קשרים מהפורום, האמנם?

שלום לכולם...

אני חדש, מאוד חדש פה, אם כי לא בעולם הנ"ל..

לאחר עיון בפוסטים של אי אלו מגיבים כאן,חדשים כוותיקים, עלתה בי שאלה ואשמח להתיחסותכם...

אחת התגובות שקראתי היתה כך: אם לא תיזום,חבל לך על הזמן. אמנם יותר כיף שבנות יוזמות, אבל אל תצפה לזה כי...(לא ציטוט אבל זה התוכן)תכסחו בעדינות, כי לא תכננתי כלום, פשוט נתתי לאצבעות לרוץ על המקלדת...

והשאלה היא איפה בעצם עובר הגבול? מבחינתי כגולש מן המניין שבאמת רוצה להשמע ולהשמיע,ושיהיה לנו כאן הכי פאן שבעולם,אני מניח שכשמישהי מתחילה להיות " מופגזת" במסרים, זה כבר מעיק עליה (אולי מחמיא?לא יודע...)אז האם באמת יש היגיון להתחיל עם כל מי שזזה פה? זה קצת הופך אותך לזול מדי,לא? ומצד שני, אם לא תעשה מעשה,בסוף רק תקרא סיפורים על היתר כמה שכיף וטוב להם:P

אני מטבעי לא מטרידן כלל ועיקר,אודה ולא אבוש שסגנון כתיבה(בעיקר נטול שגיאות כתיב)מעיד על נפש הכותב\ת ומן הסתם עם הזמן נוצרים תגובות בפרטי ומשם "מתחממים העניינים"

מה גם,שלכל אחד יש כאן העדפות שונות,יש כאלה שמחפשים רק לדבר\להתכתב, יש כאלה שרוצים גם להפגש ואף מעבר לכך. כל אחד ואחת בהעדפותים הם...

יאללה תגובות, ושוב סורי אם לא הייתי רהוט  מספיק...

NICE DAY

emo_38.pngגם שעון דומם צודק פעמיים ביממהemo_39.png

תהיה רגוע - אתה בסדר גמור !!!

אני חושבת שהכל פתוח ולא צריך לחשוש או להגיע למסקנות מראש..

היכן שאתה קולט משהו שעושה לך את זה - תנסה ותזרום עם מה שיבוא

כולנו כאן ילדים גדולים ואם לא תנסה - לא תדע emo_91.png

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

ברוך הבא...

מאוד מאוד מזכיר את הפוסט שלי ואין טוב מההמלצות שקיבלתי (גם מהפירגונים)

וכן תתחיל לקרוא כאן פוסטים של הותיקים בעיקר ותמצא בין לבין השורות שלכל אחד יש הסוג של הקשר המיוחד שלו.

וכן, גם כאן תוכל גם אתה למצוא את מה שאתה מחפש.

המעז מצליח רמזו לי כאן. emo_02.png

תקפוץ לבריכה. לאט לאט. רק אל תשכח לשים מצופים emo_01.png

אל תעשו משהו שאתם לא אוהבים emo_01.png

אם אני בסדר תגידי את, אם אני גמור ....נדע מתישהו:P

אבל כיף לשמוע שאת חושבת כמוני...סופסוף לא עוף מוזר!!

ולגבי הילדים הגדולים,חצי מילה...

נכון, אנחנו ילדים  גדולים ביומיום,אחד הדברים שהכי נחוצים לנו זה דוקא הטיפוח של הילד הקטן שבנו,וכשהאווירה פה חיובית וחברית... מי צריך יותר?

הי קוקו..

ברור שזה דומה לפוסט שלך,כבר כתבתי בראשית דברי שזה לאחר עיון בפוסט של מישהו( לא זכרתי את שמך והתעצלתי למזער ו.. ו... )

לגבי להעז נראה בהמשך, בנתיים תיבת המסרים שלי על 0 :-)

סבלנות..לאט לאט.."וזה יבוא, כמו קו חרוט על כף יד"

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

סבלנות יש, והמון מקום לאהבה...:P

גם אם הדבר שאני מחפש זה...יאללה נשאיר אותך סקרנית:P

ברוך הבא...

מאוד מאוד מזכיר את הפוסט שלי ואין טוב מההמלצות שקיבלתי (גם מהפירגונים)

וכן תתחיל לקרוא כאן פוסטים של הותיקים בעיקר ותמצא בין לבין השורות שלכל אחד יש הסוג של הקשר המיוחד שלו.

וכן, גם כאן תוכל גם אתה למצוא את מה שאתה מחפש.

המעז מצליח רמזו לי כאן. emo_02.png

תקפוץ לבריכה. לאט לאט. רק אל תשכח לשים מצופים emo_01.png

תגובה מאוד יפה קוקו emo_45.png

יוסי ! עיין בפוסטים, תלמד לההכיר ולהתרשם מנפשות הפועלות כאן :) אל תתבייש להביע את דעתך וכמובן שתף בכנות ובפשטות את רחשי ליבך כך שגם הצד השני ילמד להכירך ! כל השאר יבוא ועוד איך יבוא .......

במידה ומישהי מצאה חן בעיניך פשוט פרגן ונסה ליצור קשר עימה, יש לי את התחושה שבקרוב מאוד תיבת ההודעות שלך לא תהיה על 0 emo_02.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

נכון, אנחנו ילדים  גדולים ביומיום,אחד הדברים שהכי נחוצים לנו זה דוקא הטיפוח של הילד הקטן שבנו,וכשהאווירה פה חיובית וחברית... מי צריך יותר?

יוסי ברוך הבא.

בנתיים אתה נשמע מאד בסדר, אם אתה גמור או לא זה בכלל לא מצחיק... כי אם בא לכאן גבר שהוא גמור זה לא טוב בשבילנו, בשביל נשות הפורום. מה נעשה עם גבר גמור emo_07.png

אמנם מדברים על ילדים קטנים, אבל את זה בטוח אתה יודע, שבשביל טנגו צריך שניים. זה אומר, שאם גם אתה תוסיף לאווירה חיובית אתה גם תקבל בחזרה את אותה האווירה הטובה וככה כל הצדדים מרוויחים. 

בהצלחה יוס'קה emo_01.png

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

רב תודות סוויטי....

חייבת האמת להשמע ולכן....

ראשית, קבלת הפנים פה היא באמת כיפית וטובה שאפו!!!

שנית,לטנגו צריך 2 אאוצ'... למה דרכת לי על הרגל?????

ובנוגע לאווירה....טוב יום ד' היום:P אם היה מוצאי שבת.... אללה יוסטור חחחח

יוסי ברוך הבא.

בנתיים אתה נשמע מאד בסדר, אם אתה גמור או לא זה בכלל לא מצחיק... כי אם בא לכאן גבר שהוא גמור זה לא טוב בשבילנו, בשביל נשות הפורום. מה נעשה עם גבר גמור emo_07.png

אמנם מדברים על ילדים קטנים, אבל את זה בטוח אתה יודע, שבשביל טנגו צריך שניים. זה אומר, שאם גם אתה תוסיף לאווירה חיובית אתה גם תקבל בחזרה את אותה האווירה הטובה וככה כל הצדדים מרוויחים. 

בהצלחה יוס'קה emo_01.png

סוויטי,

קולע בול!

אל תעשו משהו שאתם לא אוהבים emo_01.png

ספאסיבה רבה

רב תודות סוויטי....

חייבת האמת להשמע ולכן....

ראשית, קבלת הפנים פה היא באמת כיפית וטובה שאפו!!!

שנית,לטנגו צריך 2 אאוצ'... למה דרכת לי על הרגל?????

ובנוגע לאווירה....טוב יום ד' היום:P אם היה מוצאי שבת.... אללה יוסטור חחחח

לא יפה יוסי, לא יפה... רק דריכה אחת וכבר אתה מספר??? emo_02.png 

במה שונה אווירה של מוצאי שבת מאווירה של יום רביעי? 

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

שלום לכולם...

אני חדש, מאוד חדש פה, אם כי לא בעולם הנ"ל..

לאחר עיון בפוסטים של אי אלו מגיבים כאן,חדשים כוותיקים, עלתה בי שאלה ואשמח להתיחסותכם...

אחת התגובות שקראתי היתה כך: אם לא תיזום,חבל לך על הזמן. אמנם יותר כיף שבנות יוזמות, אבל אל תצפה לזה כי...(לא ציטוט אבל זה התוכן)תכסחו בעדינות, כי לא תכננתי כלום, פשוט נתתי לאצבעות לרוץ על המקלדת...

והשאלה היא איפה בעצם עובר הגבול? מבחינתי כגולש מן המניין שבאמת רוצה להשמע ולהשמיע,ושיהיה לנו כאן הכי פאן שבעולם,אני מניח שכשמישהי מתחילה להיות " מופגזת" במסרים, זה כבר מעיק עליה (אולי מחמיא?לא יודע...)אז האם באמת יש היגיון להתחיל עם כל מי שזזה פה? זה קצת הופך אותך לזול מדי,לא? ומצד שני, אם לא תעשה מעשה,בסוף רק תקרא סיפורים על היתר כמה שכיף וטוב להם:P

אני מטבעי לא מטרידן כלל ועיקר,אודה ולא אבוש שסגנון כתיבה(בעיקר נטול שגיאות כתיב)מעיד על נפש הכותב\ת ומן הסתם עם הזמן נוצרים תגובות בפרטי ומשם "מתחממים העניינים"

מה גם,שלכל אחד יש כאן העדפות שונות,יש כאלה שמחפשים רק לדבר\להתכתב, יש כאלה שרוצים גם להפגש ואף מעבר לכך. כל אחד ואחת בהעדפותים הם...

יאללה תגובות, ושוב סורי אם לא הייתי רהוט  מספיק...

NICE DAY

יוסי, שוחחנו על זה כמה פעמים כאן בפורום. תן לי לסכם את הדיונים:

יש שתי אפשרויות לנגוס מהתפוח האסור: הראשונה, לבחור עץ תפוחים, לנער את העץ ולראות אים יפול איזה תפוח.

האפשרות השניה היא לעדור, לדשן ולהשקות, ואז לטפס על העץ ולקטוף את התפוח שאתה בוחר.

אים אין לך פחד גבהים - אני הייתי בוחר באפשרות השניה emo_02.png

ואם אתה צריך עצה בגננות, אז בשביל אנחנו כאן בפורום.

בהצלחה

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

אתה כותב בצורה מאד סקסית יש לציין ואולי מלווה במין סוג של תמימות.

הייתי רוצה לדעת שאתה נראה כמו שאתה כותב...

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר