ריגוש מהצד

מסכן הבן אדם - חיפש עצה לזיון דיסקרטי, קיבל שטיפת מים קרים ... emo_17.png

אם זה "נורמלי", אני מעדיף להשתגע.

אל תיתחתן, חבל, אתה תיסבול!!! אגב, סרט מדהים!

אל תיתחתן, חבל, אתה תיסבול!!! אגב, סרט מדהים!

מסכנה כלתו לעתיד אם לפי תיאורו שלו הוא תמיד פוזל !! הבנאדם עוד לא הניח טבעת, עוד לא חתם על כתובה והוא מחפש עיצה לזיון ??

ועוד עפ"י דברך הוא מיסכן? ידידי בשביל עיצות איך לזיין לא צריך פורום ואם אכן כך הדבר אז אכן הוא מיסכן !

מים קרים משמשים לעיתים קרובות להכניס קצת שכל לאדם ולעזור לו, כל העיצות היו נטו לטובתו מאנשים שלא מכירים אותו כלל וטורחים מזמנם הפנוי לעזור לו ולא לתת עיצות אחיתופל או טריקים לזיונים דיסקרטים

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

אני מקווה שאתה מתלוצץ.

גם לנו יש מצפון. ומה שהוא מציג מעבר לרף של מה שאפשר ומותר לעשות.

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

אתה אדם טיפש, עוד לפני שהתחתנת את רוצה לבגוד באישה שאתה "טוען" שאתה מאוהב בה קשות, ועוד מבקש עצות מאנשים איך לעשות את זה...??? מה שבאמת מפליא אותי זה שהיו אנשים מטומטים יותר ממך, עוד ממש לתת לך עצות בנושא!!! תעשה טובה לאישה שאתה עומד להתחתן איתה, ותראה לה את הפרצוף השני שלך שאתה הצלחת להסתיר עד עכשיו, ותראה אז אם היא עוד רוצה להתחתן איתך, או שאתה מפחד להיות אתה...??.  ואם אתה מפחד להיות אתה, אז לא מספיק שאתה מטוטם כמו נעל, אז אתה גם חתיכת קוקסינל.

היי,

חושבת שאתה צריך עזרה מאדם מקצועי.

כך תוכל להציל את מה שטרם נבנה לו.

ממליצה לך בחום-לפחות תנסה.אם לא יועיל בטח לא יזיק.

צודקת!

אני בהחלט חושבת שאתה צריך טיפול

תטפל בעצמך בשביל עצמך! לא בשביל אף אחד אחר

לא להיות מסוגל להיות מסופק אף פעם זאת בעיה רצינית שאני בטוחה שלא רק פוגעת לך בזוגיות

היא גם פוגעת לך בכל תחום אחר וחבל אתה עוד צעיר תטפל בעצמך ותהנה מהחיים!

עצתי לך:

צפה בסרט ביחד עם חברתך. ואולי אחר כך יפתחו ביניכם נושאי שיחה שמעולם לא דנתם בהם, ותגיעו לתובנות יחד

האם להישאר יחד או לא...

בהצלחה.

אל תוותרי על עצמך. את זה כל מה שיש לך!!

מסכנה כלתו לעתיד אם לפי תיאורו שלו הוא תמיד פוזל !! הבנאדם עוד לא הניח טבעת, עוד לא חתם על כתובה והוא מחפש עיצה לזיון ??

ועוד עפ"י דברך הוא מיסכן? ידידי בשביל עיצות איך לזיין לא צריך פורום ואם אכן כך הדבר אז אכן הוא מיסכן !

מים קרים משמשים לעיתים קרובות להכניס קצת שכל לאדם ולעזור לו, כל העיצות היו נטו לטובתו מאנשים שלא מכירים אותו כלל וטורחים מזמנם הפנוי לעזור לו ולא לתת עיצות אחיתופל או טריקים לזיונים דיסקרטים

emo_43.pngemo_50.pngemo_91.png אתה כל כך צודק אני חייבת להודות מאוד אוהבת את התגובות שלך בכללי emo_39.png

emo_15.png תודה jad

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר