הזמן לא מרפא

הזמן לא מרפא

שלום לכל החברים המקסימים כאן

לפני כשלושה שבועות ניכנסתי לפורום כאן כדי להתייעץ איך מתמודדים עם קשר מהצד ועם הרגשות המעורבים, ואז עדכנתי שבסוף אנחנו ניפרדנו אבל התגובות כאן היו שהזמן ירפא ושאני אמצא מישהו אחר ושכל הדכאון שלי יעבור , אז זהו שככל שהזמן עובר ככה קשה לי יותר לשכוח ולעבור הלאה אני לא יודעת למה , מרגישה כאילו אני נימצאת בתהום וזה סוחף אותי עוד ועוד למטה ואני לא מצליחה להישתחרר מהמקום השחור והקודר הזה, מחכה שמישהו ישלח לעברי איזשהו חבל הצלה ויוציא אותי מהמקום השלילי שאני נמצאת בו, במקום מסויים עמוק בפנים אני ביכלל מצטערת שהיתחלתי עם כל העניין של הבגידות כי עכשיו כאילו אין דרך חזרה , אין יותר תמימות וראש צלול זה הכל סובב סביב עולם רומנטי ומושלם שאתה מצייר לך בראש ואני לא חושבת ביכלל שיש דבר כזה.

אני מבינה לגמרי למה את מתכוונת, גם אני עברתי את זה

נכון ששלושה שבועות זה הרבה זמן אך לא מספיק..סבלנות..

כל המחשבות והתחושות שעוברות בתוכך הן חלק בלתי נפרד מההליך הזה..

מה באמת חסר לך? אותו אדם ספציפי או אולי הסיטואציה של להיות בקשר כזה ממלא שגורם לך לאהוב ולחוש נאהבת?

הקשר שהיה לך פתח עבורך עולם חדש ממלא ומענג מכל הבחינות - תמצית של כל הטוב בחיים

וכשבא הניתוק, זה יצר אצלך חלל עצום וריק...

אני מציעה שאולי תנסי להכיר אנשים חדשים לאו דווקא למטרת רומן (למרות שאי אפשר לדעת לאן זה יוביל)

תנסי לכתוב..להוציא דברים החוצה

עם זאת, לדעתי, בהיכרות עם חדשים לא לדון יותר מדי במה שהיה

מאחר וזה לגעת בפצעים שעדיין לא הגלידו ממש ואז זה פשוט יעמיק את הבור..

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

היי לך

כמו שגלי כתבה לפני, שלושה שבועות זה הרבה אבל לא מספיק.

מציעה לך לחפש תעסוקה שאת אוהבת, תשתדלי לשנות קצת הרגלי חיים, תמצאי לך תחביב שאת נהינית ממנו, חוג אירובי כלשהו - מאוד עוזר להוציא אנרגיות שליליות, אולי קצת לימודים, קפה עם חברות, כל דבר שיעזור לך להרחיק את המחשבות.

יקירתי! ליבי איתך! באמת! חוויתי משהו דומה. לא פשוט ממש לא. מה שכן אני לא מומחית גדולה בלתת עצות כי לי בעצמי קשה לפעמים.

מה שאני כן יכולה לומר לך, זה אם היה לך כיף כ"כ אל תתחרטי זה לא יעזור ולא ישפר. תקחי את האנרגיות וכמו שאמרו פה המומחיות ואני מחזקת, תעסיקי את עצמך. והכי חשוב לא לשכוח לחייך ואיך רבי אומר : "תחשוב טוב יהיה טוב" שולחת לך מלא חיזוקים וחיבוקים....emo_43.png

emo_01.png

אני מעסיקה את עצמי והמון אפילו, זומבה , כדורסל , ספרים אבל המחשבות באות איתך לכל מקום הם לא נישארים בבית

אני מעסיקה את עצמי והמון אפילו, זומבה , כדורסל , ספרים אבל המחשבות באות איתך לכל מקום הם לא נישארים בבית

אני מאמינה שאם תתני לזה יותר זמן, בסוף זה ילך ויפחת

אנה שלום אני מודה שאת צודקת בעיקר סביב עניין אובדן התמימות ... שזה פשוט נורא אבל מניסיון שלי לקחתי ברצינות את מה שדידוש יעצה למרות שאני לא מאמין בזה והתאמצתי לחשוב חיובי וזה בא לאט לאט ההרגשה מתחלפת נרגעים בעיקר כשמוצאים חברה ועושים משהוא ביחד עם חברה או חוג ... מניסיון זה עוזר .....

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

היי...

שלום אנה, ראשית כל ההתחלות קשות באשר הן התחלות!!!

מעבר לזה, אינני מעורה בפרטים..מה גרם לנטישה?איפה בעצם הקושי העיקרי? באיזה חלק את הכי פגועה? מה ההשלכות של זה עליך ביומיום? וכיוצא בזה, אם כי ברור שלא באתי לחפור ולהעיר שדים מרבצם,

אומרים שד"ר זמן הוא אחלה רופא...אם כי אני מחשיב אותו רק ככוח עזר, כי עיקר הרפואה היא בראש, בהבנה בהפנמה,בתובנות ובלקחים שמופקים,ובעיקר בנכונות לעוף קדימה...

אז לא אאחל לך שתהיי חזקה וכד'...כי באמת אין לי מושג מה זה אומר, אבל בהחלט אאחל לך שתהיי את...פשוט את!!!

וכן, ברור שכולנו איתך!

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

היי יוסי תודה על החיזוקים שכולכם איתי

ההשפעה של זה על היומיום הוא בעיקר חוסר שמחת חיים , אין לי סבלנות לילדים ולאף אחד אחר ואני יודעת שהילדים שלי לא צריכים לסבול מזה אני מנסה באמת לחזור לעצמי רק בשבילם כי הם הקורבן בכל הסיפור הזה וזה לא עושה לי טוב בהרגשה הפנימית שלי

אנה,

אני בדייעה שונה משאר המגיבים הקודמים.

אני איני מאמינה , וגם יודעת שלמצוא עיסוקים שונים-אין בזה ביכדיי להשכיח או לעמעם את המחשבות.הינך יכולה להיות עסוקה יום וליל,ובתוך כל העשייה-זה נמצא שם ולא מרפה.הולך איתך ולכל מקום.והכאב צורב בנשמה.

לא חושבת שעלייך להיצטער על-כי היית שם במקום הזה.הגעת לשם כי כנראה היו להן סיבות מספיק טובות אשר הביאוך לשם.ניסית-ולא צלחת,אין זה מעיד לגביי הבאות-אם ביכלל?

אייך יכולת לחשוב שהעולם הזה מושלם?מכירה מושלם כלשהו?בעולם הזה יש הרבה כאב וחסכים-בעתיו של ניסיון לא מוצלח.אך אם הקשר הוא טוב ואייתן-אזיי זכית.זכית בעולם של תשוקה,עונג,שיכרון חושים והרבה רגשות נמצאים שם.

הזמן איינו מרפא-כפי שאמרת.הזמן מקהה ולו במעט את התחושות.עם הזמן התחושות נעשות עמומות-אך איינן נמוגות.

מקווה בשבילך כי תוכלי להיתגבר  על כאבייך.

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

היי יוסי תודה על החיזוקים שכולכם איתי

ההשפעה של זה על היומיום הוא בעיקר חוסר שמחת חיים , אין לי סבלנות לילדים ולאף אחד אחר ואני יודעת שהילדים שלי לא צריכים לסבול מזה אני מנסה באמת לחזור לעצמי רק בשבילם כי הם הקורבן בכל הסיפור הזה וזה לא עושה לי טוב בהרגשה הפנימית שלי

בבקשה אנה,

אם זה אכן כך, עלייך באופן מיידי לשבור שגרהכי זה LOOP משוגע לגמרי, ואם לא תנקטי פעולה התחלתית כלשהי...לא נחמד.

דוקא בקטע של הילדים זה קטע טוב להתחיל, (לא יודע בני כמה הם)נניח לצאת איתם לגינה,או סתם לקניון, לא נעים לומר, תפצי את עצמך דרכם, ועל הדרך אותם דרכך. 

וככל שתעדכני פה יותר, ותשתפי, לדעתי יהיה יותר קל לפרוס(תרתי משמע) את הקשיים ויחד להתגבר אט אט וגם את.

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

אנה יקירתי, לי לקח שנים, הרבה שנים לצאת מהמצב שאת מתארת. אני אומרת "לצאת" ממצב דומה לשלך, ולא אומרת ששכחתי. ככה ששלושה שבועות בכלל אין טעם להזכיר במצב כמו שלך. 

ובכל זאת, תיקחי את עצמך בידיים ותקלי על עצמך ועל הסובבים אותך. זה הסיכון שיש בקשרים האלה. 

אני יודעת בדיוק מה את מרגישה ואיך מעבירה את הימים ואת הלילות (אם מרגישה בכלל מתי יום ומתי לילה). 

הרבה כח.

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

אנה,

אני בדייעה שונה משאר המגיבים הקודמים.

אני איני מאמינה , וגם יודעת שלמצוא עיסוקים שונים-אין בזה ביכדיי להשכיח או לעמעם את המחשבות.הינך יכולה להיות עסוקה יום וליל,ובתוך כל העשייה-זה נמצא שם ולא מרפה.הולך איתך ולכל מקום.והכאב צורב בנשמה.

לא חושבת שעלייך להיצטער על-כי היית שם במקום הזה.הגעת לשם כי כנראה היו להן סיבות מספיק טובות אשר הביאוך לשם.ניסית-ולא צלחת,אין זה מעיד לגביי הבאות-אם ביכלל?

אייך יכולת לחשוב שהעולם הזה מושלם?מכירה מושלם כלשהו?בעולם הזה יש הרבה כאב וחסכים-בעתיו של ניסיון לא מוצלח.אך אם הקשר הוא טוב ואייתן-אזיי זכית.זכית בעולם של תשוקה,עונג,שיכרון חושים והרבה רגשות נמצאים שם.

הזמן איינו מרפא-כפי שאמרת.הזמן מקהה ולו במעט את התחושות.עם הזמן התחושות נעשות עמומות-אך איינן נמוגות.

מקווה בשבילך כי תוכלי להיתגבר  על כאבייך.

אנה ! אני בדיעה של מיכאלה !

נכון שהזמן מקל על הלב אבל למי איכפת מהעתיד כשכרגע כואב !!! יש את המשפט הכי מקומם " עד החתונה זה יעבור " לצערינו עלינו זה לא תופס כי רובם אם לא כולם כבר התחתנו emo_02.png

לעניות דעתי ! את צריכה למחזר חדש ודחוףףףף, בחור חדש =התחלה חדשה , וכמובן איך לא עם האוכל בא התאבון , אם לא לא הפסדת כלום ונשארת באותו מצב , אבל לפחות תני לעצמך היזדמנות ותשתחררי מהמצב הזה הבלתי נסבל !

אני מקווה ומאמין בכל מאודי - שזה יעלה חיוך חדש על פנייך ובעיקר ישכך את הכאב, אין כמו חיבוק חם ואוהב,ליטוף ואוזן קשבת, הידיעה שיש לצידך אדם החושק בך שמח לשהות במחיצתך עם יכולת שיתוף וניהול שיחות מרוממות פלאים את מצב הרוח !

עדיף לנסות מאשר לאבד את הסבלנות ולהסתובב טעון בבית

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

ok , קל לך לכתוב שאני צריכה מחזר חדש זה לא פשוט למצוא אותם בכלל במיוחד אם אתה רוצה שמישהו יהיה באותו ראש כמו שלך הרוב הגדול לצערי מחפש סטוצים למיניהם ולא קשרי רומן כך שהדרך ארוכה ומפותלת , וכן הייתי רוצה מחזר חדש שיעזור לי לעבור את התקופה הזאת ביותר קלות, תודה על החיזוקים בכל אופן

ok , קל לך לכתוב שאני צריכה מחזר חדש זה לא פשוט למצוא אותם בכלל במיוחד אם אתה רוצה שמישהו יהיה באותו ראש כמו שלך הרוב הגדול לצערי מחפש סטוצים למיניהם ולא קשרי רומן כך שהדרך ארוכה ומפותלת , וכן הייתי רוצה מחזר חדש שיעזור לי לעבור את התקופה הזאת ביותר קלות, תודה על החיזוקים בכל אופן

תמיד קל לכתוב למי שצופה מהצד ולא מעורב רגשית !!!

אבל יש לי את התחושה שעם קצת אמונה הכל יבוא על מקומו בשלום !! את מקסימה וחכמה ומלאת רגש ותשוקה , מסקנה - אם רק תהנהני את תראי תור ארוך של מחזרים משתרך אחרייך , הסינון והבחירה זה החלק היחידי שישאר לך להשקיע בו !

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר