שקט, אף מילה

שקט, אף מילה

היי חברים, שוב משחררת קטע נבחר מפגישה שהיתה לנו לפני זמן מה,

ושוב חוזרת על האזהרה, למי שזה לא מתאים, או רואה עצמו נפגע, מוזמן לעזוב עכשיו.

אנחנו מתכננים את הפגישה הזאת כבר כמה ימים, והיא הולכת להיות לא פחות מהכי לוהטת עד עכשיו,

סצנת הפתיחה כבר מוכנה, וכל השאר יזרום מעצמו.

מוקדם בבקר, סיימתי את ארוחת הבוקר שלי, אני מחייכת לעצמי, היום הולך להיות מיוחד, הדופק שלי מתחיל כבר להאיץ, 

שולחת לך מייל ממש קצר,  שמרמז רק במעט על ההתרגשות, כחצי שעה אחרי כן, אתה שולח לי מייל משלך, עם אותה התרגשות.

אנחנו מחליפים עוד כמה שורות, עד שכבר מגיע הזמן לצאת. הדופק כבר בתאוצה כמעט מקסימלית,

אני רואה שאני עומדת לאחר, הכבישים עמוסים יותר מהרגיל, לזה לא עשיתי חשבון, לעזאזל, זה  לא היה בתכנון, טוב אין מה לעשות עכשיו,  SMS  שני ממך, אתה מתחיל להיות מודאג, אחרי כמה דקות אני מצליחה לענות, "עוד שלוש דקות".

בשעה טובה, אני מגיעה באיחור של רבע שעה, לא נעים,

יוצאת מהרכב לוקחת את התיק ומתחילה לצעוד לכיוון המקום שלנו, כשאני מתקרבת אפשר לשמוע בבירור את העקבים שלי על ריצפת הדק שבחוץ,  עדיין עם משקפי השמש עלי, אני פותחת את הדלת לאט, חושך כמעט מוחלט בפנים מצליחה לראות רק את מתאר גופך, שום דבר אחר, אתה סוגר אחרי את הדלת, בקושי נותן לי להוריד את התיק,

מושך אותי אליך לנשיקה חמה לוהטת ורעבה, אני נענית באותו הרעב,  הידיים שלנו משוטטות על הגוף שלנו, מרגישות, לשות, מבעירות , הנשימות שלנו נשמעות היטב בחדר השקט, אף מילה לא נאמרת, ואין צורך, הידיים שלך נכנסות מתחת לחצאית שלי, מלטפות מרגישות מגרות, אצבעותייך נכנסות אלי, מרגישות את הרטיבות החמה, עכשיו אני מרגישה את הידיים שלך על התחתונים שלי, חסר סבלנות, אתה קורע אותם בבת אחת, אני צועקת מהנאה, אנחנו בטירוף, אתה מושך ממני את החולצה, שולף מעלי את החזיה, החצאית יורדת מהר אפילו יותר, אני ממהרת לפרום את כפתורי החולצה הבהירה שלך, ומושכת אותה מעליך, אתה כבר חסר סבלנות, מהר, אתה מסובב אותי עם הגב אליך, מצמיד אותי עם הפנים לקיר, מפשיל לעצמך את המכנסים, בועט בנעליים, מושך אותי אליך, מכופף אותי מעט ובלי גינונים מיותרים נכנס, מהר חזק ועוצמתי, שנינו באקסטזה, גונחים בקול רם, שיכורים מהתשוקה האדירה ביננו, אתה לא רוצה לגמור עכשיו, אחרי כשתי דקות אתה מוביל אותי לכיוון המיטה, וזורק אותי עליה, יורד אל בין רגליי, מלקק בתאווה, ממשיך לעלות, מנשק ומלקק בדרך למעלה, ואתה נכנס אלי שוב, חזק, טורפים אחד לשני את השפתיים, לא יכולים לשבוע,  אחרי כמה תנועות בתוכי אתה נעצר, מחזיק לי את הידיים מעל הראש חזק בתוך ידיך, מרגישים את הרגע, אנחנו מביטים בעיניים סורקים את הפנים, אתה עדיין לא זז, רק אחרי כמה שניות ארוכות, אתה ממשיך לצאת ולהיכנס, מהר, קולות ההנאה שלנו נשמעים בבירור בחדר השקט, מה שמוסיף לאווירה החמה ממלא, לפתע אתה יוצא ממני, מסובב אותי על הבטן, וככה נכנס שוב, בעוצמה ובתשוקה עצומה, אני לא מפסיקה לגנוח ולצעוק מהנאה, אתה קצת יותר שקט, אוהב לשמוע אותי נהנית, אתה תופס ומושך לי מעט בשיער, מנשק לי את הצוואר ונושך קלות, בולע לי את השפתיים, את העורף, ולא מפסיק לנוע בתוכי, מרגישה את השיא שלי מתחיל להיבנות, ולפי קצב התנועה שלך גם אצלך זה אותו המצב, לא לוקח עוד הרבה זמן, ושנינו זועקים את קול התשוקה הבוערת עד לרגיעה. 

סקסי בהחלט

emo_45.png

אם רק יכולת לשמוע את מחיאות הכפיים שליWo,wow,wow

emo_01.png

וואו מכשפונת לקרוא את זה בשעה כזאת.... גם לי באאאאאא חחחח

מפרגנת מכל הלב

תמשיכו, תהנו, תחיו!!!

''אנשים חושבים בטעות שהם מפסיקים להתאהב בזקנתם,

מבלי לדעת שמזדקנים ברגע שמפסיקים להתאהב''

(גארסיה מארקס)

מצטרפת לסוויטי חח גם לי בא !!! בכל שעה חח :)

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

מעורר מחשבות ודברים אחרים :)

תמשיכו בסיפורים נפלאים ומאחל שגם תגשימו ותממשו כמה שיותר :)

נ.ב  ואחרי זה תמשיכו לכתוב ולהגיד שמה שאתן מחפשות זה אהוב אסור שישמע ויקשיב קודם כל ........................  emo_07.png

מעורר מחשבות ודברים אחרים :)

תמשיכו בסיפורים נפלאים ומאחל שגם תגשימו ותממשו כמה שיותר :)

נ.ב  ואחרי זה תמשיכו לכתוב ולהגיד שמה שאתן מחפשות זה אהוב אסור שישמע ויקשיב קודם כל ........................  emo_07.png

אז קודם כל מבהירה, שכל אות וכל מילה בפוסט הזה אמיתיים,

שנית, מי אמר שאסור שיש לנו איתו סקס טוב ואפילו מעולה לא יודע גם להקשיב ואפילו להיות כתף תומכת כשצריך?

מכשפונת, הכל היה עם חיוך והמון פירגון,

דיי ברור לי שזה חלק מהחבילה ומהניסיון שלי זה קודם לסקס עצמו , פשוט לא יכולתי להתאפק מקצת טיזינג  :)

מכשפונת, הכל היה עם חיוך והמון פירגון,

דיי ברור לי שזה חלק מהחבילה ומהניסיון שלי זה קודם לסקס עצמו , פשוט לא יכולתי להתאפק מקצת טיזינג  :)

אני יודעת, ניחשתי, סתם גם רציתי לעשות קצת טיזינג, מה רע ? emo_07.png

איזה כיף לקרא :)

אין יותר כיף מזה בחיים..

קראי את הספר 11 דקות של פאולו קואלו ,כל החיים נעים סביב 11 הדקות האלה
תמשיכו ליהנות ...

אין יותר כיף מזה בחיים..

קראי את הספר 11 דקות של פאולו קואלו ,כל החיים נעים סביב 11 הדקות האלה
תמשיכו ליהנות ...

בהחלט אבדוק :)

מכשושה ......יש לי רק תגובה קצרה בשבילך........

הרסת לי את הבריאות....

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

מכשושה ......יש לי רק תגובה קצרה בשבילך........

הרסת לי את הבריאות....

emo_05.png

איזה כייף מעבירה את תחושותי ומחשבותי על הכתב... שזה מדהים!!!emo_04.png

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר