הבת שלי שנפרדה מהחבר שכל כך אהבה. שבוע ישבה על הספה ובכתה. ואז קמה כמו לביאה, התנפלה על העולם ורצה הלאה.

כמו שכתבו לפני, הזכרון לא יעלם, אבל החוויה תהיה יותר עמומה והרגשות יהיו פנויים. ועוד דבר שאני תומך בו - שיתוף. כאן בפורום. חברה טוב. לא חשוב, רק לא להיות לבד. ואם אין עם מי כתבי. לעצמך. זה גם סוג של שיתוף.

אני לא בטוח שזה הזמן למחזר חדש. אם הצער כל כך חזק, מאוד יכול להיות שלא תהי פנויה רגשית לחיזורים.

בכל מקרה, בהצלחה ומאחל לך שיעבור מהר.

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

היי, emo_01.png

מה שישאר לך זה רק לסנן.

אה וכן..

רוצה לספר לנו על הנסיון שלך?  emo_02.png

ממממ

סוויטי...

דיי נו אל תביכי אותי emo_15.png

אל תעשו משהו שאתם לא אוהבים emo_01.png

אלדד ידידי...

בהתחשב בעובדה שהעולם סובב ללא הרף, אם אתה לא מתקדם,פירוש הדבר חזרה לאחור.

להתמקד בכאב, זה אומר לשקוע בו, זה אומר לאבד אמון ולהעלות חלודה...

אל תשכח שלפי התיאור שלה, היא לא הסובלת היחידה מהמצב הזה, יש בן זוג,ילדוד'ס...

אינני מבטל חלילה את דעתך,רק נותן פרספקטיבה שונה...

אלדד ידידי...

בהתחשב בעובדה שהעולם סובב ללא הרף, אם אתה לא מתקדם,פירוש הדבר חזרה לאחור.

להתמקד בכאב, זה אומר לשקוע בו, זה אומר לאבד אמון ולהעלות חלודה...

אל תשכח שלפי התיאור שלה, היא לא הסובלת היחידה מהמצב הזה, יש בן זוג,ילדוד'ס...

אינני מבטל חלילה את דעתך,רק נותן פרספקטיבה שונה...

נכון. העולם לא עוצר ומחכה. אבל אם לא תנקה את המשקעים, היא לא תהיה שם, בשביל המשפחה, בשביל שאר העולם ובעיקר בשביל עצמה. ולכן צריך להזדרז, אבל אין דרך מהירה אחרת.

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

החילזון מהשפן... אכן.

ברור שאין קיצורי דרך, אבל עדיין, לא לעשות כלום זה יותר הרס.

ייתכן שצריך לעשות בפרופיל מעט יותר נמוך, אבל עדיין לעשות...

כל החברים כאן מקסימים, בזכותכם והתמיכה והעידוד יותר קל לי והמחשבות פוחתות תודה לאל, אבל אני כן חושבת שמחזר חדש יתן לי כוחות ותמריצים לצאת מזה מהר וכמה שיותר מהר

כל החברים כאן מקסימים, בזכותכם והתמיכה והעידוד יותר קל לי והמחשבות פוחתות תודה לאל, אבל אני כן חושבת שמחזר חדש יתן לי כוחות ותמריצים לצאת מזה מהר וכמה שיותר מהר

emo_01.png

אני כבר צופה לך גדולות אנה !!! תתכונני להיכנס לכושר ותצטיידי בקוצבי לב emo_02.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

OK, אחרי המחמאות שלך.... אני באמת לא מקנא (בעצם אולי כן??) בכמות ההודעות הפרטיות שצנחו על ראשה...:-)

יוסי ! לא כדאי לך לקנא לה ,סינון כל ההודעות ובחירת הנסיך מתוך רבים זו לא עבודה קלה emo_01.png

אנה חמודה עצתי לך היא לאט לאט לאט לאט והכל יסתדר!!!!

והסבלנות באמת משתלמת!!!emo_43.png

emo_01.png

אנה חמודה עצתי לך היא לאט לאט לאט לאט והכל יסתדר!!!!

והסבלנות באמת משתלמת!!!emo_43.png

דידוש ! את הלאט לאט היא כבר עברה , עכשיו התיבה הפרטית שלה  מפוצצת, לעיתים עם האוכל יבוא התיאבון

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר