אני מאוד שמח שאישתי תבגוד עים אישה אחרת אני גם יצתרף זה מהנה לפחות פעם אחת שני נשים ואני ,אבל לא להפך אני קנאי ,

אני מאוד שמח שאישתי תבגוד עים אישה אחרת אני גם יצתרף זה מהנה לפחות פעם אחת שני נשים ואני ,אבל לא להפך אני קנאי ,

להיות בזוגיות אם כחברים או אם כנשואים...כשאחד הצדדים יבגוד כלומר ינהל חיים כפולים עם גבר או אישה ,יש פה בעיה וכך צריך ליראות את הדבר אני מגדיר זאת :"נורה אדומה נדלקה" ולשאול את הצד הנבגד ,למה?....כי יתכן שיש הרבה סיבות,אם מוצדקות או לא.לפי דעתי חלק חשוב בזוגיות היא תקשורת קרי הקשבה ,הבנה,התיחסות וכאשר אחד הצדדים נימצאה בבעיה במערכת הזוגיות חייב לומר זאת ולא לנסות שהצד השני ינסה להבין זאת כי כול אחד מבין ליפעמים אחרת את המצב.

סליחה...להיות בזוגיות אם כחברים או כנשואים זה לא קל ויש הטוענים שזה לא טבעי...

זאת ממש לא בגידה...זה כיף...אני נימפומנית וחולת זין וגם חולה על נשים יפות...

אישה עם אישה זאת לא בגידה ההפך זאת בגידה ,אם אישתי היתה שוכבת עם אישה אחרת לא היתי מרגיש שהיא בגדה בי

emo_120.pngכשאישתך תבגוד עם אישה נוספת תהייה בטוח שבגדה לפני עם גבר אחר וגילתה שכל הגברים זהים לכן עברה למין השני  

emo_120.pngכשאישתך תבגוד עם אישה נוספת תהייה בטוח שבגדה לפני עם גבר אחר וגילתה שכל הגברים זהים לכן עברה למין השני  

חיפשתי ומצאתי את הציטטה מאז-פינוקיו ראי מה יכול לקרות מאהבה שכזאת.

"גדי ודפנה (ויסלח לי קושניר על השמות מהסדרה "החיים זה לא הכל") היו זוג צעיר רגיל בהחלט. 2 ילדים משכנתא רכב צולע וארוחות יום שישי אצל ההורים. יום אחד נפלה פצצה בקרב חוג החברים-דפנה החליטה שהיא לסבית עזבה את הבית והלכה להתגורר עם בת זוג שלפי התיאור הפיזי הכינוי "גורילה" הולם אותה במיוחד: 185 כתפיים רחבות קול בס ונזקקת לגילוח. גדי הנבוך הסביר ואמר-"אני מבין אותה, היא (הגורילה) הרבה יותר גברית ממני". לכאורה עוד מקרה של פרידה מעט לא שגרתי אבל............אחרי מס. שנים פגשתי חבר משותף שסיפר לי על ההתפתחויות במצב. דפנה והגורילה נפרדו אבל כעת גדי חולק קורת גג ויצוע עם הגורילה!

כמובן שהועלה כאן בטעות.

"גדי ודפנה (ויסלח לי קושניר על השמות מהסדרה "החיים זה לא הכל") היו זוג צעיר רגיל בהחלט. 2 ילדים משכנתא רכב צולע וארוחות יום שישי אצל ההורים. יום אחד נפלה פצצה בקרב חוג החברים-דפנה החליטה שהיא לסבית עזבה את הבית והלכה להתגורר עם בת זוג שלפי התיאור הפיזי הכינוי "גורילה" הולם אותה במיוחד: 185 כתפיים רחבות קול בס ונזקקת לגילוח. גדי הנבוך הסביר ואמר-"אני מבין אותה, היא (הגורילה) הרבה יותר גברית ממני". לכאורה עוד מקרה של פרידה מעט לא שגרתי אבל............אחרי מס. שנים פגשתי חבר משותף שסיפר לי על ההתפתחויות במצב. דפנה והגורילה נפרדו אבל כעת גדי חולק קורת גג ויצוע עם הגורילה!

מכיר הרבה מקרים כאלה .

האמת באמת במקרה כזה כל סיכוי לשיקום לא קיים למעשה אלא אם הבוגד מעד וניסה.

ואז אולי

בהחלט נקודה למחשבה.. מה גם שהוא יכול למצא את עצמו תוהה אם היא בגדה בי כבר פעם אחת עם אישה מה מונע ממנה לבגוד בי שוב גם עם גבר emo_18.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

בהחלט נקודה למחשבה.. מה גם שהוא יכול למצא את עצמו תוהה אם היא בגדה בי כבר פעם אחת עם אישה מה מונע ממנה לבגוד בי שוב גם עם גבר emo_18.png

ממש לא מסכימה עם האמירה. הרי היא מן הסתם אשה יודעת איך זה להיות עם גבר מעצם העובדה שהיא נשואה, ובדרך כלל גם ממערכות שהיו לה לפני. 

הבגידה עם אשה יכולה גם לקרות למישהי שבאופן רגיל לא היתה בוגדת ופתאום גלתה את הנטיות שלה עם אשה אחרת. דווקא בגידה מהסוג הזה יכולה להיות בגידה חד פעמית שתוביל לסיום הנישואים ולהתחלת פרק חדש

יום טוב לכולםemo_01.png

מכיר הרבה מקרים כאלה .

האמת באמת במקרה כזה כל סיכוי לשיקום לא קיים למעשה אלא אם הבוגד מעד וניסה.

ואז אולי

למה לנסות לשקם? אם אחד מבני הזוג גילה שהוא גיי הדבר הנכון הוא דווקא להפרד ולאפשר לשני הצדדים למצוא מישהו שיהיו מאושרים איתו

יום טוב לכולםemo_01.png

אין על החיים זה לא הכל. . סידרה מעולה 

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר