ריגוש מהצד

ריגוש מהצד

נעים מאד לכולם...

אני בחור שמאז ומתמיד לא הסתפק במה שיש לו.

אני בתחתן ביוני עם בחורה מדהימה שאני מאוהב בה קשות ורוצה להמשיך לחיות את חיי איתה.

יחד עם זאת אני גבר מאד מיני (והבחורה שאיתי מספקת אותי על כל צידי העניין) ולכן תמיד נמשך ומסתכל על נשים סקסיות בכל שניה פנויה.

יש לי שתי שאלות אליכם:

1. יש לי בעבודה בחורה נשואה שיש ביננו המון מבטים ונראה כאילו היא גם נשמכת אליי כמו שאני נמשך אליה למרות שהיא נשואה.

איך אני ניגש לעניין ומציע לה לממש את מה שיש לנו בראש?

2. אני מחפש בחורה שתמלא את הריגוש החסר (הפחד שיעלו עליי או כל עניין ההסתרה)....

תודה מראש.

ידידי,  אם כך אתה מרגיש עוד לפני שהתחתנת אז מה יהיה בעוד עשר שנים פלוס שני ילדים?  אתה לדעתי פשוט תחפש  כל מה שיש לו דופק ותנסה לעשות מהלך.... 

לא אומר את זה כדי לפגוע חלילה.  פשוט המצב שאתה מתאר רק ילך ויחמיר עם השנים.... 

סחתיין,,תיאבון בריא,,לא תמיד בריא,,

לא כבר על ההתחלה

תן לעצמך לחרוש היטב בערוגתך בטרם תפלוש לשדות זרים

ככל שתתאפק ,כך תיהנה בבוא היום

נעים מאד לכולם...

אני בתחתן ביוני עם בחורה מדהימה שאני מאוהב בה קשות ורוצה להמשיך לחיות את חיי איתה.

יחד עם זאת אני גבר מאד מיני (והבחורה שאיתי מספקת אותי על כל צידי העניין) ולכן תמיד נמשך ומסתכל על נשים סקסיות בכל שניה פנויה.

יש לי שתי שאלות אליכם:

1. יש לי בעבודה בחורה נשואה שיש ביננו המון מבטים ונראה כאילו היא גם נשמכת אליי כמו שאני נמשך אליה למרות שהיא נשואה.

תודה מראש.

לא הבנתי ! אתה עוד לא שמת טבעת ואתה כבר מחפש לרעות בשדות זרים ?? אם עוד לא התחתנת ואין ילדים, משכנתא..... מה אתה דופק חשבון ? ובכלל אתה מגדיר את עצמך מאוד מיני וכבר עם חסכים אז תעשה לעצמך ולאשתך לעתיד טובה ותחסוך משניכם את הזוגיות הזו, דווקא בתקופה הכי ורודה מלאת התרגשות ותשוקה לאשתך לעתיד אתה פוזל לצדדים, אז או שתלך לאופטימטריסט ותאהב תעריץ ותעניק את כול כולך בכל מאודך לאשתך לעתיד או שפשוט תיגש לבנק הזרע שם יש מחסור אדיר בחומר

כך או כך לא פלא שאתה חושש ובצדק- החשש שלך הוא לא שאישתך לעתיד תגלה שבגדת אלא תגלה עם איזה גבר היא הולכת להתחתן ! חלון הצצה אל העתיד שמחכה לה, סורי גבר אבל אם זה מה שייתן לך שיקוף על המצב בו אתה נמצא ויחזיר אותך לתלם אתה עוד תברך אותי אבל אם לא אז ספר הדרכה לזיונים אתה יכול למצא בספריה העירונית

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

אתה מתנהד בצורה מאד ילדותית.

מצד אחד אתה מאוהב בבחורה והולך להתחתן איתה ומצד שמי אתה מודע שאתה תמיד פוזל הצידה לנשים סקסיות אחרות.

למה אתה מתחתן והולך להרוס את חיי אהובתך, חיי ילדים שיוולדו לכם וגם לפגוע בעצמך נפשית וכלכלית ?

תמשיך לפזול ותצא עם כל מי שבא לך ואל תפגע באחרים וגם לא בעצמך !

מנהל הפורום
1000+

אתה לדעתי פשוט תחפש  כל מה שיש לו דופק ותנסה לעשות מהלך.... 

לדעתי, הוא פשוט מחפש לדפוק את כל מה שיש לו!!!

[היפוך המילים]

אל תוותרי על עצמך. את זה כל מה שיש לך!!

היי,

חושבת שאתה צריך עזרה מאדם מקצועי.

כך תוכל להציל את מה שטרם נבנה לו.

ממליצה לך בחום-לפחות תנסה.אם לא יועיל בטח לא יזיק.

"  יום אחד החיים יחלפו לך מול העיניים, וודא שהם יהיו שווים צפיה. "

נעים מאד לכולם...

יש לי שתי שאלות אליכם:

תודה מראש.

חמודי סימנתי לך את הבעיה אם לא שמת לב.....ואם נצרף את כל ההצעות שקיבלת כאן ...שהן טובות מאוד אז הינה לך תקציר

1. אל תתחתן ביוני...אתה סתם הורס אדם ומשפחה (פאוסט)

2. תישאר רווק ותעשה כרצונך....(פאוסט)

3. אתה רוצה להתחתן ? קודם תטפל בעצמך.....חובה!!!!!! אתה הגדרת בעצמך את הבעיה ...טפל בה ואז בזהרות תעשה את הצעד הבא (מיכאלה)

בהצלחהemo_02.png

יש בי אהבה והיא תנצחemo_43.pngemo_38.png 

היי,

אני מציע לך להתייעץ בנושא גם באתר הייעוץ האנונימי החדש ******

אתר מדהים שעזר לי המון, ממליץ עליו בחום!

http://www.*********.co.il/

בסה"כ להיכנס, ללחוץ על "הוספת שאלה" ולרשום את הבעיה שלך...

אגב, יש שם מלא דברים ושאלות מעניינות :)

אני נתנצלת מראש על הישירות ועל הדעה הנחרצת שלי אבל...
אני חושבת שתעשה לארוסתך טובה ואל תתחתן איתה ותהרוס לה את החיים!
אם אתה מחפש בגידות לפני החתונה מה תעשה שיהיו לך ילדים?!

איך אתה תוכל להסתכל לה בעניים בחופה ולהגיד I DO ולדעת שלפני כמה דקות דפקת מישהי אחרת בשירותים שלל האולם?!

תבדוק שוב בכלל אם אתה אוהב אותה, לפני שאתה מתחתן או בוגד.... 

אני רואה שיש פה דיעות דיי דומות, ובצדק !

מנהל הפורום
1000+

נעים מאד לכולם...

יש לי שתי שאלות אליכם:

תודה מראש.

מר כסף,

עצתי: בטל את החתונה. חכה עד שתתבגר ואז תחשוב על זה שוב.

כמו שכבר כתבו - אתה מתנהג באופן ילדותי. מתכונן להתחתן ביוני עים בחירת ליבך ועדיין פוזל לצדדים? אין ספק שאתה לא בשל למחוייבות.

בעלים הופכים למאהבים מוצלחים כאשר הם בוגדים בנשותיהם.

מרלין מונרו

אני ממליץ לך לראות את הסרט ... "הזמנה לגירושין"

קומדיה רומנטית קלילה עם הרבה מוסר השכל ... ממליץ !

מנהל הפורום
1000+

אני ממליץ לך לראות את הסרט ... "הזמנה לגירושין"

קומדיה רומנטית קלילה עם הרבה מוסר השכל ... ממליץ !

emo_01.png סרט טוב !!!!! ובהחלט רלוונטי לנושא, emo_45.png FAUST

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

הדברים שנאמרו בהחלט עונים לשאלתך ומעשיים למדיי.אני נבגדתי והתחושה היא נוראה .הבגידה עלולה להרוס את החברה ואשתך ואף אותך.כל אישה רוצה להיות היחידה לא לשווא אסרו כמה נשים {האיסור של רבנו גרשום}אם אתה באמת אוהב אותה ואכפת לך ממנה ובעיקר מעצמך בצע את המשימות שקבלת פה.{צפה בסרט זה כייף,התייעץ ,פנה לטיפןל וכן הלאה}בהקיצור הצל את עצמך ואת סביבתך.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אהבה אסורה
בחר
בחר