שהמאהב/ת הם בני אותו מין?

מקרה שניתקלתי בו לא מזמן ומקרה משעשע מהעבר הרחוק העלו בי שאלה?

מה קורה שאחד מבני הזוג מוצא/ת לעצמו מאהב/ת מאותו המין (אשה לאשה וגבר לגבר). האם זו בגידה ? האם זו אהבה אסורה? ומה קורה שבן הזוג החוקי מגלה?

מבטיח שלאחר שאקרא את התגובות אגולל את המקרה המשעשע-עברו מספיק שנים כדי שאוכל לחשוף את המקרה.

ולמי שתוהה אני אישית לא מעורב!

שאלה טובה :) אני חושב שנוציא את ההלהבות לרגע של לא מעט גברים מעניין אישה עם אישה, במערכת זוגית בגידה היא בגידה ולא משנה עם מי גבר לגבר או אישה לאישה ! כשאתה אוהב מישהו ומתחייב כלפיו ואז אתה מגלה שהוא מקיים יחסי מין,תשוקה או בכלל חולק את הרגשות האינטימים ורומנטים שלו עם אדם נוסף, הלב נשבר !! אני גם חושב שבגידה עם אותו מין , יכולה להיות יותר מתסכלת כשהיא מתגלה ! כי זה מעלה שאלות מרחיקות לכת. לעיתים כאישה תופסת את בן זוגה בוגד בה היא יכולה להתגבר על הבגידה בתירוץ של " זה מעשה הורמונלי של גבר " אבל כשהיא מגלה שלבעלה ישש נטיות למין הגברי- זה כבר מסבך את העניין ומערער כל ניסיון לפיוס או גישור ! האיום הוא כבר לא על הזוגיות עצמה האם היא ניתנת לשיקום אלא על המיניות = ואז פיוס או שיקום של הזוגיות עשוי לקבל תפנית אחרת של חבל על בזבוז הזמן !

בכל אופן שתף את המקרה המשעשע :)

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

טוב OK ענה על השאלה שלך לעניין ואני מסכים עם כל מילה שלו. קשה לי לראות מצב בו הצד הנבגד יראה את את מעשה הצד השני רק כנסיון חד פעמי / מעשה שובב ובטח תוספת של שקרים לא יוסיפו לזה. אין פה משמעות עם מדובר במערכת יחסים הומוסקסואלית או הטרוסקסואלית. הצד השני ירגיש נבגד במידה והמעשה יתגלה.

גם אני חושבת שOK סכם זאת די ברור ולעניין.

הועלתה פה פעם אף השאלה האם קשר וירטואלי בלבד ללא מפגשים נחשבים אף הם לבגידה

התשובה זהה לשני המקרים לדעתי..בגידה היא עצם המעילה באמון ולא משנה עם מי או באיזה אופן זה נעשה.

כל עוד זה משהו שקורה בסתר, ללא ידיעתו של בן הזוג זו בגידה וזה נכון לגבי כל נושא שקשור בשותפות הזוגית ועל אחת כמה וכמה בפן הרומנטי..

emo_91.png חייך לעולם והחיים יחייכו לך בחזרה emo_91.png

היי,

אני מציע לך להתייעץ בנושא גם באתר הייעוץ האנונימי החדש AskPeople

אתר מדהים שעזר לי המון, ממליץ עליו בחום!

http://www.askpeople.co.il/

בסה"כ להיכנס, ללחוץ על "הוספת שאלה" ולרשום את הבעיה שלך...

אגב, יש שם מלא דברים ושאלות מעניינות :)

שלום לכולם

למעשה אני חושב ש"בגידה" עם בן אותו המין חמורה יותר מבחינת ההרגשה. החוקיים ירגישו פגיעה בזהות המינית שלהם בבחינת "אני לא מספיק גבר?" או לחילופין אני לא מספיק אשה ? על מנת לספק את הצורך המיני. כמובן שמקרים שכאלו חורגים מגדר הצד המיני בלבד בדרך כלל. אבל זה כבר סיפור אחר.

למקרה המשעשע............השמות והמיקומים בדויים כולם למרות שעברו שנים רבות מאז המקרה לא הייתי רוצה לזהות.

"גדי ודפנה (ויסלח לי קושניר על השמות מהסדרה "החיים זה לא הכל") היו זוג צעיר רגיל בהחלט. 2 ילדים משכנתא רכב צולע וארוחות יום שישי אצל ההורים. יום אחד נפלה פצצה בקרב חוג החברים-דפנה החליטה שהיא לסבית עזבה את הבית והלכה להתגורר עם בת זוג שלפי התיאור הפיזי הכינוי "גורילה" הולם אותה במיוחד: 185 כתפיים רחבות קול בס ונזקקת לגילוח. גדי הנבוך הסביר ואמר-"אני מבין אותה, היא (הגורילה) הרבה יותר גברית ממני". לכאורה עוד מקרה של פרידה מעט לא שגרתי אבל............אחרי מס. שנים פגשתי חבר משותף שסיפר לי על ההתפתחויות במצב. דפנה והגורילה נפרדו אבל כעת גדי חולק קורת גג ויצוע עם הגורילה!

זה ש..אנחנו בפורום 'אהבה אסורה', אומר בעצם ש.. מה ?

אישה שבוגדת עם אישה זה פחות כואב או בכלל לא ואפילו מעניין.

הייתי מצפה שאישתי תספר לי אם היה קורה לה מקרה כזה והיא גם יודעת שהייתי מפרגן.

אם ההיתי תופס את אישתי שוכבת עם אישה אחרת אז......ההיתי מצתרף אליהן.....ותוך כדי ההיתי אומר לאישתי "חבל שלא אמרת לי שיש לך גברת בחיים"....סתם  צוחק....אין לי אישה ולכן אין דעה...סתם פנטזיה שאישה עם אישה...אבל אם היה אישה ואיש זה בלגאן...אבל אם אישתי (שאין לי) היתה אומרת לי שהיא דו כלומר נמשכת לנשים ,ניראה לי סבבה ...

בנוסף לזה...אין כמו אישה...הדבר הכי טוב שניבראה...לכן אם ההיתי אישה יכול להיות שההיתי לסבית...לאומת זאת אני לא מבין ולא אבין לעולם הומואים...אני לא נגדם הם אנשים נחמדים וצריך לתת להם את הכבוד כמו כול אדם אבל באופן מיני...

לא לשכוח-אבולציונית זוג הומו סקסואלים הם 2 מתחרים פחות. זוג של לסביות זה אבדן של 2 פוטנציאליות. ובכל זאת הגברים רואים בהומו סקסואליזם גברי משהו דוחה ומתגרים מלסביות-מוזר לא?

לא...כי זה טבענו הגברים,כמו שנאמר זה אבולציונית מבורכת....אישה ועוד אישה זה כמו זהב ועוד יהלומים .....מה רעה?הבעיה זה שלהיות עם שתי נשים יחד כמו הבדואים זה ניראה לי בלאגן ולא הגמוני...עדיף אחת ומשובחת...(שמידי פעם או פעם בה יהי אפשרות ככה לגיוון עוד אחת ל....)emo_02.png

בכלל לא רואה בזה בגידה, בשום מצב.

אישה ואישה לדעתי זאת לא בגידה,

גבר וגבר זאת בגידה.

אני מבקש לקלקל מעט את אחדות הדעים פה...

להבנתי לא כל בגידה היא רעה, להפך, יש מקרים בהם הודות לקריצה מן הצד ומימוש פנטזיות קשר הנישואין דווקא ממשיך להתקיים ולא נשבר שכן הצד המרגיש שחסר לו משהו בזוגיות או באופי יחסי המין משלים לו זאת במקום אחר ולא על חשבון זוגיות עצמה...

יחסי מין עם בן אותו מין היא בעיני חלק מן המשחק של מי שמוצא את הצורך בכך ואני מקבל בטבעיות את עצם קיומה...

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר